PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظرسنجی(لطفا همه شرکت کنند)

Kaspersky
February 18th, 2014, 23:19
با سلام خدمت شما بزرگواران عزیز

بنده بیشتر برای یک جمع بندی و تصمیم گیری آسوده کاربران برای انتخاب یک آنتی ویروس خوب و مناسب این تاپیک و نظرسنجی رو ایجاد کردم

امیدوارم در آینده تاپیک مفیدی برای دیگر اعضای انجمن باشد

با احترام
شرکت سانا سیستم پارس

sasanbes
February 19th, 2014, 09:19
نترون سبک خوبه

alimo203
February 19th, 2014, 09:33
کسپر// من الان 4 ساله که سالی 64 عدد کلاینت و یک عدد سرور تهیه میکنم.خیلی راضی بودم تا الان

Kaspersky
February 19th, 2014, 10:34
کسپر// من الان 4 ساله که سالی 64 عدد کلاینت و یک عدد سرور تهیه میکنم.خیلی راضی بودم تا الان

امیدوارم همیشه راضی و مشتری کسپرسکی باشید

با تشکر

SainaServer
February 19th, 2014, 16:35
با سلام
نود احساس میکنم روی سیستم بنده بهتر کاربرد دارد
کاسپر وقتی نصب میکنم در بالا اومدن ویندوز یه مقدار کندی بیشتر احساس میشه
با احترام

Kaspersky
February 20th, 2014, 12:59
تا این مرحله کسپرسکی و ناد ۳۲ در رقابت شدید قرار دارند

منتظر دیگر آرای شما هستیم

ULTRAWEB
February 20th, 2014, 13:02
شید اپدیت نشده خیلی بهتراز سایر انتی ویروس ها حتی کار میکنه

msgpanel.ir
February 20th, 2014, 13:05
فقط panda

milad-engineer
February 20th, 2014, 13:46
من به شخصه Bit defender رو ترجیحا میدم ، هم آپدیتیش روزانه است و هم واقعا از پایه سیستم رو چک می کنه البته نسخه Total security

--------------------------------------------
http://www.webhostingtalk.ir/f218/105651/

Kaspersky
February 20th, 2014, 17:57
منتظر دیگر آرای شما یوزر های انجمن هستیم

reza*
February 20th, 2014, 18:10
Eset nod32 رو سیستم ما نقش هویج رو ایفا میکنه ! چطور 10 تا رای آورده نمیدونم .

Farzinn
February 20th, 2014, 18:12
من به شخصه Bit defender رو ترجیحا میدم ، هم آپدیتیش روزانه است و هم واقعا از پایه سیستم رو چک می کنه البته نسخه Total security

--------------------------------------------
http://www.webhostingtalk.ir/f218/105651/

تائیدمیشه

Kaspersky
February 20th, 2014, 18:27
Eset nod32 رو سیستم ما نقش هویج رو ایفا میکنه ! چطور 10 تا رای آورده نمیدونم .

فکر کنم لایسنسش ارزونتر از دیگر شرکت ها هست همه بهش رای دادند
وگرنه اکثر مشتری های ما که فرم خرید پر میکنند قبلا ناد داشتند

host-net
February 20th, 2014, 18:43
به نظر من
Symantec
از همه بهتره از شرکت Norton هست ولی واقعا این عالیه

هرکسی خواست تست کنه روی ویندو 8 تست نکنه چون درست جواب نمیده دردسر میشه براش

مینا-صیفی
February 20th, 2014, 18:56
از همه نظرات اینجا هست الکی این انتی و اون انتی نکنید مقایسه آنتی ویروس ها IranSetup.com (http://www.iransetup.com/Compare.html) تمام .

Kaspersky
February 20th, 2014, 19:05
از همه نظرات اینجا هست الکی این انتی و اون انتی نکنید مقایسه آنتی ویروس ها IranSetup.com (http://www.iransetup.com/Compare.html) تمام .

