PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : باز هم افر انگلستان و هجوم به بازار فروش سرور مجازی

babelirani
February 23rd, 2014, 22:06
با سلام خدمت تمامی دوستان عزیز

خوب همون طور که تمامی عزیزان در جریان هستن مثل چند وقت قبل ( حدودا" سال پیش ) دیتاسنتر ردستیشن شروع به دادن آفر هایی با تخفیف قابل توجه کرده

بنده کاری به سیاست این شرکت فروشنده سرور اختصاصی ندارم اصلا" دوس داره رایگان سرور اختصاصی بده ولی مسئله و مشکل از جایی شروع میشه که فروشنده های سرور مجازی به این دیتاسنتر رو میارن

خوب حالا مشکل کجای کاره مشکل از جایی شروع میشه که این افر فقط 3 ماهه هستش و نه همیشگی

همون طور که خیلی از دوستان ( فروشنده و خریدار ) میدونن بعد از تموم شدن این 3 ماه چندتا سناریو پیش میاد که خوب خالی از لطف نیست که بهش بپردازیم

سناریو اول ( بهترین سناریو که احتمالش تقریبا" زیر 10 درصد هستش )

فروشنده سرور مجازی عزیز بعد از تموم شدن این 3 ماه و با اعمال قیمت های جدید هم خودش سود کرده با جذب مشتری و هم به مشتری هاش به قول معروف یه حالی داده مشتری ها باقی میمونن پیشش و هم پول سرور در میاد و هم سودی هم برای فروشنده باقی میمونه

که امیدوارم تمامی فروشنده ها این شکلی باشن و نه مشکلی برای فروشنده عزیز پیش بیاد نه برای خریدار

سناریو دوم

فروشنده سرور مجازی که به این کار رو اورده و در دل خوشحال از جذب این مشتری و جالب اینجاست سایت رو بعد از اعلام این افر از طرف دیتاسنتر راه اندازی شده بعد از اینکه تعداد مشتری بالا رفت و یک سودی هم به خودش رسید بعد از پایان 3 ماه اطرافش رو نگاه میکنه و میبینه که مشتری ها باقی نموندن چرا چون به این تخفیف اومده بودن و کلا" بسیاری از مشتری ها از جمله مشتری هایی هستن که میگن مفت باشه کوفت باشه

حال فروشنده هم اینجوری میبینه بعد از اعلام سر رسید ماه چهارم از طرف دیتاسنتر به موجودی حسابش که نگاه کرد میبینه پول در نیومده و حال چه کاری بهتر از این که کلا" این شغل 3 ماهه رو ترک گوید و خدا حافظ و عاقب چی میشه ؟ ایشون از بعضی از مشتری ها هزینه ای دریافت کرده و بدون اطلاع قبلی هم کل دیتا ها و زحمات کسایی که هنوزم ازش سرور دارن رو بر باد میده و باز هم تاپیک های شکایت و انتقاد و فروشنده ای متواری

سناریو سوم

فرونشده های سرور مجازی که روی این 3 ماه سرمایه گذاری میکنن به امید اینکه یا کارشون رو گسترش بدن و یا اینکه شروع کنن بعد از این 3 ماه که افر دیتاسنتر تموم شد حتی با توجه به اینکه بعد از اعمال قیمت های جدید روی سرور های مجازی میبینن که سرور اختصاصی هزینش در نیومده ولی به اخلاق پایند میمونن و سرور اختصاصی رو برای ماه 4 هارم تمدید کرده و به امید اینکه از ماه بعد درست بشه چشم میدوزن ولی در بسیاری از موارد مجبور میشن در اواخر ماه 4 هارم قبل از اعلام سر رسید جدید از طرف دیتاسنتر یا عذر مشتری ها رو بخوان یا اینکه اون هارو به سرور اختصاصی ها ارزون تر منتقل کنن

خوب اون جوری که گذشته نشون داده و تمامی عزیزان در جریان هستن بیش از 90% سناریو دوم و سوم اتفاق می اوفته

ولی سوال اینجاست که چرا نه مشتری های ما نه فروشنده های ما درس عبرت نمیگرن ؟

اخه فروشنده ی عزیز شمایی که سرور اختصاصی در حال حاضر خریدید 1 میلیون تومن و به احتساب خودتون اگه 200 هزار تومن به بالا براتون سود کنه شما برنده ای به این فکر نمیکنی که بعد از تموم شدن این افر باید 2 برابر برای همین سرور اختصاصی بدی ایا فکر نکردی که یه روزی این اتفاق میوفته و در بسیاری از موارد مشتری ها فرار میکنن به جاهای ارزون تر

