PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره خرید گوشی

abbasss
February 11th, 2014, 21:34
سلام

قصد فروش گوشی s3 رو دارم و میتونم تا دو تومن بابت گوشی هزینه کنم.
شیک بودن گوشی و دوام باطری مهمترین فاکتورها هستند، استفاده خاصی هم از گوشی نمیکنم مثل بازی و ...
بیشترین استفاده من، استفاده از برنامه هایی مثل وایبر، تانگو ... است و البته کیفیت دوربین که در حد s3 باشد.
به واسطه کارم هم روزانه حدود 7 ساعت!! صحبت میکنم... (:|

نظر خودم روی آیفون 5 است.

ممنون میشم راهنمایی کنید.

kourosh_it
February 11th, 2014, 21:46
درود خسته نباشید ! این انجمن برای این کار مناسب نبود ولی خوب...
ببنید از نظر بنده چندین ماه صبر کنید s5 و آیفون 6 رونمایی میشه و میتونید اون گوشی ها رو تهیه کنید ! که در حد همین قیمت ها خواهد بود
وگرنه پیشنهاد بنده
آیفون 5 اس هست
بعدی گوشی htc one ! واقعا عالی هست نگاه به مگا پیکسل نکنید نوشته 4 مگاپیکسل! اون اولترا مگاپیکسل هست که یعنی 12 مگاپیکسل
طراحی و.. هم هیچ حرفی باقی نگذاشته ! بهترین گوشی سال از نظر طراحی و بدنه معرفی شد
گزینه بعدی هم گوشی هواوی هست بنده یک سال هست خودم دارم واقعا عالیه اول که میخواستم بخرم کلی انتقاد اومد چینیه ! به درد نمیخوره ! زود خراب میشه ! بنده یک ساله دارم یکی از گوشی های ساخت کمپانی هواوی رو جیکش در نیومده و عالی کار میکنه :دی
که پیشنهاد بنده مدل جدید اون یعنی
huawei asecnd p6 هست که قیمتش نزدیک به 1 میلیون تومن هست ! سی پیو 4 هسته ، رم 2 ، حافظه داخلی 8 ، دوربین 8

آیفون هم نمیشه چیزی در موردش گفت ! اچ تی سی هم همینطور !
موفق باشید

aligoli
February 11th, 2014, 21:54
سلام

شیک بودن گوشی و دوام باطری مهمترین فاکتورها هستند، استفاده خاصی هم از گوشی نمیکنم مثل بازی و ...
بیشترین استفاده من، استفاده از برنامه هایی مثل وایبر، تانگو ... است و البته کیفیت دوربین که در حد s3 باشد.

Sony Z1 و آیفون 5 شخصا تجربه نمودم، هر دو مناسب هستند، اما وقتی آیفون 5 داشته باشید دیگر نمی توانید با گوشی های دیگر ارتباط برقرار نمایید.

Lopez
February 11th, 2014, 22:29
5اسفند نمایشگاه بارسلون شروع میشه که سامسونگ مدل جدیدشو رونمایی میکنه اپل هم طبق عادت همیشگیش باید تابستون عرضه اندام میکنه. خب ! مطمئناً قیمت مدل های قدیمی خیلی میشکنه توصیه من بعنوان یه موبایل فروش اینه اگه عاشق تکنولوژی هستید صبر کنید...اگرم برای بودجه شما محدود و بشدت نیازمندید ایفون 5 به شما توصیه میشه.

موفق باشید

_AF_
February 11th, 2014, 23:09
سلام
سونی z ultra یا z1
z ultra دارم خیلی راضی هستم به خاطر صفحه خوبی که داره خریدمش
Sony Xperia Z Ultra - گوشی موبایل سونی اکسپریا زد آلترا (http://www.digikala.com/Product/DKP-20868/Sony-Xperia-Z-Ultra/%DA%AF%D9%88%D8%B4%DB%8C-%D9%85%D9%88%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D9%84-%D8%B3%D9%88%D9%86%DB%8C-%D8%A7%DA%A9%D8%B3%D9%BE%D8%B1%DB%8C%D8%A7-%D8%B2%D8%AF-%D8%A2%D9%84%D8%AA%D8%B1%D8%A7)

besthosti.com
February 11th, 2014, 23:52
به نظر من ایفون 5 اس بگیری بهتر است سبت به 5 چون که هم دوام باطری بیشتر داره نسبت به 5 و هم این که شیک تر هستش

