PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشورت بسيار مهم در مورد انتخاب بهترين و سبك ترين آنتي ويروس رايگان !

Sohan Roh
February 18th, 2014, 22:30
با سلام خدمت همه دوستان گرامي.

آقا چند آنتي ويروس را با سيستم خودم تست كردم كه همه با سيستم من مشكل داشتند از جمله :

ESET NOD32

Kaspersky

Bitdefender

Avira

Symantec AntiVirus Corporate

و هر كدام به دلايلي .

مثلا با نصب نود 32 هارد ديسك 4 ترابايتي من شناسايي نمي شد و يا سيمانتك تازگي ها نسخه كلايت سرور آن از كار افتاده و......

حالا به نظر شما دوست گرامي بهترين و سبك ترين آنتي ويروس رايگان چيست ؟

هميشه سلامت و شاد باشيد.

با تشكر فراوان.

pixell2012
February 18th, 2014, 22:43
من روی سیستم خودم مکافی نصب هست
یک انتی ویروس قدرتمند هست
ولی به نظر من یک مقدار روی سرعت سیستم تاثیر میزاره
من الان دو سال هست با این انتی ویروس کار کردم مشکلی نداشته
اگه هم ماهی یک با اپدیت افلان هم بکی مشکلی نداره
در ضمن انلاین هم زیاد طول نمیکشه اپدیت بشه

Kaspersky
February 18th, 2014, 23:14
دوست عزیز کسپرسکی پیشنهاد میشه
۳۰ روز رایگان دارد
در صورت رضایت میتونید لایسنس تهیه کنید
سانا سیستم پارس | نمایندگی رسمی فروش آنلاین و پشتیبانی محصولات کسپرسکی در ایران (http://www.kasperskyir.com)

Meistero
February 19th, 2014, 06:07
سیستم عامل شما چیه؟اگر ویندوز 7 هستش,و حتما میخواهید رایکان باشه .بهتره از Comodo Internet Security استفاده کنید.نه تنها از تمام مجانیها قویتره مطمئن باش از قویترین آنتی ویروسها هم چیزی کم نداره!
با اینکه مال یه شرکت آمریکاییه ولی هیچ مشکلی با IP ایران نداره!

isatis7t
February 19th, 2014, 07:22
Comodo Internet Security در آنتی ویروس های رایگان به نظر من بهتر از همه است و اینکه فایروال خیلی عالی داره.

InterServer.ir
February 19th, 2014, 08:12
Comodo بهترین انتی ویروس هست چه در بین رایگان ها چه در بین آنتی ویروس هایی که رایگان نیستند امنیتی برای سیستم به وجود میاره که تا الان روی هیچ آنتی ویروسی ندیدم نه کسپر اسکای نه آویرا نه اوست نه نود32 !

pendar.pardazesh
February 19th, 2014, 08:28
eset nod32

sasanbes
February 19th, 2014, 08:30
نود 32

InterServer.ir
February 19th, 2014, 08:55
قابل توجه کسانی که نود نصب می کنند 90 % کامپیوتر های ویروسی تو ایران انتی ویروس نود32 روشون نصب هست l-)

E_R_B
February 19th, 2014, 09:33
بهترین آنتی ویروس رایگان که من استفاده کردم panda could antivirus هست
قابلیت بالا در شناسایی ویروس
سرعت عالی
حتما تست کنید
لینک دانلود (http://acs.pandasoftware.com/cloudantivirus/downloadcnet/free/CloudAntivirus.exe)

hadi_am
February 19th, 2014, 10:58
درود

اصولا اینجا هر کسی تجربه ی شخصیشو میگه ولی کسی متاسفانه سند رسمی نمیده برای حرفایی که میزنه...

من چیز خاصی نمیگم

خودتون ببنیید و قضاوت کنید:

AV-Comparatives - Independent Tests of Anti-Virus Software - Real World Protection Test Overview (http://chart.av-comparatives.org/chart1.php)

ارادتمند شما

هادی امیری

kourosh_it
February 19th, 2014, 11:20
درود خسته نباشید بنده 2 سال هست رفتم طرف نورتون واقعا عالی هست ! هیچ چیزی کم نداره !

