PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آموزش نحوه فرار از تحریم سی پنل

MelatHOST
May 6th, 2010, 13:45
به نام خدا
من دیروز داخل همین تالار دیدم که بعضی از یوزرا نوشتن نحوه فرار از تحریم سی پنل رو بلدن ولی به دیگران یاد نمیدن ، واقعاً این رفتار از نظر من اهانت آمیز هستش و من این آموزش تضمینی رو برای دوستان آماده کردم تا تضمین کنم که تحریمی در کار نیست

1- توجه کنید که اگر از یک دیتا سنتر لیسانس میگیرید دیتا سنتر شما gold partner سی پنل باشد
لذا ابتدا به بخش فروش دیتا سنتر ایمیل زده و از این موضوع مطلع شوید " سی پنل به هیچ وجه در جریان تحریم یوزرهایی که از شریک های طلایی خودش هست عملی انجام نمیدهد "
اگر دیتا سنتر پاسخ داد که gold partner نیست سعی کنید لیسانس تهیه نکنید چون تحریم شما در آینده ای نه چندان دور حتمی است

را های دیگر :
2- به بخش basic whm configration بروید و از بخش main ip یک آیپی جدید "به غیر از آیپی ای که لیسانس شما بر روی آن قرار دارد ست کنید برای مثال اگر آیپی اصلی سرور شما 45.45.45.12 است یک آیپی دیگر که متعلق به شماست برای مثال 45.45.45.13 را ست کنید تا از این پس اکانتهای جدید شما روی همین آیپی ایجاد شود
به هر یک از نمایندگان خود هم همین آیپی را ارائه کنید " 45.45.45.13 " تا آنها هم نتوانند ازآیپی اصلی استفاده کنند این تنظیم در بخشی که تنظیمات ریسلری انجام میشود میسر است
3- به هیچ وجه به اطلاعات whois در host name سرور توجه نکنید و اصلاً و ابداً در تحریم شما تاثیر ندارد ولی این به این معنی نیست که از دامین .ir استفاده شود منظور این است که از هر دامینی به غیر از ir ولی با هر Whois که مایل هستید میتوانید استفاده کنید مثلاً کشور را ایران بزنید و ...
4- پورت 2089 سرورتان را ببنیدید و فقط در زمان آپدیت سی پنل بازش کنید ( این کار از طریق iptables ( یا از طریق csf انجام میشود
5- من به هیچ وجه این نکته را قبول ندارم که وجود دامین ir باعث تحریم میشود لذا با خیال راحت صدها دامین ir را میزبانی کنید ( وب دیتا دات آی آر هم هزاران مشتری آی آر دارد و تا به الان یک بار هم تحریم نشده است)
6- به whm مراجعه کنید و یک ریسلر بسازید و پس از ساخت ریسلر در بخشی که امکانات و تنظیمات ریسلر انجام میشود تمامی امکانات و ... را به ریسلر خودتان بدهید (همانند root) سپس save کرده و از whm log out کرده و از این پس با این یوزر به Whm وصل شوید
یکی از عوامل تحریم log in نمودن به whm از طریق user : root با آیپی ایران است که در صورت وجود حساسیت از طرف سی پنل حتماً تحریم خواهید شد
7- امیدوارم دیگر تاپیک هایی مشاهده نکنم که در آن یوزرهایی چنین حرفی را بزنند که ما چیزی را میدانیم ولی چون حرفه ای است به دیگران نمیگوییم !

Woshka
May 6th, 2010, 13:55
خیلی لطف کردی
ولی یه تنظیمات به این سادگی دلیل بر حرفه ای بودن بعضیا نیست که نمی خوان بگن و اینکه نمیگن هم اصلا دیگه چرا پست میزنن
به یزدان که گر ما خرد داشتیم---کجا این سرانجام بد داشتیم

Techno Pars
May 6th, 2010, 14:17
سی پنل به هیچ وجه در جریان تحریم یوزرهایی که از شریک های طلایی خودش هست عملی انجام نمیدهد
این درست نیست.در توافق نامه cPanel همچین چیزی وجود نداره.

