PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در نصب centos در vmware

asrehosting
May 6th, 2010, 17:54
سلام به همگی ! یکی از مشکلا حل شد یکی دیگه پیش اومد !
خوب مشکل امروز نصب centos هست ! طبق آموزش تصویری مدیر سایت اصلا پیش نمی ده و وقتی صفحه vm باز میشه به جای اینکه مثل آموزش بیاد یه جور دیگه می یاد !
اول می یاد :
ok king...
من می زنم مثل آموزش رو دومی دقیقا یادم نیست فکر کنم king... بود . !
بعد به جای اینکه مثل آموزش توصری یه چیز دیگه بیاد :
صفحه کاملا گرافیکی لینوکس می یاد ... نمی دونم باید اینجا چی کار کنم !!!

میشه دوستان کاملا راهنمایی کننده ...

ممنونتون می شم ...

J4vad
May 6th, 2010, 18:14
سلام ،

دوست عزیز باید در شروع نصب Linux Text را تایپ کنید و Enter بزنید ... اگر این کار انجام نشود به صورت خودکار به نصب گرافیکی هدایت می شوید .

موفق باشید .

asrehosting
May 6th, 2010, 18:52
درسته ! ولی مشکل اینجاست که وقتی تصویر تبلیغاتی vm می ره خود به خود وارد صفحه ok و king ... می شه و نمی دونم چی کار کنم . من هم king... رو می زنم و همون لحظه وارد صفحه گرافیکی می شود .
باید چی کار کنم الان ؟

J4vad
May 6th, 2010, 19:51
درسته ! ولی مشکل اینجاست که وقتی تصویر تبلیغاتی vm می ره خود به خود وارد صفحه ok و king ... می شه و نمی دونم چی کار کنم . من هم king... رو می زنم و همون لحظه وارد صفحه گرافیکی می شود .
باید چی کار کنم الان ؟

دوست عزیز یک عکس می گیرید ؟ من اصلا منظور شما رو متوجه نمی شم . اگر در اون ابتدای نصب تایپ کردید Linux text و Enter زدید باز هم به نصب گرافیکی منتقل میشید لطفا عکس بگیرید از صفحه ابتدایی نصب قبل از اینکه به مراحل نصب وارد شود و اینجا قرار دهید .

موفق باشید .

asrehosting
May 6th, 2010, 20:04
سلام فکر کنم مناسب توضیح دادم .
اولین صفحه ای که برای من باز میشه :
می یاد و می پرسه : ok یا king( دقیقا یادم نیست کلمه دوم چی بود )
مانند آموزش تصویری می زنم رو دومی
ولی به جای اینکه بنا کنه یه سری خط بیاد و بره
مستقیم می ره تو صفحه گرافیکی لینوکس .

؟ ممنون می شم راهنمایی کنید .

J4vad
May 6th, 2010, 20:17
شرمسارم متوجه نشدم . اگر دیگر دوستان فهمیدند که دوستمون چی گفت لطفا راهنماییش کنند .

موفق باشید .

VatanVPS
May 6th, 2010, 20:34
خوب شما کدوم ورژن CentOs رو گرفتید؟

http://mirror.clarkson.edu/centos/5.4/isos/i386/CentOS-5.4-i386-bin-DVD.iso
به محض استارت اول از شما سوال میکنه! که Linux text را تایپ می کنید و بقیه هم در فیلم کاملا مشخص هست :)

asrehosting
May 9th, 2010, 00:08
سلام دوستان هر کاری کردم نشد که نشد !
میشه لطف کنید مثل آموزش لینک centos5.2 رو بدید ؟ ( سایت خود سنت اوس 5.2 رو پاک کرده )
مشکل :
من راحت وی پی اس ویندوز تعریف می کنم و به سادگی نصب می کنم
ولی centos رو اصلا نمی تونم نصب کنم . مراحل ساخت و... رو درست می رم و وقتی به اجرا کردن ( ران کردن ) می رسم این ارور رو می ده و تا ریستارت نکنم دیگه بالا نمی یاد . ...
The server could not complete a request (HTTP 12031 ).OKThe server encountered an unexpected condition that prevented it from fulfilling the request. If this problem persists, please contact your system administrator.

این در حالیه که بعد ریستارت وقتی دوباره می رم تو VPS باز هم بعد ران کردن همین اتفاق دوباره می افته !

خواهش می کنم دوستان عزیز کمک کنند.

---------- Post added 10-05-09 at 12:08 AM ---------- Previous post was 10-05-08 at 11:53 PM ----------

مشکل فکر کنم اینجا باشه :
الان کارت شبکه و سی دی / دی وی دی ( درایو iso خوان روشون یه علامت قرمز رنگ ضربدر کشیده شده دوستان نمی دونند چه طوری باید بردش ؟