دوست عزیز بنده خودم میدونستم اونجا نظرسنجی قرار داده اند
ولی برام اون نظر سنجی به پشیز نمیرزه
چون اکثر بوزر های این سایت کسایی هستند که سرکار زیادی با نت ندارند
ولی نظرات تک تک این یوزر های انجمن ۱۰۰ برابر اون سایت برای من یکی با ارزش تر هست
چون اکثر یوزر های این انجمن دارای بار علمی و سرکار زیادی با نت دارند
با تشکر از اظهار وجودتون

rightserver
February 20th, 2014, 19:06
این آمار و نظرات چون شخصی و سلیقه ای اند نمیشه مبنای تصمیم گیری باشه. یعنی واقعا
Avira میتونه در این لیست سوم باشه؟ قطعا نه

netmelli
February 20th, 2014, 19:08
بهترین کسپر هست
ولی هزینه هاش یکم خیلی سنگینه
مرقوم به صرفه نبود امسال برای سیستم های شرکت بگیرم
سیستم های شرکت رو امسال نود خریدم براشون
چون تعداد سیستم بالاست و اختلاف قیمت این دو آنتی ویروس در تعداد بالا یک مبلغ قابل توجهی میشد
ولی تا سال قبل همشون کسپر بودن
حرف نداشت کسپر
نود هم بد نیست
ولی کسپر یه چی دیگس

از بقیه آنتی ها هم استفاده نکردم اصلا ببینم چطور هستن

Kaspersky
February 20th, 2014, 19:09
این آمار و نظرات چون شخصی و سلیقه ای اند نمیشه مبنای تصمیم گیری باشه. یعنی واقعا
Avira میتونه در این لیست سوم باشه؟ قطعا نه

بله دوست خوبم
حق با شماست ۱۰۰٪
ولی اگر یوزر های بیشتری در نظرسنجی شرکت میکردند آمار قابل توجه ای به دست میومد

بازم ممنون از انتقادتون

Kaspersky
February 20th, 2014, 19:11
بهترین کسپر هست
ولی هزینه هاش یکم خیلی سنگینه
مرقوم به صرفه نبود امسال برای سیستم های شرکت بگیرم
سیستم های شرکت رو امسال نود خریدم براشون
چون تعداد سیستم بالاست و اختلاف قیمت این دو آنتی ویروس در تعداد بالا یک مبلغ قابل توجهی میشد
ولی تا سال قبل همشون کسپر بودن
حرف نداشت کسپر
نود هم بد نیست
ولی کسپر یه چی دیگس

از بقیه آنتی ها هم استفاده نکردم اصلا ببینم چطور هستن

ممنون از نظرتون دوست عزیز
میتونم بپرسم چه نسخه ای از کسپرسکی برای شرکتتون اسفاده میکردید و چند کلاینت؟

NarvanData
February 20th, 2014, 19:14
من چندین سال AVAST داشتم
فکر میکردم بعد از کلی مشکلات آنتی ویروس های دیگه ،بهترین گزینه باشه
اما به پیشنهاد دوستم Kasper نصب کردم و واقعا راضیم ازش...

Kaspersky
February 20th, 2014, 19:20
من چندین سال AVAST داشتم
فکر میکردم بعد از کلی مشکلات آنتی ویروس های دیگه ،بهترین گزینه باشه
اما به پیشنهاد دوستم Kasper نصب کردم و واقعا راضیم ازش...

امیدوارم همیشه راضی باشید

با تشکر

host-net
February 20th, 2014, 19:40
به نظر من اگه شما قصد دارید نظر سنجی خوبی داشته باشید باید در سایت هایی که بیشترین کاربرد را دارن مثل سایت تعمیرکاران حرفه ای ایران یا سایت های دیگه مطرح کنید

چون اون ها افرادی هستن که اغلب با تعویض ویندوز و ویروس کشی سیستم عامل ها سرو کار دارن
من هم این انتی ویروسی که معرفی کردم چون کارما بیش از دوستان اینجا باویروس هست

یک مثال برای دوستان
شما اگر فلشی رو به سیستم خود وصل کردین و با اطمینان اون رو باز کردین اون زمان میشه گفت که یک انتی ویروس خوب دارید
ایا شما زمانی که یک فلش ویروسی بدستتون میرسه فلش رو اول ویروس کشی میکنید و بعد وارد فایل های فلش میشید یا مستقیم؟
ایا بعد اینکه وارد فلش به صورت مستقیم شدین سیستم عامل شما با مشکل روبه رو نمیشود؟

