PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال راجع به ping ها

tsonade
February 13th, 2014, 10:35
سلام
من چند مدتی هست از اینترنت مخابرات استفاده می کنم
PING این شرکت بر روی TTL های مختلف خیلی بالا پایین می رود ولی TTL هایی هم هستند که TIME خوبی دارند مثلا بر روی 120 هستند

Reply from 4.2.2.4:bytes=32 time=120ms TTL=44

Reply from 4.2.2.4:bytes=32 time=432ms TTL=47
با هر بار روشن و خاموش کردن مودن TTL تغییر می کند و TIME افزایش پیدا می کند
حالا اگر من بخواهم TTL من به صورت ثابت باشد مثلا TTL=44 که time ان بر روی 120 است راهی وجود دارد ؟
با تشکر ...

gigabyte2052
April 8th, 2014, 00:09
درود طبق صحبتی که بنده داشتم 4.2.2.4 در کل شبکه ایران دچار اختلاله از 8.8.8.8 تست کنید حتی در کور اس پی که ما پینگ گرفتیم تایم اوت داشتیم از 4.2.2.4

soheil.hidd3n
April 8th, 2014, 20:12
سلام
من چند مدتی هست از اینترنت مخابرات استفاده می کنم
PING این شرکت بر روی TTL های مختلف خیلی بالا پایین می رود ولی TTL هایی هم هستند که TIME خوبی دارند مثلا بر روی 120 هستند

با هر بار روشن و خاموش کردن مودن TTL تغییر می کند و TIME افزایش پیدا می کند
حالا اگر من بخواهم TTL من به صورت ثابت باشد مثلا TTL=44 که time ان بر روی 120 است راهی وجود دارد ؟
با تشکر ...
سلام ttl یعنی time to live وقتی شما پینگ میکنی شما روتینگ انجام میشه تا مک مقصد پیدا بشه بتونی جواب بگیری در طی این مسیر ممکنه از مسیری بری که شما روتر کمتر باشه ttl شما بالاتر ممکنه مسیر بری ttl کم باشه روتر بیشتر باشد به ازای هر روتر یک ttl کم میشود
time بستگی به لینک شما دارد هر چی قوی تر باشد time ثابت تره اما اینا ملاک نیست اصل ping برا مشاهده این است که ایا شما ارتباط داری یا نه وگرنه سرعت و ... از پینگ نمیشه تشخیص داد مثلا اگر v p n بزنید ttl time تغییر می کنه
موفق باشی