PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ارائه رایگان سیستم پشتیبانی وهاب آنلاین ؟

vahab00
February 13th, 2014, 22:21
چند وقتی هست که در فکر ارائه سیستم پشتیبانی آنلاین وهاب آنلاین بودم اما نمیدونستم به صورت رایگان باشه یا پولی؟ از این رو تصمیم گرفتم این پست رو باز کنم تا شما دوستان خوبم با نظراتتون منو در انتخاب گزینه صحیح راهنمایی کنید .

سیستم چت آنلاین (پشتیبانی آنلاین) وهاب آنلاین فارسی شده سیستم Mibew با برخی تغییرات هست که امکاناتی به آن نیز اضافه گردیده است همچینین سیستم کاملا از پایه فارسی شده است و علاوه بر آن قالب ها راستچین شده و با فونت های فارسی و ظاهری زیبا و کاملا متفاوت و همچنین با نام اختصاری الیسا مسنجر بر روی سایت نصب شده است

این سیستم مستقیم روی هاست شما نصب شده و همانند سیستم های مشابه کدی به شما برای ارائه در قالب می دهد تا در قالب خود قرار داده تا کاربران بتوانند با شما در ارتباط باشند

زمانی که کاربر وارد صفحه گفتوگو می شود و اگر اپراتور آنلاین باشد صفحه زیر نمایش داده می شود

http://attach1.vahabonline.ir/files/1392351788.jpg

و زمانی که اپراتور آفلاین باشد صفحه ارسال ایمیل زیر نمایش داده می شود و متن کاربر به ایمیل شما ارسال خواهد شد و با پاسخ به ایمیل با شما در ارتباط خواهد بود

http://attach1.vahabonline.ir/files/1392324553.jpg

همچنین صفحه گفتوگوی کاربر و اپراتور به شکل زیر خواهد بود

http://attach1.vahabonline.ir/files/1392352885.jpg http://attach1.vahabonline.ir/files/1392353448.jpg

و صفحه مدیریت آن به شکل زیر می باشد

http://attach1.vahabonline.ir/files/1392393640.jpg

خب حالا که با سیستم آشنا شدید میخوام نظر شما رو درباره این سیستم بدونم و اینکه آیا این سیستم به رایگان ارائه بشه یا با هزینه ؟

در هر دو صورت آیا لایسنس روی سیستم قرار بگیره یا اپن سورس باشه ؟

قراره این سیستم رو به صورت کامل ساپورت کرده و امکانات و… به آن اضافه کنیم و آن را بومی سازی کنیم حال از شما دوستان خوب و همیشه همراهمون میخوام بپرسم نظر شما چیه ؟

و لطفا به این سوال نیز پاسخ بدید : اگه این سیستم به رایگان ارائه بشه آیا حاضرید کپی رایت ما را روی سایتتان حفظ کنید ؟

پیشاپیش از نظرات ، پیشنهادات و انتقادات شما دوستان کمال تشکر رو دارم

وهاب سید چورته

نظرات شما دوستان در سایت : وهاب آنلاين | ارائه رایگان سیستم پشتیبانی آنلاین سایت ؟ (http://www.vahabonline.ir/%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D8%A6%D9%87-%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D9%86-%D8%B3%DB%8C%D8%B3%D8%AA%D9%85-%D9%BE%D8%B4%D8%AA%DB%8C%D8%A8%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%A2%D9%86%D9%84%D8%A7%DB%8C%D9%86-%D8%B3%D8%A7.html)

rezaonline.net
February 13th, 2014, 22:29
سلام آقا وهاب.
ایرانی ها همیشه از سیستمهای رایگان استقبال میکنن اما مساله دوام و درآمد اقتصادی هم در نظر بگیرید.
راستی خود اسکریپت webim رایگان هست ؟
اگر رایگان باشد به نظر بنده روش کار کنید و یا بصورت رایگان یا با گرفتن هزینه نسبت به این سفارشی سازی ها اقدام کنید .
اما اگر رایگان نیست به نظر بنده روش کار نکنید .

و لطفا به این سوال نیز پاسخ بدید : اگه این سیستم به رایگان ارائه بشه آیا حاضرید کپی رایت ما را روی سایتتان حفظ کنید ؟
اگر روزی بنده از این سیستم استفاده کنم حتما کپی رایت شما رو لحاظ میکنم حتی اگر هزینه ای هم داده باشم :)

یه چیزی که من از این تصاویر دریافتم ، اسکریپت نسبتا کاملی هست ، به نظرم میشه کلا یک نسخه اختصاصی مشابهش رو پیاده کرد (در صورتیکه این اسکریپت رایگان نباشد البته .)
فکر کنم یکی دو ماه وقت میبره .
:)

انشالله موفق باشید

vahab00
February 13th, 2014, 22:36
سلام آقا وهاب.
ایرانی ها همیشه از سیستمهای رایگان استقبال میکنن اما مساله دوام و درآمد اقتصادی هم در نظر بگیرید.
راستی خود اسکریپت webim رایگان هست ؟
اگر رایگان باشد به نظر بنده روش کار کنید و یا بصورت رایگان یا با گرفتن هزینه نسبت به این سفارشی سازی ها اقدام کنید .
اما اگر رایگان نیست به نظر بنده روش کار نکنید .

