PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با dot.tk

مینا-صیفی
February 12th, 2014, 20:14
سلام چرا مدتی هست وقتی در .tk لاگین که میکنم وارد پنلم میشم که دامنه جدید بسازم هر دامنه ای که میزنم مدتی هست که همش ارور میده نمیسازه چرا ؟
نزدیک 1ساله بدونه مشکل کار میکردم و میساختم راحت با جیمیل یاهو فیسبوک لاگین کردم امتحان کردم دیدم نمیسازه :( کسی اطلاعی راهنمایی داره در اختیارم بزاره ... ممنون

MEHDI KARAMI
February 12th, 2014, 21:04
یک اکانت جدید بسازید شاید مشکل حل بشه
البته دامین رایگان به غیر از TK هم هست مثل CF
dot.cf

sarv-it
February 12th, 2014, 21:26
توی dot.tk
فکر کنم بیشتر از 3 عدد دامنه رایگان نشه ساخت

مینا-صیفی
February 12th, 2014, 21:29
خیر بنده 1سال و خرده ای رایگان میساختم

مینا-صیفی
February 12th, 2014, 21:30
نمیدونم والا چش شده. جدید میخام رجیستر کنم دی ان اس رو not valid میزنه الکی نمیذونم چرا

مینا-صیفی
February 12th, 2014, 21:35
http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f59/18612-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84-%D8%A8%D8%A7-dot-tk-snapshot_2014-02-12_213333-png اینا پیوست کردم اما دی ان اس دیگه میزنم ارور نمیده اما با این دی ان اس نمیتونم بسازم بعد لاگین هم میکنم نمیسازه اما تا 20روز پیش میساخت البته با همین دی ان اس که اینجا ارور میده دامنه های دیگه میسازم باهاش فقط .TK نمیشه اما با دی ان اس دیگه میتونم بسازم دلیل ؟

Iran Tech
February 12th, 2014, 21:38
سلام چرا مدتی هست وقتی در .tk لاگین که میکنم وارد پنلم میشم که دامنه جدید بسازم هر دامنه ای که میزنم مدتی هست که همش ارور میده نمیسازه چرا ؟
نزدیک 1ساله بدونه مشکل کار میکردم و میساختم راحت با جیمیل یاهو فیسبوک لاگین کردم امتحان کردم دیدم نمیسازه :( کسی اطلاعی راهنمایی داره در اختیارم بزاره ... ممنون

منم دقیقا همین مشکلو داشتم قبلا
شما برای ثبت دامین جدید نباید وارد پنلتون بشین
توی همون صفحه اول سایت dot.tk دامینتون رو سرچ کنید و ثبت کنید.

Iran Tech
February 12th, 2014, 21:39
http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f59/18612-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84-%D8%A8%D8%A7-dot-tk-snapshot_2014-02-12_213333-png اینا پیوست کردم اما دی ان اس دیگه میزنم ارور نمیده اما با این دی ان اس نمیتونم بسازم بعد لاگین هم میکنم نمیسازه اما تا 20روز پیش میساخت البته با همین دی ان اس که اینجا ارور میده دامنه های دیگه میسازم باهاش فقط .TK نمیشه اما با دی ان اس دیگه میتونم بسازم دلیل ؟

این مشکلم با همون راه حلی که دادم حل میشه
بازم اگر نتونستین میتونم براتون ثبت کنم

azad1
February 12th, 2014, 21:41
سلام

برای من هم چند وقت پیش این طور شد که کل دامین های تی کا از حسابم حذف شده بود و نمی تونستم دامنه جدید هم ثبت کنم

بعد مدتی خود به خود درست شد

اما اینکه بعضی دی ان اس ها رو دامین تی کا ست نمیشه و ارور میده چیز جدیدی نیست

بعضی سرویس دهنده ها مخصوصا اونا که هاست رایگان میدن دامین تی کا رو تحریم می کنن

مینا-صیفی
February 12th, 2014, 21:43
هاست من رایگان نیست . گرونم خریدم دامنه های دیگه ثبت میکنم اما .tk ارور دی ان اس میده.
اما با دی ان اس دیگه میسازه اما دوستم با همین دی ان اس واسم ساخت ولی خودم نمیتونم بسازم:(

