PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مقایسه کیفیت در هاستینگ ، شرکت های ایرانی و شرکت های خارجی

J4vad
May 2nd, 2010, 22:41
با سلام ،

دوستان می خواستم نظر شما در رابطه با کیفیت هاست در شرکت های ارائه دهنده ایرانی و خارجی را بدانم ، و آیا به نظر شما رقابتی وجود دارد ؟! آیا شرکت های ایرانی توان رقابت با شرکت های خارجی را دارند ؟

آیا از نظر شما کیفیتی که در هاستینگ های ایرانی مشاهده می کنیم قابل قیاص با شرکت های خارجی می باشد ؟

دقت کنید که شرکت های معتبر خارجی و ایرانی مد نظر بده است .

تشکر پیشاپیش از شرکت شما در این مبحث .

موفق باشید .

SabaData
May 2nd, 2010, 22:47
خواستن توانستن است!
ولی خوب سخته چون هزینه های ما با اونا قابل قیاس نیس شرکت های اونا میبینید مثلا 1000 تا 2000 تا کاربر دارن و اگه اونا فقط از هرکدوم 1 سنت بگیرن خرجشون در میاد و وقتی که میان هزینه مناسب یعنی چیزی تو حدود 5 - 15 دلار میگیرن میتونن علاوه بر حفظ کیفیت کلی امکانات بدن و به پشتیبانی 24 ساعته تحقق ببخشن و لی اینجا .....
ولی بازم میگم خواستن توانستن است گرچه دشوار است! (آخرش اختصاصی خودم بود :دی)

mohsen1
May 2nd, 2010, 22:48
با توجه به ضرب المثل معروف هیچ بقالی نمیگه ماست من ترشه :d بعید می دونم به نتیجه خوبی برسید.
البته شرکت های ایرانی قابل احترام هستند ولی یه حرفی مطرح هست و اون اینه که اگه واقعا این سرویس دهنده ی های ایرانی از همه نظر عالی بودند کسی اقدام به تهیه سرور از دیگر دیتاسنتر ها نمی کرد.
این سوال شما وقتی پاسخ منطقی داره که ما به لحاظ پهنای باند و پورت محدودیتی نداشته باشیم تا بتونیم در شرایط عادلانه قضاوت کنیم.

SabaData
May 2nd, 2010, 23:02
با توجه به ضرب المثل معروف هیچ بقالی نمیگه ماست من ترشه :d بعید می دونم به نتیجه خوبی برسید.
البته شرکت های ایرانی قابل احترام هستند ولی یه حرفی مطرح هست و اون اینه که اگه واقعا این سرویس دهنده ی های ایرانی از همه نظر عالی بودند کسی اقدام به تهیه سرور از دیگر دیتاسنتر ها نمی کرد.
این سوال شما وقتی پاسخ منطقی داره که ما به لحاظ پهنای باند و پورت محدودیتی نداشته باشیم تا بتونیم در شرایط عادلانه قضاوت کنیم.

مشکل از بقال ها نیست که ماستشون ترش میشه!
مشکل از کسی هست که ماست رو درس میکنه!
اگه هزینه ها تو ایران زیاد نبود الان خودمون چند تا دیتاسنتر خوب داشتیم و از اونا میگیرفتیم دیگه!! (البته الان هم داریم ها ولی هزینه هاشون بالاست!)
مشکل از از ما نیست که نمیتونیم پیش بریم مشکل تو بعضی از سیاست های منطقه ای و شرایط اجتماعی هست که هاستینگ ها از کشورهای غربی سرور میگیرن وگرنه خودمون چیزی از اونا کم نداریم!

pardishosting
May 2nd, 2010, 23:37
مشکل از مدیریت کلان هست.

J4vad
May 3rd, 2010, 04:46
مشکل از مدیریت کلان هست.

تایید میشه ؛

خواستن توانستن است!

دوست من ، فکر نمی کنید که همه چیز بر می گرده به اینکه اکثر شرکت های هاستینگ در ایران بی برنامه هستند ، چرا که قانونمند نیستند چرا که قانونی برای آن تدوین نشده است .

اگر قانونی خاص تدوین شود و همه تابع آن قانون باشند شک نکنید که برتر خواهیم بود حتی از شرکت های معتبر خارجی ...

