PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سایت پرسش و پاسخ کامپیوتری

PCcamp.Ir
February 24th, 2014, 19:47
سلام و درود خدمت دوستان
این سایت رو چند وقت پیش راه اندازی کردم اما زیاد بهش نرسیدم تا اینکه تقریبا از دو سه ماه پیش یه دستی به سر و روش کشیدم!!
با پلتفرم شیر ترانیکس هست و کلیه پلاگین ها رو داره، خیلی سعی کردم تا کار باهاش کاملا راحت و کاربر پسند باشه!
تا جایی که می تونم جوابگوی سوالات کاربران هستم همچنین خیلی از دوستان کمک می کنن که ازشون تشکر می کنم.

سوالات خیلی زیادی درباره علوم کامپیوتر هست و اکثرا هم با بررسی های کاربران به جواب رسیده.از سوالات مبتدی تا تخصصی!
شما هم خواستید یه سر بزنید ضرر نمی کنید.شاید جواب برخی سوالات خودتون رو یافتید.
لطفا سر بزنید و حتما نظر و پیشنهاد و انتقادی داشتید بفرمایید.
ادرس : مرکز پاسخگویی به سوالات کامپیوتری - پی سی کلوب (http://pccloob.ir/)
اگر به قسمت "نمایش زنده" بروید نیازی به ثبت نام نخواهد بود و می توانید تمام ارسال ها رو ببینید.
با تشکر

PCcamp.Ir
February 25th, 2014, 14:52
از این همه نظر پیشنهاد و انتقاد واقعا ممنونم!!!

ali0000
February 25th, 2014, 15:26
درود بر شما
بروی قالب و مخصوصاً آیکون ها بیشتر کار کنید و در کل کار قشنگ و با ارزشی هست ، پشتیبانی سایت از علم و تخصص کافی در این رابطه بر خوردار و در کمترین زمان ممکن پاسخگو باشد .
مورد دیگری که به نظرم میرسه خیلی با تبلیغات قالب یا همون Home page رو شلوغ نکنید و در قسمتی از صفحه آخرین سوالات یا مهمترین سوالات قرار گرفته بشه و دسترسی سریع به محتویات داشته باشه جذاب تر میشه
در مورد اون بخش که کاربران میتونن به سوالات دیگر کاربران پاسخ بدن میتونید ویژگیهایی در نظر بگیرید مثلاً مانند همین انجمن رتبه یا مقام دادن به کاربرای فعال جهت تشویق برای فعالیت بیشتر یا سیستم مدال و رتبه ایجاد کنید
با آرزوی موفقیت همراه با سلامتی برای شما