psfa
February 11th, 2014, 23:54
داداش آی او اس رو بیخیال
یه z1 بگیر یا htc one عالین واقعا

abbasss
February 12th, 2014, 00:09
5اسفند نمایشگاه بارسلون شروع میشه که سامسونگ مدل جدیدشو رونمایی میکنه اپل هم طبق عادت همیشگیش باید تابستون عرضه اندام میکنه. خب ! مطمئناً قیمت مدل های قدیمی خیلی میشکنه توصیه من بعنوان یه موبایل فروش اینه اگه عاشق تکنولوژی هستید صبر کنید...اگرم برای بودجه شما محدود و بشدت نیازمندید ایفون 5 به شما توصیه میشه.

موفق باشید
ممنون از همه دوستان
به قول معروف گوشی باز نیستم و اگر ایفون 5s بگیرم حداقل یکی دو سال اگه مشکلی براش پیش نیاد دستم خواهد بود.
اس 3 هم بخاطر باطریش که این اواخر اذیتم کرده میخوام بفروشم...
باطری ایفون در چه حد است؟ گوشی که باطریش حداقل 24 ساعت دوام داشته باشه معرفی کنید لطفا.

سپاس

vp_server
February 12th, 2014, 00:19
ممنون از همه دوستان
به قول معروف گوشی باز نیستم و اگر ایفون 5s بگیرم حداقل یکی دو سال اگه مشکلی براش پیش نیاد دستم خواهد بود.
اس 3 هم بخاطر باطریش که این اواخر اذیتم کرده میخوام بفروشم...
باطری ایفون در چه حد است؟ گوشی که باطریش حداقل 24 ساعت دوام داشته باشه معرفی کنید لطفا.

سپاس
درود
اگر اندازه صفجه نمایش برای شما مهم نیست ۱۰۰٪ آیفون 5s بگیرید
اگر باطری مهمترین ملاک است موتورولا razr maxx بهترین انتخاب خواهد بود
اگر کیفیت ساخت و دوربین برای شما مطرح است بهترین انتخاب سونی Z۱ است
اگر به دنبال عکاسی حرفه ای هستید nokia 1020 بهترین انتخاب میباشد
اگر به دنبال طراحی فوق العاده هستید Htc One و Iphone 5s بهترین ها هستند
اگر هم به صفحه نمایش بزرگ علاقه مند هستید Sony Z Ultra و Note 3 بهترین گزینه هستند

hadi_am
February 12th, 2014, 00:36
درود

دوست عزیز بنده تقریبا میشه گفت بیشتر گوشیها رو استفاده کردم که هر کودوم مزایا و معایب بخصوصی دارن:

در مورد آیفون 5 و 5S : خیلی زود داغ میکنن و در صورت صدمه دیدن و پرت شدن روی آسفالت به صورت خیلی جالب نابود میشن و اگه 7 ساعت ماکلمه داشته باشید فکر نکنم 24 ساعت نگه دارن هیچ کودوم از اینا...تنها مزیت این گوشی IOS هستش که شما که با آندروید و به خصوص سامسونگ کار کردید به مشکل میخورید به خاطر رابط کاربری ضعیف...

در مورد سامسونگ النا من خودم دارم نوت3 استفاده میکنم از نظر باتری بین 36 تا 48 ساعت نگه میداره،کیفیت دوربینش فوق العاده هستش و اگه بتونید 4 هسته ایشو پیدا کنید دوربینش 2K هستش گرم کردن صرفا برای بازی های HD هستش...

اگه بخواید هم این گوشی رو بخرید توی 3 تا مدل عرضه شده که فقط دو تا مدلش توی بازار ایران هستش:

N9005 Or N900W8: Snapdragon 800(4Core.2.3Ghz)
N9000 Or N900 = Exynos(4core with 1.6 & 4 Core 1.9Ghz\)

اینا مشخصات سخت افزاری دو تا مدل نوت 3 هستش...
گوشی شیکی هم هستش...فقط تنها معایبش واسه بعضیا بزرگی صفحشه که والا ما اصلا احساس نمیکنیم:d

بازم نظر شخصی خود شما هم هستش...

