PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نصب دوباره دایرکت ادمین ؟

m.nemati
May 3rd, 2010, 23:44
با سلام

دوستان الان روی سرور مجازی من دایرکت ادمین نصب شده است که مدیر سرور نصبش را انجام داده است. حالا چند تا سوال دارم:

متاسفانه دایرکت ادمین مشکل دارد و می خواهم خودم با توجه به آموزش داده شده آنرا پاک و دوباره نصب کنم.

حالا سوال اینجا است که : گویا در هنگام نصب دایرکت ادمین لایسنس را باید وارد کرد. حالا سوال اصلی اینجا است: قطعا الان دایرکت ادمین که بالا است لایسنس آن گرفته شده است ، از مجا می توانم مدارک لایسنس را دریافت کنم تا بتوانم در هنگام نصب دوباره دایرکت ادمین وارد کنم ؟ حالا چون تا حالا اولین بار میخوام نصب کنم ، شاید اشتباه گفته باشم. به هر حال لطفا منو راهنمایی کنید ؟

2- آیا برای نصب مجدد ، باید سرور را ریبیلد کنم ؟ یا نیازی نیست ، فرمان ها بدهم و مراحل را طی کنم ؟

3- آیا اصلا در نصب مجدد دایرکت ادمین باز هم لایسنس آنرا وارد کرد یا نیازی ندارد ؟

با تشکر

TukaNet
May 4th, 2010, 00:01
1 - باید سرور شما به اصطلاح کلین اینستال باشه یعنی قبلا هیچی نصب نشده باشه ، پس ربیلد کنید

2 - لایسنس دایرکت ادمین چیزه خاصی نیست ، باید uid و lid وارد کنید که 2 تا عدد هستند ( از مدیر سرور که قبلا نصب کرده بگیرید )

3 - بله برای هر بار نصب باید وارد کنید

m.nemati
May 4th, 2010, 00:13
با سلام

تشکر از راهنمایی خوبتان ، پس من از مدیر سرور شماره های لایسنس را خواهم گرفت.

1- من می خواهم از طریق خود vm اقدام به ریبویلد کنم ، به همین خاطر در قسمت rebuild از منوی کشویی مربوط به Ostemplate را چه گزینه ای را وارد کنم ؟ اگر دستور ssh بهتر است ، اگه میشه دستورش را به من بدهید ...

2- نصب مجدد چند ساعت طول خواهد کشید.

با تشکر

TukaNet
May 4th, 2010, 01:21
1 - از ostemplate که باید توضیع مورد علاقت رو انتخاب کنی ... centos پیشنهاد میشه

2 - نصب os هم بستگی به سرور و ... داره ، ممکنه از 3-4 دقیقه تا 15 دقیقه طول بکشه

mohsen1
May 4th, 2010, 01:28
با همون کنترل پنل سیستم عامل رو مجدد نصب کن.
بعد برو سراغ آپدیت سیستم هامل و بعد نصب دایرکت ادمین...

m.nemati
May 4th, 2010, 01:35
با سلام

1- centos-5-3-x86_64-modernadmin را انتخاب می کنم. موضوع این است که اگر من centos-5-3-x86_64-modernadmin را انتخاب کنم ، لایسنس را چگونه وارد کنم. مگر نباید در هنگام ssh و نصب دایرکت لاینسنس را وارد کرد ؟

2- نصب دایرکت ادمین 12 ساعت طول نمیکشه ؟

mohsen1
May 4th, 2010, 01:40
سیستم عمل به صورت خودکار وقتی شما از کنترل پنل مدیریت وی پی اس ری بیلد کردی نصب میشه.
حداکثر 15 دقیقه صبر کن.
بعد از این از طریق ssh دستورات لازم برای نصب دایرکت ادمین رو وارد کن.
نصب دایرکت ادمین هم 30 دقیقه فکر کنم زمان ببره.(یادم نیست دقیق!)

m.nemati
May 4th, 2010, 02:03
یک مورد ، نصب دایرکت ادمین بهتر است از روی الگوی آموزش زیر بهتر است:
نصب DirectAdmin | سرور تولز (http://servertools.ir/directadmin/%d9%86%d8%b5%d8%a8-directadmin.html)

