PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شکایت ovh و قطع سرور بصورت خیلی عجیب!!!

om!d
May 6th, 2010, 16:11
با سلام خدمت بزرگوارن و مدیران سایت
ما سروری از دیتا سنتر OVh خریداری کرده ایم که از کیفیت آن راضی هستیم ولی جدیدا به یک مشکل افتاده ایم
و در این مشکل بدون هیچ گونه توجه سرور را ساسپند کرده اند و میگویند سرور دیگر بازگشت داده نمیشود!!!!!
قابل توجه اینجاست یک کسی داخل یکی از هاست های مشتری ما یک فایل FAKE PAGE ریخته و خودا اون شخص نسبتا " محترم ! به کمپانی اون سایت که اطلاعات دقیق را نمی تونم اینجا در اختیار دوستان بگذارم گفته و بعد از آن از جانب دیتاسنتر ایمیلی اومده که ما نبودیم و سرور بعد از نیم ساعت از دسترس خارج شده ( دیتاسنتر از دسترس خارج کرده) و با کلی مکاتبه و حرف و ... تونستیم سرور را بعد از 24 ساعت (تقریبا ) آزاد کنیم
و سریعا ان فایل را پاک کردیم
حالا امروز دوباره به همون سرور داون شده
خب این وسط ما باید چیکار کنیم؟ یعنی این دیتاسنتر اصلا به جانب مدیر سرور هیچ حقی نمیگذارد یا از قصد و قرضی این کار را میکند؟
بخاطر یک هاست که اصلا ماهی 10 هزار تومن نیست باید سرور ما داون شود؟
ما روی سرور نزدیک 800 گیگ اطلاعات فایل داریم چگونه جابجا کنیم؟
سرور از HUGE SERVER که نماینده این دیتاسنتر هست خریداری شده
والله من نمیدانم جواب مشتری های دیگر را چی بدم؟ این چه قانونی هست که برای یک فایل PHP باید سرور ما دان شود؟
لطفا کسی که با این دیتاسنتر یا این کمپانی کار کرده یا آشنا داره و میتونه به حق ما برادری کنه به من اطلاع بده تا مشکل ما برطرف شود
صمیمانه از همه تشکر میکنم

irlogo
May 6th, 2010, 16:22
درخواست کنید سرور رو برای مدتی محدود ازاد کنند و شما اطلاعات رو جابهجا کنید

om!d
May 6th, 2010, 16:26
800 گیگ اطلاعات را کجا ببریم ؟ 800 گیگ کم چیزه مگه یکی از سایت های روی سرور img98 هست که اصل سنگینی سرور دیتابیس این سایت هست
اگر کسی میتونه با این دیتاسنتر ارتباط خوبی داره واسطه ای برای ما بشه تا مشکل ما حل کنه

LoveLife
May 6th, 2010, 16:49
با سلام خدمت بزرگوارن و مدیران سایت
ما سروری از دیتا سنتر OVh خریداری کرده ایم که از کیفیت آن راضی هستیم ولی جدیدا به یک مشکل افتاده ایم
و در این مشکل بدون هیچ گونه توجه سرور را ساسپند کرده اند و میگویند سرور دیگر بازگشت داده نمیشود!!!!!
قابل توجه اینجاست یک کسی داخل یکی از هاست های مشتری ما یک فایل FAKE PAGE ریخته و خودا اون شخص نسبتا " محترم ! به کمپانی اون سایت که اطلاعات دقیق را نمی تونم اینجا در اختیار دوستان بگذارم گفته و بعد از آن از جانب دیتاسنتر ایمیلی اومده که ما نبودیم و سرور بعد از نیم ساعت از دسترس خارج شده ( دیتاسنتر از دسترس خارج کرده) و با کلی مکاتبه و حرف و ... تونستیم سرور را بعد از 24 ساعت (تقریبا ) آزاد کنیم
و سریعا ان فایل را پاک کردیم
حالا امروز دوباره به همون سرور داون شده
خب این وسط ما باید چیکار کنیم؟ یعنی این دیتاسنتر اصلا به جانب مدیر سرور هیچ حقی نمیگذارد یا از قصد و قرضی این کار را میکند؟
بخاطر یک هاست که اصلا ماهی 10 هزار تومن نیست باید سرور ما داون شود؟
ما روی سرور نزدیک 800 گیگ اطلاعات فایل داریم چگونه جابجا کنیم؟
سرور از HUGE SERVER که نماینده این دیتاسنتر هست خریداری شده
والله من نمیدانم جواب مشتری های دیگر را چی بدم؟ این چه قانونی هست که برای یک فایل PHP باید سرور ما دان شود؟
لطفا کسی که با این دیتاسنتر یا این کمپانی کار کرده یا آشنا داره و میتونه به حق ما برادری کنه به من اطلاع بده تا مشکل ما برطرف شود
صمیمانه از همه تشکر میکنم
hugeserver
ایشون واسطه هستند !
از کسی دیکه که اون طرف هم نماینده نیست می ده!
مشکل اینه !
والا باید پنل مستقیم داشته باشید.
مشکل اینه شما هر چه قد مکاتبه هم کنید چون از 2واسطه خرید شده هیچ ترتیب عملی نمی دند به شما