نکات مهمی که در شرکت های معتبر ارائه دهنده هاستینگ در خارج مشاهده میشود اهمیت دادن به کیفیت و فراهم ساختن محیط هایی برای پشتیبانی خوب به مشتریان است ، اهمیت دادن به کیفیت به گونه ای است که برای به دست آوردن پول هر خط قرمزی را رد نمی کنند و سعی می کنند به کیفیت بیشتر از در آمد بها دهند چون می دانند از هر دستی بدهند از همان دست می گیرند ، به همین دلیل رشد قابل توجهی در مشتریانشان مشاهده می شود این مشتریان گذرا نیستند و اغلب ثبات دارند ...

دوستان دیگر و صاحب نظر خوشحال میشم در این مبحث شرکت کنند .

موفق باشید .

SabaData
May 3rd, 2010, 14:14
دوست من ، فکر نمی کنید که همه چیز بر می گرده به اینکه اکثر شرکت های هاستینگ در ایران بی برنامه هستند ، چرا که قانونمند نیستند چرا که قانونی برای آن تدوین نشده است .

اگر قانونی خاص تدوین شود و همه تابع آن قانون باشند شک نکنید که برتر خواهیم بود حتی از شرکت های معتبر خارجی ...

نکات مهمی که در شرکت های معتبر ارائه دهنده هاستینگ در خارج مشاهده میشود اهمیت دادن به کیفیت و فراهم ساختن محیط هایی برای پشتیبانی خوب به مشتریان است ، اهمیت دادن به کیفیت به گونه ای است که برای به دست آوردن پول هر خط قرمزی را رد نمی کنند و سعی می کنند به کیفیت بیشتر از در آمد بها دهند چون می دانند از هر دستی بدهند از همان دست می گیرند ، به همین دلیل رشد قابل توجهی در مشتریانشان مشاهده می شود این مشتریان گذرا نیستند و اغلب ثبات دارند ...

دوستان دیگر و صاحب نظر خوشحال میشم در این مبحث شرکت کنند .

موفق باشید .

خوب این بازم برمیگرده به همون مشکلات مالی که گفتم دیگه!
البته عدم وجود قانون رو کاملا حق دارید به نظرم!

mr.he3am
May 3rd, 2010, 15:25
به نظر من هاستینگ های ایرانی بهتر از هاستینک های خارجی موقع خرید یه چیز میگن بعد خرید چیز دیگه
سایت gigscript.info رفت از یه سایت خارجی هاست خرید با پهنای باند نامحدود و به اسم وارز بعد چند روز مسدود کردن مجبور شد سرور عوض کنه که الان روی سرور منه

http://www.vastdata.net

Woshka
May 3rd, 2010, 16:38
من به خودم از 100 نمره 60 میدم
به اذیت نکردن یوزر ها اگه یکذره مصزف زیاد داشته باشند 100 از 100 میدم

کاری که هاستینگ های خارجی می کنن و باید سی پی یو کلی سرور رو 10% بزارند انگار

J4vad
May 3rd, 2010, 19:55
من به خودم از 100 نمره 60 میدم
به اذیت نکردن یوزر ها اگه یکذره مصزف زیاد داشته باشند 100 از 100 میدم

کاری که هاستینگ های خارجی می کنن و باید سی پی یو کلی سرور رو 10% بزارند انگار

دوست عزیز ، دقت کنید که یک سرور هاست اشتراکی باید برای همه کاربران باشد و نه فقط یک کاربر ، پس کاری که مدیران سرور های ایرانی می کنند کار خوبی محسوب نمی شود بلکه آن ها کیفیت را فدای در آمد کرده اند ! و این درست نیست که به دلیل رضایت یک مشتری فشار زیادی به سرور تحمیل شود ...

موفق باشید .

sanjeshpc
January 9th, 2011, 05:09
با سلام ،

دوستان می خواستم نظر شما در رابطه با کیفیت هاست در شرکت های ارائه دهنده ایرانی و خارجی را بدانم ، و آیا به نظر شما رقابتی وجود دارد ؟! آیا شرکت های ایرانی توان رقابت با شرکت های خارجی را دارند ؟

آیا از نظر شما کیفیتی که در هاستینگ های ایرانی مشاهده می کنیم قابل قیاص با شرکت های خارجی می باشد ؟

موفق باشید .