یا

http://www.webhostingtalk.ir/f91/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D9%86%D8%B5%D8%A8-direct-admin-383/

اولیه گویا راخت تر است. نظر شما چیست ؟

DeltaGostar
May 4th, 2010, 02:11
درود بر شما

اگر سرور مجازی میباشد از منوی ریبلود هاپیر وی ام اه اس تمپل
ostemplate
و از مدیر سرور که قبلا داریت ادمین رو نصب کرده که صدردصد لیسانس اینترنال است که قابلیت نصب مجدد رو ندارد . بپرسید برای سیستم عامل 32 بیتی و یا 64بینی است سپس اقدام به
ریبولد کنید که معمولا و 90 درصد سیستم عامل سی دو بیتی سنتوس
CENTOS i386
میباشد سپس بعد از ورود به روت سرور باید آپدید کنید
yum -y update
سپس فایل نصبی داریت ادمین رو دانلود کرده و نصب را شروع بکنید اگر وسط نصب خطای به دریاقت کردید که نمیتونید آپدید کنید و با ایمیل ساپورت داریت ادمین تماس بگرید / باید لیسانس جدید بگرید و بخرید
در حال نصب ادامه میدم

wget http://www.directadmin.com/setup.sh
chmod 755 setup.sh
./setup.sh

شما باید پارامتر های زیر را داشته باشید

client ID number, license ID number, and hostname.

که یا قبلی را بگرید و تست کنید یا لیسانس جدید
موفق باشید :55:

m.nemati
May 4th, 2010, 02:20
با سلام

بله لایسنس اینترنال است. پس چون اینترنال است ، از آن صرفه نظر کنم ؟ چون باید لایسنس جدید بگیرم ؟ این جوری نمیصرفه که... اگر شما با دایرکت ادمین مشکل پیدا کنید و بخواهید دوباره نصب کنید ( که مطمئنا شما هم اینترنال دارید ) همیشه لیسانس جدید میگیرید ؟

من فقط به خاطره مشکل ریستور نشدن بک آپ ها ، می خواهم دوباره دایرکت ادمین را نصب کنم ...

TukaNet
May 4th, 2010, 02:33
نه خیر عزیز من ، فقط زمانی که لایسنس تموم شده باشه یا آی پی عوض کنید این مورد پیش میاد
وقتی از زمان لایسنس شما باقی مونده باشه شما میتونی 1000 بار هم نصب و پاک کنی پنل رو
یعنی محدودیتی از نظر دفعات نصب نداری !

شما از کسی که دفعه قبل نصب کرده لایسنس رو بگیر و بپرس که تاریخ اتمامش کی هست :)

DeltaGostar
May 4th, 2010, 10:56
اکثر مدل های لیسانس های اینترنال اینطوری است / که نصب مجدد وآپدید نمیشه /شاید هم اینطوری نباشید

شما اگر مشکل بک آب گیری دارید میتونید به صورت متن توضیح دهید و برای شرکت داریت ادمین که قسمت پشتیبانی به عهده جان هست مشخصات سرور را بفرستی یه نگاه بکنی و ازش خواهش کنی که درست کنه .

m.nemati
May 4th, 2010, 15:43
lمن با توجه به آموزش دستورات را وارد کردم. اما متاسفانه هر چی آی پی + پورت 2222 را میزنم ، هنوز پنل بالا نمیاید .... در ssh آخرین پیامی که دریافت کردم :

http://upload.iranblog.com/7/1273000472.jpg

لطفا راهنمایی بفرمایید که مشکل از کجا است ؟

DeltaGostar
May 4th, 2010, 15:55
همان طور که گفتم هر لیسانس با یه ای پی و نیم سرور و یه سیستم عامل 32 یا 64 بیتی کار میکند و ثبت میشود / خطا ی که مشاهده میکنید مربط به هم همین مشکل است از کسی که بار اول لیسانس گرفته . و نصب کرده سوال کنید ببیند که سیستم عامل Centos 64 بیتی یا 32 بیتی گرفته و شما دوباره ریبولد کنید و انجام دهید /

m.nemati
May 4th, 2010, 16:00
اگر 64 بیتی باشد ( احتمال زیاد 64 بیتی است ) ، چه کار باید بکنم ؟ کدام مراحل را طی کنم ؟

