PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ایراد احتمالی هاست

php.console
February 23rd, 2014, 01:21
با سلام خدمت دوستان گرامی
یکی از سایت های من تا چند وقت پیش بازدید خوبی داشت و روز به روز داشت بازدیدش بالا میرفت که نهایتا روز30 januray تعداد بازدید کننده هاش تا 5602 بالارفت.
بعدش روز به روز شروع کرد پایین اومدن و الان نزدیکه 20 روزه که شده حدود 2600 تا.یعنی تقریبا روزانه نزدیکه 500 تا 600 بازدید کننده پایین میومد.
تو گوگل وبمستر ایرادی برای سایت نگرفته بود و فقط تعدادی crawler error داشت از نوع 404.
همه ارور هارو برطرف کردم و دوباره کل سایت رو فچ کردم.
ولی باز تاثیری نداشت.
آیا به نظرتون ممکنه ایراد از هاست باشه؟!
آمارگیرم histats و هاستم نوع الماس نت افرازه.
با تشکر فراوان.:53:

MEHDI KARAMI
February 23rd, 2014, 01:39
دلیلش خیلی چیزا میتونه باشه مثل همین که خودتون گفتید ( مشکل از هاست ) اما درصدش کمه ،
امار هیچ وقت یه جور نمیمونه ممکنه امروز 20000 تا بازدید داشته باشید فردا 10000 تا

php.console
February 23rd, 2014, 01:48
خب اخه تا قبل این نزول فجیع تقریبا یه ماهی بود که زیر 4000 تا نیومده بود بازدیدکننده ها.
به نظرتون آیا مشکل از بک لینک هم میتونه باشه؟

MEHDI KARAMI
February 23rd, 2014, 01:52
خب اخه تا قبل این نزول فجیع تقریبا یه ماهی بود که زیر 4000 تا نیومده بود بازدیدکننده ها.
به نظرتون آیا مشکل از بک لینک هم میتونه باشه؟
بک لینک؟ یعنی بک لینک هاتون از تو سایت های دیگه حذف شده؟
بنده هم مشکل شما رو قبلا تجربه کردم اما بعد چند روز بازدیدها باز رفت بالا

php.console
February 23rd, 2014, 02:46
دامین من یک دامین معروفی بود که تازه آزاد شده بود.
فک کنم بک لینکام حذف شده باشن.
مشکل شما چند روز طول کشید تا درست شه؟

MEHDI KARAMI
February 23rd, 2014, 05:15
دامین من یک دامین معروفی بود که تازه آزاد شده بود.
فک کنم بک لینکام حذف شده باشن.
مشکل شما چند روز طول کشید تا درست شه؟
حدود 4 روز

pc-narmak
February 23rd, 2014, 10:08
ممکنه فایروال سرور بعضی از ای پی هارو مسدود کرده وبعضی از بازدید کننده های شما نمیتونند سایتتونو باز کنند برای اطمینان به چند نفر از دوستان خود ادرس سایت بدید ببینید میتونند سایت شمارو لود کنند؟

با سلام خدمت دوستان گرامی
یکی از سایت های من تا چند وقت پیش بازدید خوبی داشت و روز به روز داشت بازدیدش بالا میرفت که نهایتا روز30 januray تعداد بازدید کننده هاش تا 5602 بالارفت.
بعدش روز به روز شروع کرد پایین اومدن و الان نزدیکه 20 روزه که شده حدود 2600 تا.یعنی تقریبا روزانه نزدیکه 500 تا 600 بازدید کننده پایین میومد.
تو گوگل وبمستر ایرادی برای سایت نگرفته بود و فقط تعدادی crawler error داشت از نوع 404.
همه ارور هارو برطرف کردم و دوباره کل سایت رو فچ کردم.
ولی باز تاثیری نداشت.
آیا به نظرتون ممکنه ایراد از هاست باشه؟!
آمارگیرم histats و هاستم نوع الماس نت افرازه.
با تشکر فراوان.:53:

php.console
February 23rd, 2014, 11:26
حدود 4 روز
لی خب برا من حدود 10 روزه که ثابت مونده

php.console
February 23rd, 2014, 11:27
ممکنه فایروال سرور بعضی از ای پی هارو مسدود کرده وبعضی از بازدید کننده های شما نمیتونند سایتتونو باز کنند برای اطمینان به چند نفر از دوستان خود ادرس سایت بدید ببینید میتونند سایت شمارو لود کنند؟
سلام
به نت افراز تیکت زدم.گفت که 7 تا آی پی بیشتر برا ما فایروال نیست.

persianorbit
February 23rd, 2014, 13:23
اگر سایت شما قبلا برای شخص دیگری بوده و سایت هایی آن را لینک کرده بودند ولی حالا توسط شما ثبت شده،امکان دارد که لینک شما از آن وب سایت ها حذف شده باشد.

systech
February 23rd, 2014, 14:48
فکر نکنم از هاست باشه ها

N E T
February 23rd, 2014, 17:15
شما ورودی گوگل گذشته رو با الان مقایسه کنید خیلی اتفاقا می شه افتاده باشه و می تونه از ورودی گوگلتون باشه مثلا پنالتی شده باشید یا بروزرسانی ضعیف باشه از چشم گوگل افتاده باشید یا بک لینک هاتون به قول خودتون.
ولی هاست هم می تونه ضربه بزنه.

rouhollah
March 27th, 2014, 13:05
احتمالا مشکل از سه چیز است
1- تغییر کارکرد گوگل
2-فایروال
3- مشکل هاست