PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پاک کردن اکانت هایی که تاریخشون تموم شده در IBSng

Iran Tech
February 12th, 2014, 20:03
سلام دوستان

چطوری میتونم اکانت های منقضی شده رو داخل IBSng پاک کنم؟

dexin
February 12th, 2014, 21:50
تو قسمت search user
یوزرهایی رو سرچ کنید که EXP date شون امروز باشه

ServerDL.com
February 12th, 2014, 23:38
شما با یک دستور ساده می توانید تمام کاربران تاریخ گذشته و منقضی شده رو حذف کنید !
این راه شما سخت تر است !
خواستید تو سایت ما تیکت بدید تا آموزش رو براتون ارسال کنم !

reza*
February 13th, 2014, 20:31
شما با یک دستور ساده می توانید تمام کاربران تاریخ گذشته و منقضی شده رو حذف کنید !
این راه شما سخت تر است !
خواستید تو سایت ما تیکت بدید تا آموزش رو براتون ارسال کنم !

سوالات و درخواستهای کاربران باید در همان تاپیک پاسخ داده شود و ارجاع کاربران به یاهو، پیغام خصوصی، سایتهای دیگر و... خلاف قوانین انجمن میباشد.

در انجمن قرار بدید کاربران استفاده کنند :)

namesis R
February 15th, 2014, 11:49
تو قسمت search user
به صورت اتوماتیک نمیشه این کار رو انجام داد ؟
چیزی مثل کرون جاب نداره ؟

nitrogen7
February 15th, 2014, 20:23
خواستین من اسکریپ ساده برای شما می نویسم همین کار انجام بده و به صورت کرون جاب نصب کنی

ای دی من ادد کن nitrogen7@yahoo.com

technopardaz
February 15th, 2014, 20:39
با سلام اسکریپتی که رابط بین کاربر و ibs ng باشد و امکان انتخاب به کاربر را بدهد که خود یوذر و پسورد را تعیین کند را دارد راهنمایی کند؟

alimo203
February 17th, 2014, 15:59
تو قسمت search user

این روش جواب میده و حتی میتونید کل یوزرا را سرچ کنید و بعدش یوزرهایی که می خواید را سلکت کرده و delete...ولی دلیلش چیه که میخواهید یوزرها را پاک کنید

namesis R
February 19th, 2014, 11:27
خواستین من اسکریپ ساده برای شما می نویسم همین کار انجام بده و به صورت کرون جاب نصب کنی

ای دی من ادد کن nitrogen7@yahoo.com
قیمت حدودی رو پ.خ کنید
ممنون

ServerDL.com
February 19th, 2014, 14:13
این متن بصورت خیلی ساده توضیح داده به جهت فلش ها >= دقت کنید همین !

--------------------------------
داخل پنل IBSng قسمت search user و بعد از آن تب ExpDates را باز کنید. Absolute Expiration Dates تاریخی را که می خواهید قبل از آن تاریخ تمام یوزرها پاک شوند را بدهید و از پنجره کرکره ای علامت >= را انتخاب کنید. این به این معنی هست که تمام یوزرهایی که تاریخ اتمام اکانتشان کمتر یا مساوی تاریخ داده شده توسط شما هست نشان داده خواهد شد که می توانید اقدام به حذف آنها نمائید.
----------------------------