PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درگیری اساسی با مشکل کیل در IBSng لطفاً پاسخ بدید D:

ali0000
February 11th, 2014, 13:32
سلام و درود به تمامیه دوستان گرامی

قبل از توضیحات لازمه یادآوری کنم همین مطلب رو Google کنید کلی لینک میده اما دریغ از یک پاسخ اصولی و صحیح ، نهایتش گفتن دسترسی بده چک کنم نه توضیحی نه راهنمایی و بررسی کردم که خیلیا این مشکل رو دارن .

خلاصه مطلب اینه میکروتیک و IBSng به هم متصل شدن روزهای اول همه چیز صحیح و درست بود بعد از ریبوت شدن سرور IBSng امکان کیل یا همون kick کردن یوزر از داخل پنل وجود نداره و یوزری که اعتبارش تموم شده همچنان متصل میمونه شما

1- امکان تغییر اکانتینگ نیست چون یزرهای زیادی بروی اکانتینگ تعریف شده ، سرور جدید هم تهیه شد از اول IBSng نصب و بکاپ انتقال داده شد همین مشکل پابرجا بود.
2- قبل از ریبوت شدن سرور اول هیچ مشکلی وجود نداشت ...
3- ورژن معروف A1.24 هست و داخل لاگ اکانتینگ هم 2014 -02-11 16:06 ****** Kill User Ras:ip.ip.ip.ip, ID:43, Kill Reason:Killed by admin system

4- یوزر SSH ساخته شده دسترسی FULL داده شده هیچ نقصی در کانفیگ و تنظیمات مشاهده نمیشه مطمئن باشید ...

حتی یوزر اصلی میکروتیک همون Admin هم بروی Ras ای بی اس تعریف شد ...

داخل میکروتیک هیچ پیامی در رابطه با ارسال دستور kick از طرف اکانتینگ دیده نمیشه...

ali0000
February 11th, 2014, 13:51
موردی که فراموش شد در پست اول یادآوری کنم پورت SSH باز هست و Default همون 22 هست محدودیتی هم در فایروال میکروتیک وجود نداره ...

ServerDL.com
February 11th, 2014, 13:54
1- باید پورت 22 باز باشه
2- باید در مسیر ras یوزر و پسورد mikrotik رو وارد کنید

http://127.0.0.1/IBSng/admin/ras/ras_info.php?ras_ip=127.0.0.1&edit=1

ali0000
February 11th, 2014, 13:57
درود جناب افشار
مراحلی که اشاره فرمودید کاملاً صحیح انجام شده ...

ServerDL.com
February 11th, 2014, 14:05
درود جناب افشار
مراحلی که اشاره فرمودید کاملاً صحیح انجام شده ...

اگر تمایل داشتید اطلاعات میکروتیک و ibsng رو ارسال کنید تا بنده هم یک تست بزنم !
پ.خ

ali0000
February 11th, 2014, 16:18
اگر تمایل داشتید اطلاعات میکروتیک و ibsng رو ارسال کنید تا بنده هم یک تست بزنم !
پ.خ

ارسال گردید %
سپاسگزارم