PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست حساب پی پیال

larsa.soft
February 14th, 2014, 15:51
بنده نیازمند یه حساب ویزا یا مستر هستم حالا چه فیزیکی چه مجازی که دارای نت باانک واسه نمایش تراکنش ها باشه بتونم پی پالو ورفای کنم شماره حساب و سوئیف کد داشته باشه قابل شارز باشه

و اینکه اطلاعات و غیره هم داده بشه اگه پی پال خواست بهشون بدم درکل یه چیزی میخوام که فردا به مشکل برنخورم

ممنون میشم از دوستان راهنمایی و قیمت بندند

glxx
February 14th, 2014, 16:02
با سلام
در خدمتیم
ویزا کارت مجازی + حساب بانکی با IBAN اختصاصی
سبد خرید - میزبان داده پاسارگاد (آنلاین سرور) (http://my.onlineservers.ir/cart.php?gid=7)

larsa.soft
February 14th, 2014, 16:27
اگه ازم شماره تماس و ادرسو غیره خواستند ارائه میدید !

و اینکه این حساب تو پیپال شخصی میزنه یا میزنه بیزینس چون میخوام واسه ساتمون هم پرداخت بگیرم

glxx
February 14th, 2014, 16:38
جهت دریافت اطلاعات مورد نظرتون با شرکت تماس بگیرید

sasanbes
February 14th, 2014, 16:54
اگه ازم شماره تماس و ادرسو غیره خواستند ارائه میدید !

و اینکه این حساب تو پیپال شخصی میزنه یا میزنه بیزینس چون میخوام واسه ساتمون هم پرداخت بگیرم

خود شرکت برات ثبت نام میکنه حساب پی پال!
بهتر باشه امارات باشه

alborzgostar
February 14th, 2014, 17:15
چیزی شما میخواهید کسی داخل ایران نمیده !

1: کارت مجازی هست که حساب ورفای میکنه + 1.5$ میاد حسابت اما برای پی پل های غیر از امریکا - کانادا - انگلستان هست !

2: کارت فیزیکی هست با هر مقدار بخواهید شارژ و قابل شارژ که از یه شرکت مطمین تهیه کنید

3: اگه حسابتون از امریکا هست یا انگلستان یا کانادا فقط با حساب بانکی ورفای میشه !

در مورد 1 و 3 من در خدمت هستم قیمت گزینه یک 30 هزار تومن و گزینه 3 هم 90 هزار تومن

هیچ مشکلی که به کارت هایی که اد میکنید پیش نمیاد اما برای حسابتون مشکلی پیش بیاد به ما ارتباطی نداره چون ما کاری نمیکنیم