om!d
May 6th, 2010, 16:54
ما از hugeserver راضی هستیم
ولی اینکه بخاطر یک فایل PHP سرور داون بشه و هیچ جوابی نگریم یک ضعف هست

AfraWeb.net
May 6th, 2010, 17:04

قوانین ovh بسیار سخت هستند و اکثر افرادی که مثل شما خرید داشتند و فقط به خاطر قیمت پایین دچار مشکل شده اند . این موضوع بارها در فروم مطرح شده که این دیتا سنتر مناسب برای کاربران ایرانی نیست چون در صورت ارسال اسپم و اینطور مسائل سرور شما دچار مشکل میشو.د و جالب اینکه بدون اطلاع هم این کار را انجام می دن این موضوع در فروم این دیتا سنتر نوشته شده است و بهتر هست مطالعه فرمایید .
در ضمن این دیتا سنتر هیچ نماینده رسمی ندارد و تمام اطلاعات در این تاپیک نوشته شده است
If you are here to buy a server to use as a 'seedbox' to torrent breach of copyright material, forget it. OVH is not the place for you and your server will be shut down within minutes of torrenting breach of copyright material. See HERE for more information.

Can I order a dedicated server from OVH? A quick guide. - OVH Forum (http://forum.ovh.co.uk/showthread.php?t=608)
برای مطرح کردن مشکلتون هم میتونید تو این فروم تاپیک بزنید و موضوع را مطرح نمایید تا مسولین دیتا سنتر موضوع را برسی نمایند

موفق و پیروز باشید

LoveLife
May 6th, 2010, 17:17

بنده نگفتم راضی هستید یا نه !
گفتم به دلیل اینکه جوابی کامل به شما نمی دند به این خاطر هست چون شما مالک سرور نیستید ! و همچنین هیوج سرور !

MagicVps.Com
May 6th, 2010, 17:20
شما سرور از ایشون تهیه کردین ایشون یا شخصی که ایشون ازش تهیه کردن سرور را تنها کس یا کسانی هست که میتوانند مشکلتون حل کنند و لاغیر مگر میشه ووقتی سررو از اقای x خریداری شده باشه اقایy یا z بیاد مشکل شما را حل کنه با دیتا سنتر
اگر مشکل حل شدنی باشه توسط ایشون و یا واسطه حل میشه نه شخص دیگری چون دیتا سنتر این شخص و یا هر شخصی که سررو خریده صاحب سرو میدونه و لاغیر که فکرمیکنم با خود این شخص صحبت کنید حتما مشکل شما را اگر حل شدنی باشه حل میکنه چون این شخص هم سرور فورخته که یک چیزی گیرش بیاد و در صورتی که مشکل شما حل نشه چیزی گیرش نمیاد