DeltaGostar
May 4th, 2010, 16:43
اگر 64 بیتی باشد ( احتمال زیاد 64 بیتی است ) ، چه کار باید بکنم ؟ کدام مراحل را طی کنم ؟

قسمت ریبلود میکنید سیسیتم عامل سنتوس 64 بیتی رو انتخاب کنید و نصب کنید بقیه مراحل مثل قبل اگر ندارید باید به مدیر سرور اصلی بگید براتون آپلود کنه
تمپل centos 5.4 _64bit

m.nemati
May 4th, 2010, 16:50
حتما بررسی می کنم.

فقط یک مورد ، فکر نمیکنید که مشکل از نصب yum install g++ هستش ، چون وقتی در ابتدا طبق آموزش فرمان yum install g++ را می زنم ، پیام زیر می آید:

[root@server ~]# yum install g++
Loaded plugins: fastestmirror
Loading mirror speeds from cached hostfile
* addons: centos.copahost.com
* base: centos.copahost.com
* extras: centos.copahost.com
* updates: centos.copahost.com
Excluding Packages in global exclude list
Finished
Setting up Install Process
No package g++ available.
Nothing to do

DeltaGostar
May 4th, 2010, 16:55
آگر سیسیتم عامل به روز باشد نیازی به نصب نیست برای همین پیغام میدهد که پکیج g++ یا c++ نصب میباشد یا اینکه در سرور های شرکت سنتوس همچین پکیجی وجود نداره

درست است برای نصب داریت ادمین نیاز فراوان به این پکیج ها دارید ولی بستگی به سیستم عامل هم دارد /

m.nemati
May 4th, 2010, 17:00
موضوع اینجا است که قبل از اینکه دایرکت ادمین قبلی را که مدیر سرور نصب کرده بود را پاک کنم ، دیدم که os آن centos-5-3-x86_64-modernadmin بود ، حالا موضوع این است که با اینکه من در هنگام ریبویلد آنرا انتخاب و حتی با اینکه در ابتدا فرمان به رز رسانی یعنی yum -y update را میزنم ، باز هم مشکل وجود دارد.

DeltaGostar
May 4th, 2010, 17:04
الان شما
centos-5-3-x86_64-modernadmin

ریبلود کنید و آپددید کنید با همین دستور
yum -y update

و ریستارت کنید سپس
دو تا پکیج مورد نیاز را آپدید کنید و اگر دوباره همان خطا قبلی را داد شما / به نصب داریت ادمین ادامه دهید/

m.nemati
May 4th, 2010, 19:09
کاری که گفتین را انجام دادم ، اما متاسفانه باز دایرکت ادمین گویا کامل نصب نشده است.

---------- Post added at 06:44 PM ---------- Previous post was at 06:43 PM ----------

این هم آخرین پیام دریافت شده:

2010-05-04 17:58:43 (303 KB/s) - `/usr/local/directadmin/update.tar.gz' saved [3851405/3851405]

Cannot find /etc/sysconfig/rhn/up2date... up2date may break things.
*** g++ is required for compiling, please install g++ (yum install gcc-c++)***
*** cannot find /usr/bin/make. Please make sure that patch is installed (yum install make) ***
Installation didn't pass, halting install.

Cannot find /usr/local/bin/php
Please recompile php with custombuild, eg:
cd /usr/local/directadmin/custombuild
./build all d

This appears to be a 64-bit system.
a common cause of http/php compile failures is mentioned here:
http://help.directadmin.com/item.php?id=213

If you're running CentOS (not freebsd or debian) and applies to you, then type:

ln -sf /usr/lib64/libexpat.so /usr/lib/libexpat.so
ln -sf /usr/lib64/libm.so /usr/lib/libm.so
ln -sf /usr/lib64/libssl.so /usr/lib/libssl.so
cd /usr/local/directadmin/custombuild
./build all d

---------- Post added at 07:09 PM ---------- Previous post was at 06:44 PM ----------

