PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مدیریت کارتریج

Kambiz
May 5th, 2010, 20:41
سلام
من از زمانی که کارتریجم تموم شد و رفتم شارژ کردم تو برنامه پرینتر جوهر رو نشون نمیده و فقط جوهر اورجینال رو نشون می ده مثل اینکه به فابریک نبودن کارتریج آگاه هست :دی
حالا از چه برنامه ای استفاده کنم که مقدار جوهر باقی مانده در کارتریج ریشارژ شده نمایش بده ؟
ممنون

persiansoft
May 5th, 2010, 21:10
سلام
من از زمانی که کارتریجم تموم شد و رفتم شارژ کردم تو برنامه پرینتر جوهر رو نشون نمیده و فقط جوهر اورجینال رو نشون می ده مثل اینکه به فابریک نبودن کارتریج آگاه هست :دی
حالا از چه برنامه ای استفاده کنم که مقدار جوهر باقی مانده در کارتریج ریشارژ شده نمایش بده ؟
ممنون
سلام دوست عزيز .
من تجربه خودم را در رابطه با پرينتر هاي اپسون بيان مي كنم .
بعد از ري شارژ يا خريد كارتيج جديد ابتدا head clean كنيد و سپس براي تست يك بار nuzzle check كنيد تا مشكلتان برطرف شود .
در صورتي كه به شما اجازه head clean داده نمي شد ابتدا چك كنيد كه كارتريج ها كامل جا رفته باشند و بعد از يك بار پرينتر را ريست كنيد .

موفق باشيد .

AfraWeb.net
May 5th, 2010, 21:11
سلام
ممنون

معمولا در هر بار تعویض باید چیپست دستگاه رو هم تعویض نمایید البته در سری های پرینتر های سامسونگ لیزری و جهر افشان به این منوال هست البته اگر هم تعویض نکنید مشکلی پیش نمیاد فقط دستگاه جوهر شما رو خالی نشون میده ولی جوهر شما فول هست ( در اصطلاح بهش چیپست شارژ کارتریج میگن )

چیپست شارژ کاتریج - istgah.com - پرینتر و اسکنر (http://www.istgah.com/fireview/kid_129/350292.html)
لینک را ببنید خودتون متوجه میشید

موفق و پیروز باشید