اگر روزی بنده از این سیستم استفاده کنم حتما کپی رایت شما رو لحاظ میکنم حتی اگر هزینه ای هم داده باشم :)

یه چیزی که من از این تصاویر دریافتم ، اسکریپت نسبتا کاملی هست ، به نظرم میشه کلا یک نسخه اختصاصی مشابهش رو پیاده کرد (در صورتیکه این اسکریپت رایگان نباشد البته .)
فکر کنم یکی دو ماه وقت میبره .
:)

انشالله موفق باشید

سلام رضا جان
اسکریپت رایگان هست اما اینطور که تو عکس ها میبینید مرتب و شیک و مجلسی نیست و خیلی چیزاشو خودم مجبور شدم اصلاح کنم
البته چند پلاگین هم براش آماده کردم که سیستم رو کامل کامل میکنه
خودمم تو فکر ارائه رایگان اما فروش تجهیزات مثل پلاگین و قالب و... بودم و واسه همین تاپیک زدم
بله سیستم نسبتا کاملی هست و بسیار هم سبک

namesis R
February 13th, 2014, 22:41
جای بحث نیست ، رایگان باشه خیلی بهتر هست !
بنده هم حتمآ کپی رایت رو لحاظ میکنم ! (باشد که اینطوری بتونیم حمایت کنیم از شما ! :دی )

vahab00
February 13th, 2014, 22:44
جای بحث نیست ، رایگان باشه خیلی بهتر هست !
بنده هم حتمآ کپی رایت رو لحاظ میکنم ! (باشد که اینطوری بتونیم حمایت کنیم از شما ! :دی )

تشکر از نظرتون استاد
زنده باشید
انشالله تا چند روز آتی نتیجه با نظرات دوستان اعلام خواهد شد

kourosh_it
February 13th, 2014, 22:45
درود بسیار عالی هست
مهم اینه رایگان باشه وهاب جان :دی

rezarostami
February 13th, 2014, 22:56
سلام . بسیار کار شکیل و زیبایی شده . میتونید اسکریپت رو در 2 نسخه رایگان و پولی ارائه کنید که نسخه رایگان از آپشن ها و پلاگین های کمتری نسبت به پولی برخوردار باشه که در صورت نیاز کاربر با پرداخت هزینه سیستم کامل رو در اختیار داشته باشه

namesis R
February 13th, 2014, 23:02
سلام . بسیار کار شکیل و زیبایی شده . میتونید اسکریپت رو در 2 نسخه رایگان و پولی ارائه کنید که نسخه رایگان از آپشن ها و پلاگین های کمتری نسبت به پولی برخوردار باشه که در صورت نیاز کاربر با پرداخت هزینه سیستم کامل رو در اختیار داشته باشه
فکر خوبیه ولی به اندازه رایگان بودنش ازش استقبال نمیشه

vahab00
February 13th, 2014, 23:03
درود بسیار عالی هست
مهم اینه رایگان باشه وهاب جان :دی
سلام کروش جان
چشم انشالله بزودی
اما به سوالم پاسخ ندادی که :

اگه این سیستم به رایگان ارائه بشه آیا حاضرید کپی رایت ما را روی سایتتان حفظ کنید ؟

سلام استاد
ممنون از نظرتون و پیشنهاد فوق العادتون
زنده باشید

دوستان لطف کنند لطفا به این سوال مهم پاسخ بدند :

اگه این سیستم به رایگان ارائه بشه آیا حاضرید کپی رایت ما را روی سایتتان حفظ کنید ؟

خدایی راستشو بگیدا بخدا ناراحت نمیشم اما میخوام بدونم چند درصد حاضرند کپی رایت رو حفظ کنند

pourya74
February 13th, 2014, 23:07
سلام . شما میتونید پولیش کنید و یجوری روش کد گذاری کنید که قابل بازگشایی نباشه ؟ یعنی فقط یه نفر بتونه استفاده کنه و رو یه دامنه اکتیو بشه ؟

به نظرم این پیشنهاد خوبیه

vahab00
February 13th, 2014, 23:09
سلام . شما میتونید پولیش کنید و یجوری روش کد گذاری کنید که قابل بازگشایی نباشه ؟ یعنی فقط یه نفر بتونه استفاده کنه و رو یه دامنه اکتیو بشه ؟

به نظرم این پیشنهاد خوبیه
سلام استاد
بله امکانش هست و قبلا هم حتی مشتریانی داشته ام و با توجه به اینکه تعداد درخواست های این اسکریپت زیاد شده به این فکرها افتادم
اما وقتی میشه ی سیستم بومی و خوب کردش چرا فقط به یک نفر ارائه بشه ؟

Abolijoon
February 13th, 2014, 23:11
سلام
سپاس از زحمات بی دریغت وهاب جان
رایگان باشه طرفدار زیاد خواهد داشت.
با حفظ کپی رایت از زحمات شما قدردانی خواهیم کرد.

isoroush
February 13th, 2014, 23:29
درود !