می تونید خودتان برای من دایرکت ادمین را نصب کنید ؟ تا حد اقل بفهمم مشکل از چیه ؟

DeltaGostar
May 4th, 2010, 19:21
بله شما قبل از که مشخصات سرور و لیسانس رو بفرستید سرور را یک بار با سیستم عامل 32 بیتی ریبلود کنید centos i386
تا من نصب کنیم اگر مشکل و خطا داد به شرکت داریت ادمین گزارش میدم
منتظرم

m.nemati
May 5th, 2010, 02:48
من تونستم مورد را بگذرونم ، و حدودا نیم ساعتی طول کشید. اما در کادر آخر این پیام زیر آمد:

100%[=================>] 652,846 413K/s in 1.5s

14:39:13 (413 KB/s) - `/usr/local/directadmin/custombuild/squirrelmail-1.4.20.tar.gz' saved [652846/652846]

SquirrelMail 1.4.20 installation is done.

* *
* All parts have been installed *
* *

Type: /sbin/service httpd restart
./install.sh: line 225: ./directadmin: No such file or directory
./install.sh: line 228: ./directadmin: No such file or directory

System Security Tips:
DirectAdmin Knowledge Base (http://help.directadmin.com/item.php?id=247)

You have new mail in /var/spool/mail/root

به نظر شما مشکل کجاست ؟ موضوع اینه که وقتی ip:2222 رو میزنم ، هنوز میگه down هستش ...

DeltaGostar
May 5th, 2010, 02:55
احتمال زیاد نصب کامل انجام شده
و یه ریست بزنید سرور رو قبلش هم فایروال خاموش کنید

AfraWeb.net
May 5th, 2010, 03:03
بهترین راه این هست که بدید مدیر سرور براتون نصب کند . دایرکت ادمین در عین راحتی گاهی حل کردن مشکلاتش بسیار دشوار هست و بهترین راه این هست که از حالت استاندارد استفاده کنید و تنظیمات دایرکت ادمین را تغییر ندهید و هر نرم افزاری رو روی سرور نصب نکنید و متاسفانه باز هم این مشکلات به علت عدم پرداخت هزینه برای منیج سرور هست که شاید اگر مقداری هزینه پرداخت میکردید این مقدار زمان و انرژی برای حل یک مشکل کوچیک نمیزاشتید .

به هر حال ابتدا با ادمین سرور تماس بگرید سپس بدید دوستان هم تست کنند شاید تونستند براتون نصب کنند اگر دیدید در دو حالت باز هم مشکل دارید سرور خودتون رو عوض کنید

موفق باشید

m.nemati
May 5th, 2010, 03:13
سلام

من قبلا ریبوت را انجام دادم ، اما فایروال را قبلش خاموش نکرده بودم. با چه دستوری خاموش کنم ؟ بعد دستور ریست چیست ؟ ( چون من از طریق خود پنل vm ریبوت دادم ، می خوام دستور وارد کنم )

با تشکر

DeltaGostar
May 5th, 2010, 03:25
یا میتوانید با زدن
setup
در روت صفحه آبی رنگ فایر وال خود را چک و خاموش کنید یا

service iptables stop
iptables -I INPUT -p tcp --dport 2222 -j ACCEPT برای باز کردن پورت داریت ادمین اگر میخواهید که سرویس ای پی تیبل خاموش نباشد

reboot ریستارت

m.nemati
May 5th, 2010, 03:53
من می خواهم دایرکت ادمین بالا بیاید. یعنی باید فرمان iptables -I INPUT -p tcp --dport 2222 -j ACCEPT را وارد کنم ؟ اگر بله ، وقتی این دستور را میزنم ، هیچ پیامی برایم نمیاد ؟

---------- Post added at 03:53 AM ---------- Previous post was at 03:43 AM ----------

مثل اینکه فرمان عمل کرد.

