PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سه روز است که realtime register به ایمیل های پشتیبانی جواب نمی دهد.

pouyajabbarisani
February 16th, 2014, 19:12
به نام خدا
سلام

حدود 4 روز پیش من در خواست ثبت نام در ریل تام رو فرستادم و اونها بقیه مراحل رو می گفتند و در اخرین مرحله ای که انجام شد، من یک قرار داد 7 صفحه ای رو پر کردم و امضا کردم و نیز شماره ی شناسنامه و اسکن ان را (به دلیل نداشتن پاسپورت) فرستادم. ولی از ان موقع به بعد هنوز هیچ پاسخی دریافت نکرده ام. لازم به ذکر است که تا بحال پس از ان 2 ایمیل زده ام که درخواست روشن شدن وضعبت کرده ام ولی باز هم خبری نیست. مشکل از چی میتونه باشه؟
با تشکر.

pouyajabbarisani
February 16th, 2014, 19:48
باسلام.
شناسنامه ترجمه شده بوده است یا نسخه اصلی فارسی را اسکن و ارسال نمودید ؟

مرسی بابت جوابتون :)
منظورتون از ترجمه شده چی هست؟ راستش خب مشخصات من تو فرم قرارداد هم بود. اصلا چرا باید شناسنامه یا اسپورت من رو بگیرن شرکتی به بزرگی انلاین نیک اینکارو نمی کنه.
در ضمن اگر مورد داشت باید جواب می داد و می گفت که مثلا اقا این فارسیه نمیشه و یا همچین چیزی.

aligoli
February 16th, 2014, 20:14
مرسی بابت جوابتون :)
منظورتون از ترجمه شده چی هست؟ راستش خب مشخصات من تو فرم قرارداد هم بود. اصلا چرا باید شناسنامه یا اسپورت من رو بگیرن شرکتی به بزرگی انلاین نیک اینکارو نمی کنه.
در ضمن اگر مورد داشت باید جواب می داد و می گفت که مثلا اقا این فارسیه نمیشه و یا همچین چیزی.

برای امور بین المللی معمولا باید ترجمه شناسنامه و یا مدارک دیگر را ارسال نمایید.
دارالترجمه هایی در سطح شهرها هستند که با مراجعه به آنها و روند خاصی می توانید مدارک خود را به انگلیسی یا هر زبان دیگری ترجمه نمایید.

pouyajabbarisani
February 16th, 2014, 20:17
برای امور بین المللی معمولا باید ترجمه شناسنامه و یا مدارک دیگر را ارسال نمایید.
دارالترجمه هایی در سطح شهرها هستند که با مراجعه به آنها و روند خاصی می توانید مدارک خود را به انگلیسی یا هر زبان دیگری ترجمه نمایید.

ممکنه بفرمایید حدودا هزینه اش چقدر میشه و دقیقا چه کاری انجام می دهند؟ اگر خودم ترجمه کنم نمیشه؟ راستش من تو تبریز ام و تا بحال تو شهر به این بزرگی همچین چیزی که شما می گویید رو ندیدم کجا ها میشه این مراکز؟ و اینکه شما فکر می کند بخاطر اون هست که جواب نمی دهند؟ می تونستند بگویند اقا ترجمه کن بفرست یا یه مدرک دیگه بفرست.
مرسی بابت راهنمایی تون. منتظر جوابتون هستم :)

aligoli
February 16th, 2014, 20:28
ممکنه بفرمایید حدودا هزینه اش چقدر میشه و دقیقا چه کاری انجام می دهند؟ اگر خودم ترجمه کنم نمیشه؟ راستش من تو تبریز ام و تا بحال تو شهر به این بزرگی همچین چیزی که شما می گویید رو ندیدم کجا ها میشه این مراکز؟ و اینکه شما فکر می کند بخاطر اون هست که جواب نمی دهند؟ می تونستند بگویند اقا ترجمه کن بفرست یا یه مدرک دیگه بفرست.
مرسی بابت راهنمایی تون. منتظر جوابتون هستم :)

حدودا 25 هزار تومان بود، 3 سال پیش !
باید مهر قوه قضاییه داشته باشد. شما نمی توانید انجام دهید.
خیر بنده دلیلش را نمی دانم اما گمان می کنم چون ایرانی هستید زیاد برخورد مناسبی با شما نداشتند و پاسخ ندادند.

pouyajabbarisani
February 16th, 2014, 20:31
حدودا 25 هزار تومان بود، 3 سال پیش !
باید مهر قوه قضاییه داشته باشد. شما نمی توانید انجام دهید.
خیر بنده دلیلش را نمی دانم اما گمان می کنم چون ایرانی هستید زیاد برخورد مناسبی با شما نداشتند و پاسخ ندادند.
:-o خوب پس میشه حدس زد که الان بالای 50 تومن میشه درسته؟! به جای اون می رم به 100 تومن پاسپورت میگیرم خوب :D
ممنون

zigma4000
February 16th, 2014, 23:07
پاسپورت بگیرین بهتره دوست عزیز