PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرور میخوام برای سایت بازدید بالا(60.000در روز)+تشکر

mamadsport
February 12th, 2014, 13:02
سلام به دوستان عزیز
من میخوام یه سایت بزرگ مثل دانلود ها یا سرزمین دانلود راه بندازم.به همه هاستینگ ها سرزدم(نت افراز-هاست دی ال-میهن وب هاست-پارس پک-آنلاین سرور-پارس دیتا-تهران هاست-هاست ایران-مروا هاست-ایران هاست- پرند دیتا-و...)

ولی هیچ کدوم از نظر قیمت و کیفیت به پای پارس پک نرسیده بعد پارس پک هم آنلاین سرور.(هاست دی ال خوبه ولی قیمت باباش میده که منم از باباش خوشم نمیاد.پس هاست دی ال رو وله لش)

حالا از شما خواهشمندم توروخدا از هاستینگ های بالا یدونه که خوبه رو انتخاب کنید.چون من میخوام واقعا یک سایت راه بندازم که بعد شش ماه بالای 60.000 بازدید داشته باشه و براش خرج هم میکنم.
کسی که میخواد سرورش رو معرفی کنه حتما کانفیگ رایگان داشته باشه و تضمین بازگشت پول بعد یک هفته هم داشته باشه.و سایت های بزرگی رو که پشتیبانی میکنه حتما نام ببره.

و یک خواهش دیگه که دامنه مورد نظر خودتونو بگید.کدوم؟ (.ir-.com-.net-.info-.co-.bz-.bz-.me-.org)

خیلی ازتون ممنونم که وقت گرانبهاتونو برای من گذاشتید و به من اهمیت دادید و این مطلب رو خوندید

arDEmbOt
February 12th, 2014, 13:12
جای خوبی پست ندادید :-(

delta
February 12th, 2014, 13:12
بزک نمیر بهار میاد.... خوب داداش من سایتت که هنوز راه نیفتاده..یک هاست کوچیک بگیر.سایت روبزن.هر بار بازدید رفت بالا پلن رو عوض کن و ارتقا بده..هر وقتم به جایی رسید که هاستینگ نتونست تحمل کنه منتقل بده هاستینگ دیگر و سرور اختصاصی و.. از روز اول شما فکر سرور دانلودها رو میکنی؟ مجبور نیستی از روز اول خرج تراشی کنی که

iman00
February 12th, 2014, 13:15
سلام دوست عزیز
اگر نظر منو میخوای سمت سایت دانلود نرو پیشرفت نمیکنی مگر اینکه واقعا خیلی خرج کنی.
اگر ایده خوبی داشته باشی شاید . ولی اگر نظر منو میخوای سمت سایت دانلود نرو . و این هم یادت باشه واسه شروع باید یک هاست دانلود و یک سرور مجازی ( یا فقط یک سرور مجازی ) و یک هاست میزبانی بخری که قیمت هاست میزبانی خوبش 45 تومان در سال هستش . و قیمت هاست و سرور مجازی با کیفیت با هارد 100 گیگ برای شروع 40 تومان در ماه هستش . دامنه واسه com و ir و net برای سئو کاری خوب جواب میده . اگر سوال هستش در خدمتم

glxx
February 12th, 2014, 13:17
بهتر است از یک هاست کوچک شروع کنی بعدا ارتقا بدی با اولین استارت کسی این مقدار بازدید ندارد

Kaspersky
February 12th, 2014, 13:40
دوست عزیز به نظر من سراغ سایت دانلود نرو
به جای این همه خرج فکرتو کار بنداز که یک سایتی بزنی که متفاوت باشه و به قول یکی از دوستان که اشاره کردند ایده جدیدی بدی
تا وقتی آسان دانلود و پی سی دانلود هست کمتر کسی این سایت ها رو ول میکنه

koorosh_kabir
February 12th, 2014, 14:02
سایت دانلود تا یکسال حدودا باید از جیب خرج کنید و بعد همه سرویس ها رایگان باشه برای کاربران ایرانی چون متاسفانه اینجا همه به فکر سرویس رایگان هستند و از طرفی هم همش شما با سایتهای کهنه کار که سرویس رایگان می دن باید رقابت کنید . اگر مشکل سرمایه ندارید و می تونید کشش این هزینه ها را داشته باشید . سایت دانلود بد نیست ولی زمان ، حوصله ، وقت و انرژی زیادی می طلبه .
دانش فنی هم نیازتون هست. در ضمن از سرویس های پایه و کم هزینه شروع کنید و بعد به سراغ غول شدن برید . بهتره آهسته و پیوسته برید تا بخواید یه شبه ره صد ساله را طی کنید اینها تجربه شخصی من هست

Mr.Te0
February 12th, 2014, 14:07
من نمیدونم واقعا دوستان در این سایت های دانلود چی دیدند.
عزیزم خودت از سایت هایی نام بردی که غول دانلود نرم افزاری کشور هستند.
فکر نمیکنی که بازار اشباه شده؟؟
ایا شما با سایتت میتونی با سایتی مثل دانلودها با اون سابقه و کیفیتش رقابت کنی؟
باور کنید جزء دردسر چیزی نصیبتون نمیشه.
کاری انجام بده که منحصر به فرد باشه اگر میخوای موفق شی.

mamadsport
February 12th, 2014, 14:29
دوستان من میتونم برای ۱سال1400000 تومن خرج کنم .شما ها که میگید سایت دانلود رایگان زدن سخته خودتون یه ایده خوب بدید که من چه سایتی بزنم که بعد ۸ ماه به بهره برداری برسه؟

ADMlN
February 12th, 2014, 14:42
دوستان من میتونم برای ۱سال1400000 تومن خرج کنم .شما ها که میگید سایت دانلود رایگان زدن سخته خودتون یه ایده خوب بدید که من چه سایتی بزنم که بعد ۸ ماه به بهره برداری برسه؟

میزان بودجه که دارید موفقیتی برای شما حاصل نمیکنه

ULTRAWEB
February 12th, 2014, 15:18

هزینه ی یک سرور 4ترابایتی هتزنر هست ماهی 250تومن! بعدش شما 1400 میتونی خرج کنی
خودت حساب کتاب کن پول تبلیعغ و سایت و سئو و این حرفها هم گذاشتی کنار یا همش همین 1400هست؟

Mr.Te0
February 13th, 2014, 06:52

دوست عزیز :
شما باید به دنبال ایده باشید.
به نظرتون در این دوره زمونه اگر کسی ایده خوب داشته باشه با کسی با اشتراک میزاره؟!
خیر - ایده خوب داشته باشه خودش اجراء میکنه.
مگر اینکه مشکل مالی داشته باشه و به دنبال اسپانسر مالی باشه.
بودجه ای که شما در نظر گرفتی هم بسیار کمه و حتی کفاف کاری که میخواید استارت بزنید رو هم نمیده.
اینو برادرانه دارم خدمتتون عرض میکنم این کار ارزش سرمایه گذاری نداره...