همیشه ویروس از طریق اینترنت نیست گاهی با فلش یا کپی اطلاعات دیسک ها هست

Kaspersky
February 20th, 2014, 19:53
به نظر من اگه شما قصد دارید نظر سنجی خوبی داشته باشید باید در سایت هایی که بیشترین کاربرد را دارن مثل سایت تعمیرکاران حرفه ای ایران یا سایت های دیگه مطرح کنید

چون اون ها افرادی هستن که اغلب با تعویض ویندوز و ویروس کشی سیستم عامل ها سرو کار دارن
من هم این انتی ویروسی که معرفی کردم چون کارما بیش از دوستان اینجا باویروس هست

یک مثال برای دوستان
شما اگر فلشی رو به سیستم خود وصل کردین و با اطمینان اون رو باز کردین اون زمان میشه گفت که یک انتی ویروس خوب دارید
ایا شما زمانی که یک فلش ویروسی بدستتون میرسه فلش رو اول ویروس کشی میکنید و بعد وارد فایل های فلش میشید یا مستقیم؟
ایا بعد اینکه وارد فلش به صورت مستقیم شدین سیستم عامل شما با مشکل روبه رو نمیشود؟

همیشه ویروس از طریق اینترنت نیست گاهی با فلش یا کپی اطلاعات دیسک ها هست
ممنون از نظرتون
اگر از این سایت هایی که عرض کردید سراغ دارید برای بنده پ.خ نمایید
متشکر

Kaspersky
February 21st, 2014, 20:24
منتظر دیگر آرای شما دوستان عزیز هستیم

MEHDI KARAMI
February 21st, 2014, 23:27
Bitdefender

hades_54
February 21st, 2014, 23:33
فقط Kaspersky

viphyip
February 22nd, 2014, 09:59
چند سال که از کسپرسکی استفاده می کنم و واقعا راضی هستم 3 سال پیش از اسمارت eset استفاده می کردم ولی خساب پرفکت مانی من هک شد و وقتی کسپرسکی نصب کردم دیدم کلی ویروس های جدید شناسایی کرد که شاید فایل های ارسالی هکر بوده در هر صورت از فردای همان روز به بعد کسپر اورجینال گرفتم و تا الان مشکلی ندارم خدا رو شکر

Kaspersky
February 22nd, 2014, 10:15
چند سال که از کسپرسکی استفاده می کنم و واقعا راضی هستم 3 سال پیش از اسمارت eset استفاده می کردم ولی خساب پرفکت مانی من هک شد و وقتی کسپرسکی نصب کردم دیدم کلی ویروس های جدید شناسایی کرد که شاید فایل های ارسالی هکر بوده در هر صورت از فردای همان روز به بعد کسپر اورجینال گرفتم و تا الان مشکلی ندارم خدا رو شکر
امیدوارم همیشه راضی باشید

Kaspersky
February 23rd, 2014, 12:37
در حال حاظر آنتی ویروس ناد ۳۲ با ۱۶ رای در مکان اول قرار دارد
و کسپرسکی با ۱۲ رای در مکان دوم
و بیت دیفندر و اویرا هر دو با ۵ رای در مکان سوم قرار دارند

منتظر دیگر آرای شما هستیم

kourosh_it
February 23rd, 2014, 13:03
درود خسته نباشید بنده اول از نود استفاده میکردم بعد هم به پیشنهاد یکی از دوستان رفتم سراغ اویرا ! بعد از اون هم 2 سالی میشه نورتون نصب کردم ! واقعا عالیه از همه لحاظ ! هیچ نقصی نداره ! کارایی عالی ، نسبتا سبک و بیشتر موقعه ها خودشم به سبکی میزنه :دی
در کل نورتون عالیه

Bit defender هم حرف نداره ولی برای سیستم های شاخ با حداقل رم 16 گیگ و سی پیو حداقل i7 haswell خوبه ! که بتونید بهترین کارایی رو داشته باشه براتون !

svgdata
February 23rd, 2014, 13:16
سلام خدمت همه دوستان

ESET Smart Security

به نظر من خیلی خوب هر کس هم مشکل آپدیتش رو داشت من خودم براش سرور دارم

بدم آنتی ویروساتون رو بروز کنید

باتشکر

ali0123
February 23rd, 2014, 13:39
از Kaspersky و Avira استفاده کردم جفتشون خوبن ولی Kaspersky قوی تر هست.