Desperados
May 6th, 2010, 16:06
سی پنل به هیچ وجه در جریان تحریم یوزرهایی که از شریک های طلایی خودش هست عملی انجام نمیدهد

شما توافق نامه سی پانل با شریک های طلایی رو از کجا مطالعه کردید که متوجه شدید چنین چیزی وجود نداره ؟

در ضمن افرادی هم که می فرمایند بلد هستیم و نمیگیم ! فکر نمیکنم جایی در این انجمن ها داشته باشند این انجمن ها انجمن های 2 طرفه هست دوستا میان اینجا مطالبی یاد میگیرن چیز هایی هم که بلد هستند رو به دیگران یاد میدهند اینکه بیان اینجا فقط استفاده کنند زیاد جالب نیست !

AfraWeb.net
May 6th, 2010, 17:23
جالب بود فقط اموزش فرار کم بود که اضافه شد . واقعا مشتریان شما از این اطلاع دارند که شما برای اینکه مشکلی روی پنل پیش نیاد دارید فرار میکنید و پنهان کاری میکنید . سی پنل بارها و بارها اعلام کرده که به مشتریان و شرکت های ایرانی هیچ سرویسی را ارائه نمیکند در غیر این صورت باید به ادراه خزانه داری امریکا جواب پس بده و جریمه های ناشی از این کار که کم هم نیست را پرداخت کند .
دایرکت ادمین و کولکسو رایگان میتونه گزینه خوبی برای جایگرینی و فرار از دست سی پنل باشد

MelatHOST
May 6th, 2010, 17:30

تایید اطلاعات و یا تشخیص نقض اطلاعات مشتریان در gold partner ها بر عهده شرکتی که این لیسانس را دارد است و به سی پنل هیچ ربطی ندارد و اطلاعات لیسانس به نام goldpartner است نه به نام مشتری
ولی در خرید به صورت مستقیم از سی پنل یا از طریق نمایندگان معمولی ، موظف هستند اطلاعاتی مشتری شامل محل زندگی شماره تماس و ... را در اختیار سی پنل قراردهند و verify تلفنی و یا از طریق اسکن پاسپورت برای شرکت نماینده ارسال کنند تا شرکت نماینده به سی پنل تاییدیه بفرستد

DeltaGostar
May 6th, 2010, 17:58
به جان خودم من با مسئولین فنی سی پنل چت آنلاین میکنیم و ایمیل میزنم
بهش هم گفتم ایرانی هستم . گفتم هر چی کشف های که شما دوست دارید ما ایرانیان انجام دادیم و به خاطر بعضی مسائل سیاسی چرا نباید پول نقد میدم از سی پنل استفاده کنیم همونجا بهش گفتم اگر قراره تحریم کنید لیسانس رو مشکل بوجود بیاری من دیگه سی پنل نصب نمیکنم و به یه ملت هم میگم نصب نکنن
شما پولشو میگیرد ملت ایران چه گناهی کردن که بدون اطلاع قبلی یه دفعه ای تحریم میکنید
زیاد جواب نداشت و گفت مشکل از بالا دست ها هست که این روا پیاده کردن ولی از چند سال پیش
کمتر گیر میدن حالا چه کارکرده آقای اوباما نمیدونم / نقطه سر خط

ParsDade
May 6th, 2010, 17:59
تشکر فراوان
امید همگی ینگونه برای کمک به هم کار انجام بدند
سعی کنید هدفتون با هم رشد کردن باشه نه از روی هم رد شدن

سی پنل بیکار نیست لایسنس ببنده
خود من یک بار با این مشکل مواجه شدم و سی پنل بنده بسته شد که بعد فهمیدم آقای فرزاد شکوهی (فضاها) ریپورت دادن به این دلیل که فکر می کردن سی پنل ایشون بسته شده باید از همه هم بسته شه

بازم ممنون دوست من

AfraWeb.net
May 6th, 2010, 18:17
به جان خودم من با مسئولین فنی سی پنل چت آنلاین میکنیم و ایمیل میزنم
بهش هم گفتم ایرانی هستم . گفتم هر چی کشف های که شما دوست دارید ما ایرانیان انجام دادیم و به خاطر بعضی مسائل سیاسی چرا نباید پول نقد میدم از سی پنل استفاده کنیم همونجا بهش گفتم اگر قراره تحریم کنید لیسانس رو مشکل بوجود بیاری من دیگه سی پنل نصب نمیکنم و به یه ملت هم میگم نصب نکنن
شما پولشو میگیرد ملت ایران چه گناهی کردن که بدون اطلاع قبلی یه دفعه ای تحریم میکنید
زیاد جواب نداشت و گفت مشکل از بالا دست ها هست که این روا پیاده کردن ولی از چند سال پیش
کمتر گیر میدن حالا چه کارکرده آقای اوباما نمیدونم / نقطه سر خط

