PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آیا بانک های شماره سامانه های پیام کوتاه واقعی هستند؟

khoramdesign
February 8th, 2014, 13:56
یه مدت بود که خیلی درگیر این شده بودم که ببینم واقعا بانک شماره هایی که داخل پنل ها قرار دارند واقعی هستند یا نه.

دوستان عزیز نظرتون چیه به نظر شما واقعی هستند؟

دیروز من ارسال انبوه ایرانسل داشتم و بعدش یک عده با من تماس گرفتند و درخواست اون سیستم رو از من داشتند متوجه شدم که این ها

اصلا در شهر ما وجود ندارند.من خرم آباد زندگی میکنم و کسانی که با من تماس گرفتند یکیشون اصفهان و دوتاشونم یزدی بودند.تو عمرشون هم خرم آباد نیومده بودند.

حدود 1 ماه پیش هم ارسال داشتم به تمام شماره های ایرانسل خرم آباد که حدود 35,245 شماره هستند و به دست هیچکس نرسید حتی خودم.حتی اقوام و دوستان

کدوم شرکت شماره های واقعی داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آیا اصلا اعتمادی هست ؟

از تمام دوستان عزیزی که در رابطه با سورس های سامانه پیام کوتاه اطلاعاتی دارند خواهش میکنم پست بزارن و نظراتشونو بگن و منو راهنمایی کنند.

abbasss
February 8th, 2014, 16:02
سلام
ایرانسل به هیچ عنوان ولی همراه اول بله صد در صد واقعی و قابل اطممینان هستند.
موفق باشید

kourosh_it
February 8th, 2014, 16:39
درود بله صحیح هست بنده روی شماره های ایرانسل شهر خورد تست کردم هیچ کدام نرسیده بود ! اگر هم رسیده بود مال شهر ما نبود ! ولی همراه اول که سند کردم به دست دوستان رسیده بود سوال کردم
موفق باشید

khoramdesign
February 8th, 2014, 21:03
تشکر از دوستانی که راهنمایی کردن