PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در استفاده از هاست دانلود

Neul
February 7th, 2014, 22:42
سلام...من هاست دانلود خریدم و از طریق Filezilla روش آپلود میکنم و تا این مرحله هیچ مشکلی ندارم....اما مشکل من توی بدست اوردن لینک دانلودِ....اون لینکی که از طریق کلیک راست و کپی لینک هست کار نمیده و یوزر پسوورد میخواد....بخدا دیگه کلافه شدم الان یه هفتس این هاست و خریدم اما نتونستم استفاده کنم....خواهش میکنم راهنمایی کنید که چجوری لینک دانلود رو برای استفاده عموم بدست بیارم....ممنون..

mohsen_sh
February 7th, 2014, 22:51
خب از طریق اف تی پی وارد می شید یا دامنه؟؟
سیستم فقط آیپی هست یا نه دایرکت بهتون دادن؟

royl
February 7th, 2014, 22:56
کنترل پنل چی هست
یه دونه لیک نمونه قرار بدید

tikweb.ir
February 7th, 2014, 23:00
کنترل پنل رو ذکر کنید

اگر سی پنل هست که در پوشه public_html میشه روت هاست و اگر دایرکت ادمینه که در پوشه /domains/dl.site.ir/public_html میشه روت هاستتون

یعنی اگر فایلی با نام test.zip رو در روت هاست آپلود کنید و دامنه هاستتون dl.site.ir باشه آدرسش اینطوری میشه :
dl.site.ir/test.zip

فکر کنم متوجه شده باشید
در ضمن اگر دامنه هم متصل نکردید باید متصل کنید که آموزشش هست

keyvanik
February 7th, 2014, 23:35
پیرو صحبت های دوستان باز مشکلی بود درخدمتیم لطفانمونه لینک بزارید

Neul
February 8th, 2014, 00:27
ممنون از همه دوستان که اینقدر سریع جواب دادن....اما متاسفانه اون روش رو امتحان کرده بودم اما خوب بازم مشکلی رفع نشد....
پنل دایرکت ادمین هست.....ادرسی که من فایلم رو توش قرار دادم این هست.../domains/bonyadmaskan-bu.ir/public_html
وقتی لینک رو کپی میکنم این آدرسی هست که بهم میده ftp://bankserv@5.9.31.18/domains/bonyadmaskan-bu.ir/public_html/round.rar
وقتی به اون شکلی که شما گفتید تبدیلش میکنم یعنی
http://dl.bonyadmaskan-bu.ir/round.rar هیچ نتیجه ای حاصل نمیشه....

delta
February 8th, 2014, 01:41
خوب نبایدم نتیجه بده... الان فولدر dl کجاست تو آدرس دهیتون؟ شما الان دارید مستقیم تو دامین /bonyadmaskan-bu.ir میریزید فایلتون رو..اگر ساب دامنه ساختید باید در فولدر public_html مورد نظرتون یک فولدر به نام dl وجود داشته باشه و فایل round.rar توی آن بریزید..ساب دامنه هم که ساختید باید مسیرش همین dl باشه.من فولدری به نام dl نمیبینم تو آدرس دهیتون! اما لینک دانلودتون dl داره...

tikweb.ir
February 8th, 2014, 07:48
bonyadmaskan-bu.ir رو یه هاست دیگه ست فکر کنم !

حدس میزنم شما هاست دانلود از سرور دیگه ای دارید و اصلا شما ساب دامنه رو روی هاست دانلود ست نکردید !
اگر درسته که بگید اموزشش رو بدم خدمتتون

Neul
February 8th, 2014, 13:52
خوب والله من اگه میدونستم که مزاحم شما نمیشدم و سوال نمیپرسیدم....هیچجا توضیح کاملی ندیدم...
حتی اگه dl هم نباشه کار نمیده
بله روی هاست دیگس اما دی ان اس هاست دانلود رو بهش دادم..و توی هاست هم میتونم ببینم که جایگزین شده...
باید ساب دامین بسازم؟؟؟؟
میشه ازتون خواهش کنم یه توضیح کامل از همون اول تا آخر بهم بدید؟؟؟ممنون

mashadp30
February 8th, 2014, 17:29
خب دوست عزيز شما بايد داخل هاست اصلي يك ساب دامين بسازيد.

برای تنظیم ساب دامین روی آی پی یک هاست دیگر در دایرکت ادمین طبق آموزش زیر عمل کنید:

1- بتدا مرورگر را باز نمایید و از طریق آدرس دایرکت ادمین هاست خود، به عنوان مثال : http://yourdomain.com:2222 توسط نام کاربری و رمز عبوری که در اختیار دارید، به کنترل پنل هاست وبسایت خود وارد شوید.

2- در بخش مدیریت دایرکت ادمین، گزینه ی "DNS Management" را انتخاب کنید.

3- در بخش "Add Domain Records" در قسمت A در سمت چپ: ساب دامین مد نظر و در سمت راست: آی پی مد نظر برای ساب دامین را وارد نمایید و بر روی گزینه ی add کلیک کنید.

تا اینجا شما ساب دامنه رو به هاست دانلود متصل کردید و حالا نیاز است که هاست دانلود شما دامنه شما را بشناسد و اجازه ورود دهد برای این کار باید به کنترل پنل هاست دانلود رفته و ساب دامنه را پارک کنید برای این منظور در قسمت Domain
آپشن parked Domains را بزنید
بعد ساب دامنه را بدون دبلیو وارد کرده و پارک کنید
توجه داشته باشید یک ارور متداول وجود دارد که بیشتر وقت ها این ارور را مشاهده خواهید کرد که اخطار میدهد ای پی یا دی ان اس دامنه شما به سرور وصل نیست و دامنه شما پارک نمیشود در این حالت یا شما ای پی ساب دامنه را درست عوض نکردید با اینکه به زمان بیشتری لازم است تا دامنه را قبول کند وقتی به این مشکل مواجه شدید اول در کنترل پنل هاست میزبانی وب چک کنید که ای پی ها تغییر داده شده اند یا نه اگر تغییر کرده بود و همه چیز درست بود کمی صبر کنید حدود 30 دقیقه بعد دوباره در هاست دانلود پارک کنید اگر باز هم ارور داد به مدیر سرور هاست دانلود اطلاع دهید تا بررسی کنند
موفق باشید

Neul
February 8th, 2014, 19:07
مــــــــــــــــــــــــ ـــــــرسی واقعا....خیلی خیلی ازتون ممنونم...واقعا ممنونم.....بالاخره تونستم انجامش بدم و همشم بخاطر کمک شما بود...ممنون....^__________________^

mashadp30
February 8th, 2014, 22:44
خواهش ميكنم اگه باز هم مشكلي داشتيد بگيد تا راهنمايي بكنيم