اول از همه عرض كنم من فعلا در اين زمينه تازه كارم و اگر جايي اشتباهي تپقي مي زنم دوستان بزرگوار به بزرگواري خودشون ببخشند و ...
بعله، من يك هاست از يك شركت كه اگر لازم شد اسمش را همين جا اعلام خواهم كرد تهيه كردم. بعد از دو ماه كه فرصت شد يك وردپرس روي اين هاست نصب كردم و تازه هنوز هيچ كاري رو شروع نكرده و هيچ بازديد از سايت به عمل نيومده و هيچ خبري نشده ، حالا نه سايت بالا مياد و نه مي تونم وارد پنل وردپرس بشم و نه اكانت ftp قابل دسترس هست.

البته به سايت اون شركت هم سر زدم و تنها دليلي كه به عقل ناقص ما ( فقط در اين مورد) مي رسه اينكه به گفته خودشون از رم . سي پي يو زياد استفاده كردم ...

و باز هم البته شما اگر دقت كنيد به قوانين سفت و سخت و صدالبته يكطرفه خودشون كه همه حقي براي خودشون حتي بدون اطلاع مشتري براي خود قائل هستند و براي مشتري فقط حق پرداخت باقي گذاشتند ، همين ...

حالا ببينم فردا چي ميشه ولي خوشحالم كه همين اول بسم ا... تكليف ما با اين هاست عزيز مشخص شد و ...

saeed25
January 9th, 2011, 10:22
البته من فکر می کنم یکی از شوند های برتری شرکت های خارجی این باشد که شرکت آهنا معمولا در یک نفر خلاصه نشده است و کارمندان گوناگونی دارند که به کارها رسیدگی کنند!که شوربختانه کم و بیش هم در همین تالا می بینیم که شرکتهای بنام و مورد پسند کاربران نیز به گفته خودشان دیگر تونایی اداره همه کاربران را ندارند و بخش از آنها را واگذار می نمایند..!!

kingoftehran
January 9th, 2011, 17:52
با سلام
به نظر من نمی شه به طور کل قضاوت کرد با توجه به شرایط تحریم که ایران و بهتره که شرکت ها با شرایط مساوی با هم مقایسه شوند.
در کل هر کدام مزایا و معایب خاص خود را دارد.

s.w.a.t
January 9th, 2011, 18:03
این مقایسه مثل مقایسه بی ام و با سمند هست!

J4vad
January 9th, 2011, 18:12
البته من فکر می کنم یکی از شوند های برتری شرکت های خارجی این باشد که شرکت آهنا معمولا در یک نفر خلاصه نشده است و کارمندان گوناگونی دارند که به کارها رسیدگی کنند!که شوربختانه کم و بیش هم در همین تالا می بینیم که شرکتهای بنام و مورد پسند کاربران نیز به گفته خودشان دیگر تونایی اداره همه کاربران را ندارند و بخش از آنها را واگذار می نمایند..!!

با سلام ،

دوست من این وظیفه کاربر است که با تعیین معیار هایی درست و تحقیق مناسب شرکت مناسب را برگزیند . اما بحث ما بر سر رقابت بود و نه شرکت ها و نوع کار آن ها .

با سلام
به نظر من نمی شه به طور کل قضاوت کرد با توجه به شرایط تحریم که ایران و بهتره که شرکت ها با شرایط مساوی با هم مقایسه شوند.
در کل هر کدام مزایا و معایب خاص خود را دارد.

حرف شما منطقی و متین است و این یکی از دلایلی است که کیفیت در برخی اوقات دچار مشکل می شود و برخی اوقات حتی ادامه کار دشوار می شود .

این مقایسه مثل مقایسه بی ام و با سمند هست!

البته اینطور که شما هم می گویید نیست من به نیرو های بومی اعتقاد دارم ، اما احساس می کنم در برخی اوقات برای آن ها امکانات لازم فراهم نشده است .

موفق باشید

s.w.a.t
January 9th, 2011, 18:34
البته اینطور که شما هم می گویید نیست من به نیرو های بومی اعتقاد دارم ، اما احساس می کنم در برخی اوقات برای آن ها امکانات لازم فراهم نشده است .