این قانون برای این شرکت ها نوشته شده . اونجا قانون با ایران بسیار فرق داره قوانینی که در این سایت نوشته شده است باید اجرا کنند مگرنه با جریمه مواجه میشوند شاید شما بتونید سی پنل را دور بزنید ولی این شرکت نمیتونه قوانین کشورش رو دور بزنه به خاطر اینکه به چهار تا شرکت ایرانی لایسنس بفروشه این دلیل شما اصلا استدلال خوبی نیست یادتون باشه این شرکت ها جهانی فعالیت میکنند در پنچ قاره و بیش از 190 کشور جهان و با میلیون ها مشتری . ایران جای مهمی در صنعت هاستینگ دنیا ندارد . چند شرکت معتبر در ایران وجود دارد و چند دیتا سنتر که به تعداد انگشتان دست هم نمیرسند و ....
U.S. Treasury - Sanctions Program Summaries - Iran (http://www.ustreas.gov/offices/enforcement/ofac/programs/iran/iran.shtml)

پیشنهاد میشه به قوانین شرکت ها احترام گذاشته بشه و سعی شود از راه های جایگیزین استفاده شود . ( کنترول پنل های دیگر )

Rapid
May 6th, 2010, 18:53
تشکر فراوان
امید همگی ینگونه برای کمک به هم کار انجام بدند
سعی کنید هدفتون با هم رشد کردن باشه نه از روی هم رد شدن

سی پنل بیکار نیست لایسنس ببنده
خود من یک بار با این مشکل مواجه شدم و سی پنل بنده بسته شد که بعد فهمیدم آقای فرزاد شکوهی (فضاها) ریپورت دادن به این دلیل که فکر می کردن سی پنل ایشون بسته شده باید از همه هم بسته شه

بازم ممنون دوست من
چطوري فهميديد؟

DeltaGostar
May 6th, 2010, 19:32
نه واقعا هم همینطوری است شرکت سی پنل که بیکار نیست لوگ ورد به ای پی های اصلی سرور های و صاحبان ایرانی رو چک کنه چند ماه پیش اصلا با ای پی ایران میرفتی توی سایت برای ویرفای و یا هر کاری سریع ای پی رو میبست
الان شما با هر قسمتش میخوای ایمیل بزن و صحبت کن تکلیف ما ایرانی =نیمه بدبخت چیه آخر لیسانس ها رو میبندینی یا هی سیاست های امریکا نسبت به ملت ایران داره بهتر میشه ببن چی جواب میده خوب کاری نداره یه متن بنویس 10 دقیقه /:57:

Sajad
May 6th, 2010, 22:04
( وب دیتا دات آی آر هم هزاران مشتری آی آر دارد و تا به الان یک بار هم تحریم نشده است)
خیلی ارادت دارم به وبدیتا اما باید خدمتتون عرض کنم بنده از مشتریان وبدیتا بودم و حدود یک ماه به علت تحریم سیپنل کارم روی هوا بود ! بهتره یه چیزی که ازش اطلاع نداریم با اطمینان به دیگران منتقل نکنیم.

ثانیا با همه هستم ! نمیتونید اینقد به همه تیکه نپرونید تا حاشیه درست نشه ؟!

MelatHOST
May 6th, 2010, 23:57
خیلی ارادت دارم به وبدیتا اما باید خدمتتون عرض کنم بنده از مشتریان وبدیتا بودم و حدود یک ماه به علت تحریم سیپنل کارم روی هوا بود ! بهتره یه چیزی که ازش اطلاع نداریم با اطمینان به دیگران منتقل نکنیم.

ثانیا با همه هستم ! نمیتونید اینقد به همه تیکه نپرونید تا حاشیه درست نشه ؟!

با سلام و درود خدمت آقا سجاد گل
خود بنده از دیتا سنتر جینکس وب دیتا هاست داشتم و در زمان اوج تحریم به هیچ وجه این شرکت تحریم نشد از خود جناب ساعدی هم جویا شدم یکی از دلایل را gold partner بودن جینکس ذکر کردند
و توضیحاتی که میبینید بر گرفته از تجربیات دوستانی است که تحریم شده اند و ...

