PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هاست افرا نت

tika98
February 22nd, 2014, 21:43
سلام
کدوم ارائه دهنده خدمات هاستینگ هاست داخل ایران افرانت داره ؟
میخوام معتبر باشه و پاسخگو از این شرکت های تازه تاسیس نباشه
ممنون میشم راهنمایی کنید

facenama
February 22nd, 2014, 21:53
یکی از معتبر ترین شرکت ها آفاق اندیش هست.6 ساله فعالیت داره با پشتیبانی فوق العاده- اما دو ماه پیش به علت مشکلات شبکه افرانت و فاکتور کردن بیش از حد پهنای باند افرانت (حدود 2 برابر میزان پهناب باند مصرف شده فاکتور میزدند) و قطعی هایی که عنوان میکردند به عنوان ارتقای شبکه هست تمام سرورهای خودش رو به پارس آنلاین منتقل کرد. و تو این مدت کیفیت سرویس هاش از افرانت هم خیلی بهتر شده.

ULTRAWEB
February 22nd, 2014, 21:56
عزیزم من افرانت بهم ترافیک 400 میده 1ترابایت مصرف میکنم چیزی نمیگه !
شما میگی دو برابر و بیخودی براتون فاکتور میزنننن نه از تجربه من نه از تجربه ی ش ما!
مطمنا به دورغ شرکت عنوان می کرده است. فقط همین مورد رو میتونم بگم
کیفیت بالایی داره افرانت در این زمینه و بهمه توصیه میکنم

facenama
February 22nd, 2014, 22:02
شما میگی دو برابر و بیخودی براتون فاکتور میزنننن نه از تجربه من نه از تجربه ی ش ما!

دوست عزیز شرکت آفاق که گفتم تمامی سرورهایی که کولو کرده رو واسشون یه روتر اختصاصی گذاشته که پهنای باند مصرفیش کامل مانیتور میشه و مشخصه. بنده هم فاکتور افرانت رو دیدم هم دسترسی روتر رو گرفتم و خودم چک کردم( چون دوست صمیمی هستیم) تو مدتی هم که من میشناسمشون حتی یک کلمه دروغ هم از ایشون نشنیدم که شما تهمت میزنید. شاید شما شرکت آفاق اندیش رو نشناسید به این علت که توی انجمن فعالیت کمی دارند.میتونید اطلاعات جامعی راجع به ایشون و شرکتشون جمع کنید- قطعا نظرتون تغییر میکنه دوست عزیزم. :">

tika98
February 22nd, 2014, 22:12
خوب از کجا بگیرم
خودش گرون میده من 200 مگابایتی میخوام خودش فقط 500 به بالا داره
شرکت معتبر معرفی می کنید؟

tika98
February 22nd, 2014, 22:13
دوست عزیز شرکت آفاق که گفتم تمامی سرورهایی که کولو کرده رو واسشون یه روتر اختصاصی گذاشته که پهنای باند مصرفیش کامل مانیتور میشه و مشخصه. بنده هم فاکتور افرانت رو دیدم هم دسترسی روتر رو گرفتم و خودم چک کردم( چون دوست صمیمی هستیم) تو مدتی هم که من میشناسمشون حتی یک کلمه دروغ هم از ایشون نشنیدم که شما تهمت میزنید. شاید شما شرکت آفاق اندیش رو نشناسید به این علت که توی انجمن فعالیت کمی دارند.میتونید اطلاعات جامعی راجع به ایشون و شرکتشون جمع کنید- قطعا نظرتون تغییر میکنه دوست عزیزم. :">

داداش آفاق دیتا سنتر های برای خودشه یا از افرا نت میگیره؟الان منظورم هست

facenama
February 22nd, 2014, 22:16
داداش آفاق دیتا سنتر های برای خودشه یا از افرا نت میگیره؟الان منظورم هست

آفاق الان سرور هاش در دیتاسنتر پارس آنلاین هست وکیفیت و پایداریش از قبل خیلی بهتر شده.

www.afagh.info

seyyed_ahmad
February 22nd, 2014, 22:18
سلام . از وب ایده استفاده کنید .
وب ایده|ایده های نو طراحی وب هاست وب،سرور اختصاصی و مجازی ایران، طراحی وب،ایده طراحی سایت (http://discoverwebidea.com/)

tika98
February 22nd, 2014, 22:37
سلام . از وب ایده استفاده کنید .
وب ایده|ایده های نو طراحی وب هاست وب،سرور اختصاصی و مجازی ایران، طراحی وب،ایده طراحی سایت (http://discoverwebidea.com/)

مرسی
ولی سابقه چقدر دارند من نمیخوام فردا جمع کنند برن و توی دردسر بیافتم

ourweb
February 22nd, 2014, 22:45
آفاق گروپ از همکاران قدیمی هستند تایید میشن یادم 5 سال پیش که پا به اینترنت گزاشتم کارم رو اول با این گروه شروع کردم .

facenama
February 22nd, 2014, 22:55
آفاق گروپ از همکاران قدیمی هستند تایید میشن یادم 5 سال پیش که پا به اینترنت گزاشتم کارم رو اول با این گروه شروع کردم .

بله این شرکت یکی از قدیمی ترین مورد اعتمادترین و قوی ترین شرکت های ارائه دهنده خدمات هست- پایداریشون هم توی چند سال گذشته بسیار عالی بوده

GateFa
February 22nd, 2014, 23:09
سلام

شما در بخش آموزشی تاپیک زدید استارتر عزیز.

ULTRAWEB
February 23rd, 2014, 01:40
خوب از کجا بگیرم
خودش گرون میده من 200 مگابایتی میخوام خودش فقط 500 به بالا داره
شرکت معتبر معرفی می کنید؟

.: Secure Host :. هاست امن - سرور امن - فضای امن - هاستینگ - ثبت (http://securehost.ir/)
بیا از این هاست موردنظرت رو بگیر دوست گرامی و موفق باشی

motreb
April 1st, 2014, 23:18
از هاست سرویس استفاده کنید کمک شایانی میکنه ;;)
هاست و میزبانی وب سایت هاستینگ و ثبت دامنه و دامین - هاست سرویس (http://www.hostservices.ir)

Adline
April 1st, 2014, 23:46
اول ببینید نیازتون چیه بعد شرکت رو انتخاب کنید.
مثلا تا اونجایی که میدونم یکی از دوستان در افرانت برای پیاده سازی وبسرویس پرداخت و اتصال مشکل داشت چون سرور رو تهیه و کانفیگ کرده بود مجبور شد 2 تا وبسرویس برا ای پی ایران و غیر ایران پیاده کنه
در حالی که روی آسیاتک همچین نیازی نبود و 1 دونه کافی بود.

tika98
April 1st, 2014, 23:48
آقا تاپیک رو ببندید من هاست رو خیلی وقته
گرفتم ممنون