موفق باشید

با سلام
بله ماهم به نیروهای بومی اعتقاد داریم ولی مشکل نیروهای بومی این هست که یه شبه میخوان راه 100ساله رو برن. مگه بنز یا بی ام وه یا مثلا همین iweb یا امثال اینا از اول اینی بودن که الان هستن؟؟
کلی تلاش و زحمت کشیدن تا به اینجا رسیدن. مشکل عمده ایی که ما ایرانی ها با اون مواجه هستیم برای زیربنای کار زیاد وقت نمیزاریم یعنی مثلا نقشه یا ساختمون رو دوماه میکشیم سه ساله تمومش میکنیم اما ممالک غربی برای زیربنای کار خیلی خیلی بیشتر از این وقت میزارن ولی کار رو سریع تموم میکنن!! یعنی مثلا یک سال برای نقشه کشی و 6ماه برای ساختن(به عینه دیدم)

موفق باشید

J4vad
January 9th, 2011, 19:05
با سلام
بله ماهم به نیروهای بومی اعتقاد داریم ولی مشکل نیروهای بومی این هست که یه شبه میخوان راه 100ساله رو برن. مگه بنز یا بی ام وه یا مثلا همین iweb یا امثال اینا از اول اینی بودن که الان هستن؟؟
کلی تلاش و زحمت کشیدن تا به اینجا رسیدن. مشکل عمده ایی که ما ایرانی ها با اون مواجه هستیم برای زیربنای کار زیاد وقت نمیزاریم یعنی مثلا نقشه یا ساختمون رو دوماه میکشیم سه ساله تمومش میکنیم اما ممالک غربی برای زیربنای کار خیلی خیلی بیشتر از این وقت میزارن ولی کار رو سریع تموم میکنن!! یعنی مثلا یک سال برای نقشه کشی و 6ماه برای ساختن(به عینه دیدم)

موفق باشید

با سلام ،

این حرف شما کاملا تایید میشه و هدف از ایجاد این تاپیک نیز همین مقایسه ها بود ، که زیر ساختی در پشت پرده برخی از سرویس دهندگان وجود ندارد و همین موضوع باعث می شود بعد از مدتی کوتاه سرویس را واگذار و یا کسی پاسخ گوی نیاز مشتری ها نباشد ، البته در سرویس دهندگان خارجی نیز این موضوعات به چشم می خورد ولی نه در آن هایی که معتبر هستند ... پس تقریبا می شود هر دو سرویس دهنده چه داخلی و چه خارجی را از این لحاظ به یک شکل دانست چرا که در ایران هم شرکت های معتبر زیر ساختی قوی دارند .

موفق باشید

Kian
January 9th, 2011, 19:51
شرکت های داخلی و خارجی را به هیچ عنوان نمی توان باهم مقایسه کرد ، چون صنعت آی تی در ایران بسیار نوپا و در اول راه قرار داره ولی در کشوری مثل آمریکا که سالهاست که زیرساختهای لازم رو ایجاد کردند و زمینه کاری برای شرکتهای آی تی بسیار مهیا و فعالیت در این صنعت براشون بسیار پرسود هست.

mortezafox
November 6th, 2011, 01:47
منکه هیچ مقایسه ای ندیم جزء چندتا انتقاد لطفا بهتر بهث کنید