مینا-صیفی
February 12th, 2014, 21:45
اره عزیزم همین کاری که گفتی درسته و کردم متصفانه با این دی ان اس ارور میده الکی نمیددنم چرا . ولی با همین دی ان اس که ارور میده دوستم واسم ساخت فقط من نمیتونم بسازم :(
ولی با دی ان اس دیگه میزنم میسازه ها عجیبه کلا .tk چیزی که رایگان باشه این مشکلات هم هست دیگه :)

azad1
February 12th, 2014, 21:52
دی ان اس رو برای من پیام خ کنید

من روی یکی از دامین های خودم تست کنم و نتیجه رو بهتون بگم

hamid1net
December 4th, 2015, 01:44
سلام دامنه .tk .cf و ... خودکار ایمیل کنسل ارسال میشه

و دامین نمیشه ثبت کرد خطا زیر میده

راه حل پیدا کردین ؟8-|8-|:-?:39:Registration failed
At this moment we are unable to register any domains or other services in this account. Please contact support for more information. Error code 0x08823. We thank you for using Freenom.

hamid1net
March 17th, 2016, 02:27
سلام چه ترفندی واسه ثبت دامنه هست حتی مشخصات فرد خارجی تست کردم بازم نشد

چطوری دامنه .tk , ... ثبت کنیم ؟

خطا زیر میده

Registration failed
We're sorry At this moment we are unable to register any domains or other services in this account.
Please contact support for more information. Error code 0x08823.
We thank you for using Freenom.

hamid53214
March 17th, 2016, 12:01
سلام چه ترفندی واسه ثبت دامنه هست حتی مشخصات فرد خارجی تست کردم بازم نشد

چطوری دامنه .tk , ... ثبت کنیم ؟

خطا زیر میده

Registration failed
We're sorry

At this moment we are unable to register any domains or other services in this account.
Please contact support for more information. Error code 0x08823.
We thank you for using Freenom.

من این مشکل رو با ساخت اکانت جدید و استفاده از مرورگر متفاوت حل کردم
موفق باشید

Majiiid
March 17th, 2016, 15:26
دوستان به هیچ وجه با ip ایرانی وارد پنل دامینتون نشین که موجب حذف دامین ها میشه!

mahmoodsoft
March 17th, 2016, 20:17
با آیپی غیر ایرانی برید مشکلتون حل میشه

iHSG
March 17th, 2016, 21:06
سلام
دوست عزیز برای این فقط با این DNS ها مشکل داره چون اصلاً DNS های ns1.toranjhost.com وجود نداره.
خودتون می تونید تو cmd ویندوز با دستور ping ns1.toranjhost.com ببینید.
اگر DNS درست باشه با این دستور باید آی پی اش رو بر گردونه.

bahra
March 17th, 2016, 21:45
به نظر من دامنه های رایگان مثل هاست رایگان هستن هیچ اعتمادی نیست چرا حداقل 3000تومن نمی دید یه irبگیرید؟

mahmoodsoft
March 18th, 2016, 21:17
بله شما دامنه .ir بگیرید بهتر هستش تا رایگان

hamid53214
March 18th, 2016, 22:16
به نظر من دامنه های رایگان مثل هاست رایگان هستن هیچ اعتمادی نیست چرا حداقل 3000تومن نمی دید یه irبگیرید؟

بعضی مواقع به صرفه نیست
مثلا برای ارسال ایمیل

hamid1net
March 19th, 2016, 20:26
مشکل پول نیس کار ما یه طوری که دامنه .tk بدرد ما میخوره چون زود فیل تر میشه واسه همون خاطر .ir برای سایت فیل تر نمیکنن استفاده میکنیم

bahra
March 21st, 2016, 16:16
دامنه آی آر مالکش خود شخصه ولی tk مالک نداره روی هوایه
یه هویز از tk بگیرید ببینید جوابش چیه؟ معلموله عدم شناسایی و ارور
نظر من اینه به هیچ عنوان از دامنه های رایگان استفاده نکنید.
در ضمن خواستید من دامنه رایگان بدم بهتون ؟!!؟!
yourdomain.hostzarin.ir

farhadxa
March 21st, 2016, 16:50
بنده هم کارم مثل شماست تقریبا به دلیل *****ینگ مجبور به ثبت دامین رایگان و تعویض مداوم اون هستم منتهی برای این که مشکلتون حل بشه
معمولا با هر اکانت در سایت فری نوم http://my.freenom.com/ میتونید 100 تا دومین ثبت و کنسل کنید!
بعد از اون همش ارور میده و میگه داخل این اکانت نمیشه ثبت کرد.
بنده خودم برای رفع مشکل یک اکانت دیگه ساختم با یک جی میل دیگه !
و دیگه مشکلی از لحاظ ثبت نیست
سپاس