PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : طراحی سایت افزایش اد لیست

saeidm
February 8th, 2014, 15:58
سلام دوستان
طراحی سایت افزایش اد لیست یاهو فقط 30 تومن هرکی خواست بگه

هاستم ماهی 4 تومن میشه

نمونه
http://yahooad.tk/

kourosh_it
February 8th, 2014, 16:43
کمی بیشتر توضیح بدید ! چی شد الان !

porya8738
February 8th, 2014, 17:19
نمونه کار بدید لطفا

saeidm
February 8th, 2014, 17:41
نگاه کنید

سایت به این صورته که یه سایت طراحی میشه که هرکس میتونه بیاد و ایدی یاهو شو ثبت کنه و وضعیتشو نشون مید ه که انلاین هست یا افلاین مثل یاهو هرکیم
خواست میتونه بقیه رو اد کنه
و می تونید ایدی یاهو خودتونو بزارید اول از همه

saeidm
February 8th, 2014, 18:40
این نمونه ساده از این نوع سایتا افزایش اد لیست | بجای عنوان مطلب ایدی یاهو تونو بزنید (http://yahooad.tk/)

که ماله خودمه

facenama
February 8th, 2014, 18:49
وقتی که هدفمند نباشه ادلیست خیلی فکر نمیکنم کارایی داشته باشه

saeidm
February 8th, 2014, 18:54
وقتی که هدفمند نباشه ادلیست خیلی فکر نمیکنم کارایی داشته باشه
منظور از هدفمند چی هستش خو ب این سایته من بره نمونه ساده درست هرکس یه طرز فکری داره

sinakhan
February 8th, 2014, 18:55
جسارتاً شما توی دمو باید اونجایی که نوشته "عنوان مطلب" باید تغییر می دادی به این که "آی دی خود را وارد کنید" نه این که بیای توی تایتل و هدر سایت این رو درشت توضیح بدی !! یا حوصلشو نداشتی یا خودت طراحی نکردی ! خخخخ

صرف نظر از اینکه طرح شما خوبه یا نه ، دمو باید جوری باشه نقایصش رو برطرف کرده باشی و کامل باشه

موفق باشی

saeidm
February 8th, 2014, 18:58
جسارتاً شما توی دمو باید اونجایی که نوشته "عنوان مطلب" باید تغییر می دادی به این که "آی دی خود را وارد کنید" نه این که بیای توی تایتل و هدر سایت این رو درشت توضیح بدی !! یا حوصلشو نداشتی یا خودت طراحی نکردی ! خخخخ

صرف نظر از اینکه طرح شما خوبه یا نه ، دمو باید جوری باشه نقایصش رو برطرف کرده باشی و کامل باشه

موفق باشی
نه داداش من اینو عجله ای بره دمو درست کردم نواقص برطرف میشه کم کم ورژن های جدید بزودی

saeidm
February 8th, 2014, 19:10

موفق باشی
درست شد توقع نداری تو 10 دیقه همه این کارو انجام بدم خوب دوستان گفتن نمونه بده من یکم عجله کردم بزودی ورژن جدید قالب +امکانات جدید

sinakhan
February 8th, 2014, 19:18
درست شد توقع نداری تو 10 دیقه همه این کارو انجام بدم خوب دوستان گفتن نمونه بده من یکم عجله کردم بزودی ورژن جدید قالب +امکانات جدید

بنده اصلا قصد جسارت به شما رو ندارم و نمیخوام از شما و یا طراحی شما ایرادی گرفته باشم

من که اطلاعی ندارم شما چه زمانی این رو آماده کردی یا چقدر وقت گذاشتی

من صرفاً نظرمو درباره دمویی که شما در این تاپیک معرفی کردی، عرض کردم

به هر حال امیدوارم موفق باشید دوست عزیزم

saeidm
February 8th, 2014, 19:27
بنده اصلا قصد جسارت به شما رو ندارم و نمیخوام از شما و یا طراحی شما ایرادی گرفته باشم

من که اطلاعی ندارم شما چه زمانی این رو آماده کردی یا چقدر وقت گذاشتی

من صرفاً نظرمو درباره دمویی که شما در این تاپیک معرفی کردی، عرض کردم

به هر حال امیدوارم موفق باشید دوست عزیزم

خواهش میکنم

saeidm
February 10th, 2014, 19:13
به دلیل استقبال دوستان تعرفه کاهش یافت فقط 30 تومن +هاست ماهی 4 تومن