PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نویسندگی در سایت های موزیک و فیلم و سریال

persianman
February 12th, 2014, 21:51
با سلام خدمت شما
دوستانی که نیازمند نویسنده برای سایت های موزیک و فیلم و سریال هستند لطفاً با من در ارتباط باشند تا در صورت امکان آغاز به همکاری کنیم،شرایط بنده نیز بصورت زیر است:
-آشنایی کامل به وردپرس
-آشنایی به ftp
-آشنایی با vps
-سابقه ی نویسندگی در سایت های آندروید،تفریحی،فیلم و سریال،نرم افزارهای کامپیوتر و....
-و سایر مواردی که نیازمند نویسندگی در اینگونه سایتها میباشد.
فقط اولویت نیز با سایت های موسیقی و سایت های فیلمی است که میخواهند آرشیوشان را پرکنند(البته آنها لینکهای فیلم را داده و بنده پست فیلم را میزنم و هیچ دخالتی در دانلود و آپلود فیلم ندارم)
لطفاً برای شروع همکاری شرایط کامل و قیمت پیشنهادی خود را از طریق پ خ با بنده در میان بگذارید
با سپاس - شاد و تندرست باشید

teambieber
February 13th, 2014, 03:12
سلام عزیز برای هر پست چقدر میگیری ‌؟

persianman
February 13th, 2014, 12:16
در پست خودتان در انجمن پاسختون رو دادم،از طریق آیدی یاهو با بنده در ارتباط باشید : abasipa@yahoo.com

Mr.Te0
February 14th, 2014, 09:44
سایت موسیقی مجاز -- نیازی به تعدادی نویسنده است
هزینه هر پست؟

persianman
February 14th, 2014, 13:34
پ خ شد دوست عزیز

NersiA
February 14th, 2014, 13:57
سلام.برای هر پست چقدر میگیرید؟

persianman
February 15th, 2014, 00:31
سلام.برای هر پست چقدر میگیرید؟

سلام،بستگی به شرایط و نوع سایتتون داره،اگر نیازمند نویسنده هستین لطفاً شرایط کامل و قیمت پیشنهادی خودتون رو برام ارسال کنین،خیلی ممنون

Mr.Te0
February 15th, 2014, 01:35
پ خ شد دوست عزیز

ممنون میشم هزینه پست با منبع و بدون منبع رو بفرمایید.

persianman
February 15th, 2014, 14:51
ممنون میشم هزینه پست با منبع و بدون منبع رو بفرمایید.

بستگی به شرایطتون داره!
حداقل و حداکثر پست روزانه،سرور داده میشه یا خیر،تگ زده بشه یا خیر و سایر موارد
لطفاً برای اطلاعات بیشتر در یاهو با بنده در ارتباط باشید(آیدی abasipa@yahoo.com )

shahab-f
February 15th, 2014, 15:15
هزینه هر پست رو بفرمایید
قادر به نویسندگی در سایت اسکریپت هم هستید ؟

persianman
February 15th, 2014, 15:27
هزینه هر پست رو بفرمایید
قادر به نویسندگی در سایت اسکریپت هم هستید ؟

همونطور که عرض کردم اولویت با سایت های فیلم و سریال و موزیکه ولی اگه شرایطتون خوب باشه ممکنه در سایت اسکریپت هم فعالیت کنم،لطفاً شرایط کامل رو همراه با قیمت پیشنهادیتون برام ارسال کنید،با سپاس

Mr.Te0
February 15th, 2014, 15:41
بستگی به شرایطتون داره!
حداقل و حداکثر پست روزانه،سرور داده میشه یا خیر،تگ زده بشه یا خیر و سایر موارد
لطفاً برای اطلاعات بیشتر در یاهو با بنده در ارتباط باشید(آیدی abasipa@yahoo.com )

تشکر ولی کادر رو جمع کردیم.
الان به نویسنده برای انجمنی اموزشی در مورد سرویس های مجازی نیازمندیم پست ها هم متنشون اماده است و فقط شما درج میکنید.
هزینه چقدر مد نظرتونه؟

mamadi38
February 15th, 2014, 15:49
آشنایی با سایت و سرور نویسنده و پاسخگو و مدیر سایتهای امزشی هستم مایل به همکاری بیشتر علاقه و وقت آزاد دارم پول زیاد مهم نیست اگر دوستان خواستن در ارتباط باشند

persianman
February 15th, 2014, 17:55
تشکر ولی کادر رو جمع کردیم.
الان به نویسنده برای انجمنی اموزشی در مورد سرویس های مجازی نیازمندیم پست ها هم متنشون اماده است و فقط شما درج میکنید.
هزینه چقدر مد نظرتونه؟

حداقل و حداکثر چند پست در روز باید منتشر بشه و بنده باید دقیقاً چه کارهایی رو انجام بدم؟