PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : game سرور

sshiran
May 2nd, 2010, 01:30
با سلام به همه دوستان من یک سری اطلاعات در مورد گیم سرور میخوام تقریبا یک توضیح کامل و یک لیست قیمت و جزئیات که برای خرید اقدام کنیم ممنون میشم کمک کنید.

منتظر کمک و پیشنهاد دوستان هستم .فقط قیمت های نجومی ندین.

:105:

J4vad
May 2nd, 2010, 01:55
با سلام ،

جست و جو کنید قبلا مطرح شده .

موفق باشید .

sshiran
May 2nd, 2010, 10:42
خب آفر هاتون رو بدید دوستان منتظرم.

alborzhost
May 2nd, 2010, 11:40
با سلام

میتونیم vps و سرور اختصاصی از ایران براتون بدیم
در صورت نیاز با شماره 09352470150 تماس بگیرید.

با تشکر

DeltaGostar
May 2nd, 2010, 12:01
درود
شما میتونید خود سخت افزار و مشخصات سرور رو اعلام بفرمائید و یا کل سرور رو خریداری کنید و در محل دیتا سنتر ما در تهران قراردهیم و فقط هزینه نگهداری و هزینه اینترنت رو شما پرداخت کنید - در ضمن چون شبکه داخلی است 4 برابر سرعت لود و ... بیشتر از سرور های خارج رو دارید و گزینه مناسبی برای سرور بازی میباشد
هم اکنون هم سرور کانتر و وارکرافت در حال ران شدن است
آپتایم سرور و پشتیبانی را تضمین میکنم اگر هم سرور آماده میخواهید بگید تا آفر بدهم خدمتون :39:

Nikihost
May 2nd, 2010, 12:08
درود
شما میتونید خود سخت افزار و مشخصات سرور رو اعلام بفرمائید و یا کل سرور رو خریداری کنید و در محل دیتا سنتر ما در تهران قراردهیم و فقط هزینه نگهداری و هزینه اینترنت رو شما پرداخت کنید - در ضمن چون شبکه داخلی است 4 برابر سرعت لود و ... بیشتر از سرور های خارج رو دارید و گزینه مناسبی برای سرور بازی میباشد
آپتایم سرور و پشتیبانی را تضمین میکنم اگر هم سرور آماده میخواهید بگید تا آفر بدهم خدمتون :39:

ادرس جايي كه سرور ها را كولو ميكنيد پ * خ كنيد < شايد مشتري شديم:)

DeltaGostar
May 2nd, 2010, 12:11
ادرس جايي كه سرور ها را كولو ميكنيد پ * خ كنيد < شايد مشتري شديم:)
خونه رضا لطف الله زاده من و رضا 4 سال شریک هستم نیکی هاست جون دوست خوبم خودتون هم در جریان هستید ( یه بار هم جون به لب ما آوردید) داریت ادمین ران نمیشد :d

TukaNet
May 2nd, 2010, 12:23
درود

خونه رضا لطف الله زاده من و رضا 4 سال شریک هستم نیکی هاست جون دوست خوبم خودتون هم در جریان هستید ( یه بار هم جون به لب ما آوردید) داریت ادمین ران نمیشد :d

یه سوال کوچیک داشتم
لطفا دیتاسنتر را تعریف کنید ؟!

sshiran
May 2nd, 2010, 13:03
دوستان جسارت نشه اولا من پست کاملی در این مورد و آفری تو انجمن نه دیدم نه پیدا کردم

دوما یکی دو تا پست هم که هست این جوری داره از موضوع دور میشه .

دوستانی که آفر میدن اول اگه امکانش هست یک توضیح مختصر بدن یعنی اینکه گیم ها نصب شده هست باید خریداری کنیم یا.... ( توضیح در این مورد ) بعد مشخصات vps و یا سرور اختصاصی همراه با قیمت و جزئیات اعلام کنن.;)

AfraWeb.net
May 2nd, 2010, 13:26
درود

تو تهران که 20 تا دیتا سنتر نداریم حداکثر به تعداد انگشتان دست میرسد . در ضمن میدونید هزینه 1 مگ اختصاصی برای سرور چقدر هست حالا این هزینه را + هزینه اجاره سرور + هزینه ساپورت + هزینه ای پی + هزینه برق و نگهداری کنید البته اگه دیتا سنتر خانگی نباشد کنید ببنید این مقدار چقدر خواهد شد . پس بهتر نیست اسم دیتا سنتر و محل دیتا سنتر و امکانات دیتا سنتر را بفرمایید چون اگر قیمت مناسب هست ما هم دوست داریم چند سرور کولو کنیم .
ولی بصورت public تو فروم بیان کنید

در رابطه با سرور های گیم ایران گزینه خوبی هست و کشور های همسایه ولی ws هم چند نفری برای گیم راه اندازی کرده بودند و به علت پینگ پایین پاسخگویی خوبی داشته نسبت به ایران .[COLOR="Silver"]

در رابطه با سرور های گیم ایران گزینه خوبی هست و کشور های همسایه ولی ws هم چند نفری برای گیم راه اندازی کرده بودند و به علت پینگ پایین پاسخگویی خوبی داشته نسبت به ایران

درباره سرور هم لطفا بفرمایید pc desktop دارید یا سری سرور های راکومنت و ایا کابینت مخصوص هم دارید برای سرور و حداقل دما و حداکثر دمای دیتا سنتر و سکیورتی گارد و ژنراتور و سیستم برق اضطراری و ساپورت 24 ساعته و اینکه پهنای باند از کجا تامین میشه و ترافیک . کانکشن پورت . اپ تایم سرور . , و هزینه اجاره هر یونیت و اینکه برای هر سرور چقدر اجازه مصرف برق وجود دارد همچنین اجاره سرور های تاور را هم بفرمایید

با تشکر

irlogo
May 2nd, 2010, 16:27
از پلسک استفاده کنید