شما بیا مثل نسخه لیو زیلا 4 یه امکان پنجره چت به صورت شناور در صفحه واسش بزار ، یه سیستم لایسنسینگ + 20 هزار تومان سالانه ، هم خودت سر پا می مونی ، هم رقیبی با این قیمت وجود نداره ، هم ملت از خداشونه

یه بازی برد - برد برای همه

پ . ن : لیو زیلا 4 رایگان نیست !

vahab00
February 13th, 2014, 23:32
درود !

شما بیا مثل نسخه لیو زیلا 4 یه امکان پنجره چت به صورت شناور در صفحه واسش بزار ، یه سیستم لایسنسینگ + 20 هزار تومان سالانه ، هم خودت سر پا می مونی ، هم رقیبی با این قیمت وجود نداره ، هم ملت از خداشونه

یه بازی برد - برد برای همه

پ . ن : لیو زیلا 4 رایگان نیست !

سلام استاد
ممنون از ایده فوق العادتون

انشالله با نظرات دوستان در پایان تاپیک تصمیم اتخاذ میشه
زنده باشی داداش

royl
February 13th, 2014, 23:38
وهاب جان کار عالی ای هست
ولی رایگان نکن
یه 15 روزی تریال بده و بعد پولی
بزار مردم ما به پولی کار کردن عادت کنن
هم برای خودت هم در آمدی میشه

isoroush
February 13th, 2014, 23:46
سلام استاد
ممنون از ایده فوق العادتون

انشالله با نظرات دوستان در پایان تاپیک تصمیم اتخاذ میشه
زنده باشی داداش

استاد کیه بابا ما شاگرد تنبله ته کلاسیم که از 2011 تا حالا 100 تا پست هم نداشتیم :d

یه نکته ای دیگه که یادم رفت ، قیمت لیو زیلا نسخه جدیدش از 200 یورو تا 900 یورو هست ، یعنی ایرانی جماعت جرات نمی کنه سمتش بره

نکته دوم اینه که پنجره شناور زوپیم جاوا هست و لیوزیلا html5 ، هر دو معایبی دارند ، برای بیش از 30 درصد بازدید کنندگان نمایش داده نمیشه لیوزیلا ( ساپورت نکردن html5 ) و زوپیم برای بیش از 45 درصد نمایش داده نمیشه ( با آمارگیر تست کردم ) دیگه این رو باید یک فکری به حالش کنی

می تونی لایسنس no brandding هم بدی به قیمت بیشتر ! همین که چند اپراتور بتونن آنلاین بشن همزمان مزیت بسیار ویژه ای هست

نسخه اندرویدش رو هم بتونی بدی بیرون میشه باز هم تیغ بزنی ملت رو :d ( مثلا سالی 10 تومن اضافه هم واسه همین )

اینا رو که گفتم پیاده سازی کن اولیش رو نقدی خودم ازت میخرم

کلا رایگان عرضش نکن ، حیفه و به گورستان تاریخ اینترنت می پیونده اگر رایگانش کنی

موفق باشی

hadi_am
February 14th, 2014, 00:23
درود

وهاب جان ما هم دبنال یه چنین سیستمی بودیم که راحت باشه واسه خود ما...

ما از نسخه ی رایگانش فعلا استقبال میکنیم کپی رایتم که هستش...

ولی بهتره فعلا با نسخه ی رایگانش شروع کنید و بعد پولشیش کنید اینطوری کاربراتون بیشتر میشه...

ارادتمند شما

هادی امیری

majidisaloo1
February 14th, 2014, 00:38
سلام
وهاب خیلی عالی است
برات یک مشاوره توپ در نظر گرفتم که تلفنی بهت میگم اما چیزی که هست ایرانی ها 80 درصدشان علاقه ای به اینکه بگن چیزی را از خودمون تهیه نمیکنیم و از جای دیگر انجام میشه ندارند
یعنی همه میخواهند بگن من طراحم وشک نکن کپی رایت را خیلی راحت پاک میکنند
به این روشن فکر های وب هاستینگ تالک که امید وارم فردا پاک نکنند نگاه نکن
من میگم نسخه محدود با اپراتور محدود و... به مدت محدود رایگان باشه باگ هاش گرفته بشه
توی نسخه های قوی ترش هزینه ای باشه خیلی بهتره

negar.
February 14th, 2014, 01:50
سلام.
سیستم خوبی راه اندازی کردید.
بهتره رایگان نباشه.
وقت میزارید از علم خودتون در اشتراک میزارید بهتره که رایگان نباشه.
البته گوگل پلاس هم بزار :d .