و شما مشتری عزیز که برای دیتا ها و تلاشت ارزش قائل میشی از گذشته درس نمیگیری ؟

یعنی واقعا" ما ایرانی ها نمیخوایم کمی قبل از کارهامون فکر عواقبش رو بکنیم ؟؟

واقعا" چرا ؟

persianmagic
February 23rd, 2014, 22:17
تایید میشه

شخصا 3 فروشنده رو مییشناسم که چندین ماه قبل سایت فروش داشتند و در انجمن فعال بودند اما یک دفعه ناپدید شدندو پول مشتریانرو بالا کشده و اطلاعاتشون رو از بین بردند و از حدود 2-3 هفته پیش دوباره با سایت و برند جدید شروع به فعالیت کردند %

تاپیک هر 3 فروشنده در حال حاظر در صفحه اول فروش سرور مجازی موجود و فعال هست . تاپیک های شکایت از این فروشنده ها و برند های قدیمیشون هم به تعداد بالا دز این انجمن موجود هست

در صورتی که هر کدام از مدریان مایل بودند اطلاعات کاملشون داده میشه

به امید بهبود این اشتفته بازار و روزی که طفول زیر 20 سال با اطلاعات مردم بازی نکنند

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

در مورد اینده هم مطمئن باشید با توجه به اشباع این بازار 100% سناریو دوم رخ خواهد داد

در مورد چرایی این قضیه هم وضعیت کاملا مشخص هست

اولا اینکه این افراد به این بازار به عنوان یک کار ثابت نگاه نمیکنند و براشون مهم نیست که اینده این بازاری که راه انداختند چطور خواهد بود

دوم : این اقایون دانشجو هستند و برای داشنجو هم 250-400 درامد ماهیانه بسیار زیاد و کفاف ده هست و بسادگی از کنار این فرصت نمیتونند بگذرند

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

موفق و موید باشید

persianorbit
February 24th, 2014, 11:51
یعنی واقعا" ما ایرانی ها نمیخوایم کمی قبل از کارهامون فکر عواقبش رو بکنیم ؟؟

واقعا" چرا ؟

بیشترین دلیلش تجربه کم و ادعا زیاده ... زود جوگیر میشویم زود هم ناامید. یکم اگه توی زندگی و کارمون پایدارتر باشیم این مشکل ها پیش نمیاد.

s.w.a.t
February 24th, 2014, 16:18
باسلام
كساني كه سناريو دوم متوجه شون بشود حقشون ميباشد كه چرا
١- قبل از خريد از اعتبار فروشنده اطمينان حاصل نميكنند
٢- "مفت باشه ولي كوفت باشه" در صورتي كه ٥ دقيقه سرويس قطع بشه ميان اينجا رو ميزارن روي سرشون
٣- تمامي اين افراد هم ادعا ميكنند اطلاعات مهمي روي سرور دارند اطلاعاتي كه يك عمر زحمت كشيدند.
نتيجه گيري = در صورتي كه بعد از اتمام اين آفر چنين مشكلاتي پيش بيايد و كاربران شروع به زدن پست و تاپيك كنند بدون اخطار قبلي حداقل ٢ هفته بن ميشوند.

موفق باشيد

wanener
February 24th, 2014, 16:41
باسلام
٢- "مفت باشه ولي كوفت باشه" در صورتي كه ٥ دقيقه سرويس قطع بشه ميان اينجا رو ميزارن روي سرشون
٣- تمامي اين افراد هم ادعا ميكنند اطلاعات مهمي روي سرور دارند اطلاعاتي كه يك عمر زحمت كشيدند.
نتيجه گيري = در صورتي كه بعد از اتمام اين آفر چنين مشكلاتي پيش بيايد و كاربران شروع به زدن پست و تاپيك كنند بدون اخطار قبلي حداقل ٢ هفته بن ميشوند.

موفق باشيد

سلام
احتمالا زیاد هستند کاربرانی که از همه جا بی خبر ناخود آکاه از گوگل به wht وارد شده و از آنجا هم به سایت فروشنده رفته و سفارش میدهند.
البته کسانی که در این زمینه فعال هستند شاید به خاطر دائم سویچ کردن بین سرویسهای ارزان قیمت توقعات از یک سرویس ارزان قیمت بالا رفته چون همیشه فکر میکنند میتواند یک تخفیف پیدا کرد و سرور را جا به جا کرد ، اما خبر ندارند که ممکناست به ناگاه هیچ سروری وجود نداشته باشد که بتوانند آن را منتقل کنند

نتیجه گیری شما به نظر من باز هم به وجه وب هاستینگ تالک ضربه میزند و کاربران کمتر رغبت میکنند فعالیت کنند .