ولی پیام زیر آمد:
[root@server ~]# iptables -I INPUT -p tcp --dport 2222 -j ACCEP
iptables v1.3.5: Couldn't load target `ACCEP':/lib/iptables/libipt_ACCEP.so: cannot open shared object file: No such file or directory

Try `iptables -h' or 'iptables --help' for more information.

vPsPersia.COM
May 5th, 2010, 03:55
- centos-5-3-x86_64-modernadmin را انتخاب می کنم. موضوع این است که اگر من centos-5-3-x86_64-modernadmin را انتخاب کنم ، لایسنس را چگونه وارد کنم. مگر نباید در هنگام ssh و نصب دایرکت لاینسنس را وارد کرد ؟
اول از همه بگم که خیلی این ostemplate مضخرفی هست ، کلا بدرد نمی خوره ، اگه OpenVZ هستید از لیست OsTemplate های پیشفرض نظیر i386 نصب کنید

مشکل پست شماره 13 شما هم این هست که شما سیستم عامل 64 بیتی دارید ، و بر این اساس باید یکسری تنظیمات و انجام بدید

توجه کنید که نوع سیستم عامل ، همچنین 32 یا 64 بیتی بودن سیستم عامل شما باید در پنل لایسنس شما ست شده باشه و بر اون اساس سیستم عامل خود را نصب کنید ،

حال برای رفع مشکل پست شماره 13 این کارا که میگم رو انجام بده ،

قبل از نصب دایرکت ادمین ، پکیج های زیر را نصب کنید :

yum -y install gcc* g++ glibc flex m4 nano make iptables quota perl perl-libwww-perl
حالا روند زیر را پیگیری کنید .

cd /root
nano ln.sh

درون فایل ln.sh عبارات زیر را بنوسید .

#!/bin/bash

ln -sf /usr/lib64/libgssapi_krb5.so.2.2 /usr/lib/libgssapi_krb5.so
ln -sf /usr/lib64/libkrb5.so.3.3 /usr/lib/libkrb5.so
ln -sf /usr/lib64/libk5crypto.so.3.1 /usr/lib/libk5crypto.so
ln -sf /lib64/libcom_err.so.2 /usr/lib/libcom_err.so
ln -sf /usr/lib64/libgcrypt.so.11 /usr/lib/libgcrypt.so
ln -sf /usr/lib64/libgpg-error.so.0 /usr/lib/libgpg-error.so
ln -sf /usr/lib64/libgpg-error.so.0 /usr/lib/libgpg-error.so
ln -sf /usr/lib64/libgcrypt.so.11 /usr/lib/libgcrypt.so
ln -sf /lib64/libcom_err.so.2 /usr/lib/libcom_err.so
ln -sf /usr/lib64/libk5crypto.so.3.1 /usr/lib/libk5crypto.so
ln -sf /usr/lib64/libkrb5.so.3.3 /usr/lib/libkrb5.so
ln -sf /usr/lib64/libgssapi_krb5.so.2.2 /usr/lib/libgssapi_krb5.so

حالا فایل رو ذخیره کنید ، با زدن CTRL +X و بعد Y و بعد هم Enter

حالا chmod 777 ln.sh
و حالا اجرای فایل به وسیله دستور زیر

sh ln.sh

خوب الان دوباره فایل نصب دایرکت ادمین را اجرا کرده و شروع به نصب کنید ، دقت کنید که بعد از جواب دادن سوالات ، درخواست ReINstall برای MySQL صادر می شود که شما تنها کلید Y را فشار دهید ،

منتظر بمانید که دایرکت ادمین کاملا نصب شود .

بعد از نصب دایرکت ادمین هر گونه ارروری داد ، اینجا خبر بدید .

حالا باید بگم که selinux را غیر فعال کنید .

nano /etc/selinux/config
و حالا مقدار SELINUX را برابر disabled ، تغییر بدهید ، و دایرکت ادمین را از طریق IE یا FF با پرت 2222 باز کنید .

اگر باز نشد فرمان زیر را بزنید و خروجی را اینجا بنویسید .

service directadmin status
در ضمن اگر مشکلی بود ، می توانید ادرس و مشخصات پنل Hyper-VM و IP , PW و ... رو بدی که برات نصب کنم ، یادت نره که لیسانست رو هم برام بفرستی

و بگی که 32 بیتی درش ست شده یا 64 بیتی .

پیشنهاد من به شما اینکه اولا از سیستم عامل 32 بیتی استفاده کنید ، دوما در پنل لیسانست حتما 32 بیتی انتخاب کن

با تشکر فراوان

m.nemati
May 5th, 2010, 05:30
با سلام

عالی بود. همه چیز ok بود ، فقط در مرحله باز کردن فایل nano /etc/selinux/config وقتی این فایل را باز کردم هیچ متنی برای تغییر درونش نبود. ضمن اینکه آخرین پیام نصب:

100%[================>] 652,846 398K/s in 1.6s

17:42:02 (398 KB/s) - `/usr/local/directadmin/custombuild/squirrelmail-1.4.20.tar.gz' saved [652846/652846]

SquirrelMail 1.4.20 installation is done.

