PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تفاوت بین ارسال Invoice و دریافت معمولی دلار در پی پل

nightman
February 15th, 2014, 18:57
سلام

من میخوام از مشتری هام دلار پیپل دریافت کنم آیا فرقی داره Invoice بفرستم یا اینکه بشون ایمیل پیپلم رو بدم بگم بریزن؟
اینم در نظر بگیرید که روزی ۱۰-۱۵ تا دریافتی دارم و هر دریافت بین ۵ تا ۵۰ دلار هست

کرمان هاست
February 15th, 2014, 18:59
درگاهش رو روی سیستمت رو سوار کنی که بهترین کار هست
یکی آمد ایمیلت رو هک کرد بدبخت میشی که از لحاظ امنیتی ادم اگر ایمیل پی پال کسی رو داشته باشه
فقط پسوردش میمونه براشکه بدستش بیاره یکی نصف راهو رفته
پس شماهم این نکته امنیتی رو رعایت کن و فقط درگاه رو روی سایتتون سوارکنین
و بهشون درگاه رو راهشو نشون بدین

nightman
February 16th, 2014, 18:08
درگاهش رو روی سیستمت رو سوار کنی که بهترین کار هست
یکی آمد ایمیلت رو هک کرد بدبخت میشی که از لحاظ امنیتی ادم اگر ایمیل پی پال کسی رو داشته باشه
فقط پسوردش میمونه براشکه بدستش بیاره یکی نصف راهو رفته
پس شماهم این نکته امنیتی رو رعایت کن و فقط درگاه رو روی سایتتون سوارکنین
و بهشون درگاه رو راهشو نشون بدین

مشکل من از لحاظ هک شدن ایمیلم نیست اصلا از این بابت نگرانی ای ندارم مشکل من از این لحاظ هست که طرف درخواست برگشت پول بده و چون چیزی که میفروشم ماهیت دیجیتال داره نمیتونم ثابت کنم واقعا به طرف دادم چیزی که میخواسته ولی موقع ای که اینویس ارسال میکنم میتونم قانون بزارم که برگشت وجه ندارم ولی خوب واسه هر پرداخت باید این کارو بکنم

philip_ja
February 16th, 2014, 21:22
مشکل من از لحاظ هک شدن ایمیلم نیست اصلا از این بابت نگرانی ای ندارم مشکل من از این لحاظ هست که طرف درخواست برگشت پول بده و چون چیزی که میفروشم ماهیت دیجیتال داره نمیتونم ثابت کنم واقعا به طرف دادم چیزی که میخواسته ولی موقع ای که اینویس ارسال میکنم میتونم قانون بزارم که برگشت وجه ندارم ولی خوب واسه هر پرداخت باید این کارو بکنم

چیزی که می فروشید قانونی هست یا غیر قانونی؟ (یعنی مالکیت خودتون نسبت به اون جنس را می تونید اثبات کنید؟) برای اطمینان به خریدارن کالاهاتون بگید طبق این دستورالعمل پرداخت کنند و همیشه کالا را حداقل نیم ساعت بعد از پرداخت ارسال کنید. چون کسی که با پی پال پرداخت می کنه تا نیم ساعت راحت می تون پرداخت را کنسل کنه. و اگر هم کسی براتون echeck فرستاد، تا وقتی که چک cleared نشده کالا را ارسال نکنید. چون چک را هم میشه کنسل کرد که پاس نشه. قوانین دریافت و پرداخت را در سایت پی پال مطالعه کنید.

اگر اطلاعات بیشتر خواستید با بنده تماس بگیرید.

You should pay as "Gift" and write this sentence as subject of your PayPal message
" This payment is for the project you did for me and I received it. "

nightman
February 16th, 2014, 21:57
چیزی که می فروشید قانونی هست یا غیر قانونی؟ (یعنی مالکیت خودتون نسبت به اون جنس را می تونید اثبات کنید؟) برای اطمینان به خریدارن کالاهاتون بگید طبق این دستورالعمل پرداخت کنند و همیشه کالا را حداقل نیم ساعت بعد از پرداخت ارسال کنید. چون کسی که با پی پال پرداخت می کنه تا نیم ساعت راحت می تون پرداخت را کنسل کنه. و اگر هم کسی براتون echeck فرستاد، تا وقتی که چک cleared نشده کالا را ارسال نکنید. چون چک را هم میشه کنسل کرد که پاس نشه. قوانین دریافت و پرداخت را در سایت پی پال مطالعه کنید.

اگر اطلاعات بیشتر خواستید با بنده تماس بگیرید.

You should pay as "Gift" and write this sentence as subject of your PayPal message
" This payment is for the project you did for me and I received it. "

بسیار ممنون کمک کرد