besthosti.com
February 14th, 2014, 02:06
نظرمن این هست که آقا وهاب رایگان ارایه ندین چون که برای پشتیبانی و بروز رسانی های این اسکریپت و همچنین پشتیبانی امنیتی اسکریپت حتما باید وقت فوق العاده ای را صرف کنید خوب از نظر اقتصادی به صرفه نیست که این همه وقت بذارید و هزینه ای در قبالش دریافت نکنید بنابراین با هزینه باشه ولی باز هم در صورتی که با هزینه باشه دوستان محترم زیادی هستند که می توانند اون رو به طور رایگان (نال ) بیرون بدهند که همه تلاش های شما را بر باد می ده بنابراین می تونید با دریافت هزینه کم یک سرویس خوب ارایه بدین .
در ضمن سیستم هم عالی به نظر می رسید تبریک می گم به شما

psfa
February 14th, 2014, 03:04
رایگان بزار وهاب :d
خودمم بهت ایده های پلاگیناشو میدم :d
قالبشام با خودم غمت نباشه :d

da6276
February 14th, 2014, 03:16
سلام
بهت تبریک میگم سیستم خوبی شده وهاب ، من قبلا با نسخه اصلیش کار کردم و مال شما خیلی خیلی بهتر شده
رایگان نکن ، هزینه سالیانه حدود 20 30 تومن بگیر و هم زحمت خودت رو حلال کن و هم مشتری رو راضی نگه دار

mojtaba.ghadri
February 14th, 2014, 11:28
داداش به هیچ وجه رایگان نده عزیز , !

اولا کلی زحمت کشیدی , باید مزد زحمتت رو بگیری!!

با هزینه کم به صورت سالیانه به مشتری بده , یا مثلا اینجوری مثل لیسانس whmcs بزار مثلا ۲۰ تومن یه سال با کپی رایت ۳۰ تومن یه سال بدونه کپی رایت , ۷۰ تومن نا محدود باکپی رایت , ۱۲۰ تومن بدون کپی رایت نا محدود

واسه نامحدود ها هم سه سال پشتیبانی سال های بعد با هزینه کم ...

یا میتونی اگه پلاگین ها آماده شده پکیج بندی کنید ! مثلا پکیج اول بدون پلاگین ۲۰ تومن - پکیج دوم با پلاگین های پایه ۵۰ تومن و همینجوری برو بالا ......

ولی واسه حذف کپی رایت هم یه پولی بگیر , !!

ولی به من باشه من با کپی رایتش رو میخرم .

mhiizadi
February 14th, 2014, 11:37
اگر رایگان باشه کپی رایت رو حفظ میکنم :)

mhiizadi
February 14th, 2014, 11:39

با هزینه کم به صورت سالیانه به مشتری بده , یا مثلا اینجوری مثل لیسانس whmcs بزار مثلا ۲۰ تومن یه سال با کپی رایت ۳۰ تومن یه سال بدونه کپی رایت , ۷۰ تومن نا محدود باکپی رایت , ۱۲۰ تومن بدون کپی رایت نا محدود

یا میتونی اگه پلاگین ها آماده شده پکیج بندی کنید ! مثلا پکیج اول بدون پلاگین ۲۰ تومن - پکیج دوم با پلاگین های پایه ۵۰ تومن و همینجوری برو بالا ......

whmcs روو واقعا با این سیستم مقایسه کردید ؟ :D
در یک سطح دونستید ؟
پولی باشه این سامانه می ارزه نه به اندازه رویا پردازی شما :-"

dertgtr
February 14th, 2014, 12:05
به نظر من رایگان ارائه کنید استقبال خوبی خواهد شد . در مورد لینک کپی رایت مطمئن باشید اشخاص حرفه ای لینک رو حذف نخواهند کرد و فقط معدود افرادی حذف خواهند کرد که اون هم قابل چشم پوشی خواهد بود . سپس می تونید در اینده قابلیت های بیشتری بهش اضافه کنید و نسخه پولی در اینده ارائه بدید ( بعد اینکه سیستم شما توسط همین لینک کپی رایت در بین وب مستران معروف شد )

vahab00
February 14th, 2014, 12:49
وهاب جان کار عالی ای هست
ولی رایگان نکن
یه 15 روزی تریال بده و بعد پولی
بزار مردم ما به پولی کار کردن عادت کنن
هم برای خودت هم در آمدی میشه
سلام داداش
ایده خوبی هست اما شدنی نیست

استاد کیه بابا ما شاگرد تنبله ته کلاسیم که از 2011 تا حالا 100 تا پست هم نداشتیم :d

یه نکته ای دیگه که یادم رفت ، قیمت لیو زیلا نسخه جدیدش از 200 یورو تا 900 یورو هست ، یعنی ایرانی جماعت جرات نمی کنه سمتش بره

