PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نصب axigen در ویندوز2003

mazaf
February 24th, 2014, 20:07
سلام علیکم
بزرگان سایت.کسی می تونه بگه چطوری اکانت بسازم در این سرویس؟
این رو نصب کردم اما نمی دانم درست کانفیگ کردم یا نه.لطفا کمکم کنید بگین چطوری اکانت بسازم داخلش واسه ارسال ایمیل.
در گوگل هیچی در مورد مشکلم پیدا نکردم
خدا خیرتان دهد

kayako
February 24th, 2014, 20:23
سلام علیکم
بزرگان سایت.کسی می تونه بگه چطوری اکانت بسازم در این سرویس؟
این رو نصب کردم اما نمی دانم درست کانفیگ کردم یا نه.لطفا کمکم کنید بگین چطوری اکانت بسازم داخلش واسه ارسال ایمیل.
در گوگل هیچی در مورد مشکلم پیدا نکردم
خدا خیرتان دهد

سلام دوست عزیز
اول از همه باید با پورت 9000 وارد کنترل پنل مدیریتی بشید
مانند :
ip:9000
وقتی وارد شدید باید فایل فعال کننده رو وارد کنید طریقه فعال کردن رو میتونید از لینک زیر کمک بگیرید کامل توضیح داده شده
AXIGEN Mail Server - How to register AXIGEN (http://www.axigen.com/knowledgebase/How-to-register-Axigen_38.html)
بعد از فعال سازی باید برید از قسمت زیر قسمت کاستومر رو فعال کنید به صورت پیش فرض این قسمت روی پورت 80 است که تغییر به پورت دلخواهتون بدید
از منوی سمت چپ بر روی serves کلیک کنید و از زیر منو قسمت WebMail وارد شید زمانی که وارد شدید اگر قسمت Status غیر فعال بود فعال کنید بعد از قسمت Actions گزینه ادیت را بزنید و پورت دلخواه را وارد کنید
و به صروت زیر وارد وب میل خود شوید
اگر پورت شما 4050 بود به صورت زیر وارد شوید
ip:4050
برای اضافه کردن دامنه جدید از قسمت زیر وارد شوید
Domains & Accounts
بعد انتخاب گزینه
Manage Domains
وبرای ساخت اکانت از منوی زیر وارد شوید
Manage Accounts

mazaf
February 24th, 2014, 21:45
سلام دوست عزیز
اول از همه باید با پورت 9000 وارد کنترل پنل مدیریتی بشید
مانند :
ip:9000
وقتی وارد شدید باید فایل فعال کننده رو وارد کنید طریقه فعال کردن رو میتونید از لینک زیر کمک بگیرید کامل توضیح داده شده
AXIGEN Mail Server - How to register AXIGEN (http://www.axigen.com/knowledgebase/How-to-register-Axigen_38.html)
بعد از فعال سازی باید برید از قسمت زیر قسمت کاستومر رو فعال کنید به صورت پیش فرض این قسمت روی پورت 80 است که تغییر به پورت دلخواهتون بدید
از منوی سمت چپ بر روی serves کلیک کنید و از زیر منو قسمت WebMail وارد شید زمانی که وارد شدید اگر قسمت Status غیر فعال بود فعال کنید بعد از قسمت Actions گزینه ادیت را بزنید و پورت دلخواه را وارد کنید
و به صروت زیر وارد وب میل خود شوید
اگر پورت شما 4050 بود به صورت زیر وارد شوید
ip:4050
برای اضافه کردن دامنه جدید از قسمت زیر وارد شوید
Domains & Accounts
بعد انتخاب گزینه
Manage Domains
وبرای ساخت اکانت از منوی زیر وارد شوید
Manage Accounts
داداش دمت گرم ، ایول.نمی دونم چرا دفعه قبل نمی شد اما الان شد وقتی شما گفتی.خدا رو شکر دست شما خوب بود.فقط مشکلم این هست که وقتی ایمیل ارسال می کنم شخص دیگری دریافت نمی کنه!اما وقتی به خود ایمیل وب سرور می فرستم(همینی که ساختم)دریافت می کنه ولی در یاهو یا جیمیل دریافت نمی کنه!!!!!!باید چی کنم؟
اگر بد توضیح دادم خلاصه اینجا می نویسم
وقتی به name@my domain.com ایمیل می دم دریافت می کنم اما وقتی به my name@yahoo.com ya gmail.com می فرستم دریافت نمی کنه!!!!!
ببخشید زیاد توضیح دادم چون نمی تونم خوب مشکلمو بیان کنم جمله بندی ندارم.واسه این دو بار توضیح دادم
ببخشید
منتظر جوابم داداششششششششششششششش

kayako
February 24th, 2014, 21:53
از نسخه رایگان استفاده میکنید یا لایسنس گرفتید؟

mazaf
February 25th, 2014, 00:48
نسخه رايگان

kayako
February 26th, 2014, 14:03
با سلام دوست عزیز باید ایی سرور رو بدی به سایت اکسیژن تا ارسال و دریافت برات فعال بشه