gajetkh
November 6th, 2011, 13:05
شک نکنید شرکتهای داخلی دارای کیفیت بسیار عالی و بهتری هستند ولی کمی گزان تر هستند اگر کسی سایت درست و حسابی دارد و برای سایتش ارزش قایل باشد سایتش را یک ثانیه هم بر روی هاستهای خارجی نمی گذارد اصولا کسانی سراغ هاست های حارجی می روند که دنبال هزینه کردن نیستند یا اینکه سایتشان برایشان مهم نیست
من هیچ شرکت یا سایت معتبری را سراغ ندارم که هاستش را روی فضای خارجی ها بگذارد در هاستهای داخلی خدمات بسیار خوب و عالی است هر وقت می خواهی زنگ می زنی هر وقت می خواهی تیکت می زنی براحتی جوابت را می دهند اما ... اما باید هزینه کنی ... دوما باید بدونی با کی کار کنی .... این دو تا شرط را کنار هم بذار می بینی که هیچ جایی خدماتیی به کیفیت هاست های ایرانی مخصوصا هاست داخل ایران نمی شود شما اگر سایتت در داخل ایران باشد پینگت 15 است در حالیکه در هاستهای خارجی کمتر از 250 نمی باشد اما بحث هزینه را کردم که بسته به هر فردی دارد اما یقین بدانید هیچ ارزانی بدون دلیل نیست کسی یک دفتر دارد یک منشی دارد پول مالیات می دهد و به عبارتی اعتبار دارد باید خدماتش هم گران تر باشد لذا گرانی بعضی شرکتهای معتبر بی دلیل نیست کاربر به صرف اینکه فلانی هاست ارزان می دهد تصور می کند که خوب است
اما در انتخاب هاست یا سرور ... توصیه من این است با شرکتهای خیلی خیلی معروف کار نشود اینها به اندازه کافی مشترکین دولتی و اداری دارند که برای کاربران معمولی و خانگی هیچ ارزشی قایل نیستند لذا اگر به سراغ 20 هاست برتر ایران می روید من توصیه می کنم این لیست را از انتها بررسی کنیید چون هاست های برتر اصولا بی ادب پر رو و غیر منطقی هستند با کمترین مشکلی و بدون هر گونه هماهنگی سایت دان می شود و رفتار این گونه شرکتهای معتبر هم در همه انها به طور مشابه دیده می شود دلیلش هم باز می گم سایتی مثل...که اینقدر شرکت دولتی با انها قرداد چند ساله دارند که برای من کاربر شخصی اهمیتی قایل نیستند
اما شرکتهایی رده پایین تر مخصوصا انتهای جدول 20 هاست برتر رفتارها و پاسخ های بسیار عالیی دارند من خودم فراسو سامانه را باهاشون کار کردم راضی هستم شرکت از همه جهت اوکی می باشد نه جز 20 هاست برتر هست و نه قیمتهای بالایی دارند تو این سایت هم همه از انها راضی هستند
جا داره از شرکتی که خدمات خوبی ارایه می دهد و واقعا قیمتهای منطقی دارند تشکر کرد من یک سرور مجازی از انها دارم هیچ مشکلی نداشته ام هر بار هم به زین العابدین زنگ زدم شخصا جوابم را داده و راهنماییم کرده است نه نمی دونم سرور مجازی چی هست نه می دونم سیستم عامل چی هست هر کاری پیش بی اید خودشان اوکی می کنند رفتار شان هم خیلی خوب است
برای کسانییکه سایتهای معتبر و با ارزشی دارند بهتر است فقط از شرکتهای معتبر و خصوصا از هاست داخل ایران ساتفاده شود
من خودم فراسو و میزبان و پارس پک و چند تا دیگر را جهت بررسی توصیه می کنم این سه شرکت را می تونم بگم شرکتهای خوبی هستند و قیمتهای معقولی هم نسبت به هاست های برتر دارند
قبل از کار با هر هاستی سعی کنیید قوانین و شروط انها را از بخش فروش دقیق بپرسید بعد با انها کار کنیید یک هاستی مقدرا مجاز را 10 درصد رم فرض می کند یک هاستی مقدرا مصرف رم را 15 درصد فرض می کند یک هاستی مقدرا 10 درصد رم را برای یک ثانیه مجاز فرض می کند یک هاستی مقدار رم را برای 2 ثانیه مجاز فرض می کند
اما در اخر بایت ساتهای ورودپرسی هم باید بگم که این سایتها واقعا مقدار مصرف رم و سیپی یو بالایی دارند اگر مشکلی حداقل در رابطه با وردپرس باشد شک نکنید که مروبط به سایت شما می باشد حداقل در مورد ورد پرس که سایت خودم هم وردپرسی است باید قبول کرد که دیگر کمتر کسی از وردپرس استفاده می کند بهتر است در مورد وردپرس حتما یکسرور مجازی تهیه کنید یا اینکه با هاستهایی کار کنیید که تضمین ساپورت وردپرس را می دهند کار کنید مثلا ایران سرور دقیقا یک هاست ویزه برای وردپرسی ها دارد خوب باید سعی کنیید از قبل با هاستتان در مورد سایتتان خصوصا اینکه وردپرسی هست صحبت کنیید و شرط و شروط خود را به انها اعلام کنیید اگر دیدید که تمایل به بارگذاری سایت وردپرسی و ارایه خدماتب ه شما دارند سایتتان را روی هاست مورد نظر بگذارید
شما یک فضا خریدید و فکر می کنیید همه هاستها باید سایت شما را ساپورت کنند این طوری نیست ؟؟/
سایتهای وردپرسی بنابر تجربه خودم اصلا و ابدا روی هاستهای برتر و معروف ایران جواب نمی دهند چون این شرکتها میزان مصرف هر سایت را برای بالابردن کیفیت بسیار محدود می کنند من سایتم روی یک هاست بی نام و نشان بود بر روی هاست معروفی بردم که فکر می کردم اینها اخر کیفیت هستند بیشتر از یکس اعت نگذشت که سایت من دان شد و برای یک روز رفتن سایت من بر روی هاست انها نیز 20 هزار تومان خسارت دادم و اخراج شدم و هیمن قدر هم بگم به اندازه کافی هم منو اذیت کردن تا اصل پول را هم واریز کردن گفته بودند یک هفته پول می دهند اما یک ماه بعد دادند چون فقط من به انها اعتراض کردم که بابا سایت من قبلا روی یک هاست بی نام و نشان هیچ مشکلی نداشت اما شما با یان همه ادعا سایت منو یک ساعت هم تحمل نکردید ... اما چرا هاست های برتر خیلی بی ادب هستند دلیل انها اینه که با هر مشکلی سعی دارند یک سرور مجازی به شما قالب کنند یک کم بهشون گیر بدهی یا باید گورت را گم کنی یا باید سرور مجازی تهیه کنی
در اخر باید بگم تو ایران هاست های خوب زیادند اما فقط دنبال اسم و رسم ادم ها نباش اصولا ادم های با کلاس خیلی مغرور تشریف دارند فقط ظاهر ادم ها ملاک نباشه ببین تا الان چند نفر با اقای ایکس کار کرده و ازش راضی هستند بعد کار کن یا نکن ...
د