* *
* All parts have been installed *
* *

./install.sh: line 225: ./directadmin: No such file or directory
./install.sh: line 228: ./directadmin: No such file or directory

System Security Tips:
DirectAdmin Knowledge Base (http://help.directadmin.com/item.php?id=247)

You have new mail in /var/spool/mail/root

بود ، که نمیدونم مربوط به چیه...

---------- Post added at 05:30 AM ---------- Previous post was at 05:28 AM ----------

راستی وقتی دستور service directadmin status را هم میزنم:

directadmin dead but subsys locked

را می دهد.

با تشکر

DeltaGostar
May 5th, 2010, 11:07
آیا داریت ادمین بالا میاد ؟ با
IE ya FF?
تست کنید

m.nemati
May 5th, 2010, 11:12
خیر متاسفانه هنوز بالا نیامده و ارور The requested URL could not be retrieved می دهد.

vPsPersia.COM
May 5th, 2010, 14:30
شما لطف کن ،

شما لطف کن که پنل Hyper-VM + SSH رو به من بده ، خودم برات Ok می کنم .

لیسانس هم دارم ، خودم برات نصب میکنم ، بدن میگم که لیسانس رو تغییر بدی . فقط مشخصات رو زود تر بفرست

m.nemati
May 5th, 2010, 15:03
با سلام

مشخصات ارسال شد. هاست نیم اگر بعدا تغییر داده میشه داد ، خودتان یه چیزی بزارید ، اگر هم بعدش نمیشه ، بگین تا یه اسمی بدهم. فقط لطفا مراحل را بعد از نصب ، قدم به قدم بگویید ، چون ولقعا بعد از این همه نصب ، خیلی دوست دارم متوجه بشم اشکال کار کجا بوده

با تشکر

DeltaGostar
May 5th, 2010, 15:46
خودت رو نگران نکن و ناراحت نباش اوکی میکنه آقا محسن ولی و اما داریت ادمین خیلی نصب اذیت میکنه طبیعی است
بیشتر مربوط به سیستم عامل و نوه 32 یا 64 بیتی بودن آن - لیسانس و پکیج های نصب شده یا نشده و حساسیت به هسته سیستم عامل / ان شاالله تا شب رو به راه میشه

vPsPersia.COM
May 6th, 2010, 11:21
خوب مشکل همون پنل لایسنس ها بود ، که با سیستم عامل خوانا نبود !

با لایسنس خودم در یک VPs دیگه که ایشان دادند، نصب شد

m.nemati
May 6th, 2010, 22:36
سلام

با مدیر سرور در میان گذاشتم ، با دستور مربوط به 64 بیتی مشکل نصب حل شد. آخر نصب دایرکت ادمین پیام موفقیت داد و پسورد مدیریت هم داد. حتی آی پی را میزنم پیام Apache is functioning normally آمده که فکر کنم این خوبیست و نشان میدهد که دایرکت نصب شده... حالا یه مشکلی وجود داره ، اینکه وقتی پورت ip:2222 را میزنم هیچی بالا نمیاد ... البته من بعد از نصب یه ریبوت دادم ، اما متاسفانه هنوز پورت 2222 بالا نمیاد... به نظر مشکل از کجاست...

DeltaGostar
May 7th, 2010, 00:13
service directadmin restart
بزن
اگر بالا نیومد بریم دستور بعدی

m.nemati
May 7th, 2010, 00:24
متاسفانه جواب نداد.

vPsPersia.COM
May 7th, 2010, 00:44
Selinux باید غیر فعال شود

nano /etc/selinux/config

عبارت SELINUX را برابر با disabled قرار بدید

SELINUX=disabled

به این صورت

m.nemati
May 7th, 2010, 01:11
متاسفانه مشکل هنوز بر طرف نشده... میتونید خودتان روی سرورم تست کنید ؟

vPsPersia.COM
May 7th, 2010, 01:30
[root@server ~]# service directadmin status
directadmin dead but pid file exists

نابود شده ، زمانی که DirectAdmin اکسپایر میشه ، این اررور رو میده ، اما وقتی لایسنس رو Update می کنیم ، مشکل حل میشه .

