PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با سرویس دهنده اینترنت

m3hdi
February 22nd, 2014, 11:33
با سلام خدمت دوستان عزیز
هرچند که وجود اختلال در اینترنت ایران امری عادی شده ولی یک مود عجیب برای ما بوجود اومده
مشکل اینجاست که بنده پینگ ۴٫۲٫۲٫۴ رو با ۳۰ تا ۵۰ درصد packet loss دارم ولی پینگ ۸٫۸٫۸٫۸ حدودا ۲ تا ۳ درصد
همین سرویس دهنده اینترنت رو دوست دیگری بر روی همین مرکز مخابراتی بدون مشکل استفاده میکنه و پینگ ۴٫۲٫۲٫۴ هم به خوبی داره
یه مورد دیگه هم اینکه قبلا snr من روی ۳۰ تا ۳۵ بوده ولی الان روی ۱۷ تا ۱۹
سوالی که دارم اینه که CRC در مودم نشان دهنده چیه ؟ چون مقدارش بالای ۲۰۰ هست ولی برای یکی از دوستان رو که چک کردم روی ۱ بوده

با تشکر

ULTRAWEB
February 22nd, 2014, 12:01
این اس ان ار که نوشتی یعنی نسبت سیگنال به نویز خط....نویز خط شما کاهش پیدا کرده باید بدین بررسی کنننن خططون رو در بهترین حالت اینه
سیستم مسی خطططتون عوض بشه تا مرکز همین البته اونها باید تشخیص بدن تا عوضش کننن اگرم نخواستن عوض کننن شما میتونی هزینش رو متحمل
شی تا برات عوض کننننن

pc-narmak
February 22nd, 2014, 12:59
این مشکل سراسری می باشد و مشکل از روت اصلی شبکه زیرساخت میباشد ممکنه یک رنج ای پی خاص از یه کشور دیگه عبور کنه و یک رنج خاص دیگه از یه کشور دیگه که این روش روت شدن کاملا" دردست شرکت زیرساخت می باشد و isp هم تقسیری نداره ممکنه رنج ای پی شما از فیبرنوری کشوری خاص عبور میکنه که اون لینک ارتباطی مشکل داره ولی پس از مدتی به خاطر عوض شدن روت ها خودش درست میشه

faryspeed
February 24th, 2014, 13:29
وضعیت آب و هوای ایران کل سیم کشی هارو از بین برده
چند مورد اینطوری دیدم امسال به خاطر سرمای بیش از اندازه روکش سیم ها خراب شده و اتصال به بدنه و ....
خودت یه چک بکن سیم هایی که بیرون از خونه هستن رو
یه نکته دیگه چون برای خودم پیش اومده : پیریز های خط تلفن توی خونه رو چک بکن ببین یکی یه وقت اشتباهی چیزی توش نزده باشه

pc-narmak
February 24th, 2014, 19:24
یا صفر هست یا یک! یا کار میکنه یا نمیکنه اگر نویز باشه رو تمامی ای پی ها هست اگر نباشه خوب نیست
مشکل ایشون مشکل از طرف سرویس دهنده می باشد چون مشکل در روت می باشد

چند مورد اینطوری دیدم امسال به خاطر سرمای بیش از اندازه روکش سیم ها خراب شده و اتصال به بدنه و ....
یه نکته دیگه چون برای خودم پیش اومده : پیریز های خط تلفن توی خونه رو چک بکن ببین یکی یه وقت اشتباهی چیزی توش نزده باشه

m3hdi
February 24th, 2014, 20:02

خط مستقیما برای مودم استفاده میشه

وضعیت پینگ ۴٫۲٫۲٫۴

44 packets transmitted, 17 received, 61% packet loss, time 43204ms
rtt min/avg/max/mdev = 115.249/118.256/120.814/1.517 ms

پینگ yahoo.com

65 packets transmitted, 56 received, 13% packet loss, time 77279ms
rtt min/avg/max/mdev = 278.313/303.003/412.029/33.003 ms

pc-narmak
February 26th, 2014, 14:00
مشکل شما چند دلیل داره
1- وجود نویز در خط تلفن
2- وجود مشکل در پورت شما در مرکز مخابرات