نکته دوم اینه که پنجره شناور زوپیم جاوا هست و لیوزیلا html5 ، هر دو معایبی دارند ، برای بیش از 30 درصد بازدید کنندگان نمایش داده نمیشه لیوزیلا ( ساپورت نکردن html5 ) و زوپیم برای بیش از 45 درصد نمایش داده نمیشه ( با آمارگیر تست کردم ) دیگه این رو باید یک فکری به حالش کنی

می تونی لایسنس no brandding هم بدی به قیمت بیشتر ! همین که چند اپراتور بتونن آنلاین بشن همزمان مزیت بسیار ویژه ای هست

نسخه اندرویدش رو هم بتونی بدی بیرون میشه باز هم تیغ بزنی ملت رو :d ( مثلا سالی 10 تومن اضافه هم واسه همین )

اینا رو که گفتم پیاده سازی کن اولیش رو نقدی خودم ازت میخرم

کلا رایگان عرضش نکن ، حیفه و به گورستان تاریخ اینترنت می پیونده اگر رایگانش کنی

موفق باشی
آره اگه رایگان باشه زود فراموش میشه و جالب اینکه چیزی که یکم سخت بدست بیاد بیشتر قدرش رو میدونند

درود

وهاب جان ما هم دبنال یه چنین سیستمی بودیم که راحت باشه واسه خود ما...

ما از نسخه ی رایگانش فعلا استقبال میکنیم کپی رایتم که هستش...

ولی بهتره فعلا با نسخه ی رایگانش شروع کنید و بعد پولشیش کنید اینطوری کاربراتون بیشتر میشه...

ارادتمند شما

هادی امیری
سلام استاد
انشالله به روشی جدید تا فردا ارائه میشه

سلام
وهاب خیلی عالی است
برات یک مشاوره توپ در نظر گرفتم که تلفنی بهت میگم اما چیزی که هست ایرانی ها 80 درصدشان علاقه ای به اینکه بگن چیزی را از خودمون تهیه نمیکنیم و از جای دیگر انجام میشه ندارند
یعنی همه میخواهند بگن من طراحم وشک نکن کپی رایت را خیلی راحت پاک میکنند
به این روشن فکر های وب هاستینگ تالک که امید وارم فردا پاک نکنند نگاه نکن
من میگم نسخه محدود با اپراتور محدود و... به مدت محدود رایگان باشه باگ هاش گرفته بشه
توی نسخه های قوی ترش هزینه ای باشه خیلی بهتره
مجید مشاور :دی عاشق این مشاوره هاتم ساعت 1 شب :دی

سلام.
سیستم خوبی راه اندازی کردید.
بهتره رایگان نباشه.
وقت میزارید از علم خودتون در اشتراک میزارید بهتره که رایگان نباشه.
البته گوگل پلاس هم بزار :d .
سلام استاد
چشم
منظورتون از گوگل پلاس نفهمیدم

نظرمن این هست که آقا وهاب رایگان ارایه ندین چون که برای پشتیبانی و بروز رسانی های این اسکریپت و همچنین پشتیبانی امنیتی اسکریپت حتما باید وقت فوق العاده ای را صرف کنید خوب از نظر اقتصادی به صرفه نیست که این همه وقت بذارید و هزینه ای در قبالش دریافت نکنید بنابراین با هزینه باشه ولی باز هم در صورتی که با هزینه باشه دوستان محترم زیادی هستند که می توانند اون رو به طور رایگان (نال ) بیرون بدهند که همه تلاش های شما را بر باد می ده بنابراین می تونید با دریافت هزینه کم یک سرویس خوب ارایه بدین .
در ضمن سیستم هم عالی به نظر می رسید تبریک می گم به شما
والله فقط برای چنین شکلی شدن کلی وقت گذاشته شده و چند امکان دیگه ک بهش اضافه کردم کلی اذیتم کرد
خلاصه حق با شماست انشالله بزودی ارائه میکنم

رایگان بزار وهاب :d
خودمم بهت ایده های پلاگیناشو میدم :d
قالبشام با خودم غمت نباشه :d
سلام عزیزم.ن دیگه قید رایگانشو زدم

سلام
بهت تبریک میگم سیستم خوبی شده وهاب ، من قبلا با نسخه اصلیش کار کردم و مال شما خیلی خیلی بهتر شده
رایگان نکن ، هزینه سالیانه حدود 20 30 تومن بگیر و هم زحمت خودت رو حلال کن و هم مشتری رو راضی نگه دار
سلام داداش
ممنون از نظر لطفت چشم

سلام استاد ایده خوبی هست اما نمیشه و جواب نمیده
یک ایده دیگه دارم فکر کنم خوب باشه

اگر رایگان باشه کپی رایت رو حفظ میکنم :)
ممنون از شما

whmcs روو واقعا با این سیستم مقایسه کردید ؟ :D
در یک سطح دونستید ؟
پولی باشه این سامانه می ارزه نه به اندازه رویا پردازی شما :-"
داداش منظور ایشون حالتش هست