Kaspersky
February 23rd, 2014, 17:11
درود خسته نباشید بنده اول از نود استفاده میکردم بعد هم به پیشنهاد یکی از دوستان رفتم سراغ اویرا ! بعد از اون هم 2 سالی میشه نورتون نصب کردم ! واقعا عالیه از همه لحاظ ! هیچ نقصی نداره ! کارایی عالی ، نسبتا سبک و بیشتر موقعه ها خودشم به سبکی میزنه :دی
در کل نورتون عالیه

Bit defender هم حرف نداره ولی برای سیستم های شاخ با حداقل رم 16 گیگ و سی پیو حداقل i7 haswell خوبه ! که بتونید بهترین کارایی رو داشته باشه براتون !

ممنون دوست عزیزم بابت نظرتون

tbzserver
February 23rd, 2014, 17:56
والا کم تا امروز انتی ویروس اورجینال استفاده نکردم اما تاامروز هم فقط از نود32 استغاده کردم یبار توی عمرم از کسپراستفاده کردم که اونم خیلی سنگین بود .
یه برنامه نوشتم برای اکتیو کردن نود32 که واقعا عمل میکنه .
یوزر و پسورد هم اگه خواستید بازم بهتون میده این برنامه به صورت کاملا رایگان در اختیار هموطنان قرار گرفته اما نمیدونم شاید اینجا جزو قانین نباشه و بگن تبلیغ هست.

با این حال من به شخصه فقط نود رو دوست دارم.

Kaspersky
February 24th, 2014, 16:37
رقابت ناد ۳۲ و کسپرسکی
مهلت پایان نظر سنجی
۲۰ اسفند ۱۳۹۲

Gha$em
February 24th, 2014, 19:34
بنده که ۴ سال دارم کسپرسکی استفاده میکنم و بسیار خوب و قوی عمل میکند
برای گوشی و تبلت هم به تازگی گرفتم از استارتر تاپیک که تا اینجا خوب بوده

Kaspersky
February 26th, 2014, 09:58
بنده که ۴ سال دارم کسپرسکی استفاده میکنم و بسیار خوب و قوی عمل میکند
برای گوشی و تبلت هم به تازگی گرفتم از استارتر تاپیک که تا اینجا خوب بوده

امیدوارم همیشه راضی باشبد
با تشکر از نظرتون

Kaspersky
February 26th, 2014, 21:20
مهلت پایان نظر سنجی
۲۰ اسفند ۱۳۹۲

amirsafari
February 26th, 2014, 21:43
نظر سنجی خوبیه ولی چند تا ایراد اساسی داره .

1- وجود ضد ویروسهای Avg و Avast نشون میده برات فرق نمیکرده استفاده کننده معتبر و استفاده کننده ضد ویروس اصلی باشه یا جعلی و تقلبی .

برای اینکه این 2 تا ضد ویروس اصولا در ایران قابل ثبت ( رجیستر ) و آپدیت ( بروزرسانی ) نیستن .

2- مکافی تا چند وقت پیش آپدیت و رجیسترش بسته بود . شنیدم باز کرده . ولی بهر شکل الان فروشنده نسخه های اصلی و معتبر نداره .

3- ترند میکرو تو لیست نیست که یکی از بزرگترین فروشندگان آنتی ویروس هستش و تو ایران هم کلی مشتری داره .

4- خیلی از کسایی که نورتون رو خریداری میکنن اون رو از فروشنده های کسپرسکی میگیرن که متاسفانه بیشتر نسخه های غیر معتبر و جعلی به مشتری داده میشه .

کسپرسکی که با فروش نود32 توسط نمایندش مشکل داره چطوری حاضر شده قبول کنه فروشندش سیمنتک بفروشه ؟!!! حتمآ ی چیزی هست .