Techno Pars
May 7th, 2010, 00:25
از همان جایی که شما این اطلاعات را به دست میارید من هم میگم این مورد درست نیست!
cPanel توافق نامه داره برای هر لایسنسی ! و اینکه به خاطر Gold Partner لایسنس بسته نمیشه درست نیست.(اون تفاوت در نوع لایسنس و نحوه ی صدورش هست)
دلیل بسته نشدن لایسنس چیز دیگری هست.دامنه ir هم روی cPanel حق میزبانی نداره.
توافق نامه cPanel هم در خود سایتش موجود هست و توافق های خاص partner ها در مورد قیمت و پرداخت هست!

vPsPersia.COM
May 7th, 2010, 00:54
جالب بود فقط اموزش فرار کم بود که اضافه شد . واقعا مشتریان شما از این اطلاع دارند که شما برای اینکه مشکلی روی پنل پیش نیاد دارید فرار میکنید و پنهان کاری میکنید . سی پنل بارها و بارها اعلام کرده که به مشتریان و شرکت های ایرانی هیچ سرویسی را ارائه نمیکند در غیر این صورت باید به ادراه خزانه داری امریکا جواب پس بده و جریمه های ناشی از این کار که کم هم نیست را پرداخت کند .
دایرکت ادمین و کولکسو رایگان میتونه گزینه خوبی برای جایگرینی و فرار از دست سی پنل باشد

از اون حرفا بود ها ! کلا از تاپیک های شما خوشم میاد .

فرار چیه مرد حسابی ، نهایتش یک ip دیگه و لایسنس دیگه که زیر 1 ساعت کار داره .

من خودم 6 ماهه از این روش استفاده می کنم ، هیچ مشکلی نداشتم . الان من فقط ip رو عوض کردم و whois ، دیگه هیچ مشکلی نداشتم !

کلا ساز مخالفی

Sajad
May 7th, 2010, 00:55
خود بنده از دیتا سنتر جینکس وب دیتا هاست داشتم و در زمان اوج تحریم به هیچ وجه این شرکت تحریم نشد از خود جناب ساعدی هم جویا شدم یکی از دلایل را gold partner بودن جینکس ذکر کردند
من بازم میگم ارادت خاصی به ساعدی و شرکت نگاه دارم... اما اونها هم یک ماه تحریم بودند و مدارکشم فکر میکنم موجود داشته باشم... اگر باور ندارید بذارمشون !؟ در اینکه جدیدا راهی برای فرار از تحریم پیدا کردن یا نه هیچ اطلاعی ندارم !

یه نکته خیلی مهم رو از شما میپرسم ! اینها رو خودتون تجربه کردید یا اینکه از دیگران شنیدید ؟

به هیچ وجه به اطلاعات whois در host name سرور توجه نکنید و اصلاً و ابداً در تحریم شما تاثیر ندارد ولی این به این معنی نیست که از دامین .ir استفاده شود منظور این است که از هر دامینی به غیر از ir ولی با هر Whois که مایل هستید میتوانید استفاده کنید مثلاً کشور را ایران بزنید و ...دروغ چرا ! من یک سالی هست دور cPanel خط کشیدم و رو هیچ یک از سرورهایی که خودم داشتم نصب نکردم و در نتیجه وضعیت جدید تحریم و دلیلهایی که میارن برای تحریم ها رو نمیدونم.
ولی دقیقا یادمه قبلاها یکبار اومدم هاست نیم رو تغییر دادم . بعد از تغییر دادن طولی نکشید که دیدم اون صفحه تحریم اومد تو پنل ! با دیتاسنتر که صحبت کردم گفتن cpanel گفته شما هاست نیم رو فلان گذاشتی و از دامین whois گرفتن و دیدن از ایران هستی ! جالبترشم اینکه دیتاسنتر خودش لیسانس رو خریده بود ! اما من که اند یوزر بودم ایرانی بودم و تحریم شدم (با کمک دیتاسنتر دوباره از تحریم در آوردن ! )

VatanVPS
May 7th, 2010, 02:27

بدون شرح
AfraWeb :: سرور مجازی | سرور اختصاصی | افرا وب | Dedicated Servers, VPS , hosting , reseller , windows vps , Linux vps , managed hosting and vps (http://www.afraweb.net:2082/)