mohsenr1
February 4th, 2017, 11:50
از نگاه روشن پارس نگیرید که به شدت پشتیبانی بدی داره
این رو اینجا مینویسم چون بارها و بارها به پشتیبانی شرکت نگاه روشن پارس گفتم که برخوردتون رو عوض کنید و کمی مشتری مداری به خرج بدید اما زیر بار نرفتند. بار آخر با مدیر شرکتشون صحبت میکردمم و جوری با من صحبت میکرد که انگار زورش میگیره حرف بزنه. تمام صحبت هایی که می کنند و نحوه ی پاسخگویی به تیکت هاشون به شدت افتضاحه. سرویسشون به شدت نا امن هست جوری که تا به حال نشده سایتی روی اون سوار کرده باشیم و هک نشده باشه. بار آخر تمام زحماتمون رو به باد دادند و بدون هیچ عذر خواهی فقط گفتند ما وظیفه بک آپ گیری نداریم و باید خودتون بک آپ میگرفتید. سرور خودشون سوخته بود و حتی یک عذر خواهی خشک و خالی هم نکردند. این ها رو دارم میگم که کسانی که دنبال هاست ارزان قیمت هستند گول شرکت نگاه روشن پارس رو نخورند. پولتون رو حرام نکنید و از این شرکت خرید انجام ندید. parsdev.com

Alt+F4
February 4th, 2017, 14:33
با سلام ،

موفق باشید .

با سلام
این مسئله چند بعد دارد.
اول در مورد کیفیت سرویس ها،
سرویس دهنده های ایرانی از همون سخت افزارهایی استفاده میکنن که سرویس دهنده های خارجی استفاده میکنند،(دیتا سنتر ها خدماتشون رو به تمام کاربران دنیا یکسان می دهند البته بر اساس پولی که پرداخت میکنند)(0-0)
دوم در مورد کپی رایت،
سرویس دهنده های خارجی روی بحث کپی رایت حساس هستند ولی سرویس دهنده های ایرانی خیر(1-0 به نفع ایران)
سوم،
سرویس دهنده های خارجی به تمام دنیا خدماتشون رو میفروشن و کاربرانشون بیشتر است و این میتونه باعث کمتر بودن منابعشون نسبت به سرویس دهنده های ایرانی باشه(2-0 به نفع ایران)
چهارم،
در ایران پشتیبای خدمات رایگان انجام میشه،اصلا پشتیبانی تو ایران ببخشید ها حساب نمیشه طرف وظیفشه که پشتیبانی کنه ولی تو خارج فقط سرویس های سلف منیجمت دارای قیمت مناسب هستند و در صورت پشتیبانی قیمتشون خیلی بالا میره!(3-0 به نفع ایران)
پنجم،
سرویس دهنده های خارجی رو کسی تحریم نمیکنه،ولی ما رو میکنن و خوبم میکنن(3-1 به نفع ایران)
ششم،
سرویس دهنده های خارجی معمولا ای پی عوض نمیکنن چه به بحانه تحریم چه به بهانه ی ارتقا سرویس (که البته معمولا آفری به تورشون خورده و می خوان سرویس ارزونتر بخرن:دی)(2-3 به نفع ایران)
هفتم،
سرویس دهنده های خارجی معمولا با قیمت ثابت خدمات میدهند،دو لار مثلا ولی سرویس دهنده های ایرانی به ریال قیمت می دهند و در نتیجه نوسان ارز در کشور بابت نوسان قیمت سرویس هاشون ایرانی میشه(3-3)
هشتم،
کلاه برداری در سرویس دهنده های خارجی خیلی خیلی کم هست و اخیرا هم در ایران نسبت به چند سال گذشته بهتر شده(3-3)
نهم،
سرویس دهنده های ایرانی به ریال به شما خدمات می دهند و شما میتونید راحت با کارت بانکی خود خرید کنید (4-3 به نفع ایران)
دهم،
سرویس دهنده های خارجی ممکنه به خاطر اینکه ایرانی هستید سرویس شما رو مسدود کنند(برای من اتفاق افتاده)و هزینه ای هم برگشت نمی دهند(5-3 به نفع ایران)