به نظر من رایگان ارائه کنید استقبال خوبی خواهد شد . در مورد لینک کپی رایت مطمئن باشید اشخاص حرفه ای لینک رو حذف نخواهند کرد و فقط معدود افرادی حذف خواهند کرد که اون هم قابل چشم پوشی خواهد بود . سپس می تونید در اینده قابلیت های بیشتری بهش اضافه کنید و نسخه پولی در اینده ارائه بدید ( بعد اینکه سیستم شما توسط همین لینک کپی رایت در بین وب مستران معروف شد )
اگه رایگان شه زود فراموش میشه

خب اما تصمیمی که خودم گرفتم :
راستش حق با دوستانی هست که میگن رایگان نده
چون خیلی زحمت کشیدم و از اونطرف هم چون اصلش رایگان هست ی جورایی شده برام
برای همین تصمیم گرفتم اسکریپت رو به صورت کامل و با تمام ویرایش های اعمال شده با هزینه ای اندک (خیلی کم) برای فروش بذارم
مثلا 10 تومن
پس از خرید اسکریپت رو کامل و اپن سورس بهتون میدم
نظرتون چیه ؟ آیا خوب است ؟
هم ی کمکی به من میشه هم اینکه کاملا اپن سورس تحویل میگیریدش

namesis R
February 14th, 2014, 12:53
برای همین تصمیم گرفتم اسکریپت رو به صورت کامل و با تمام ویرایش های اعمال شده با هزینه ای اندک (خیلی کم) برای فروش بذارم
مثلا 10 تومن
بسیار عالی هست ، همین کار رو انجام بده ! :دی

MoozikPlus
February 14th, 2014, 12:56
مثلا 10 تومن

بهترین کار همینه !
البته پشتیبانی هم میکنید بعدش ؟

vahab00
February 14th, 2014, 12:57
بهترین کار همینه !
البته پشتیبانی هم میکنید بعدش ؟

اسکریپت نیاز به پشتیبانی خواصی نداره
اما هر کمکی از دستم بر بیاد دریغ نخواهم کرد :53:

MoozikPlus
February 14th, 2014, 12:59
اسکریپت نیاز به پشتیبانی خواصی نداره
اما هر کمکی از دستم بر بیاد دریغ نخواهم کرد :53:

عالیه !
بی صبرانه منتظر ارائه این اسکریپت هستیم !

vahab00
February 14th, 2014, 13:01
عالیه !
بی صبرانه منتظر ارائه این اسکریپت هستیم !

چشم امروز یا فردا ارائه میکنم

Mr.Te0
February 14th, 2014, 13:06
چشم امروز یا فردا ارائه میکنم
سلام وهاب جان
سیستم خوبی به نظر میاد البته تا وقتی باش کار نکنیم معلوم نمیشه.
یه سوالی حالا...
بلاخره اسکریپت رایگان ارئه میشه یا با هزینه؟ :d

Kifer
February 14th, 2014, 13:08
رایگان :D

namesis R
February 14th, 2014, 13:09
سلام وهاب جان
یه سوالی حالا...
با هزینه ناچیز ارائه میشه !

Mr.Te0
February 14th, 2014, 13:11
با هزینه ناچیز ارائه میشه !

ناچیز داریم تا ناچیز ...
حدود قیمت نگفتند؟

vahab00
February 14th, 2014, 13:12
سلام وهاب جان
یه سوالی حالا...
انشالله مورد پسند شما نیز واقع خواهد شد

رایگان :D
ن ی هزینه ناچیز مثل 10 تومن در نظر گرفته شده

Mr.Te0
February 14th, 2014, 13:13
انشالله مورد پسند شما نیز واقع خواهد شد

ن ی هزینه ناچیز مثل 10 تومن در نظر گرفته شده

ممون وهاب جان...
موفق باشی برادر عزیز.

asafnak
February 14th, 2014, 13:24
سلام وهاب جان
ما منتظریم که برای فروش بزاریش و بخرمیش
در مورد کپی رایت هم هیچ وقت نمیشه با یک چشم همه رو دید نه میشه بگی که هیچ کس کپی رایت رو بر نمیداره نه میتونی بگی همه کپی رایت رو برمیدارن
من با ایده ای که یکی از دوستان داد خیلی موافقم نسخه اندروید برای مدیریتش خیلی میتونه خوب باشد
همیشه پیروز و سربلند باشی

vahab00
February 14th, 2014, 18:41
سلام دوستان
روی سایت قرار گرفت
آدرس : وهاب آنلاين | الیسا مسنجر (http://www.vahabonline.ir/elisamessenger.html)

