PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کولو کردن

ourweb
February 23rd, 2014, 13:24
با سلام من میخواستم کولو کنم ولی نمیدونم در چه دیتاسنتری کولو کنم هزینه ها به چه صورت می باشد و چقدر باید پول داد من میخوام ای پی ها به نام ما باشه و کلا ای پی رو بتونم روت کنم و سرور بخرم و هزینه ها رو کامل بگید ممنون میشم

اگر بخواین ای پی ها بنام خودتون باشه اول باید به مقداری لازم دارین اجاره کنین و As نامبر بگیرین https://0web.ir/secure/cart.php
بعدهم شما در تمام شرکت هایی که سرور کلو میکننی اگر روتر بزارین میتونین از ای پی هاتون رووو رات کنین
هزینه ی اجاره و کلوی سرور هم از 300پوند هست درانگلیس تا 100دلار درماه در امریکا اگر مشخصات کارت و چیزایی میخوای رو دقیق توضیح بدی
من میتونم بهتر راهنماییتون کنم صبح تا شبم توی قیمت گرفتن از این و اون دیتاسنتر میگذره

ببینید دوستان من میخوام کولو کنم که هزینه هام کمتر بشه میخوام ای پی ها به نام خودمون باشه حالا چطوری این کار رو انجام بدم نمیدونم میخوام سرور بخرم برای مجازی سازی و اینکه من خیلی جاها دیدم 50 دلار کولو بود حتا در بهترین جا همون yesuphost کانادا حالا کار به این ها ندارم چطور میتونم انجام بدم و چقدر هزینه بر میداره ؟

cpu : e3-1240
ram : 32 gig
hdd : 2x3tb + 2x250 gb ssd
یه همچین سروری مدنظرم هست ...

کسی نیست راهنمایی کنه؟؟؟؟؟؟

tizparvaz
February 23rd, 2014, 23:41
سلام
به چند مورد کلی اشاره میکنم
جهت روت آی پی باید خودتون از رایپ آرین و یا ... آی پی داشته باشید وگرنه بی معنیه این کار
هزینه ها شامل سخت افزار
هزینه جاری ماهانه هر یونیت و برق و پهنای بانید و آی ی است
هزینه هایی مثل ریموت هند و ... جهت انجام امر فنی سرور دریافت میشه
در صورت تمایل به این تاپیک سر بزنید
http://www.webhostingtalk.ir/f182/104981/

| KVM - SERVER |
February 23rd, 2014, 23:44
داخل آمریکا اگر مدنظر دارید قابل ارائه هست.
سرور بصورت اقساط هم موجود هست.

ULTRAWEB
February 24th, 2014, 01:06
آیا قطعات نو باشن یا دسته دوم؟
آیا روتر میخواین بزارین یا نه برای ولن بندی ؟
مقصد سرورتون کجا میخواین باشه ؟

tizparvaz
February 24th, 2014, 01:26
من میتونم آی پی هم به نام خودتون بزنم
سرور با مشخصات در خواستی شما هم حدود 1800 دلار قیمت داره

ourweb
February 24th, 2014, 13:52
من میتونم آی پی هم به نام خودتون بزنم
سرور با مشخصات در خواستی شما هم حدود 1800 دلار قیمت داره

با سلام به هزینه ما چقدر میشه کامل با کولو و همه چیز رو بنویسید