یا علی

mahyar21
March 6th, 2017, 15:17
تو ایران اصلا شرکت هاستینگ مشتری مدار سراغ دارید؟

seyyed_ahmad
March 6th, 2017, 15:39
تو ایران اصلا شرکت هاستینگ مشتری مدار سراغ دارید؟

بله. هاست دی ال - پارس وی پی اس - میزبان سایت - پارس پک - هزارنویس - رسانگار و ....

mahyar21
March 6th, 2017, 15:45
بله. هاست دی ال - پارس وی پی اس - میزبان سایت - پارس پک - هزارنویس - رسانگار و ....
هاست دی ال که اصلا حرفش رو نزنید
برخلاف سرویس های حرفه ای ، رفتار خیلی غیرحرفه ای دارن!
این اواخر هم درصد نارضایتی از این شرکت خیلی بالا رفته!(تو همین انجمن میتونید ببینید)
یک نمونه فقط خدمتتون عرض کنم دو سه روز پیش سررسید پرداخت هاست سایتم بود
دقیقا اون تاریخ رو که گذشت سایت رو ساسپند کردن بدون هیچ اخطاری!
این قضیه با مشتری مداری در تناقض کامل هستش!

faramarzk
March 10th, 2017, 14:19
با سلام
این مسئله چند بعد دارد.
اول در مورد کیفیت سرویس ها،
سرویس دهنده های ایرانی از همون سخت افزارهایی استفاده میکنن که سرویس دهنده های خارجی استفاده میکنند،(دیتا سنتر ها خدماتشون رو به تمام کاربران دنیا یکسان می دهند البته بر اساس پولی که پرداخت میکنند)(0-0)
دوم در مورد کپی رایت،
سرویس دهنده های خارجی روی بحث کپی رایت حساس هستند ولی سرویس دهنده های ایرانی خیر(1-0 به نفع ایران)
سوم،
سرویس دهنده های خارجی به تمام دنیا خدماتشون رو میفروشن و کاربرانشون بیشتر است و این میتونه باعث کمتر بودن منابعشون نسبت به سرویس دهنده های ایرانی باشه(2-0 به نفع ایران)
چهارم،
در ایران پشتیبای خدمات رایگان انجام میشه،اصلا پشتیبانی تو ایران ببخشید ها حساب نمیشه طرف وظیفشه که پشتیبانی کنه ولی تو خارج فقط سرویس های سلف منیجمت دارای قیمت مناسب هستند و در صورت پشتیبانی قیمتشون خیلی بالا میره!(3-0 به نفع ایران)
پنجم،
سرویس دهنده های خارجی رو کسی تحریم نمیکنه،ولی ما رو میکنن و خوبم میکنن(3-1 به نفع ایران)
ششم،
سرویس دهنده های خارجی معمولا ای پی عوض نمیکنن چه به بحانه تحریم چه به بهانه ی ارتقا سرویس (که البته معمولا آفری به تورشون خورده و می خوان سرویس ارزونتر بخرن:دی)(2-3 به نفع ایران)
هفتم،
سرویس دهنده های خارجی معمولا با قیمت ثابت خدمات میدهند،دو لار مثلا ولی سرویس دهنده های ایرانی به ریال قیمت می دهند و در نتیجه نوسان ارز در کشور بابت نوسان قیمت سرویس هاشون ایرانی میشه(3-3)
هشتم،
کلاه برداری در سرویس دهنده های خارجی خیلی خیلی کم هست و اخیرا هم در ایران نسبت به چند سال گذشته بهتر شده(3-3)
نهم،
سرویس دهنده های ایرانی به ریال به شما خدمات می دهند و شما میتونید راحت با کارت بانکی خود خرید کنید (4-3 به نفع ایران)
دهم،
سرویس دهنده های خارجی ممکنه به خاطر اینکه ایرانی هستید سرویس شما رو مسدود کنند(برای من اتفاق افتاده)و هزینه ای هم برگشت نمی دهند(5-3 به نفع ایران)