بهتر است شیوه مدیریت چنین تاپیک های فروش بی منطقی که از حداقل شرایط کیفیت سرویس هم برخوردار نیستند ، اصلاخ شود تا این مشکل از نطفه حل شود.
شاید خیلی از آنها اصلا خبری از رد استیشن نداشته باشند و اصلا هیچ وقت وارد تاپیک های سرور اختصاصی نشده باشند
حداقل وقتی یک کسی آفری ارائه میکند طبق اعتبار و رتبه او خواسته شود که حداقل اطلاعات حقیقی در خصوص سرویس ارائه شده در سایت قرار دهد و وقتی کاربری در همان تایپک اعلام میکند که سرویس ارائه شده چنین مشخصاتی ندشاته و مشکل داشته از او مستندات خواسته شود وقتی احراز شد که مشکل وجود دارد تاپیک بسته شود.
یا اینکه حداقل تصمیم گیری این مسایل به شکلی بر عهده کاربران قرار داده شود تا با گزارش تایپک ان را غیر عادی اعلام کنند
البته من تجربه ای در مدیرتی فروم ندارم و قعا شما راه بهتری میتوایند پیدا کنید

ULTRAWEB
February 24th, 2014, 16:51
اگر اجازه داشته باشم اجازه میخوام افرادی که به زودی با چنین حالتی روبرو میشن رو پیش بینی کنم
چرا که در قبل هرچی ما داد زدیم یک زمانی ولت ،فارس و وی پی اس پارسه (منعمی) تیک دیتا جناب وزین مشکل دارن جلوی کارشون گرفته نشد
و بعدها خود مدیران ایدیشونو بن کردن امروزم اگر ما بگیم فکر میکنن همه با شخصی کسی دشمنی داریم
ولی این یک راهنمایی برای مدیران هست و برای اشخاص خریدار که نه در آینده برای مدیران دردسر داشته باشه
و نه برای کاربران .... یک فروشنده باید اول احرازهویت شه و موندگاریش و سوادش و سایر مواردش توی انجمن تست شه و بعدش فروشندگی بتونه بکنه در بخش
فروش و اگر نه همین حالتی پیش میاد که الان هست دوستان با یک دو سه چهار تا مارک متفاوت فعالیت میکنن!!! با یکی وی پی اس ده تومنی میدن با یکی همون رو 30تومنی!
البته این دیتاسنتر رداستیشن و هتزنر هم بی تقصیر نیستن:) که سرورهای افر میدن و یا سرورهایی میدن ک ه با ای پی کم بسیار تا بسیار ارزون در میاد برای فعالیت دوستان
قبلا هم دوستان از زدن تاپیک در موردشون میترسیدن الان که دیگه حتی قانون اینجاهم عوض شده و راجبه ادمهای کلاه بردار و کسایی که امروز رفیقن و فردا آدم رو بی سواد خطاب
میکننن نمیشه حرف زد اصلاح قوانین خیلی میتونه کمک کننده باشه برای سایت که هنوز هم خیلی نقص ها داره که میشه اصلاحش کرد ولی ب ه نظرم مدیریت
میترسه با اونجوری رفتار کردن بازدیدش رو از دست بده

برای هر مشکلی راهی هست ولی راه رو نمیخوان مدیران بسازن جرا که اکثرا گرفتار هستن

ourweb
February 24th, 2014, 16:56
باسلام

موفق باشيد

با این نظریه شما کاملا موافق هستم نمونش دقیقا چند وقت پیش که سرور ما برای 1 ساعت قطع شد کاربره اومده فحش مادر و همه چیز داد و رفت اومد اینجا تاپیک شکایت هم زد بعد که پیگیر شدیم دیدم اشتباه از ما بود که یک چیز خوب رو ارزون و مفت دادیم دستش که اینطور کنه اگه مثل بقیه گرون میدادیم اینطور نمی شد متاسفانه کاربران انتظار شان از فروشنده خیلی بالا هست و فروشنده ای هم که تازه اومده باشه تو این کار دیگه هیچ کلا همه چیز رو خراب میکنه