قیمت 10 هزار تومان
در خدمتتون هستم

MoozikPlus
February 14th, 2014, 18:53
خریداری شد فقط من یه سوال داشتم اگه امکانش هست آیدی یاهو منا ادد کنید یا آیدی یاهوتون را برام خصوصی کنید

mizbanpars.com
February 14th, 2014, 20:36
میخواستم تو تاپیک فروش پست بدم گفتم شاید تاپیک خراب بشه
اگه برنامه ای هم براش نوشته بشه که طریق اندروید یا ios بتونیم پشتیبانی بدیم عالی میشه
میتونه جای لابو زیلا و سایر برنامه های پشتیبانی رو بگیره
اگر براش لایسنس هم بزاری بهتره چون ممکنه مثل خیلی از قالب ها و اسکریپت ها بعد چند وقت توسط یکی پخش بشه
و چون بدون لایسنس هست به راحتی استفاده میشه ، البته لایسنس هم بزاری ممکنه نال کنن ولی امکانش کمتر هست

sardarn
February 14th, 2014, 21:10
سلام
من خودم شخصا به کار برنامه نویس های ایرانی اهمیت زیاد می دهم و حتما کپی رایتش حذف نمی کنم.
اما افرادی پیدا می شن که کپی رایت پاک می کنند یا حتی اگر رایگان بگذارید با کپی رایت خودشون اقدام به فروش می کنند.
البته ممکنه زیاد هم نباشن اما وقتی کسی وقت گذاشته و یک چیزی نوشته یا ویرایش کرده به چند مورد محدود می خوره به ذوقش بر می خوره .بعدشم دفعه بعد کار رایگان نمی کنه.اگه دوست داشتید رایگان بگذارید کار خیلی خوبی هست.

در هر صورت موفق باشید

vahab00
February 15th, 2014, 12:51
خریداری شد فقط من یه سوال داشتم اگه امکانش هست آیدی یاهو منا ادد کنید یا آیدی یاهوتون را برام خصوصی کنید
برای دریافت یاهو آیدی پ.خ بدید

میخواستم تو تاپیک فروش پست بدم گفتم شاید تاپیک خراب بشه
اگه برنامه ای هم براش نوشته بشه که طریق اندروید یا ios بتونیم پشتیبانی بدیم عالی میشه
میتونه جای لابو زیلا و سایر برنامه های پشتیبانی رو بگیره
اگر براش لایسنس هم بزاری بهتره چون ممکنه مثل خیلی از قالب ها و اسکریپت ها بعد چند وقت توسط یکی پخش بشه
و چون بدون لایسنس هست به راحتی استفاده میشه ، البته لایسنس هم بزاری ممکنه نال کنن ولی امکانش کمتر هست
سلام داداش
ممنون از نظر لطفت
اگه گسترش پیدا کنه جای پیشرفت زیادی داره
من ترجیح دادم بدون لایسنس باشه و اگه هم پخش باز باعث خوشحالیم میشه و عده ای میان و روش کار میکنند
تا جایی که سعی دارم میخوام گسترشش بدم و آپدیت ها هم به دوستانی که خریداری کردند رایگان ارائه میشه

سلام
من خودم شخصا به کار برنامه نویس های ایرانی اهمیت زیاد می دهم و حتما کپی رایتش حذف نمی کنم.
اما افرادی پیدا می شن که کپی رایت پاک می کنند یا حتی اگر رایگان بگذارید با کپی رایت خودشون اقدام به فروش می کنند.
البته ممکنه زیاد هم نباشن اما وقتی کسی وقت گذاشته و یک چیزی نوشته یا ویرایش کرده به چند مورد محدود می خوره به ذوقش بر می خوره .بعدشم دفعه بعد کار رایگان نمی کنه.اگه دوست داشتید رایگان بگذارید کار خیلی خوبی هست.

در هر صورت موفق باشید
سلام داداش ممنون از نظر لطفت
اما ترجیح دادم با هزینه اندک خدمت دوستان ارائه بشه

alaviyoon
February 15th, 2014, 14:15
مسلما آپدیت و پشتیبانی ، هزینه داره . توصیه میکنم حداقل یک لایسنس دائمی براش بذار .
یا حق

Mr.Te0
February 15th, 2014, 15:43
سلام دوستان
روی سایت قرار گرفت
آدرس : وهاب آنلاين | الیسا مسنجر (http://www.vahabonline.ir/elisamessenger.html)

قیمت 10 هزار تومان
در خدمتتون هستم

تبریک میگم وهاب جان.
میرم برای خرید ...

vahab00
February 15th, 2014, 18:19
مسلما آپدیت و پشتیبانی ، هزینه داره . توصیه میکنم حداقل یک لایسنس دائمی براش بذار .
یا حق
سلام داداش
ممنون از نظر لطفت اما اینطور بهتر هست شاید دوستان نیز بخواند توسعه بدند

تبریک میگم وهاب جان.
میرم برای خرید ...