در مورد اون فایل هم دیتا سنتر فرقی براش نمیکنه شما مدیر سرور اون فایل گزاشتی یا یک شخص که هاست 10 تومنی روی سررو داره وقتی اون فایل حالابه هر دلیل از نظر دیتا سنتر مشکل داشته باشه باید اون فایل حذف بشه و در صورت تکرار جریمه و حذف سرور در بر دارد . در کل باید اون فایل یا اون هاست حذف بشه برای همیشه و گرنه این مشکل باقی خواهد ماند و میشه مثل الان که مشکل داری دیتا سنتر ایپی سررو میشناسه و کار نداره کابر معمولی یا صاحب سررو یا هر چیزی دیگه اون فایل گزاشته و طبق قوانین خودش برخورد میکنه

irlogo
May 6th, 2010, 17:21
وقتی مالک نباشید بنتیجه خاصی نمی رسید
باید سورس فروشنده رو پیدا کنید

jamy
May 6th, 2010, 18:19
سرور برای من است دوست گرامی که اومدن اینجا پست زدن از رسیلر های من میباشند
واسته ما کارشو انجام میده اما قوانین این دیتا سنتر .... است
کسی جایی با قیمت خوب نداره معرفی کنه؟

AfraWeb.net
May 6th, 2010, 18:20
وقتی مالک نباشید بنتیجه خاصی نمی رسید
باید سورس فروشنده رو پیدا کنید

اگر سورس فروشنده اصلی را نیاز داشتند اطلاع بدند براشون ارسال کنیم . ولی قوانین دیتا سنتر هست هیچ راهی هم وجود ندارد باید پیگیر بشوند تا سرور را فرمت نکنند . و اطلاعات خود را به سرعت به دیتا سنتر دیگری انتقال دهند .

J4vad
May 6th, 2010, 19:00
سرور برای من است دوست گرامی که اومدن اینجا پست زدن از رسیلر های من میباشند
واسته ما کارشو انجام میده اما قوانین این دیتا سنتر .... است
کسی جایی با قیمت خوب نداره معرفی کنه؟

دوست عزیز جا با قیمت خوب زیاد هست و دوستان زیادی در انجمن معرفی کردند که کاملا قابل اطمینان نیز هستند . این به شما بستگی دارد که چه نیازهایی دارید و چه سروری می خواهید .

موفق باشید .

jamy
May 6th, 2010, 19:07
پرت 1گیگ
هارد 1.5 ترا بایت رید
رم کم کم 16گیگ
cpu کم کم 8 هسته ای

---------- Post added at 07:07 PM ---------- Previous post was at 07:06 PM ----------

پهنای باند 10 ترابایت

LoveLife
May 6th, 2010, 19:31
پرت 1گیگ
هارد 1.5 ترا بایت رید
رم کم کم 16گیگ
cpu کم کم 8 هسته ای

---------- Post added at 07:07 PM ---------- Previous post was at 07:06 PM ----------

پهنای باند 10 ترابایت

بله هیچ جا مثل ovh ارزون نیست ! ولی مثلا 100 کمتر هزینه کردید ! تو همچین مشکلی چه کار می خواهید بکنید ؟
فرض کن 200 تا یوزر داری ! همه می پرند ، از همه مهم تر آبرتون ؟
الان شما هم پنل ovh رو هم ندارید یعنی سرور برای شما نیست

irlogo
May 6th, 2010, 19:34
همین توی iweb باید حدود 500 دلار باشه :D

J4vad
May 6th, 2010, 19:47
همین توی iweb باید حدود 500 دلار باشه :D

تایید میشه ، اون هم با پورت 100 نه 1000 ...

پرت 1گیگ
هارد 1.5 ترا بایت رید
رم کم کم 16گیگ
cpu کم کم 8 هسته ای

پهنای باند 10 ترابایت

Quad Core Xeon 3220 2.4GHZ
16GB RAM
2x500GB HDD
100TB BW
1 GiGE Port

ماهیانه 550 هزار تومان . / برای خرید با Admin at ajahost .net تماس برقرار کنید .

موفق باشید .

goldstar
May 6th, 2010, 23:01
سلام
پیشنهاد میکنم از singlehop بگیرین. همچین سروری رو سراغ دارم 220 دلار
البته رم 12 هست . اگر مایل بودین پیغام خصوصی بدین اطلاعات بدم خودتون خرید کنید.

vPsPersia.COM
May 7th, 2010, 00:49
من هم مشتری HugeServer هستم ، بر اساس قوانین OVH در سابق بدون اطلاع سرور و خاموش می کردند ، اما جدیدا اینطور که محمد عزیز گفت قانون کردند که تا 12 ساعت وقت برای جواب دادن دارید ، در غیر این صورت اگر تخلف جزیی باشد ، IP را می بندند ، اگر هم سنگین باشد و تا 12 ساعت جواب ندی سرور ShutDown میشه .