sajjad65
February 24th, 2014, 17:16
یک نگاه کنین تمام فروشنده های vps که الان در انجمن فروش تاپیک باز کردند همه تازه اومدند هیچکدام از کاربرای قدیمی و شرکت های عالی دنبال چنین افری نیستند و نخواهند بود میدانند ارزش مشتری چقدر است جز یکی از یوزر ها قدیمی است قیمتش خوب است بقیه همه سرور ها رو از 5900 دارند حراج میکنند رم 512 زده طرف 8 رم 1 زده 10 این نشانه کم سوادی طرف است سرور مفت مشتری رو هوا می زنند الان تاپیک فروش پر شده از اینها
من یک سرور غیر از انگلیس میخواستم تاپیک باز کردم 26 تا پست داشت فقط 22 تاش انگلیس بود :62: تا الان هنوز بعد یک هفته خرید نکردم تا این اشبا شدن تاپیک ها درست شود سنگ مفت گنجشک مفت نیست رو هوا مشتری میگیرند

sajjad65
February 24th, 2014, 17:20
یکی از همین کاربرا اسمش نمیارم یک مدت کار کرد مشتری هاشو همه رو واگذار کرد کلی پست زدن که این .... است یک هفته نشد با یک ادرس سایت دیگر داره کار میکنه همین الان هم با 500 پست است دارد از انگلیس سرور میفروشد شاید بگیم درست شده باشد ولی خدا به خیر کند

ServerDL.com
February 24th, 2014, 18:10
فقط پیشنهاد می کنم کسایی که سرور می خرند به روزومه اون شرکتی که ازش سرور مجازی خرید کردند توجه کنند !
بلتخره شرکتهایی که قدیمی تر هستند با برنامه فروش دارند و حتی در مواردی سرور رو تا چندین ماه تمدید می کنند
برای مثال من 1 سال پیش خدم یک آفر از رد خریدم با 6 ماه تخفیف بعد از اونم به دلیل اینکه مشتری ها آسوده باشند دیگه تا همین الان با همون قیمت دارم تمدید می کنم .
منم راضی ! مشتری هم راضی گرچه سود کم !

Raid_10
February 24th, 2014, 19:59
:|
الان باید از بازار در اورد ولی از نظر من هیج کدوم از این وی پی اس فروشا وی پی اس فروش نیستن
اینا یه موش بی سوادن از نظر من
اونی می تونه وی پی اس خوب ارایه بده که 10 سال خارج از ایران هم درس خونده باشه هم تو بخش سکوریتی کار کرده باشه
نه یکی که از مدرسه فراری خیلی هم درس خونده باشه فوق لیسانس ( پولی) داشته باشه
از نظر من چه شرکت ثبت شده چه نشده همه یه موش آدمه بی سواد اند
هیچ توهینی هم نمی کنم
ولی خودتون الان بهتر از من می دونید تو wht.com وضع بازار چطوره و تو اینجا
اینجا هر کی از راه رسیده فکر می کنه چون 2 میل داره می تونه وی پی اس فروش خوب شه
نمونش همین دیروز
یکی از دوستانن تایپیک فروش داره خیلی هم فروش کرده ولی مشتریاشو با کسای دیگه اشتباه گرفته داره تهدید می کنه
پول خوری می کنه دروغ می گه
آخه مرد مومن وقتی می بینی کل سرویسات می شه اورسل اینقدر ارزون نده
یه اصلی تو اقتصاد داریم
هر چیزی که زود پیشرفت کنه زود هم پسرفت می کنه
قضیه این دوستمونم مثله برادر وی پی اس فارس می شه که دست کم 200 تا شرکت گنده رو مسخره کرد
خیلی از فایل ها رو نابود کرد
دلیلشم قیمت کمه
قمت کم خوبه منتهی موقعی که داشته باشی پشتت پر باشه
3 4 ماه اول آفر بدی نه اینکه وی پی اس رم 1 گیگ رو بدی 18 تومان
بخوای حساب کنی
5 تومان پول آیپی
5 تومان ساپورت
5 تومان منابع
پول هاست سایت دامین وسود و پولپس انداز هست که
فکر کنم بخاطر 2 3 تومان کسی نیاد اینکارو کنه
تازه اینا یه موش آدم *********** شما ببینید
تازه کار ها 1 ریال نباید از سود بردارن و اینکه همه رو بزارن به حساب اینکه فردا 100 تا مشتری تمدید نکردن
پول سرور هار و داشته باشم
فردا یه شرکت اومد مجموعه ی منو هرف قرار داد با 3 4 تا آفر خفن بیوفتم جلو
به هر حال مسایلی هست که متاسفانه رعایت نمی شه

MEHDI KARAMI
February 24th, 2014, 20:14
بنده به عنوان یک مشتری از این گونه سرویس ها فقط برای آپلود و دانلود فایل استفاده میکنم نه راه اندازی سایت و غیره...