5- اینایی که نظر میدن نسخه رایگان استفاده میکنن یا پولی ؟ فرق نسخه اصلی رو با جعلی میدونن ؟ اصلا میدونن ضد ویروس چیه ؟

اصولا کسی که امنیت براش مهمه و مصرف کننده آنتی ویروس شرکتهای معتبر و بین المللیه مثل سیمنتک یا ترند میکرو وقت نداره بیاد تو این فرومها و بازی کنه .

6- وب روت هم تو لیستتون نیست .

فعلا همین بسه . باز چیزی یادم اومد خدمتتون میگم .

راستی کسپرسکی به دلیل فعالیتهای فریبکارانش و کلاهبرداری از نماینده هاش و مشتریهاش در این 4 سال نزدیک به 30-40 نمایندش رو از دست داده . اصلا مهم نیست محصولش خوبه یا بده .

آخرین مورد هم قطع ارتباط گلدن سیستم با کسپرسکی و همه sub reseller های اماراتیشه . طوری که الان چند ماهه مجبور شده اسم ریسلرهای اماراتیش رو حذف کنه و اسم ی sub dis بحرینی رو تو سایتش بزنه .

راتی وقتی لایسنس میسوزونه و عوض نمیکنه یا وقتی آپدیت اشتباه میده و به جای ارائه خدمات 3 تا 20 روز طول میکشه آپدیتش رو درست کنه طبیعتآ کسی که میخره حتمآ پولش رو از سر راه اورده که بابت ضد ویروسهای این شرکت روسی بده .

mohamad1377
March 18th, 2014, 21:00
بیت دفیندر طبق امار جهانی بهرینه + کسپراسکی نمیدونم چرا همه ایرانیا از نو 32 استاده میکنند با اینکه هیچچچچچچ امنیتی نداره!!!

amirsafari
March 18th, 2014, 21:51
بیت دفیندر طبق امار جهانی بهرینه + کسپراسکی نمیدونم چرا همه ایرانیا از نو 32 استاده میکنند با اینکه هیچچچچچچ امنیتی نداره!!!

نه بابا ؟

این نظر سنجی ها هیچ ارزشی نداره و دلایل زیادی داره که این رو میگم .