AfraWeb.net
May 7th, 2010, 02:44
بدون شرح

بدون شرح نیست
دوست عزیز ما برای مشتری های خودمون از دایرکت ادمین استفاده میکنیم . و تمام سایت های دیگر دایرکت ادمین هستند . دلیل استفاده از این پنل هم به خاطر این بود که این شرکت هاستینگ فقط پلن ها را با سی پنل ارائه میداد و یک هاستینگ با پروکسی ماهانه 50 دلار هزینه پرداخت میکنیم . ( حتی به شرکت ارائه دهنده هم گفتیم که سایت ما در ایران هست و ما دوست نداریم از پنلی استفاده کنیم که برای ایران ممنوع هست و همچنین دوست نداریم برای شما مشکلی پیش بیاد ولی گفتند که اگر قرار به ایجاد مشکل باشد باهاتون تماس میگیریم و اطلاع میدیم .
اینجا مهم مشتری ها هستند نه پنل و هاست خود شرکت. برای ما مشتری ها درجه بالاتری قرار دارند و حاضر نیستیم هیچ موقع این ریسک را برای مشتریان انجام بدیم . البته این رو بدونید ما سرویس هاستینگ به افراد و اشخاص ارائه نمیکنیم و مشتریان هاستینگ طیف خاصی هستند که اکثر در ایران میزبانی میشوند و تعدادی هم که نیاز به سرعت بالاتر دارند در خارج از کشور به دلایلی امکان نام بردن این مشتریان وجود ندارد
. از اینکه اینقدر تلاش مضاعف و همت مضاعف برای کشف این موارد دارید تشکر میکنیم .

......

VatanVPS
May 7th, 2010, 03:00
ممنون از پاسخ شما و پوزش از استارتر

. از اینکه اینقدر تلاش مضاعف و همت مضاعف برای کشف این موارد دارید تشکر میکنیم .
چون امسال سال همت است ما هم میکوشیم.....

ولی برای عده ای خاص هرچقدر هم که بازگو کنی دایرکت ادمین یا پنل های مدیریتی دیگر فرق آنچنانی با سی پنل ندارد به گوششان نمیرود , و باز باید خطرات نصب را پذیرفت و نصب کرد...

MelatHOST
May 7th, 2010, 11:30
ممنون از پاسخ شما و پوزش از استارتر

چون امسال سال همت است ما هم میکوشیم.....

ولی برای عده ای خاص هرچقدر هم که بازگو کنی دایرکت ادمین یا پنل های مدیریتی دیگر فرق آنچنانی با سی پنل ندارد به گوششان نمیرود , و باز باید خطرات نصب را پذیرفت و نصب کرد...

حدودی حق با شماست
ولی واقعاً امکانات سی پنل را با دایرکت ادمین مقایسه میکنید ؟
whm امکاناتش شباهتی به directadmin دارد ؟
روز به روز سی پنل در حال پیشرفت هستش ولی دایرکت ادمین متاسفانه امکانات خاصی اضافه نکرده وقتی یوزری از سی =نل استفاده میکنه انتظاراتش بالا میره

در مورد اینکه سجاد جان هم پرسیدند اینها را تستکردم یا نه ، بله من جزو افرادی بودم که قبلاً مدام تحریم میشدم و اوج تحریم در دیتا سنتر کارو بوده ! و عدم تحریم در دیتا سنترهایی که اصلاً به ایران سرویس نمیدهند

irlogo
May 7th, 2010, 13:13

همون موقع که از جینگس سرور داشتند و از rackwan خرید می کردند ( همون ابندای تحریم ) لایسنسشون اکسپایر شد و یه سرور جدید گرفتن با php نسخه 5

---------- Post added at 01:13 PM ---------- Previous post was at 01:11 PM ----------

اینو ببینید
http://78.110.119.69/

سرور ایران از tstpnline و cpanel

به نظر شما نال شده هست؟

mibfa
May 31st, 2010, 12:15
اقا اگر با اقامت كشوري مانند امارات درخواست بدهيم ولي يوزر ايراني و .. داشته باشيم باز به مشكل بر ميخوريم

irlogo
June 1st, 2010, 12:17
جناب عبادی عزیز،

بر روی آی پی ایرانی نمی توانید، اگر آی پی شما در موقعیت کشوردیگری غیر از ایران ثبت شده باشد با هویت غیر ایرانی می توانید خرید و استفاده نمایید

mibfa
June 1st, 2010, 12:41
جناب عبادی عزیز،

بر روی آی پی ایرانی نمی توانید، اگر آی پی شما در موقعیت کشوردیگری غیر از ایران ثبت شده باشد با هویت غیر ایرانی می توانید خرید و استفاده نمایید

تشكر از شما

رو اين حساب من ميتونم با اقامت يك كشوري مانند امارات و ... يك ip بنام خودم ثبت كنم و ان ip را روي سرور و ... مورد نظر ست كنم و براي ان ip كه ثبت كردم سي پنل سفارش بدهم

