PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کنترل پنل هاست

impossible
February 20th, 2014, 22:07
سلام
دوستان برای فروش هاست بک آپ و هاست دانلود چه کنترل پنل هایی پیشنهاد می دید؟ رایگان باشه بهتره. امکان ساخت اتوماتیک در whmcs باشه.
قصد داشتم zpanel نصب کنم اما انگار ماژول whmcs نداره. لطفا برای دو تا هاست راهنمایی کنید

flexhost.ir
February 20th, 2014, 23:03
سلام
دوستان برای فروش هاست بک آپ و هاست دانلود چه کنترل پنل هایی پیشنهاد می دید؟ رایگان باشه بهتره. امکان ساخت اتوماتیک در whmcs باشه.
قصد داشتم zpanel نصب کنم اما انگار ماژول whmcs نداره. لطفا برای دو تا هاست راهنمایی کنید

هاست بک آپ = کلوکسو

هاست دانلود = دایرکت ادمین

impossible
February 20th, 2014, 23:14
هاست بک آپ = کلوکسو

ممنون. برای اگر هاست بک اپ روی سرور ویندوز قرار بدم چه کنترل پنلی پیشنهاد می دید؟

flexhost.ir
February 20th, 2014, 23:24
ممنون. برای اگر هاست بک اپ روی سرور ویندوز قرار بدم چه کنترل پنلی پیشنهاد می دید؟

وب سایت پنل

ولی میتونید از iis یا ftp استفاده کنید

impossible
February 20th, 2014, 23:26
خب iis ftp نمی شه روی whmcs اتوماتیک اکانت ساخت.

مهندس خوب
February 20th, 2014, 23:38
سلام 2 تا سوال داشتم .
تفاوت پنل با نرم افزار مدیریت محتوا چیه؟ یا دو تا شون یکی هستن؟
من میخاستم vps بخرم حالا نیاز به چی دارم پنل یا نرم افزار مدیریت محتوا؟ شرمنده اگه بنده مبتدی هستم#:-S

مهندس خوب
February 20th, 2014, 23:40
:102:

مهندس خوب
February 20th, 2014, 23:44
سلام 2 تا سوال داشتم .
من میخاستم vps بخرم حالا نیاز به چی دارم پنل یا نرم افزار مدیریت محتوا؟ شرمنده اگه بنده مبتدی هستم#:-S

flexhost.ir
February 21st, 2014, 00:00
خب iis ftp نمی شه روی whmcs اتوماتیک اکانت ساخت.

پس بهتره وب سایت پنل نصب کنید

flexhost.ir
February 21st, 2014, 00:01
سلام 2 تا سوال داشتم .

نیاز به هر دو دارید

تا پنل نباشه نمیتونید مدیریت محتوا نصب کنید

impossible
February 21st, 2014, 00:02
سلام 2 تا سوال داشتم .

جای سوالتون اینجا نیست. شما بهتره هاست اشتراکی بخرید. البته ببینید مصرفتون برای چه کاریه.

Mr.Te0
February 21st, 2014, 00:28
سلام

همانطور که همکار گرامی عرض کردند ، کلوکسو پیشنهاد میشود.

impossible
February 21st, 2014, 00:36
همانطور که همکار گرامی عرض کردند ، کلوکسو پیشنهاد میشود.

برای هاست بک اپ یا دانلود ؟ می شه تنظیم کرد مثلا چند اکانت ftp یا php اجرا نشه و غیره؟
کلکسو معمولی نصب کنم یا کلکسو ام ار؟

downloaddl
February 21st, 2014, 00:54
اصلا سمت کلسکو نرو
که آشغال ترین کنترل پنل روی زمینه
zpanel بهتره باز
میشه برای whmcs پلاگینشو نوشت

impossible
February 21st, 2014, 01:19
اصلا سمت کلسکو نرو
که آشغال ترین کنترل پنل روی زمینه
zpanel بهتره باز
میشه برای whmcs پلاگینشو نوشت

بله اما مشکل پلاگین whmcs هست. امکان ساخت اتوماتیک مهمه

zarinnets
February 25th, 2014, 18:29
مدیریت محتوا برای مدیریت محتوای سایت راه اندازی شده روی سرور با پنل مثلا سی پنل هست ، پپنل برای مدیریت سایت های روی سرور مثل پارک دامنه مدیریت فایل های ، دیتابیس و غیره هست zpanel برای شخصی که اگر دستکاری و بهینه بشه خوبه اما برای فروش وب سایت پنل پیشنهاد میشه ، اما در کل پنل های تحت ویندوز برای افراد مبتدی سخت هست و به درد شما نمی خوره چون اکثرا به سی پنل علاقه دارند

HiradHost
February 27th, 2014, 16:34
سلام

هاست بکاپ دایرکت ادمین با کلوکسو
هاست دانلود KPanel عالیه
اگر خواستید میتونید به سایت ما مراجعه نمایید
HiradHost.Com (http://HiradHost.Com)

HiradHost
February 27th, 2014, 16:35
جای سوالتون اینجا نیست. شما بهتره هاست اشتراکی بخرید. البته ببینید مصرفتون برای چه کاریه.
دوست عزیز روی سیتسم عامل سرور شما کنترل پنل نصب می شود و روی کنترل پنل سیستم مدیریت محتوا
البته برخی از سیستم های مدیریت محتوا بدون کنترل پنل و مستقیم روی Centos نصب میشن

HostIranWeb
February 28th, 2014, 23:42
هاست بک آپ = کلوکسو

نظر همکار گرامی تایید میشه... البته اگه بتونید هر دو تاش رو دایرکت ادمین کنید بهتره.
با احترام

HiradHost
March 1st, 2014, 13:50
نظر همکار گرامی تایید میشه... البته اگه بتونید هر دو تاش رو دایرکت ادمین کنید بهتره.
با احترام

دوست عزیز دایرکت ادمین خوبه اما KPanel را به به تازگی دیدم و شبیه دایرکت ادمین هست و خودش امکان ریموت داره و میشه لینک فایل بدید و آن را جا به جا کنه بعد محیطش خیلی با دایرکت ادمین و cPanel فرق داره بعد میشه داخلش برای دانلود همون فایل اشتراک VIP تایین کرد و فقط مخصوص این کاره