Kaspersky
February 19th, 2014, 11:22
شاید این تاپیک هم برای انتخاب شما مناسب باشد
http://www.webhostingtalk.ir/f43/106198/

dertgtr
February 19th, 2014, 11:28
من زمانی نورتون استفاده می کردم سیستم ویروسی شد ! بعد مک آفی استفاده کردم که خدا رو شکر مک آفی ایران رو تحریم کرد و دیگه نشد آپدیتش کنم رفتم سراغ کاسپراسکای و از اون زمان که سراغ کاسپراسکای رفتم تا این لحظه سیستم در سلامت کامل هست و از ویروسی خبری نیست و مدام آپدیت میشه . سرعت سیستم هم کم نمی کنه و کلا سرش به کار خودش هست :دی

amirsafari
February 26th, 2014, 03:28
رایگان ؟ 2-3 گزینه بیشتر نداری : میکروسافت - آویرا و ...

نود32 و کسپرسکی و ترند میکرو و سیمنتک و اینا پولیه . اونایی که میگی رایگان و اسمشون ایناست بهش میگن fake av یعنی نسخه جعلی و تقلبی .

اول که کسپرسکی پیشنهاد نمیشه . شرکتش رسمآ کلاهبرداره .

خلاصه بگم . برو سراغ 1- گارانتی معتبر 2- برند معتبر آنتی ویروس

zigma4000
February 26th, 2014, 11:48
من از MCAfee ٍٍEnterprise 8.8 استفاده میکنم و راضی هستم. فایل آپدیتش رو چون وقت یکبار میتونین از سایتش دانلود کنید.

tatnet
February 26th, 2014, 12:19
دوستان یک توضیحی در مورد آنتی ویروس بدوم

دوستان بستگی به سیستمشان آنتی ویروس را انتخاب کنند

برای سیستم های قدیمی نود32

برای سیستم های جدید بستگی به اینکه با کدام آنتی ویروس راحت باشید استفاده کنید

یک چیزی هم بگم به همه دوستان

الان در سیستم آنتی ویروس وجود ندارد فقط یک فایروال 2005 مال 9 سال پیش هست

بیشترین مشکل از فلش هائی آلوده که به کامپیوتر متصل میکنید هست که ویروس به سیستم شما منتقل میشه

HyperServer
February 26th, 2014, 12:38
قابل توجه کسانی که نود نصب می کنند 90 % کامپیوتر های ویروسی تو ایران انتی ویروس نود32 روشون نصب هست l-)

دوست عزیز :) ... شما دو نکته رو فراموش کردید عنوان کنید.

1 - از اون 90% که شما می فرمایید، 99.99% آنتی ویروس ESET نسخه 3 استفاده می کنند. ESET در نسخه های 4 به قبل واقعا فاجعه بود. اما نسخه های 4، 5، 6 و 7 بسیار بهبود پیدا کرده و شخصا 3 سال هست که هم در شرکت هم منزل استفاده می کنم و هیچ وقت سیستم آلوده نشده. البته همیشه به روز هست.

2 - آنتی ویروسی که به روزرسانی نشه تقریبا امنیت خاصی رو مهیا نمیکنه. سیستم هایی که شما اشاره کردید تقریبا به روزرسانی انجام نمیشه. چون دسترسی به اینترنت ندارند.

در هر صورت وب سایت av-comparatives.org برترین آنتی ویروس ها رو زده...

دوستانی که می فرمایند McAfee این آنتی ویروس کلا از رده خارج هست. چون حتی جرئت شرکت در تست ها رو ندارد.
سیستم هایی که به دلیل عدم نیاز به فعال سازی McAfee نسخه Enterprise نصب می کنند، اکثرا آلوده به ویروس هستند. این مورد فقط با حذف مک آفی و نصب آنتی ویروس دیگه کاملا مشخص میشه.

موفق باشید.

amirsafari
February 26th, 2014, 18:24
دوست عزیز :) ... شما دو نکته رو فراموش کردید عنوان کنید.

1 - از اون 90% که شما می فرمایید، 99.99% آنتی ویروس ESET نسخه 3 استفاده می کنند. ESET در نسخه های 4 به قبل واقعا فاجعه بود. اما نسخه های 4، 5، 6 و 7 بسیار بهبود پیدا کرده و شخصا 3 سال هست که هم در شرکت هم منزل استفاده می کنم و هیچ وقت سیستم آلوده نشده. البته همیشه به روز هست.

2 - آنتی ویروسی که به روزرسانی نشه تقریبا امنیت خاصی رو مهیا نمیکنه. سیستم هایی که شما اشاره کردید تقریبا به روزرسانی انجام نمیشه. چون دسترسی به اینترنت ندارند.