سلام داداش
ممنون از نظر لطفتون.قابل نداره داداش

vahab00
February 15th, 2014, 18:52
دوستانی که خرید کردند نرم افزار تحت ویندوزش هم موجود هست که میتونید از تو پنلتون به صورت رایگان دانلود کنید

Mihan-Server
February 15th, 2014, 19:22
دوستانی که خرید کردند نرم افزار تحت ویندوزش هم موجود هست که میتونید از تو پنلتون به صورت رایگان دانلود کنید

به به سلام وهاب :دی
اگر ممکن هست 1 اسکرین از پروگرام ارسال کن /
:53:

vahab00
February 15th, 2014, 19:46
به به سلام وهاب :دی
اگر ممکن هست 1 اسکرین از پروگرام ارسال کن /
:53:

سلام داداشی
راستش برنامش چیزی نیست سایت رو تو exe لود میکنه :دی
البته یکم فرق داره ها :دی
http://attach1.vahabonline.ir/files/1392532482.jpg

Mihan-Server
February 15th, 2014, 19:48
سلام داداشی
راستش برنامش چیزی نیست سایت رو تو exe لود میکنه :دی
البته یکم فرق داره ها :دی
http://attach1.vahabonline.ir/files/1392532482.jpg

کلا خسته نباشی :دی

pf2198
March 6th, 2014, 02:09
در مورد اینکه سیستم رایگان باشه من نظرم مخالف هست ولی من خودم میخواستم نمایندگی کایکو رو بگیرم که با مسخره بازی کد کذاری و ندادن اصل سورس مواجه شدم که خیلی از شرکتها برای ما طراح شدن و مسائل جانبی که فقط .....به نظرم امکانات رو اگر افزایش بدی چیزی خوب میشه در مورد کپی رایت هم هم خودم کپی رایت تجاری رو نگه میدارم الانم هم یه قالب اصلی از راکت تم خریدم و مشغول راست چینش هستم و کپی رایت اونو بهش دست زدم علی رقم این که 30 دلار هم بابتش دادم.ولی در مورد اسکریپت اگر امکانات purechat (https://www.purechat.com) و لایو چت، zoho (https://www.zoho.com/livedesk) (https://www.zoho.com/livedesk)رو بهش اضافه کنی خیلی بهتر میشه چرا سه تا رو نام بردم چون تقریبا مثل هم هستن
موفق و موید باشی

sajjad65
March 6th, 2014, 02:45
کارتون مثل همیشه زیباست

tbzserver
March 6th, 2014, 11:00
وهاب جان مردم شریف ایران صدی 90 قانون کپی رایت رو رعایت میکنن اوناییم که رعایت نمیکنن با ***ی که به خونه میزنه چه فرقی داره؟
اون 10% اخری رو زیاد نمیخواد فکرش رو بکنی چون سرشون یه موقع به سنگ میخوره
نظر من اینه که برای تبلیغ بیشتر خودت با درج نام و نشون این پوروژه رو رایگان پخشش کن.
____________ویرایش شد____________
کار بسیار تمیز و جالبی هست.
مبلغ 10 هزار هم چیزی نیست الان میری 2 تا پفک و یه چیپس بگیری میشه 12 ت به قول دوستان چرخش برات بچرخه سود خوبی بده .
اگه همین قیمت بمونه ماه اینده خودم یکی میخرم ازت:">

vahab00
March 6th, 2014, 11:58
وهاب جان مردم شریف ایران صدی 90 قانون کپی رایت رو رعایت میکنن اوناییم که رعایت نمیکنن با ***ی که به خونه میزنه چه فرقی داره؟
نظر من اینه که برای تبلیغ بیشتر خودت با درج نام و نشون این پوروژه رو رایگان پخشش کن.
مبلغ 10 هزار هم چیزی نیست الان میری 2 تا پفک و یه چیپس بگیری میشه 12 ت به قول دوستان چرخش برات بچرخه سود خوبی بده .

ممنون داداش
زنده باشی
در خدمتتون هستم

nema1
March 6th, 2014, 12:09
سلام من نمیتونم سایتم رو طراحی کنم اگه میشه کمکم کنید

psfa
March 6th, 2014, 12:28

عزیز شما نیم ساعت ادعا کردی برای قیمتو پول چیپسو پفکتون 12 تومنه بعد خطه اخرو خیلی جالب اومدین.
"اگه همین قیمت بمونه ماه اینده خودم یکی میخرم ازت"
یعنی بیشتر بشه نمیتونین بخرین؟

Fullserver.ir
May 13th, 2014, 21:23
سلام آقا وهاب
این اسکریپت رو من ازتون خریدم
اما موقع نصب، ارور ورژن دیتابیس میده
از کدوم نسخه پایگاه داده باید استفاده کنم؟

vahab00
May 13th, 2014, 22:36
سلام آقا وهاب
این اسکریپت رو من ازتون خریدم
اما موقع نصب، ارور ورژن دیتابیس میده
از کدوم نسخه پایگاه داده باید استفاده کنم؟

تیکت بزنید عزیز در خدمتتون هستم

Fullserver.ir
May 14th, 2014, 01:05
این رو که بعله
گفتم دیگه سوال خیلی مهمی نیس، دیگه تیکت نکردم
اگه ممکنه ورژن رو بگید همینجا