PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مصرف پهنای باند(ترافیک)

soroush.p13
February 10th, 2014, 17:40
سلام
میشه تقریبی گفت که سایتهایی مثل پیکو فایل و اپلودباز ماهانه چقدر مصرف ترافیک دارند؟

delta
February 10th, 2014, 17:46
سلام
میشه تقریبی گفت که سایتهایی مثل پیکو فایل و اپلودباز ماهانه چقدر مصرف ترافیک دارند؟

آپلودباز پول سرورهاشو داره در میاره و میتونه راحت ساپورت کنه..اما پیک فایل به شخصه اصلا فکر نمیکنم ماهی 100 گیگم استفاده کنه...:)) نمیدونم فقط برای من اینطوره یا بقیه هم همینطوری هست اما هر وقت از پیک فایل دانلود کردم سرعت دانلودش 2 - 3 کیلوبایت بیشتر نمیده و یک فایل 4 مگ رو یک ربع طول میده دانلود بشه...انگار اصلا سرورهاش قدرت ندارند..

soroush.p13
February 10th, 2014, 17:55
آپلودباز پول سرورهاشو داره در میاره و میتونه راحت ساپورت کنه..اما پیک فایل به شخصه اصلا فکر نمیکنم ماهی 100 گیگم استفاده کنه...:)) نمیدونم فقط برای من اینطوره یا بقیه هم همینطوری هست اما هر وقت از پیک فایل دانلود کردم سرعت دانلودش 2 - 3 کیلوبایت بیشتر نمیده و یک فایل 4 مگ رو یک ربع طول میده دانلود بشه...انگار اصلا سرورهاش قدرت ندارند..

بله واقعا پیکوفایل اصلا کیفیت نداره. مگه بعضی وقتها! خیلی وقتا هم اصلا باز نمیشه برای من. نمیدونم چطور همچین رتبه ای هم در الکسا داره در ایران.
ولی سوال اصلی من در مورد میزان مصرف ترافیک بود. که کسی هست بگه تقریبی؟ 100 ترابایت بیشتر میشه؟!

soroush.p13
February 10th, 2014, 23:59
کسی نبود؟

lاl
February 11th, 2014, 00:06
پیکو فایل از لحاظ نگهداری بهترینه

همین آپلود باز پاک میکنه

3 ساله 900 تا فایل دارم تو پیکو فایل دست نخورده !

خیلی حرفه !

soroush.p13
February 11th, 2014, 00:12
توجه فرمائید
ولی سوال اصلی من در مورد میزان مصرف ترافیک بود. که کسی هست بگه تقریبی؟ 100 ترابایت بیشتر میشه؟!

kourosh_it
February 11th, 2014, 00:33
هیچ کس میزان پهنای مصرفیشون رو نمیدونه چون ثابت نیست ! در روز میتونه هزاران فایل آپلود و دانلود بشه (فایل جدید) و بر پهنا افزوده بشه ! ولی هر چی هست رقمش خیلی بالاست !

MEHDI KARAMI
February 11th, 2014, 00:39
وقتی هیچ اطلاعاتی از میزان بازدید و غیره... رو نداشته باشیم نمیشه گفت چقدر پهنای باند مصرف میشه فقط میشه یه چیزی رو هوا گفت! مثلا 85 ترابایت!!

ULTRAWEB
February 11th, 2014, 00:40

ارباب شما که خودت سایت اسم و رسم دار داری یک ترافیکی برای این فرد مینوشتی لااقل یک چیزی دستش بیاد

asafnak
February 11th, 2014, 00:50
به نظر بنده رقمی بالا 50 ترا بایت یا حتی 80 ترابایت مصرف دارند