حالا با اين اوصاف هر چه قئر ترافيك ايران و دامنه ايران ثبت كنم مشكل ايجاد نميشه

اگر درست هست اين سئوال هم جواب بدهيد ممنون ميشوم

چگونه درخواست يك ip براي خودم در كشور امارات را بدهم

ممنون از شما و همه دوستان

irlogo
June 2nd, 2010, 18:22
برای خرید آی پی راحتترین راه و معروف ترین شرکتی که آی پی می ده ripe.net هست
وقتی شما ای پی رو با اقامت در یک کشور دیگه ست کردید ای پی برای کشور دیگه در ripe هست ولی وقتی در rooter متصل می شه اتوماتیک دیگه مشخصات whois ای پی می گه ایران! ( اگر سرور در ایران باشد ) برای این که بتونین این مورد رو دور بزنید می تونین از پroxi سرور و یا چیز پی ان بر روی rooter استفاده نمایید

من به شخصه فکر نمی کنم که دامنه آی ار و ترافیک ایران بر تحریم سی پنل موثر باشد ( بجر نیم سرور ir )

sohrab1374
July 27th, 2012, 14:50
دایرکت ادمین بهتره یا کولکسو؟
کار با کدومش راحت تره؟
دیگه هر ماه لازم نیس پول لایسنس داد؟

shivahost
July 29th, 2012, 13:10
ب
2- به بخش basic whm configration بروید و از بخش main ip یک آیپی جدید "به غیر از آیپی ای که لیسانس شما بر روی آن قرار دارد ست کنید برای مثال اگر آیپی اصلی سرور شما 45.45.45.12 است یک آیپی دیگر که متعلق به شماست برای مثال 45.45.45.13 را ست کنید تا از این پس اکانتهای جدید شما روی همین آیپی ایجاد شود
به هر یک از نمایندگان خود هم همین آیپی را ارائه کنید " 45.45.45.13 " تا آنها هم نتوانند ازآیپی اصلی استفاده کنند این تنظیم در بخشی که تنظیمات ریسلری انجام میشود میسر است

سرور جدید گرفتیم، الان 2 تا ip روی آن برای nameserver ها تعریف شده. باز هم ip اضافه دارم. یکی از همان 2 تا ip در قسمت basic config هم برای the ip address that will be used.... تعریف شده.

لایسنس فعلا تریال هست و قصد خرید دارم. اما می خوام لایسنس را برای ip سوم که حتی هنوز در whm ثبت نکرده ام تهیه کنم اما نمی خوام ip سایت هایی که الان روی سرور هست را تغییر بدهم!

ممکنه راهنمایی کنید؟

shivahost
July 29th, 2012, 14:44
کسی بلد نبود!؟

shivahost
July 29th, 2012, 22:20
سرور جدید گرفتیم، الان 2 تا ip روی آن برای nameserver ها تعریف شده. باز هم ip اضافه دارم. یکی از همان 2 تا ip در قسمت basic config هم برای the ip address that will be used.... تعریف شده.

لایسنس فعلا تریال هست و قصد خرید دارم. اما می خوام لایسنس را برای ip سوم که حتی هنوز در whm ثبت نکرده ام تهیه کنم اما نمی خوام ip سایت هایی که الان روی سرور هست را تغییر بدهم!

ممکنه راهنمایی کنید؟

کمکی نبود؟

ali.huc
February 12th, 2013, 10:25
اساتید ارجمند لطفا بفرمائید در مورد timezone چکار میشه کرد که به قول بعضی از دوستان از طرف cpanel مشکلی پیش نیاد؟

منظورم ساعت سرور هستش، میخوام رو تهران ست بشه.

asrhosting
February 12th, 2013, 11:46
این روش ها فقط مسکن هستن و مشکل اصلی رو حل نمی کنن بهترین کار اینکه به دایرکت ادمین انتقال بدین .

asrhosting
February 12th, 2013, 11:47
دایرکت ادمین بهتره یا کولکسو؟
کار با کدومش راحت تره؟
دیگه هر ماه لازم نیس پول لایسنس داد؟
دایرکت ادمین بهتره !
می تونید نامحدودش رو بگیرین که ماهیانه هم دیگه پول ندین .

ali.huc
February 12th, 2013, 11:50
دایرکت ادمین هم دارم، ممنون از پاسخی که دادین.

دوستان که سی پنل استفاده می کنن، نظری ندارن؟