خود من برای SPAM یکی از VPS هام ، 1 بار سرور خاموش شد و تغریبا بعد از 12 ساعت بالا اومد ، اما بعد از اون دیگه اصلا داون نشده ،

یک چیز هم بگم ، باید خروجی پرت شماره 445 برای WINDOWS و 20و21و22 را برای Linux ببندید ، در غیر این صورت هیچ خبری مبنی بر HACK DETECTION , Port Scaning و از این قبیل برای شما نمیاد !

دوستان عزیز هم سعی بر تخریب محمد نکنید ، زحماتی که ایشان برای من و سایرین کشیده رو به جرآت می توانم بگم هیچ کدام از شما عزیزان حاضر به انجام نیستید !

همه میگید پشتیبانی 24 ساعته ، اما کشکه !

Woshka
May 7th, 2010, 01:15
به صاحب اصلی سرور اطلاع داده میشه و از اونجا که به نظر براشون مهم نیست ایمیل هاشون که باهاش سرور رو میگیرند چک نمی کنند
این جزو قوانین بین المللی هستش و حتما اطلاع میدهند ولی صاحب اصلی شما رو مطلع نمی کنه

در مورد انتقال هم با سی پنل راحت می تونید انتقال بدید

AfraWeb.net
May 7th, 2010, 01:35
به صاحب اصلی سرور اطلاع داده میشه و از اونجا که به نظر براشون مهم نیست ایمیل هاشون که باهاش سرور رو میگیرند چک نمی کنند
این جزو قوانین بین المللی هستش و حتما اطلاع میدهند ولی صاحب اصلی شما رو مطلع نمی کنه

اگر دوست داشتید مشخصات تماس چند نفر از فروشندگان این دیتا سنتر را بهتون ارائه کنم . خوب اونها هم افراد عادی هستند و 99 درصدشون هم home business کار میکنند و همیشه هم انلاین و پاسخگو نیستند . برای درک بهتر این مطلب میتوانید گزینه ovh reseller را در گوگل سرچ کنید و از این فروشندگان اطلاعات را بپرسید . مالکیت سرور در اختیار این فروشندگان هست و فقط شاید به شما پنل مدیریتی ارائه نمایند ولی باز از طرف دیتا سنتر شما مالک سرور نیستید و مکاتبات با شما انجام نمیشه . بصورت ساده تر اگر مشکلات اینچنینی وجود داشته باشد دیتا سنتر به خریدار سرور ایمیل ارسال میکند و خریدار هم به شما ارسال میکند و این مسله اصلا استاندارد نیست حالا فرض بگیرید که خریدار دومی هم وجود داشته باشد یعنی دیتا سنتر به خریدار اول ایمیل ارسال میکند خریدار اول به خریدار دوم و خریدار دوم به خریدار سوم که دوست عزیزمون باشند ایمیل ارسال میکنند . پس مطمعنا بدون دلیل سرور شما بسته نشده است و مدت زمانی برای این مکاتبات طول کشیده که ایمیل دیر به دست شما رسیده . متاسفانه قوانین این دیتا سنتر بسیار سخت هست حتی خود اروپایی ها هم با این مشکلات دست و پنجه نرم میکنند و تمام توضیحات در فروم این دیتا سنتر وجود دارد

Looking For OVh Reseller - OVH Forum (http://forum.ovh.co.uk/showthread.php?t=408)

vPsPersia.COM
May 7th, 2010, 02:26

شاید در بعضی موارد یا شرکت ها صحیح باشه ، اما کسی دوست نداره مشتریش بپره ، من در پایین لیست Ticket هایی که مبنی بر خلاف ها هست میگزارم.

http://www1.upic.ir/images/zymli39o9msu8oswocu.png
http://www1.upic.ir/images/9n9e6ni9n3ma19hygog.png
http://www1.upic.ir/images/9gi953qn1dl8p0vswk5v.png
http://www1.upic.ir/images/uunqxpd5o9ao7fog2wl.png

Woshka
May 7th, 2010, 04:40
خوب صاحب سروری که از شما سرور گرفه رو قبل از 12 ساعت مطلع می کردید که براشون مشکلی پیش نیاد!!!