ارادتمند شما

هادی امیری

besthosti.com
February 12th, 2014, 00:46
درود

دوست عزیز بنده تقریبا میشه گفت بیشتر گوشیها رو استفاده کردم که هر کودوم مزایا و معایب بخصوصی دارن:

در مورد آیفون 5 و 5S : خیلی زود داغ میکنن و در صورت صدمه دیدن و پرت شدن روی آسفالت به صورت خیلی جالب نابود میشن و اگه 7 ساعت ماکلمه داشته باشید فکر نکنم 24 ساعت نگه دارن هیچ کودوم از اینا...تنها مزیت این گوشی IOS هستش که شما که با آندروید و به خصوص سامسونگ کار کردید به مشکل میخورید به خاطر رابط کاربری ضعیف...

در مورد سامسونگ النا من خودم دارم نوت3 استفاده میکنم از نظر باتری بین 36 تا 48 ساعت نگه میداره،کیفیت دوربینش فوق العاده هستش و اگه بتونید 4 هسته ایشو پیدا کنید دوربینش 2K هستش گرم کردن صرفا برای بازی های HD هستش...

اگه بخواید هم این گوشی رو بخرید توی 3 تا مدل عرضه شده که فقط دو تا مدلش توی بازار ایران هستش:

گوشی شیکی هم هستش...فقط تنها معایبش واسه بعضیا بزرگی صفحشه که والا ما اصلا احساس نمیکنیم:d

ارادتمند شما

هادی امیری
اتفاقا گوشی ایفون 5 و 5 اس مقاوم هستند اکه زمین بخورند فقط تنها مشکلی که پیش میاد این هست که یه خش روی قاب گوشی بوجود میاد ولی در صورتی که از قاب های گوشی و یا کیف موبایل استفاده کنید هیچ مشکلی پیش نمیاد.

gholamkale
February 12th, 2014, 01:20
درود

من sony z1 رو پیشنهاد میدم گوشی فوق العاده اییه
فقط اگه عجله ندارید صبر کنید که قیمت گوشی داره کاهش پیدا میکنه!

zakerweb
February 12th, 2014, 01:39
در رابطه با ترکیدن آیفون اخبار زیادی هست کافیه تو نت سرچ کنید
داغ کنه ... :d

asiasazan
February 12th, 2014, 01:42
پیشنهاد بنده Iphone 5 یا HTC One Max

asafnak
February 12th, 2014, 01:42
با سلام
من هم z1 و z ultra سونی رو پیشنهاد میکنم
z compact هم تو راهه

ULTRAWEB
February 12th, 2014, 01:55
اگر میخوای مثل من متفاوت باشی بگردی این رو ‍‍پیدا میکنی nippo n1برند تازه مشخصات خدا شارژ خدا به هرکی نشونش دادم کفش برید سیناموژن گفته همیشه برای اپذیت میده و اندروید هم که میشه روش سوار شه باهم

mr-programer
February 12th, 2014, 02:02
هر کس نظر خودش رو میده اما بیا یه نظر منطقی بدیم ( منظورم این نیست که بقیه بدون منطق ان بد برداشت نکنید )

آندروید همه جوره نرم افزار براش پیدا میشه چون مال شرکت گوگله خوب هیچ شرکتی هم نمیتونه بالاتر از گوگل بزنه . چه از نظر تبلیغاتی و چه از نظر نرم افزاری .

ios یا همون آیفون و اپل و ... هم سخت افزار خوبی دارن پردازنده و دوربین و ... الان تو توی دوراهی سخت افزار و نرم افزار میمونی ببین کدومو لازم داری .

اگه هردورو باهم میخوای گالاکسی و اینارو پیشنهاد میکنم .

اگه اسم گوشی میخوای قیمت دور و بر 800 تا 1.5 بهترین اینتخاب آیفون 5 و گالاکسی و اکسپریا Z1 هست .

da6276
February 12th, 2014, 02:11
اول 5s
بعد LG G2

da6276
February 12th, 2014, 02:18
اگه اپدیت های اندروید براتون مهمه nexus 5 هم خیلی گوشی خوبیه !
مشخصات محصول - allDIGITall - فروشگاه اينترنتي موبايل و كامپيوتر آل دیجیتال (http://www.alldigitall.ir/product/45868/LG-Nexus-5#page=1)

mhiizadi
February 12th, 2014, 02:21
5s :X

| KVM - SERVER |
February 12th, 2014, 02:29
آیفون بهترین انتخاب.

mrlion
February 12th, 2014, 02:34
درود

ارادتمند شما

هادی امیری

دوست عزیز به اطلاع شما برسانم که 5s از مقاومت بسیاری برخوردار است و حتی اگر ماشین از روی آن ردبشه رنگ دور ان میره و هیچ صدمه ای به دیگر جاهای او وارد نمیشه و این رو من از تجربه خود و تست هایی که انجام شده میگم

mrlion
February 12th, 2014, 02:36
آیفون بهترین انتخاب.

