PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : لطف حرفه ای ها کمک کنند:مشکل در نصب وردپرس و پوسته ی آن

a67
February 16th, 2014, 17:37
با سلام
دوستان من مدیر سرور هستم و دایرکت ادمین نصب کرده ام با کاستم بیلد 2 و فایروال CSF و الان که وردپرس نصب میکنم از داخل به صورت پیشفرض خودش و میرنم ساخت پوشه wp-config اطلاعات دیتابیس رو میدم صفحه بعد میزنم بفرست ارور The connection was reset
بعد داخل wp-config خودم اطلاعات رو دادم و نصب کردم درست شد ولی میخواهم تغییر قالب بدهم باز هم همون ارور بالا میاد The connection was reset
مشکل از کجاست ورژن وردپرسم هم 8 هست و چند بار هم 6 نصب کردم زدم که آپدیت بشه میگفت اطلاعات FTP هاست رو بده بعد که میدادم آپدیت میشد.
در ذمن من داخل root ادمین وردپرس رو نصب نکردم داخل یک هاست جداگانه نصب کردم.
با تشکر پیشاپیش از شما برای راهنماییتون

| KVM - SERVER |
February 16th, 2014, 18:34
سلام
چرا از custom build :2 استفاده کردید؟
نسخه های قدیمی PHP و Apache نصب میشه.
از :3 استفاده کنید.

نسخه PHP خودتون به 5.3 تغییر بدید ، مشکلتون ممکن هست حل بشه.

a67
February 16th, 2014, 18:40
سلام
چرا از custom build :2 استفاده کردید؟
نسخه های قدیمی PHP و Apache نصب میشه.
از :3 استفاده کنید.

نسخه PHP خودتون به 5.3 تغییر بدید ، مشکلتون ممکن هست حل بشه.

دوست عزیز میشه من را راهنمایی کنید که چطوری کاستم بیلد را به 3 یا 4 ارتقا بدهم یا ورژن php و آپاچی را ارتقا بدهم.
ممنون

a67
February 16th, 2014, 19:22
دوستان عزیز من ورژن php رو 5.3 کردم وردپرس نصب شد اما whmcs که قبلا فعال بود الان فقط یک صفحه ی سفید نشان میده.
لطفا راهنمایی کنید.
مرسی

a67
February 16th, 2014, 19:40
دوستان عزیز من ورژن php رو 5.3 کردم وردپرس نصب شد اما whmcs که قبلا فعال بود الان فقط یک صفحه ی سفید نشان میده.
لطفا راهنمایی کنید.
مرسی

دوستان چی شد؟