PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : لایسنس لایف تایم دایرکت ادمین فقط 100.000 تومان (محدود)

rouhallah
February 22nd, 2014, 21:35
دوستان گرامی سلام

پس از 2 ماه اندی از راه اندازی سایت سرورینگ ،توانستیم 96 لایسنس( تا کنون ) به 55 کاربران فعال (Active ) عرضه کنیم قطعا این بازه دهی انچه نان خوبی برای ما نمی باشد اما ما همچنان به پشتکار خود برای ارائه لایسنس به قیمت ارزان به مدیران سایت های ارائه دهنده خدمات سرور ...... ادامه می دهیم .
در حال گفته گو با Linda Schmidt یکی از account manager ها در سی پنل هستیم و فکر کنیم به زودی نمایندگی مستقیم از انها بگیریم ( البته با رعایت کامل شرایط تحریم )
ایمیلی برای WHMCS , Nginx , LitSpeed فرستاده شده و در حال گفته گو با انها هستیم تا بتوانیم نماینده premium با حداقل قیمت از انها بگیریم و قول 100% می دهیم تا قبل از تحویل سال بتونیم حداقل یکی از ان نمایندگی ها راه به عنوان عیدی به دوستان ، راه اندازی کنیم
سعی ما ارئه خدمات کاملا انلاین می باشد از این رو ماژول های به صورت زیر در دست اقدامی می باشد و در اینده روی سرورینگ نصب می شود تا شما بتوانید به صورت آنلاین خریداری کنید
1. ماژول WHMCS از خود WHMCS موجود می باشد و هنگام دریافت نمایندگی بر روی سایت قرار داده می شود
2.ماژول LitSpeed تهیه و در حال تست می باشد
3.ماژول DirctAdmin نوشته شده که ایراداتی داشت در حال رفع ان هستیم
4. ......

اما لایسنس های دایرکت ادمین 100.000 تومانی
یکی از شرایط دریافت enamad تعهد دادن به کاربران ، در ازای ارائه خدمات ودریافت هزینه می باشد
قطعا ارزویی سرورینگ و دوستان ان ، پایداری همیشگی و ارائه خدمات آنلاین سرورینگ می باشد اما لفظ لایف تایم غیر قابل پذیرش می باشد و بیشک خلاف تعهد ما نزد وزارت صنعت و تجارت می باشد
از این رو 18 لایسنس لایف تایم که زمان دلار 1100 تومان به قیمت 89دلار گرفته شده بود ، به فروش می رسد
این لایسنس ها با عنوان لایسنس 10 ساله به کاربران ارائه می گردد و بعد از ان کاربر باید هزینه تمدید ان را با توجه به شرایط و قیمت ان زمان (سال 1402) پرداخت نماید .
سیستم خرید انلاین" دایرکت ادمین ماهانه "به قیمت 5 دلار به ازای هر ماه ( قیمت مصوب دایرکت ادمین ) در حال پیاده سازی است و در اینده نزدیک ماژول روی سرورینگ نصب و از ان زمان به بعد دیگر هیچ لایسنس لایف تایمی به فروش نمی رسد مگر با عنوان لایسنس 10 ساله و به قیمت 49 دلار
کسانی که قبلا لایسنس لایف تایم خریداری کرده اند منتظر تصمیم گیری ما شوند و اخبار ان بزودی از طریق ایمیل به انان ارسال می گردد

شرایط واگذاری لایسنس 100.000 تومانی
1.این فروش محدود به لایسنس های قدیم ما می باشد و به صورت دستی حداکثر 24 ساعت بعد از پرداخت فعال می شود
2. محدودیتی در تغییر ای پی از طرف ما وجود ندارد و شما به صورت انلاین هر زمانی تمایل داشتید می تونید تغییر ای پی دهید بدون اینکه هزینه ای پرداخت نمایید ( البته اگر بیش از 3 بار ای پی در ماه عوض کنید ای پی چهارم از طرف دایرکت ادمین غ ق پذیرش می شود )
3. تغییر سیستم عامل هم به صورت انلاین می باشد که البته روی ماژول فعلی سرورینگ فعال نشده و در اپدیت ماژول این گزینه دیده شده است
4. هر کاربری می تواند هر 11 لایسنس را خریداری کند و محدودیتی نداریم
5. اولویت با کاربران قدیمی و دارای لایسنس از ما می باشد

