PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوزه سرورuser Server Eitrprise

Mehdi 130
February 15th, 2014, 18:55
سلام
سوزه سرور 11 چه نوع سیستم عاملی است (از نظر کاربرد - میزان استفاده و قابلیت اطمینان و ارتقاء)
آیا ارزش داره روش وقت بزارم یاد بگیرم

کرمان هاست
February 15th, 2014, 19:09
شما هر دیسترو یا نسخه ای از لینوکس رو انتخاب کنی در حقیقه داری لینوکس یاد میگیری و بیس همه ی لینوکس ها مثل هم هست.
با یکم تفاوت پس فرقی نداره ولی اوبونتو یا سنت او اس روند بازارهست و بهتر میتونی بدنبال ایرادااییی که برات پیش میاد بگردی
و با جستجو در اینترنت مشکلاتت رو در زمینه ی کار با اینها حل کنی

Mehdi 130
February 15th, 2014, 21:05
سلام
سوزه سرور 11 چه نوع سیستم عاملی است (از نظر کاربرد - میزان استفاده و قابلیت اطمینان و ارتقاء)
آیا ارزش داره روش وقت بزارم یاد بگیرم

لطفا در این مورد راهنمایی فرمائید

alireza.076
February 15th, 2014, 22:02
ببینید بسیتگی به کار و سلیقه شما داره
یکی سادگی رو ترجیح میده یکی هم میخواد زیاد با سیستم سر و کله نزنه، یکی میخواد برای سرور و ...
توی لینوکس تنوع زیاده، اما اگه تازه وارد هستید از لینوکس مینت شروع کنید برای دسکتاپ، بعد برید سراغ سوزه
البته اگه اشتباه نکنم منظورتون برای سرور بوده، که سوزه پیشنهاد نمیشه، از سنتوس یا دبیان استیبل استفاده کنید
موفق باشید

Mehdi 130
February 15th, 2014, 22:52
البته اگه اشتباه نکنم منظورتون برای سرور بوده، که سوزه پیشنهاد نمیشه، از سنتوس یا دبیان استیبل استفاده کنید

من چند فایل pdf داشتم مربوط به بانک های ملی و ملت و مرکزی که سرورهای آنها از این نسخه لینوکس استفاده میکنند
من دنبال قدرتمندترین لینوکسم و سختی آن برام مهم نیست

alireza.076
February 15th, 2014, 23:03
من چند فایل pdf داشتم مربوط به بانک های ملی و ملت و مرکزی که سرورهای آنها از این نسخه لینوکس استفاده میکنند
من دنبال قدرتمندترین لینوکسم و سختی آن برام مهم نیست

تا جایی که من میدونم بانک ها یه سری از asp استفاده میکنند، البته شنیده بودم این اواخر تغییر دادن اما نمیدونم به چي!
در لینوکس قدرتمندترین معنی نمیده، هر لینوکسی مخصوصه کاره خاصی هست و یه سیاستی رو در پیش میگیره
اما سوزه تا جایی که من میدونم برای سرور اقدامه خاصه چندانی نمیکنه، شما هم از همون سنتوس استفاده کنید که برای وب سرور اطلاعات بالایی موجوده مخصوصا به زبان فارسی

Mehdi 130
February 15th, 2014, 23:29
تا جایی که من میدونم بانک ها یه سری از asp استفاده میکنند، البته شنیده بودم این اواخر تغییر دادن اما نمیدونم به چي!

این (http://www.bmi.ir/Fa/uploadedFiles/PublishedFiles/2010_12_27/51a93d8090__2cb2b74bb7.pdf) فایل رو دانلود کنید مربوط به سرورهای بانک ملی هستش
من سنت او اس رو دارم کار میکنم اما همیشه برام جالب بوده بدونم رو ابر سیستم ها و سرورهای بزرگ و سرویس های ابری چه توزیع لینوکسی استفاده میشه که رسیدم به این مارمولک سوزه !!!

alireza.076
February 15th, 2014, 23:39
این (http://www.bmi.ir/Fa/uploadedFiles/PublishedFiles/2010_12_27/51a93d8090__2cb2b74bb7.pdf) فایل رو دانلود کنید مربوط به سرورهای بانک ملی هستش
من سنت او اس رو دارم کار میکنم اما همیشه برام جالب بوده بدونم رو ابر سیستم ها و سرورهای بزرگ و سرویس های ابری چه توزیع لینوکسی استفاده میشه که رسیدم به این مارمولک سوزه !!!

بستگی داره شما ابر رو چجوری بنویسی، اَبَر یا اَبر (کلود)
کلود لینوکس یکی از زیر شاخه های سنتوس هست، اما در ابر رایانه ها، بستگی به شرکتش داره مثلا در سرور های یاهو از bsd استفاده میشه یه خاطر پیاداری فوق العاده این سیستم عمل
اما سوزه نه ابر هست و نه کلود!

mehrshad13and11
September 19th, 2014, 20:22
سوزه اگر منظورتون open suse هست ، بیشتر برای کاربران خانگی استفاده میشه تا ارائه وب سرور اما به هر حال هر لینوکسی رو میشه تبدیل به وب سرور کرد اما معمولا ازش استفاده نمیکنند برای وب سرور.
یک شرکت بزرگ میتونه از هر کرنلی استفاده کنه به نظر من زیاد فرقی نمیکنه بسته به سلیقه شخص هست.