در هر صورت وب سایت av-comparatives.org برترین آنتی ویروس ها رو زده...

دوستانی که می فرمایند McAfee این آنتی ویروس کلا از رده خارج هست. چون حتی جرئت شرکت در تست ها رو ندارد.
سیستم هایی که به دلیل عدم نیاز به فعال سازی McAfee نسخه Enterprise نصب می کنند، اکثرا آلوده به ویروس هستند. این مورد فقط با حذف مک آفی و نصب آنتی ویروس دیگه کاملا مشخص میشه.

موفق باشید.

نود32 فقط ی فروشنده معتبر تو ایران داره ظاهرآ : nod32.ir

مکافی چند هفته ای میشه ظاهرآ رجیستر و آپدیتش رو روی ایران باز کرده ولی هنوز فروشنده معتبر نداره .

وب سایت Av-Comparatives هم سایت معتبری نیست .

لینک زیر رو لطفآ بخونید :
لینک (http://www.disna.ir/post/3798)

HyperServer
February 26th, 2014, 18:30

مکافی چند هفته ای میشه ظاهرآ رجیستر و آپدیتش رو روی ایران باز کرده ولی هنوز فروشنده معتبر نداره .

تمامی ریسلرهای eset در ایران هیچ کدوم رسمی نیستند به به دلیل تحریم و همگی 99% یک کد رو به چندین نفر میفروشن....همگی رو تست کردیم.

خیلی ها هم که آب پاکی رو ریختن رو دست همه و آپدیت سرور رو در فایل نصبی تغییر دادن و به اسم آنتی ویروس اورجینال میفروشن :|

HyperServer
February 26th, 2014, 18:42

دوست عزیز چه ارتباطی داره ...

استدلال شما مثل این میمونه که یک شرکتی تو اروپا بیاد تست خودرو انجام بده ... بعدش ایران خودرو و سایپا ایران و خودروسازهای دره پیت هندی و چینی بیان خودروهاشون رو برای تست ندن یا از تست خارج کنن.

خوب دلیل مشخص هست...چون لگن های تولیدی این ها هیچ کدوم از اون تست ها رو نمیتونه پاس کنه...

این شرکت ها هم اگر به محصولشون مطمئن هستند، نرم افزار رو برای تست ارائه میدن.

این رفتار هم طبیعی هست وقتی در تست های پایلوت داخلی متوجه میشن که در رنکینگ مقابل رقباشون خیلی ضعیف هستند، در این تست ها حضور پیدا نمیکنن که تاثیر منفی روی بازار فروش نگیرن.

سیمنتکی که اینقدر اسم در کرده ... دارای false positiveهای زیادی هست و ایرادات دیگر...

آنتی ویروس های دیگر هم تکلیفشون معلوم هست...

این وب سایت تنها وب سایتی هست که به صورت کاملا شفاف و قانونمند و بر اساس متدهای مشخص و بی طرفانه تست ها رو انجام میده.

اینکه تعدادی شواهد که دلایل نامعلوم دارن رو در کنار هم قرار بدهید و بولد کنید، یک روش نادرست و غیر علمی برای قضاوت و مقایسه هست.

موفق باشید.

amirsafari
February 26th, 2014, 18:49
تمامی ریسلرهای eset در ایران هیچ کدوم رسمی نیستند به به دلیل تحریم و همگی 99% یک کد رو به چندین نفر میفروشن....همگی رو تست کردیم.

خیلی ها هم که آب پاکی رو ریختن رو دست همه و آپدیت سرور رو در فایل نصبی تغییر دادن و به اسم آنتی ویروس اورجینال میفروشن :|

اونایی که سرور ایران دارن یا باید ی برنامه جانبی نصب بشه که مشخصه غیر معتبر و جعلی و تقلبیه و اصلا روی صحبت ما نیست .

اون رو خود کاربر باید بدونه که جنس اصلی و معتبر بخره .

بعدش eset توزیع کننده معتبر داره .

shahab.qadiri
February 26th, 2014, 18:52
با سلام
Avira به نظر بنده بهترین آنتی ویروس رایگان هستش.
موفق باشید.

alaviyoon
February 26th, 2014, 19:16
من از کومودو استفاده میکنم و راضی ام .
رایگان و حرفه ای ...

amirsafari
February 26th, 2014, 19:44
با سلام
Avira به نظر بنده بهترین آنتی ویروس رایگان هستش.
موفق باشید.

