PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : در صورت توافق طرفین اگر حضورا به دادسرا نرویم چه عواقبی دارد برای سرویس دهنده؟

bidari
February 11th, 2014, 16:06
سلام
اگر پلیس فتا با ما تماس بگیره و شکایت رو ابلاغ کنه و طرفین یعنی مشتری و هاستینگ توافق کنند که شاکی که مشتری باشه رضایت بده ، و فتا تلفنی اعلام کنه که باید مثلا ظرف 12 ساعت آینده بری دادسرای شهر دیگه ... اگر فرد مورد شکایت نره یعنی نتونه بره مشکلی پیش میاد؟
شاکی میخواد رضایت بده و گفته خودم میرم رضایت میدم.فتا هم فقط تلفنی ابلاغ کرده و دیرم گفت آخه 12 ساعته جمع کنی بری یه شهر دیگه نمیشه که.
اگر فرد شکایت شده نره دادسرا و شاکی بره خودش رضایت بده اونجا موردی برای اون دارد؟

زمان خیلی کمه و کتبی هم چیزی ندادند تلفنی گفته شده.اما قرار حضور در دادسرا رو خواستند.در این مورد راهنمایی کنید که حتما بریم یا اگه نریم به تعویق میفته یا اینکه جریمه داره.

ali0000
February 11th, 2014, 16:08
اولاً شاکی حضوراً بره رضایت بده که حله در ثانی همون شاکی پیگیری نکنه و مراجعه نکنه بعد از مدتی پرونده دیگه پیگیری نمیشه اما عقلانی هست شاکی بره رضایت بده و پرونده بسته شه ...

bidari
February 11th, 2014, 18:12
پس نیازی به مراجعه حضوری نداره؟ آخه با تلفن هم ابلاغ کردند نه کتبا
جریمه نداره نرفتن؟

namesis R
February 11th, 2014, 18:14
پس نیازی به مراجعه حضوری نداره؟ آخه با تلفن هم ابلاغ کردند نه کتبا
جریمه نداره نرفتن؟
اگز شاکی حضوری بره رضایت بده ، خیر.

nokte
February 11th, 2014, 18:44
حالا اگر تو این وقت کم نتونی بری و غیبت کنی چی میشه؟
چرا تلفنی ؟؟ مگه نباید نامه بیاد؟

پایاپارس
February 11th, 2014, 18:48
باید نامه بیاد و کتبا اخطار دست شما برسد
و همچنین در صورت عدم حضور تا دو جلسه تکرار میشود

glxx
February 11th, 2014, 18:51
شاکی حضوری برود رضایت بدهد مشکلی ندارد

hadi_am
February 11th, 2014, 19:40
درود

در این مورد که باید کتبا اطلاع میدادن برای پلیس فتا تلفنا اطلاع میدن و کاملا ارزش قانونی داره...

در مورد حضورتون توی دادگاه،در صورتی که شاکی بره و رضایت بده دیگه نیاز به حضور توی جلسه ی دادسرا نیست...

ارادتمند شما

هادی امیری

TARIMEHR
February 11th, 2014, 20:33
اگر شکایت کردند منتظر باشید احضاریه خدمتتون بیاد
اگر احضاریه بهتون ابلاغ نشد، نمیخواد کاری کنید (اون تلفن هم نیازی نیست جدی بگیرید. اگر مسئله جدی باشه حداقل 2 بار احضاریه میاد و اگر بدون عذر موجه غیبت کنید، بار سوم حکم جلبتون صادر میشه)

ServerDL.com
February 11th, 2014, 20:37
متاسفانه یکی از همکاران مدتی پیش مشکلی در این زمینه داشتمکه رفته بودن طرف تو دادگاه یا بازپرسی رضایت کتبی داده بود تموم شد رفت .
گاهی اوقات احضاریه به آدرس اشتباه می ره حواستون باشه !!!! دیدم که می گم !! بعد نمی تونید چیزی ثابت کنید ! حکم می برن !!!

sinakhan
February 11th, 2014, 20:42
سلام

من جای شما بودم ، اول مطمئن می شدم که اون تلفن از پلیس فتا بوده یا خیر !

و بعدش در مورد بقیه کارا فکر می کردم ...

چون این جور کارا تلفنی بعید می دونم باشه و باید کتبی ارسال کنند.

زنگ بزنید خودتون به شماره های رسمی پلیس فتا توی شهر تون و قضیه رو مطمئن شوید.

شمارشو 110 هم داره

pc-narmak
February 15th, 2014, 10:47
درصورت عدم مراجعه به مدت 2یا 3جلسه حکم جلب صادر میشه البته باید به صورت کتبی اطلاع داده شود

حالا اگر تو این وقت کم نتونی بری و غیبت کنی چی میشه؟
چرا تلفنی ؟؟ مگه نباید نامه بیاد؟