PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نویسندگی ، راهنمایی ، کمک

Tumrusx
February 14th, 2014, 01:06
با سلام من یک سایتی رو به کمک دوستم راه اندازی کردیم
تب تک - به روزترین سایت ایرانیان - تب تک (http://tabtak.ir/web/)
--------------------------------------------------------------------------
در صورت امکان دوستان در مورد زیر نظراتوشون رو بیان کنند .

1- کسی از دوستان وقتش آزاد هست تو یکی از زمینه های سایت برامون پست ارسال کنه من فعلا نمیتونم هزینه پرداخت کنم اگه حدتا یک پست هم بتونه هر روز ارسال کنه کافی هست

2- دوستانی که صاحب سایت یا با تجربه هستن ما رو راهنمایی کنید تو چه زمینه های بیشتر فعالیت کنم و غیره در صورت امکان

3- میدونم رتبه و بازیده سایت کم هست اما در صورت تمایل و کمک به ما میتونم به هزینه پایینی تبلیغات شما رو تو سایت قرار بدم

منتظر نظراتون هستم

negar.
February 14th, 2014, 01:18
سایت شما نیاز به تغییرات فراوانی داره تا بتونه رشد کنه.البته با این تفاسیر باز هم قابل رشد.
قالب اختصاصی و رنگ بندی های زیباتر.
استفاده از ایکون های گرافیکی.
ولی سایت خوبی دارید.
روزی یک پست می تونم براتون بزنم هزینه ارسال هر پست 2000 تومان

Tumrusx
February 14th, 2014, 20:59
منتظر هستم
:79:

geniune
February 14th, 2014, 23:32
سلام دوست عزیز
در ابتدا بهترین روش افزایش بازدید و جذب کاربر دائمی

1- مطالب اختصاصی
2- قالب گرافیکی و کاربر پسند هست

که در هر دو ضعیف هستید که البته این هم چون اول کارتون هست طبیعی هست فقط روی مطالب و بروز بودنتون تمرکز بیشتر داشته باشید

1-همچنین سعی کنیدقالبی تهیه کنید که با موضوع سایتتون مطابق باشه و تا جایی که میتونید از لحاظ گرافیکی هدر و ... ویرایش کنید که تنوع بیشتر میشه

نه اینکه فرد وارد بشه بگه اِ چقدر شبیه سایت فلانه ( چون قالب رایگان هست )

برای سئو و... هم تلاش کنید چون برای بهینه سازی سایتتون و بررسی مطالب توسط گوگل خیلی موثر هست

امیدوارم موفق باشید ... ;)

Tumrusx
February 15th, 2014, 02:17
سلام دوست عزیز
در ابتدا بهترین روش افزایش بازدید و جذب کاربر دائمی

1- مطالب اختصاصی
2- قالب گرافیکی و کاربر پسند هست

که در هر دو ضعیف هستید که البته این هم چون اول کارتون هست طبیعی هست فقط روی مطالب و بروز بودنتون تمرکز بیشتر داشته باشید

1-همچنین سعی کنیدقالبی تهیه کنید که با موضوع سایتتون مطابق باشه و تا جایی که میتونید از لحاظ گرافیکی هدر و ... ویرایش کنید که تنوع بیشتر میشه

نه اینکه فرد وارد بشه بگه اِ چقدر شبیه سایت فلانه ( چون قالب رایگان هست )

برای سئو و... هم تلاش کنید چون برای بهینه سازی سایتتون و بررسی مطالب توسط گوگل خیلی موثر هست

امیدوارم موفق باشید ... ;)

تشکر فراوان حتما به نکاتی که بیان کردید توجه میکنم
ممنون که وقت تون رو گذاشتید

Tumrusx
February 16th, 2014, 04:06
منتظر نظرتون هستم