کاملا موافقم

delta
February 12th, 2014, 02:39
گوشی فقط glx ... راحت هم از جیب بیرون میاد..دیگه چی میخوای از یک گوشی؟ :113:

LightOnline
February 12th, 2014, 03:16
سلام

چه مشکلی برای باتری s3 پیش اومد ؟

abbasss
February 12th, 2014, 10:09
چه مشکلی برای باتری s3 پیش اومد ؟
دو سه ساعت یکبار خالی میشه...
حتی هیچ استفاده هم نکنم بعد از 5- 6 ساعت خود به خود شارژ خالی میشه و خاموش میشه.
اگه این مشکل براش پیش نمیومد عمرا از دست میدادمش :-s
یک خش کوچیک هم نخورده گوشیم...

delta
February 12th, 2014, 11:48
دو سه ساعت یکبار خالی میشه...
حتی هیچ استفاده هم نکنم بعد از 5- 6 ساعت خود به خود شارژ خالی میشه و خاموش میشه.
اگه این مشکل براش پیش نمیومد عمرا از دست میدادمش :-s
یک خش کوچیک هم نخورده گوشیم...

دیتا باز هست رو گوشیت؟ 95 درصد مصرف بالا در گوشی ها علتشون دیتا هست.دیتا رو قطع کن بشین ببین چه قدر میمونه..

abbasss
February 12th, 2014, 11:57
من قبلا بازی میکردم، اینترنت وصل بودم و هزار و یک جور دیگه ازش استفاده میکردم ولی روزی یکبار اونم ساعت 10 شب میزدم شارژ تا ساعت 2-1 .

ولی الان هیچ استفاده هم نکنم حداکثر 5-6 ساعت شارژ داره، اگر هم استفاده کنم سه ساعته خالی شده!

zakerweb
February 12th, 2014, 13:00
مشکل از باتریتونه !
برید باتریتونو عوض کنید!

abbasss
February 12th, 2014, 14:06
ممنون از دوستان

گوشی های تقلبی زیاد شده، اگه بخوام یه ایفون 5s بگیرم از کجا بفهمم اصله؟

s3 که دارم رو زده چینی، مال یکی از دوستان رو فکر کنم زده مالزی(یا تایلند!)

mrlion
February 12th, 2014, 19:58
ممنون از دوستان

اصل این گوشی در قاب پشت آرم اپل وجود باید داشته باشد
در قاب پشتی قسمت پایین باید نوشته باشد IPhone نه Phone
در صفحه شماره گیری پیش شماره و کد شماره رو در گوشی اصلیش در یک پرانتز قرار میده
(امید وارم مفید بوده باشه)

hassanshaikhi
February 14th, 2014, 22:08
ممنون از دوستان

هیچ کار خاصی لازم نیست همینکه بدونید سیستم عاملش ios هست یعنی اصل هست چون ios مثل اندروید قابلیت کپی شدن نداره و فقط فقط روی گوشی های اپل هست.
ساخت چین بودن به معنی تقلبی بودن نیست الان بیشتر سازنده ها به جای اینکه خودشون تولید کنند به چین میدن که براشون بسازه کیفیتش هم اصلا پایین نیست برای نمونه محصولات اپل

abbasss
February 18th, 2014, 19:18
ممنون ار راهنمایی های دوستان
فعلا تصمیم گرفتم باطری گوشیم رو عوض کنم و باطری اورجینال! رو با 65.000 تومن ناقابل خریدم.
لطفا و لطفا در مورد نحوه شارژ کردن راهنمایی بفرمایید، به چه صورت شارژ کنم که باطری خراب نشه؟
متشکرم

da6276
February 18th, 2014, 19:36
ممنون ار راهنمایی های دوستان
فعلا تصمیم گرفتم باطری گوشیم رو عوض کنم و باطری اورجینال! رو با 65.000 تومن ناقابل خریدم.
لطفا و لطفا در مورد نحوه شارژ کردن راهنمایی بفرمایید، به چه صورت شارژ کنم که باطری خراب نشه؟
متشکرم
به سلامتی
آقا اینکه میگن 24ساعت بزن تو شارژ و تا فول نشده نکش و ... برای نسل قبلی باطری ها بوده که کادیومی بوده و نسل جدید باطری ها لیتیوم و لیتیوم پلیمر هست که نیازی به فول شارژ کردن و ... نداره
از سال 2006 که نسل سوم باطری ها عرضه شد روی گوشی ها یک آی سی شارژ قرار داده شد که کارش اینه که به محض اینکه شارژ 100% شد جریان رو از ac به dc تغییر میده و عملا اگه 10 ساعت بیشتر هم گوشی فول شارژ به شارژ باشه اتفاقی نمیفته ! فقط در زمانی که باطری خیلی خالی هست و در حال شارژ هست سعی کن باهاش کار نکنی چون جریان زیادی میکشه وممکنه به گوشیت صدمه بزنه

