PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست حل مشکل Kloxo-MR

immortal1389
February 24th, 2014, 22:10
درود
دوستان بنده روی سرورم Kloxo-MR نصب کردم ولی تا میخوام دامنه وصل کنم این پیام را میده Click here to add a dnstemplate
و وقتی هم میخوام ip بدم Alert: some_other_host_uses_this_ip را پیام میده
اگر کسی میتونه مشکل را حل کنه هزینه زحمتش را هم میدم
با سپاس

پ.ن.
مشکل حل شد و مشکل از تنظیمات IP بود و پنل مشکلی نداشت .
با سپاس

ayazdi95
February 25th, 2014, 20:16
حل مشکل شما بسیار ساده و ابتدایی هست بدین به من براتون رایگان انجام میدم و لطفا تو رو خدا تو انجمن اینقدر دنبال گرفتن هزینه و دادن هزینه نباشید چرا که اینجا برای حل و آموزش مشکلات هست و نه دلالی برای ارتباط با من با ای یاهو من در ارتباط باشید
ای دی من:aliyazdialiyazdi
اکثر مواقع من انلاین هستم

| KVM - SERVER |
February 25th, 2014, 21:26
حل مشکل شما بسیار ساده و ابتدایی هست بدین به من براتون رایگان انجام میدم و لطفا تو رو خدا تو انجمن اینقدر دنبال گرفتن هزینه و دادن هزینه نباشید چرا که اینجا برای حل و آموزش مشکلات هست و نه دلالی برای ارتباط با من با ای یاهو من در ارتباط باشید
ای دی من:aliyazdialiyazdi
اکثر مواقع من انلاین هستم
سلام
داخل همین تاپیک روش حل مشکل را بفرمایید که کمکی برای گسترش فرهنگ آموزش و حل مشکل داخل انجمن کرده باشید.

ayazdi95
February 25th, 2014, 23:17
دوست عزیز ایشون آی پی رو به سرورشون معرفی نکرده بودن درست که می تونین تو گوگل سرچ بزنید روشش همه جا هست"جستجو کنید:روش تغییر آی پی سرور مجازی"بعدش در آخر یه ریستارت باید بکنید که ای پی فرد توی قسمت ip address میاد و حالا میشه dns template تعریف کرد ولی ایشون به دلیل درست انجام ندادن نصب کلوکسو کلی از بخش های سایتش بهم ریخته شده که به ایشون پیشنهاد کردم که دوباره نصب کنند.ولی دوستانی که با این مشکل مواجه شدن و نصب درست و کاملی دارند و فقط این قسمت خراب هست با این روش کارشون راه میوفته