PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل قالب در لوکال

is_omid
February 24th, 2014, 17:42
دوستان کسی میدونه مشکل لود نشدن قالبها در لوکال چیه؟عکس زیر رو ببینید متوجه منظورم میشید)
با xampp کار میکنم و WHMCS رو کامل نصب کردم و محیط ادمین هم مشکلی نداره.فقط قالبهارو ناقص نمایش میده!چند بار نصب کردم WHMCS رو با نسخه 5.3.3 و 5.3.5 ولی بازم مشکل پابرجا بود...روی هاست نصب کردم مشکلی نبود
18857

is_omid
February 24th, 2014, 20:11
up

MEHDI KARAMI
February 24th, 2014, 20:45
معمولا همچین مشکلاتی پیش میاد
البته من مشکل رو تو بعضی از قالب های وردپرس دارم
متاسفانه راه حلی هم پیدا نکردم
شما قالب رو عوض کنید شاید درست بشه

Yas-Host
February 24th, 2014, 21:04
قالب header و footer شما مشکل دارد و در قالب قرار نمیگرد و ربطی به نسخه و لوکال بودن ندارد.

موفق باشید.

is_omid
February 24th, 2014, 21:38
معمولا همچین مشکلاتی پیش میاد
البته من مشکل رو تو بعضی از قالب های وردپرس دارم
متاسفانه راه حلی هم پیدا نکردم
شما قالب رو عوض کنید شاید درست بشه
با همه قالبها همین مشکل روی لوکال هست.

قالب header و footer شما مشکل دارد و در قالب قرار نمیگرد و ربطی به نسخه و لوکال بودن ندارد.

موفق باشید.
من همین رو روی هاست دارم و هیچ مشکلی نداره ولی روی لوکال همچین مشکلی داره!!! راه حلی چیزی؟

mashadp30
February 24th, 2014, 21:42
احتمالا يك سري پلاگين هاي موردنياز قالب در لوكالتون غير فعال هستش ولي بر روي هاستتون اين پلاگين ها فعال هستند

r_cyber2001
February 25th, 2014, 10:36
به نظر میاد قالبتون فایلهای css رو بدرستی فرا نمیخونه یا فایل های css رو پیدا نمیکنه.
مسیر فایل های css رو توی قالبتون چک کنین

flexhost.ir
February 25th, 2014, 12:48
درود

چک کنید که آدرس سایت رو وارده کردید؟

تنظیمات>تنظیمات اصلی>آدرس نصب whmcs

is_omid
February 25th, 2014, 12:53
درود

چک کنید که آدرس سایت رو وارده کردید؟

تنظیمات>تنظیمات اصلی>آدرس نصب whmcs

دمت گرم...مشکل از آدرس دهی بود...چون پورت 80 روی سیستم من بسته بود و من مجبور شده بودم اونو به 8080 تغییر بدم به همین دلیل آدرس اینجوری بود http://localhost/whmcs2/ و قالب لود نمیشد.
و الان آدرس رو تبدیل به http://localhost:8080/whmcs2/ کردم و مشکل رفع شد...اینجاست که میگن 2تا عقل بهتر از یکیه...اصلا از این یادم رفته بود!!!
ممنون