abbasss
February 18th, 2014, 19:41
الان که باطری رو گرفتم گفت حتما 6 ساعت شارژ اولیه کن ولی توی نت که سرچ کردم گفته بودن زیاد مهم نیست همین که فول شارژ بشه می تونی استفاده کنی.
یه مورد دیگه اینکه میگن شارژ باطری نه باید کامل صفر بشه و نه کامل 100 درسته؟

da6276
February 18th, 2014, 19:49
الان که باطری رو گرفتم گفت حتما 6 ساعت شارژ اولیه کن ولی توی نت که سرچ کردم گفته بودن زیاد مهم نیست همین که فول شارژ بشه می تونی استفاده کنی.
یه مورد دیگه اینکه میگن شارژ باطری نه باید کامل صفر بشه و نه کامل 100 درسته؟
نه ربطی نداره ، برای کالیبره کردن باطری انفاقا میگن باید شارژ 0 بشه و بزارید فول شارژ بشه
کالیبره کردن باطری بعنی استفاده حداکثری از ظرفیت باطری و منطق علمی داره و میتونید دربارش تحقیق کنید ( برای باطری های پلیمری و لیتیوم پلیمر)

LightOnline
February 18th, 2014, 20:20
خیلی از این چیزایی که میشنوین در مورد باتری ها در مورد باتری های نیکل کادمیم هست و نه باتری که الان دارین که لیتیوم یون هست .
کالیبره کردن باتری که دوستمون گفتن رو به هیچ عنوان امتحان نکنید این هم مقاله و مدرک
Avoid Frequent Discharges to Extend Your Phone or Laptop's Battery Life (http://lifehacker.com/5789794/avoid-frequent-discharges-to-extend-your-phone-or-laptops-battery-life)
. برای بار اول هم بزارید فول بشه بعد فول شدن هم 2 3 ساعت بزارید بمونه .
شارژ دوباره هم 15- 10 درصد که رسید شارژ کنید و شب تا صبح هم نزارید سعی کنید هر وقت فول شد در بیارید گوشی رو از شارژ .

psfa
February 18th, 2014, 20:53
آخرش چی شد؟
باید گذاشت 8 ساعت شارژو یا نه؟
آخه یارو سالهاست تو کاره موبایله میگه بزارین :-?
سرچ هم میکنی نظرات متفاوته در این مورد

ping
February 18th, 2014, 21:59
نه نیازی نیست وقتی فول شارژ بشه ارتباط با باتری قطع میشه اینو از دمای ترانس هم میتونید بفهمید

Kaspersky
February 18th, 2014, 22:39
دوست عزیز برای شناسایی ایفون ۵ اس اصل به نکات زیر توجه کنید
سلفون t داشته باشه
زمان روشن کردن گوشی ۴۶ درصد شارژ داره

مهم اینا بود

sat2they
February 18th, 2014, 23:23
بعد از چندین سال گوشی عوض کردن بهترین گوشی که استفاده میکنم درحال حاضر htc one

traxex12345
February 18th, 2014, 23:44
با سلام
بنده سری لومیا از نوکیا رو که خودم هم دارم به شما پیشنهاد میکنم
به نظر من کمکم باید اندروید از میون بره و جاشو به ویندوز فون بده...

psfa
February 19th, 2014, 00:32
با سلام
بنده سری لومیا از نوکیا رو که خودم هم دارم به شما پیشنهاد میکنم
به نظر من کمکم باید اندروید از میون بره و جاشو به ویندوز فون بده...
:)):)) دقیقا مزیت ویندوز فون نصبت به اندروید جیه؟ :-j

sasanbes
February 19th, 2014, 09:10
سلام
بنده هاوایی پی 6 دارم خیلی خوش دست ظریف امکانات بسیار بالا
گوشی از همه لحاظ ایراد نداره پیشنهادم اینه