اکثر مشکلات شما یا بدلیل لایسنس دایرکت ادمینت هست ، یا این VPS هات مشکل دارند !

korosh-MD
September 13th, 2011, 01:44
دوستان این پیغام بعد از نصب دایرکت ادمین مربوط به چیه ؟

## REPORT_START
Welcome to DirectAdmin verion 1.39.3!
You are now about to run the install program. If DirectAdmin is already
installed, it may destroy previous data.

The hostname provided is not a valid domain
check the /usr/local/directadmin/scripts/setup.txt
## INSTALL_FAILED
## REPORT_END
Permissions set

System Security Tips:
Basic system security (http://help.directadmin.com/item.php?id=247)

sardarn
September 13th, 2011, 08:53
دوستان این پیغام بعد از نصب دایرکت ادمین مربوط به چیه ؟
شما دایرکت ادمین رو نصب کردید و می خواهید دوباره نصبش کنید؟

korosh-MD
September 13th, 2011, 11:21
شما دایرکت ادمین رو نصب کردید و می خواهید دوباره نصبش کنید؟

قبلا" نصب شده بود وکار میکرد
خواستم خودم نحوه ی نصب رو یاد بگیرم اول لینوکس رو دوباره نصب کردم و طبق دستورات موجود در همین فوروم نصب کردم
ولی این ارور رو میده
اینجا منظورش چیه ؟

The hostname provided is not a valid domain
check the /usr/local/directadmin/scripts/setup.txt
## INSTALL_FAILED
## REPORT_END
Permissions set

sardarn
September 13th, 2011, 11:59
قبلا" نصب شده بود وکار میکرد
خواستم خودم نحوه ی نصب رو یاد بگیرم اول لینوکس رو دوباره نصب کردم و طبق دستورات موجود در همین فوروم نصب کردم
ولی این ارور رو میده
اینجا منظورش چیه ؟
شاید هاست نیم رو اشتباه زدی

korosh-MD
September 13th, 2011, 12:08
درست میزنم ( همونیه که تو کنترل پنل vps هست )
به نظرتون کدوم os خوبه برای این کار ؟
من از CentOS 5.4 32 bit استفاده کردم
و اینکه دستورات گفته شده در این تاپیک کامله ؟

http://www.webhostingtalk.ir/f14/19695/

sardarn
September 13th, 2011, 12:50
درست میزنم ( همونیه که تو کنترل پنل vps هست )
به نظرتون کدوم os خوبه برای این کار ؟
من از CentOS 5.4 32 bit استفاده کردم
و اینکه دستورات گفته شده در این تاپیک کامله ؟

http://www.webhostingtalk.ir/f14/19695/
شما هاست نیم رو دامینت بزن
بالایی رو نمی دونم باید نگاش کنم ازاین استفاده کن

آموزش مدیریت سایت و سرور مجازی و اختصاصی Blog Archive آموزش نصب دایرکت ادمین (http://site-helper.ir/?p=50#more-50)

korosh-MD
September 13th, 2011, 12:57
شما هاست نیم رو دامینت بزن
بالایی رو نمی دونم باید نگاش کنم ازاین استفاده کن

آموزش مدیریت سایت و سرور مجازی و اختصاصی � Blog Archive � آموزش نصب دایرکت ادمین (http://site-helper.ir/?p=50#more-50)

تو لینکی که بهتون دادم گفته هاست نیم رو با زدن دستور hostname بدست بیارید که همونی که تو کنترل پنل هست میشه
حالا به چه صورت وارد کنم ?
IANA — Example domains (http://www.example.com)
یا
example.com

sardarn
September 13th, 2011, 13:52
تو لینکی که بهتون دادم گفته هاست نیم رو با زدن دستور hostname بدست بیارید که همونی که تو کنترل پنل هست میشه
حالا به چه صورت وارد کنم ?
IANA — Example domains (http://www.example.com)
یا
example.com
اینجوری بزن مشکلی نداره
domain.com