PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل بزرگ در vmware

asrehosting
May 4th, 2010, 07:10
سلام . دوستان به محض اینکه وارد وی ام ور می شم بدون اینکه کاری کنم یه صفحه دیگه باز میشه و ارور زیر رو می ده :63:

The server could not complete a request (HTTP 12152 ).OKThe server encountered an unexpected condition that prevented it from fulfilling the request. If this problem persists, please contact your system administrator.

ممنون می شم راهنمایی کنید که این اخطار نیاد .

ممنون باز هم

asrehosting
May 5th, 2010, 22:31
آقا کسی نیست مشکل ما رو حل کنه ؟

Veria
May 6th, 2010, 04:43
یه بار سرویس وب وی ام ور رو ری استارت کنید و دوباره تست کنید ببینید چی میشه.

service vmware-mgmt restart

وی پی اس ها آپ هستن و فقط پنل باز نمیشه؟

taghikhani
May 9th, 2010, 15:56
یه بار سرویس وب وی ام ور رو ری استارت کنید و دوباره تست کنید ببینید چی میشه.

وی پی اس ها آپ هستن و فقط پنل باز نمیشه؟

من هم روی یکی از سرورها همین مشکل رو دارم. پاسخ سوال شما هم مثبت هست. فقط بخش مدیریتش باز نمیشه دیگه. وی پی اسها آپ هستن.

Veria
May 9th, 2010, 16:34
اگه کل وی ام ور کرش میکنه و داون میشه مشکلی هست که قبلا بحث شده.
اما اگه فقط با کنسول مدیریتی هست آخرین ورژن jre لینوکسی رو از سایت sun دانلود و آپدیت کنید روی سرور.

asrehosting
May 9th, 2010, 17:19
سلام وریای عزیز میشه دقیق توضحیح بدید ...

من الان چند مشکل بسیار بزرگ رو سرور لینوکس دارم .
الان لینوکس رو نصب کردم ( با کلی دردسر )
الان می خوام vmwaretools رو نصب کنم که تو همون دستورات اولی می مونه و جوابی نمی ده !
نمی دونم ولی کاملا خرابه . پینگ اینترنت ( سایت ها ) رو هم نداره
در ضمن وقتی می خوام از طریق ssh بهش وصل بشم تایم نت ورد می ده و انگاری ایترنت اصلا بهش وصل نیست

میشه خواهشا کامل توضیح بدید ( راهنمای نصب وی ام ور تولز رو هم خودندم و طبق اونها پیس رفتم ولی دستوراتش اصلا کار نمی داد )

مرسی

---------- Post added at 05:19 PM ---------- Previous post was at 05:16 PM ----------

منظورم از اس اس اچ پوتی بود و الان تنها طریق کنترلش همون ور ام وری هسیت که رو رایانه خودم نصب هست !

P-CO
May 9th, 2010, 17:28
اگر از VMWare Web Base استفاده میکنین با ایمیل support@ded24.com تماس بگیرید راهنماییتون میکنن یا اگر نیاز باشه با هزینه فوراً مشکلتون رو رفع خواهند کرد.

اگر اینجا کاملتر توضیح میدادین همینجا یکسری مسایل رو براتون میگفتیم که مشکل رفع بشه.

به هر حال اگر مشکلتون توسط VERIA عزیز حل نشد، با ما تماس بگیرید در خدمتتون هستیم.

پایدار باشید