PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سئو بندی دسته ها با افزودنی All-In-One-SEO ؟

Tumrusx
February 23rd, 2014, 03:20
با سلام دوستان که از این افزودنی All-In-One-SEO استفاده میکنند راهنمایی کنند با تشکر

تو بخش دسته ها به هفت بخش تقسیم میشه در صورت امکان با شماره گذاری شده توضیح بدید ممنون میشم
http://up.tabtak.ir/images/b9f8mqggumcipkn14cs.jpg

persianorbit
February 23rd, 2014, 13:58
1- همون تیتر بالای سایت شما هست که در مرورگر نمایش داده میشه
2- description هست، از کد های Html ( توضیحات آن موضوع )
3- همان meta keywords هست که در الگوریتم های جدید منسوخ شده ولی میتوانید همچنان استفاده کنید. ( زمانی در SEO تاثیر خیلی زیادی داشته )
4- نمیدانم
5- عنوانی است که در صورتی که breadcrumbs شما فعال باشد نمایش داده میشود.18826 بهتر است یک تیتر کوتاه، معنی دار و به زبان انگلیسی باشد.
6- اگر میخواهید که این دسته شما در سرچ های گوگل نمایش داده نشود به حالت noindex قرار دهید
7- تنظیمات مربوط به sitemap است. بهتر است به حالت پیشفرض باشد.

Tumrusx
February 23rd, 2014, 16:05
3- همان meta keywords هست که در الگوریتم های جدید منسوخ شده ولی میتوانید همچنان استفاده کنید. ( زمانی در SEO تاثیر خیلی زیادی داشته )
4- نمیدانم
5- عنوانی است که در صورتی که breadcrumbs شما فعال باشد نمایش داده میشود.http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f170/18826-%D8%B3%D8%A6%D9%88-%D8%A8%D9%86%D8%AF%DB%8C-%D8%AF%D8%B3%D8%AA%D9%87-%D9%87%D8%A7-%D8%A8%D8%A7-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D9%88%D8%AF%D9%86%DB%8C-all-one-search-engine-optimization-%D8%9F-220px-dolphin_barra_indirizzi-png بهتر است یک تیتر کوتاه، معنی دار و به زبان انگلیسی باشد.
6- اگر میخواهید که این دسته شما در سرچ های گوگل نمایش داده نشود به حالت noindex قرار دهید

تشکر فراوان ممنون که وقت تون رو گذاشتید
به نظر شما من 160 تا دسته بندی دارم میخواستم برای هر کدوم این تنظیمات رو انجام بدم اما میدونم meta keywords رو چطور پیدا کنم برای هر دسته

persianorbit
February 23rd, 2014, 16:24
تشکر فراوان ممنون که وقت تون رو گذاشتید
به نظر شما من 160 تا دسته بندی دارم میخواستم برای هر کدوم این تنظیمات رو انجام بدم اما میدونم meta keywords رو چطور پیدا کنم برای هر دسته

خواهش میکنم.

من شنیدم سایت هایی هستند که یک متن به آن ها میدهی کلمات کلیدی میدهند. در کل بگویم که تاثیر کلمات کلیدی در الگوریتم جدید گوگل کاهش ( رو به صفر ) رفته و نه تنها رتبه را بالا نمیبرد بلکه پس از مدتی پایین می آورد ولی اگر بخواهید استفاده کنید یک مثال آن این هست:
مثلا موضوع دسته بندی شما موسیقی است.
کلمات کلیدی آن به این صورت میتواند باشد:

موسیقی, موزیک, music, song, mp3, mp3 download, اخبار آهنگ, دانلود آهنگ

Tumrusx
February 23rd, 2014, 16:30
4- نمیدانم
5- عنوانی است که در صورتی که breadcrumbs شما فعال باشد نمایش داده میشود.http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f170/18826-%D8%B3%D8%A6%D9%88-%D8%A8%D9%86%D8%AF%DB%8C-%D8%AF%D8%B3%D8%AA%D9%87-%D9%87%D8%A7-%D8%A8%D8%A7-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D9%88%D8%AF%D9%86%DB%8C-all-one-search-engine-optimization-%D8%9F-220px-dolphin_barra_indirizzi-png بهتر است یک تیتر کوتاه، معنی دار و به زبان انگلیسی باشد.

در مورد 6- اگر میخواهید که این دسته شما در سرچ های گوگل نمایش داده نشود به حالت noindex قرار دهید اگه رو index بذارم سدو بهتر میشه یا نه

persianorbit
February 23rd, 2014, 16:32
باید بهتر شود.
پیش فرض رو کدام است؟

Tumrusx
February 23rd, 2014, 17:55
باید بهتر شود.
پیش فرض رو کدام است؟
پیش فرض noindex هست

persianorbit
February 23rd, 2014, 21:43
خوب پس شاید من اطلاعات کاملی ندارم. من سرچ کردم ولی چیز دیگری به جز این در مورد index seo پیدا نکردم. اگر شما پیدا کردید با ما در اشتراک بگذارید.
با تشکر