برای سفارش به سروینگ مراجعه و کد تخفیف زیر را در صفحه سفارش وارد کنید

DA89

لینک خرید
سرورینگ ، مرکز خرید سرور اختصاصی و مجازی نمایش کانفیگ سرور ها و لایسنس ها دایرکت ادمین ، سی پنل ، لایت اسپید license whmcs cpanel litespeed directadmin - Servering. (http://servering.org/cart.php?a=add&pid=68)
سوالی بود در خدمتیم

shakari
February 22nd, 2014, 23:17
از مشتریانتون هستیم.
از خدماتتون هم راضی هستیم. قیمت ها هم عالی.
موفق باشید.

Raid_10
February 23rd, 2014, 11:18
یه لایف تایم هم من می خوام
انشاالله از شما می گیرم

mibfa
February 24th, 2014, 00:10
دوستان کسی از استارتر خبری ندارد ؟

pc-narmak
February 24th, 2014, 00:23
درصورت خرید 3عدد تخفیف نمیخوره؟

mibfa
February 24th, 2014, 12:10
ظاهرا استارتر محترم فراموش کردند که تایپک را بررسی کنند . دوستانی که شماره تماس از این عزیز دارند اعلام کنند تا با ایشان تماس بگیریم و پیگیر سفارشمان باشیم

smail_f
February 24th, 2014, 14:02
سلام دوستان
در صورتی که کسی از دوستان از این دوستمون لایسنس خریداری کردند لطفا اینجا اعلام کنید
بنده هم خریدار یکی از لایسنس های ایشان هستم

با ارزوی موفقیت

mibfa
February 24th, 2014, 14:18
سلام دوستان
در صورتی که کسی از دوستان از این دوستمون لایسنس خریداری کردند لطفا اینجا اعلام کنید
بنده هم خریدار یکی از لایسنس های ایشان هستم

با ارزوی موفقیت

بنده 1392/12/03 خرید کردم ولی تا الان که خبری نشده . هزینه هم پرداخت شده
البته ذکر شده حداکثر 24 ساعت ولی باز 24 ساعت هم گذشته . احتمالا مشکلی برایشان پیش اومده . امیدواریم که زودتر خبری از ایشان شود

تلفن و .... هم که ندارند که به با ایشان تماس گرفت

rouhallah
February 24th, 2014, 21:20
بنده 1392/12/03 خرید کردم ولی تا الان که خبری نشده . هزینه هم پرداخت شده
البته ذکر شده حداکثر 24 ساعت ولی باز 24 ساعت هم گذشته . احتمالا مشکلی برایشان پیش اومده . امیدواریم که زودتر خبری از ایشان شود

تلفن و .... هم که ندارند که به با ایشان تماس گرفت

سلام
من به این خاطر گفتم 24 ساعت بعد فعال می شود چون تعدا محدود ی لایسنس است
ولی متاسفانه از دیشب تا الان نتونستم به سیستم و نت دسترسی داشته باشم
شرمنده دیر شده
چک کنید فعال و ارسال شد

mibfa
February 24th, 2014, 21:57
سلام
من به این خاطر گفتم 24 ساعت بعد فعال می شود چون تعدا محدود ی لایسنس است
ولی متاسفانه از دیشب تا الان نتونستم به سیستم و نت دسترسی داشته باشم
شرمنده دیر شده
چک کنید فعال و ارسال شد

سلام . چیزی دریافت نکردم . ظاهرا همچنان سفارش بنده معلق است . برای شما پیام گذاشتم . بررسی کنید

mibfa
February 25th, 2014, 22:36
لایسنس بنده اماده شد و بدون مشکل هم در دایرکت ادمین اپدیت شد

البته بدلیل مشکلات استارتر کمی تاخیر داشت ولی بدون مشکل محصول را تحویل دادند

موفق باشید