یا علی

با درود
مقایسه شما درست نیست.
در یک
مطمئنن خارجی ها برتر هستن( مثلا بروزرسانی های نسخه ها با زمانی که سرور دچار مشکل میشه خارجی ها چون سرور براخودشونه و نزدیک بهش هستن سریع تر مشکل برطرف میشه

در دومی هم باید دقت کنید چه سوال سر موقعیت سرویس‌دهنده هست نه موقعیت سرور پس هیچ فرقی ندارد

مورد سوم هم کاملا اشتباه است چون به همون میزان که کاربر بیشتری دارن به همون میزان هم سرور های قوی تری دارن و شما این فروش فضای چند مگی رو فقط در ایران می‌ بینید در نتیجه سرور های که مدیریت ایرانی هست دارای تعداد بیشتری کاربر روی سرور هستن

مورد چهارم هم شما باید توجه کنید منظورتون از پشتیبانی چی هست تمام جای دنیا پشتیبانی رایگان هست (مگر اینکه از چیز غیر مرتبط بخواهید)
تازه پشتیبانی های خارجی خیلی مودب تر و با سوادتر و سریعتر از ایرانی ها (در بیشتره موارد )هست

استارتر محترم
اگر مشکل زبان و پرداخت و موارد کپی رایت رو ندارید از خارج بگیرید
هاستینگ های خارجی بی دلیل هاست رو مسدود نمی کن
اگر به هر دلیلی ناقض حقوق کپی رایت هستید ( چه قالب باشه چه افزونه و چه رایگان قرار دادن موارد کپی رایت دار ) بهتره از ایرانی بگیرید
اگر زبانتون خوب نیست هم ناچارید تا از ایرانی بگیرید

موفق باشید

my hardware
March 14th, 2017, 13:23
سلام

قیمت های سرورهای داخل ایران به مراتب خیلی بیشتر از سروهای خارج از ایران هست. البته در نظر داشته باشید که علاوه بر اینکه قیمت هاست خارج نسبت به ابران کمتره از لحاظ کیفیت و پشتیبانی هم بهتر هستند. به نظر من سرورهای خارج از ایران پیشنهاد میشه

sahar_tym
March 14th, 2017, 14:00
پشتیبانی 24 ساعته و قیمتای منصفانه ای که اونا میدن اگه اینجام رعایت بشه برابر میشیم . اما نه مثل بعضی ها (نوپا ها) که یاد گرفتن سرور مجازی 6 تومنی 7 تومنی میدن و مشتریه سااااده فکر میکنه چققققدررر خوبه بعد که گندش درومد میفهمه باید از اول درست و معقولانه هزینه میکرد. البته اکثرشون اینطورین نه 100%
اونجا از این کارا نمیکنن خوب برادر من.

k-h
March 14th, 2017, 14:12
درود
داخل ایران زیر ساخت های لازمش نیست وگرنه میشه خیلی بهتر از دیتا سنتر های بزرگ کار کرد.
اما به نظرم در چند سال آینده ایران به یکی از بزرگترین ها تبدیل میشه اینو مطمئن هستم و بهش خواهیم رسید

Club4fun
March 15th, 2017, 00:01
متاسفانه مشتری مداری در هاستینگ های کشورمون خیلی ضعیفه اونم به دلیل قوانین ضعیف در وب کشور هستش که دست خریدار سرویس رو میبنده