ضد ویروسهای رایگانی که تو ایران قابل استفاده هستن مثل همین آویرا یا میکروسافت بد نیستن ولی خوب قابل اطمینان نیستن و نمیشه روشون حساب کرد . سیستم هر لحظه میره روی هوا و قادر به شناسایی خیلی از تروجانها و ویروسهای پیچیده نیستن .

amirsafari
February 26th, 2014, 19:47
من از MCAfee ٍٍEnterprise 8.8 استفاده میکنم و راضی هستم. فایل آپدیتش رو چون وقت یکبار میتونین از سایتش دانلود کنید.

متاسفانه به اینی که داری استفاده میکنی میگن fake av . نه ضد ویروس مکافی .

HyperServer
February 26th, 2014, 21:10
اونایی که سرور ایران دارن یا باید ی برنامه جانبی نصب بشه که مشخصه غیر معتبر و جعلی و تقلبیه و اصلا روی صحبت ما نیست .

اون رو خود کاربر باید بدونه که جنس اصلی و معتبر بخره .

بعدش eset توزیع کننده معتبر داره .

استفاده از آپدیت سرور نیاز به هیچ برنامه جانبی نداره...
خواستید بنده براتون فایل msi رو به راحتی ویرایش میکنم که به جای سرور اصلی eset از سرور که شما آدرس بدید به روز بشه.
راه اندازی آپدیت سرور های eset هم که راحت هست و شما میتونید بر اساس استایل اکانت های eset کد ایجاد کنید و بر روی وب سرور ست کنید که دقیقا همانند اکانتهای eset میشه.

99% کاربران نمیتونن تشخیص که از آپدیت سرور اصلی به روز میشه یا fake.

در مورد توزیع کننده هم با تمامی شرکت های معتبر این حوزه کار کردیم که همگی با کاربران ما بر روی لایسنس های eset به مشکل خوردند.

لایسنس به کاربر داده شده، به جای 365 روز 320 روز بوده
یا اینکه لایسنس 50 روز مونده بوده که یهو بلاک شده به جاش 2 لایسنس تریال 30 روزه دادن که صدا کاربر بیفته ...

شرکت هایی که تا 87% حاضرن سود بدن دیگه تکلیفشون معلوم هست :)

پس نگید توزیع کننده معتبر داره که تقریبا تمامی شرکت هایی که eset کار میکنن تست شدن.

amirsafari
February 26th, 2014, 21:27
استفاده از آپدیت سرور نیاز به هیچ برنامه جانبی نداره...
خواستید بنده براتون فایل msi رو به راحتی ویرایش میکنم که به جای سرور اصلی eset از سرور که شما آدرس بدید به روز بشه.
راه اندازی آپدیت سرور های eset هم که راحت هست و شما میتونید بر اساس استایل اکانت های eset کد ایجاد کنید و بر روی وب سرور ست کنید که دقیقا همانند اکانتهای eset میشه.

99% کاربران نمیتونن تشخیص که از آپدیت سرور اصلی به روز میشه یا fake.

در مورد توزیع کننده هم با تمامی شرکت های معتبر این حوزه کار کردیم که همگی با کاربران ما بر روی لایسنس های eset به مشکل خوردند.

لایسنس به کاربر داده شده، به جای 365 روز 320 روز بوده
یا اینکه لایسنس 50 روز مونده بوده که یهو بلاک شده به جاش 2 لایسنس تریال 30 روزه دادن که صدا کاربر بیفته ...

شرکت هایی که تا 87% حاضرن سود بدن دیگه تکلیفشون معلوم هست :)

پس نگید توزیع کننده معتبر داره که تقریبا تمامی شرکت هایی که eset کار میکنن تست شدن.

مشخصه نه با شرکت دورانتاش کار کردی و نه شرکت نود32 دات آی آر .

اولی رو بدون شک بگم که امکان نداره لایسنش بلاک بشه یا جعلی باشه .

amirsafari
February 26th, 2014, 21:29
با سلام خدمت همه دوستان گرامي.

آقا چند آنتي ويروس را با سيستم خودم تست كردم كه همه با سيستم من مشكل داشتند از جمله :

ESET NOD32

Kaspersky

Bitdefender

Avira

Symantec AntiVirus Corporate

و هر كدام به دلايلي .

