PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشكل با وبمستر chang of adress

iransarnevesht
February 10th, 2014, 15:53
سلام

من يه دومين روت دارم در وبمستر و همه دومين هام ريدايركت رشده اند روى اين دومين و رنك خوبى داره
حالا ميخوام تغيير آدرس بدم ميرم در قسمت تغيير آدرس سايت هايي رو مياره كه تغيير ادرس دادم و گزينه تغيير آدرس به دومين جديد بارگزارى نميشه ... در ضمن وقتى روى withdraw request كليك ميكنم ارور ميده و ميگه كه بايد دومين رو مجدد verfy كنيد و من دومينها رو ديگه ندارم كه بخوام اينكار رو بكنم !
هركس تخصص داره لطفا راهنماييم كنه كه چيكار كنم /:)

عكس هم ضميمه كردم
متشكر

seo-expert
February 10th, 2014, 17:31
سلام

من يه دومين روت دارم در وبمستر و همه دومين هام ريدايركت رشده اند روى اين دومين و رنك خوبى داره
حالا ميخوام تغيير آدرس بدم ميرم در قسمت تغيير آدرس سايت هايي رو مياره كه تغيير ادرس دادم و گزينه تغيير آدرس به دومين جديد بارگزارى نميشه ... در ضمن وقتى روى withdraw request كليك ميكنم ارور ميده و ميگه كه بايد دومين رو مجدد verfy كنيد و من دومينها رو ديگه ندارم كه بخوام اينكار رو بكنم !
هركس تخصص داره لطفا راهنماييم كنه كه چيكار كنم /:)

عكس هم ضميمه كردم
متشكر

درود
اگر دامين رو نداريد و كد يا فايل verify شما حذف شده باشه هر كاري بكنيد بي فايده هست. در اين صورت طي چند روز اينده روي سايت unverified نمايش داده ميشه