LoveLife
May 7th, 2010, 10:28
شاید در بعضی موارد یا شرکت ها صحیح باشه ، اما کسی دوست نداره مشتریش بپره ، من در پایین لیست Ticket هایی که مبنی بر خلاف ها هست میگزارم.

http://www1.upic.ir/images/zymli39o9msu8oswocu.png
http://www1.upic.ir/images/9n9e6ni9n3ma19hygog.png
http://www1.upic.ir/images/9gi953qn1dl8p0vswk5v.png
http://www1.upic.ir/images/uunqxpd5o9ao7fog2wl.png

ببین ! چرا لقمه رو دور دهنت می پیچونی ؟
نه شما نه هیوج سرور ( همکاره سابق) صاحب سرور نیست ! یه کسی دیگه صاحب سرور هست ، ایمیل به اون بخوره ، اون به هیوچ بزنه ، هیوچ به تو بزنه !
فکر کنم اگه پست می کرد سریع تر می رسید !

در ضمن هر کسی خواست با 30 دلار گرون تر از خود سایت می تونم با پنل بهش بدم ! خیالش راحت
ولی اصلا پیشنهاد نمی کنم !

vPsPersia.COM
May 7th, 2010, 11:57
قابل توجه LoveLife از خود راضی و از همه ناراضی ، برای ما آینده به همه مشتریان پنل میدهند ، که شما کارایی مثل rebuild و یا تغییر MAC , .... و خودمان انجام بدیم ،

اما عقل یه چیزه دیگه میگه عزیزم ، این چه طوریه که شما میگی محمد از چندتا واسطه دیگه میگیره ، اما سرور هاش از اونی که توی OVH هست و خیلی از شما ها ارزون تره ؟

LoveLife
May 7th, 2010, 12:22
قابل توجه LoveLife از خود راضی و از همه ناراضی ، برای ما آینده به همه مشتریان پنل میدهند ، که شما کارایی مثل rebuild و یا تغییر MAC , .... و خودمان انجام بدیم ،

اما عقل یه چیزه دیگه میگه عزیزم ، این چه طوریه که شما میگی محمد از چندتا واسطه دیگه میگیره ، اما سرور هاش از اونی که توی OVH هست و خیلی از شما ها ارزون تره ؟

ای ما آینده به همه مشتریان پنل میدهند = ادبیات رو خوب پاس نکردی !
توضیح کامل داده شده ، از کجا خرید می شه ! موفق باشید ! در ضمن بنده هاست فروش یا سرور فروش نیستم ، از کجاتون در اوردید از برای من ارزون تره ؟ :-؟
چی فروختم که ارزون تره ؟
من ادعای نمایندگی نکردم و ... !
بهتره به جای اینکه اینحا تاپیک بزنید ، برید با خودشون صحبت کنید مشکلتون رو حل کنه !

jamy
May 7th, 2010, 12:40
دعوا نکنید بابا
این تاپیک باز شده که دوستان کمک کنند به یک نتیجه خوب برسیم
ایدی من
sepehr_top2008
از رسیلر ovh خواهش دارم منو ادد کنه

AfraWeb.net
May 7th, 2010, 14:08
دعوا نکنید بابا
ایدی من
sepehr_top2008

There is no plan to set any reseller programme as such.

The approach to resellers now and in the future is the following: you come to us with your idea and business and you tell us what you would like to get being a reseller and what you would could offer to us.

You can send this email to customersupport@ovh.co.uk and the right person will
pick it up and will answer you.

jamy
May 7th, 2010, 18:09
میدونم همین رابط مالی رو گفتم

aghaee
May 7th, 2010, 18:38
دعوا نکنید بابا
ایدی من
sepehr_top2008

تو رو خدا به خودت فشار نیار، میخوای اصلا مدیر دیتاسنتر خودش بیاد تو تاپیک مشکلت رو حل کنه

AfraWeb.net
May 7th, 2010, 18:48
Google (http://www.google.com/#hl=en&source=hp&q=ovh+reseller&aq=f&aqi=g10&aql=&oq=&gs_rfai=&fp=a3d5283be3a0311b)

persian.developer
May 7th, 2010, 18:53
قفل شد.