مثلا با نصب نود 32 هارد ديسك 4 ترابايتي من شناسايي نمي شد و يا سيمانتك تازگي ها نسخه كلايت سرور آن از كار افتاده و......

حالا به نظر شما دوست گرامي بهترين و سبك ترين آنتي ويروس رايگان چيست ؟

هميشه سلامت و شاد باشيد.

با تشكر فراوان.

سیمنتک نسخه کلاینت سرورش از کار نیافتاده . بلکه شما داشتی ضد ویروس جعلی و تقلبی استفاده میکردی .

شما اول باید بدونی که باید ضد ویروس و آنتی ویروس اصلی و صد در صد معتبر و اورجینال با لایسنس اصلی و معتبر خریداری و استفاده کنی .

amirsafari
February 26th, 2014, 21:31
درود خسته نباشید بنده 2 سال هست رفتم طرف نورتون واقعا عالی هست ! هیچ چیزی کم نداره !

البته نورتون رایگان نیست و باید هزینه بدی که واقعآ ارزش داره .

مراقب باش نسخه های جعلی آنتی ویروس بهت ندن و از توزیع کننده های اصلی و معتبر خریداری کنی .

rightserver
March 1st, 2014, 00:09
eset nod32
این که رایگان نیست

amirsafari
March 1st, 2014, 00:32
آنتی ویروسهای رایگانی که قابل استفاده به صورت اصلی روی ایران باشن : میکروسافت ، آویرا ، کومودو ، فکر کنم ضد ویروس رایگان پاندا هم real time داشته باشه که اگه داشته باشه اونهم هست .

این روی پی سی هست و روی موبایل اکثر ضد ویروسها ی نسخه رایگان دارن که من ترند میکرو رو بهتون پیشنهاد میدم . و وب روت .

هر 2 نسخه آنتی ویروسهای اندرویدی ترند میکرو ( پولی و رایگان ) رو میتونید از منو دانلود وب سایت شرکت دورانتاش - نماینده آنتی ویروسهای ترند میکرو تو ایران دانلود کنین .

amirsafari
March 1st, 2014, 00:33
روی مکینتاش هم سوفوس ضد ویروس رایگان خوبی داره .

ولی پولیش ترند میکرو و سیمنتک معتبر هستن و هر 2 ارائه میشن .

بیت دیفندر
July 19th, 2014, 14:39
من پیشنهاد می کنم سری به لینک زیر بزنید و پس از بررسی اقدام به تهیه آن نمائید
ضمناً هر آنتی ویروس باید یک نمایندگی رسمی داشته باشد مشکلاتتان در از آنها بپرسید

sht-design
July 19th, 2014, 18:21
به نظر من Eset Smart Security مناسب هست چون خودم استفاده میکنم ذاضی بودم تا حالا

amirsafari
July 19th, 2014, 18:31
شرکت ESET که ضد ویروسهای نود32 تولید میکنه برداشته آدرس وبلاگی ی سایت خبری معتبر رو بسته .

لینک (http://duruntash.mihanblog.com)

این آدرس وبلاگی همون سایت دیسنا هستش .

همونطور که میدونید سایت دیسنا فقط خبر و آموزش کار میکنه و نرم افزار و لایسنس جعلی توزیع نمیکنه .
ولی به نظرتون چرا نود32 این سایت رو بلاک کرده ؟

چون این وب سایت خبری ضد ویروسهایی رو معرفی میکنه که خیلی خیلی معتبرتر از نود32 هستن و کیفیت خیلی بهتری دارن .

راستی ی موضوع دیگه .
مدیرای همین فروم متاسفانه برداشتن حساب کاربری دیسنا رو بستن . ببخشید ولی متخصصین دیسنا تنها کسایی تو ایران هستن که اطلاعات حرفه ای و درست و معتبر و موثق در حوزه آنتی ویروس و شرکتهای آنتی ویروس منتشر میکنن .
امیدوارم حساب کاربریشون باز بشه .

sitetheme
July 19th, 2014, 18:32
آیا Eset Smart Security NOD 32 رو امتحان کردید؟ برای من بسیار جواب داده و آنتی ویروس خوبی هست البته که قدرت شناسایی و مهارش خیلی تعریفی نیست ولی بصورت کلی از بقیه بهتره!نسخه 4 رو اگه نصب کنید بهتره

omid3963
July 19th, 2014, 18:34
من از avira استفاده میکنم و ازش راضیم.

apadanaserver
July 19th, 2014, 18:43
من خودم اویرا پیشنهاد میدم
من چون ویروس نویسی میکنم و یکم دنبال این کارها هستم
در تستی که گرفتم اویرا فوق العاده بود و اکثر ویروس ها رو میشناخت
ولی اینکه سبک است و اذیت نمیکنه تست نکردم

amirsafari
July 19th, 2014, 18:49
پر فروش ترین و محبوب ترین آنتی ویروسهای دنیا که تو ایران هم به صورت معتبر ارائه میشن .