viphyip
March 18th, 2014, 22:01
http://www.athena.ir/enews/reseller/08/header.png
Kaspersky Internet Security 2014 در آزمون پاکسازی بدافزارهای‌ آزمایشگاه تخصصی AV-Comparatives موفق به کسب مقام نخست و دریافت نشان Advanced+ شد.
http://www.athena.ir/enews/reseller/08/image03.jpg (http://r20.rs6.net/tn.jsp?e=001I5ID_7OW3RIsLAMwEDy2Pi1ueKO9rQ7KoN58BF MYsi5M-1lA47JIrAyMvZWCBbnX2Fs7zDsCjjPOinbhrk2betKwFIXboVP Yw-nE48CigzQGkoI0Sa4Wdzb27oz03Tr5J_fkDYYETNVTS4rM0xqf 7uFAbC-z3Adg)
در این آزمون میزان قدرت ضد ویروس‌های مختلف در پاکسازی کامپیوترهای آلوده به تهدیدات خطرناک امروزی مورد آزمایش قرار گرفت که Kaspersky Internet Security 2014 با نابودی 11 تهدید امنیتی به‌عنوان ضد ویروس برتر برگزیده شد. علاوه بر این «دیسک نجات» فقط یک بار مورد استفاده قرار گرفت.
http://www.athena.ir/enews/reseller/08/image04.jpg (http://r20.rs6.net/tn.jsp?e=001I5ID_7OW3RKyLzgu7cmGFPW9ZXEk5dkARojWNa rkKwKPUtUCx1XV73d7TfIll-yNFXlCjWcziW4iYHXPFzLeFLVmlF2884X14w-ifHXPiE3AeigYUTPs80dgkHud4DL0iKWVyScXRmwnFo832Ozzb DzgGb7oGjE3)
آزمایشات AV-Comparatives برای انتخاب محصول برتر سال انجام می‌گیرد. این آزمایشگاه در سال جاری 7 ازمایش دیگر نیز انجام داده است که براساس نتایج اعلام شده، کسپرسکی تنها شرکتی است که موفق شده در تمام آزمون‌ها، به بالاترین نشان یعنی Advanced+ دست یابد.
همچنین در آزمون‌ دوماهانه آزمایشگاه تخصصی AV-Test، هر دو نسخه راهکار کسپرسکی برای کاربران خانگی و سازمانی به‌عنوان برنده مطلق ماه‌های سپتامبر و اکتبر این آزمون برگزیده شدند. Kaspersky Internet Security 2014 برای کاربران خانگی با کسب 6 امتیاز در هر سه شاخه محافظت، عملکرد و کارایی، تمام 18 امتیاز ممکن در این آزمون را به‌دست آورد.
http://www.athena.ir/enews/reseller/08/image01.png (http://r20.rs6.net/tn.jsp?e=001I5ID_7OW3RIuq_pj9TiEOq8Mg3ro7XoOILmhUa kpKfeS54i7ZnCTkR-w1yYFwDa0nAB-3k1x8Zjjc9OG00MOar20BWaE_sJhe8eMeqO-FCjkzY-yGYAnDrN912uSaS4_XPobYkIbjbDr6CKPF7ih8l0TBRWvgPij)
نیل روبکینگ، یکی از نویسندگان و مدیران ارشد حوزه IT دراین باره می‌گوید: «گاهی به‌نظر می‌رسد که برای برخورداری از بالاترین سطح امنیت، به‌ناچار باید افت سرعت و عملکرد سیستمی را بپذیرید. اما گزارش جدید آزمایشگاه AV-Test نشان می‌دهد کسپرسکی در تمام زمینه‌ها عملکرد خیره‌کننده‌ای داشته است. راهکار کسپرسکی در مجموع بالاترین امتیاز ممکن را کسب کرد و من تا به‌حال چنین چیزی ندیده بودم.»
در آزمون دوماهانه AV قدرت واقعی نرم‌افزارهای ضد ویروس در شناسایی و نابودی بدافزارها در شرایط گوناگون مانند False Positiveها یا کاربری‌های پیش‌بینی نشده کاربران سنجیده می‌شود.
کسپرسکی در حوزه سازمانی هم نتایج موفقیت‌آمیزی داشته است. Kaspersky Endpoint Security 10 با کسب مجموع امتیاز 17.5 (در دو بخش محافظت و کارایی 6 امتیاز و در بخش عملکرد 5.5 امتیاز) بالاتر از تمام رقبا قرار گرفت.
http://www.athena.ir/enews/reseller/08/image02.jpg (http://r20.rs6.net/tn.jsp?e=001I5ID_7OW3RI2PQWbpP05rgCjLwz9whr54EjOmJ g6laV8loE9kCch9mcRWlaNuJKF1NC7dc7kt5I1bvJDiApKDL4f 4zVwqqVRyoyArkj48CQr1TPz7QEe7EB99iwqeXzMVXjsxxx4tI DGIyHlE_zqj_g07K-81H5J)
منبع : شرکت پارس آتنا دژ
لینک pdf : http://www.athena.ir/enews/reseller/08/newsletter.pdf

hoseinit
March 18th, 2014, 22:01
Nod32

Sent from my Xperia E dual using Tapatalk

amirsafari
March 18th, 2014, 22:18
ممنونم از این اطلاعاتتون .

ولی این تست ها دارای اعتبار نیست .

مثلا همین وب سایت AV-C ، با اینکه 2 ساله ضد ویروسهای Symantec از تستهاش خارج شده ولی 2-3 باری این وب سایت از اسم سایمانتک سوء استفاده کرده .

خوب به نظرتون این وب سایت میتونه معتبر باشه ؟؟

دلایل زیاده دیگه ای هم هست .

amirsafari
March 18th, 2014, 22:20

کاملا مشخصه : www.DISNA.ir : دیسنا - پایگاه خبری و آموزشی حوزه امنیت اطلاعات و آنتی ویروس به زبان فارسی - کسپرسکی دوباره مشتریانش را نقره داغ کرد . (http://disna.ir/post/3131)

راستی از بس محصولاتش خوب بوده اون 30-40 توزیع کنندش و نزدیک 100 نماینده رده دومش باهاش قطع ارتباط کردن ؟ نه ؟