ترند میکرو ( تیتانیوم ) پی سی سیلین هم بهش میگن .

Internet Security
Maximum Security

سایمنتک ( نورتون )

Internet Security
Norton 360

فقط باید از شرکت معتبر بخری . چون ی سری فروشنده ها مخصوصآ فروشنده های کسپرسکی نسخه های جعلی یا مشکل دار میدن مشتری . بعدش میگن مشکل از محصوله و اینطوری میخوان برای سالهای بعد به مشتری شون کسپرسکی یا ضد ویروس مورد نظر خودشون رو بفروشن .

- - - Updated - - -

من خودم اویرا پیشنهاد میدم
من چون ویروس نویسی میکنم و یکم دنبال این کارها هستم
در تستی که گرفتم اویرا فوق العاده بود و اکثر ویروس ها رو میشناخت
ولی اینکه سبک است و اذیت نمیکنه تست نکردم

آویرا ی سری مشکلات داره .

با اینکه سعی کرد با آنتی ویروس رایگان تبلیغ کنه ولی در فروش محصولاتش موفق نبود .

به خاطر همین خودش رو فروخت به ی شرکت چینی .

کلآ محصول برند نیست و ارزش خرید نداره .
یعنی میدونید چیه ؟! وقتی ضد ویروس عالی و برند هست دلیلی نداره آدم بره سراغ این جور ضد ویروسها .
شاید برای رایگان خوب باشه ولی وقتی امنیت لازم داری آنتی ویروسهایی مثل آویرا نمیتونه تو لیست انتخابها باشه .

omid3963
July 19th, 2014, 18:54
اصلا آنتی ویروس رو بیخیال!

kool
July 19th, 2014, 23:07
فکر نکنم آنتی ویروس رایگان اگر وبگردی کنید به درد بخوره!
اینترنت سکیوریتی 2015 کسپرسکی رو دانلود و نصب کنید 30 روز میتونید تریال فعال و تست کنید و در صورت نیاز خرید کنید (http://shop24ir.ir/product/174)

viphyip
August 7th, 2014, 22:42
مگه آنتی ویروس اورجینال قیمتش چنده که دنبال مجانی می گردید

(( همیشه پنیر مجانی در تله موش پیدا می شه ))

SamaN DL
August 7th, 2014, 22:59
درود
Comodo Internet Security

Microsoft Security Client

Kaspersky

بهترین هستن! برای کار شما!

amirsafari
November 7th, 2014, 03:30
فکر نکنم آنتی ویروس رایگان اگر وبگردی کنید به درد بخوره!
اینترنت سکیوریتی 2015 کسپرسکی رو دانلود و نصب کنید 30 روز میتونید تریال فعال و تست کنید و در صورت نیاز خرید کنید (http://shop24ir.ir/product/174)

آنتی ویروسای کسپرسکی رو فقط کاربرهایی میگیرن که خودشون دنبال دردسر هستن . لینک (http://disna.blog.ir/1393/07/03/%D9%85%D8%B1%D9%88%D8%B1%DB%8C-%D8%A8%D8%B1-%D8%A7%D8%AE%D8%A8%D8%A7%D8%B1-%D9%88-%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%AA%D9%87%D8%A7%D B%8C-%D8%B4%D8%B1%DA%A9%D8%AA-%D8%B1%D9%88%D8%B3%DB%8C-%DA%A9%D8%B3%D9%BE%D8%B1%D8%B3%DA%A9%DB%8C)

جالبه آنتی ویروسهای شرکتی رو پیشنهاد دادی که سابقه کلاهبرداری داره !!!! @-)

- - - Updated - - -

محصول رایگان میخوایی خوب بو بد نداره : میکروسافت - کومودو - آویرا - بیت دفندر - پاندا

محصول پولی و خوب و معتبر میخوایی : ترندمیکرو یا وب روت