PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست ایجاد اکانت Google Adwords و شارژ حساب

Sifoo
February 7th, 2014, 18:13
با عرض پوزش از دوستان و مدیر انجمن میدونم جاش اینجا نیست اما ......

من نیاز به درج تبلیغ در گوگل دارم اما با اکانت اختصاصی Google Adwords !!! شرکتی های مثل ****** و .... قیمتاشون خیلی نوجومیه !!! دوستانی که در این زمینه تجربه دارن ممنون میشم منو راهنمایی کنن!!!

دیروز تصمیم داشتم که یه ویزا کارت مجازی تهیه کنم و پرداخت رو انجام بدم اما پشتیبانی سایت payment24.ir گفت حتما باید ویزا کارتت فیزیکی باشه که خود همین قضیه هزینه اولیه کار منو بالا میبره !!!

از طرفی به علت بی تجربه بودن میترسم ویزا کارت و اکانت گوگل به علت تحریم و.... بلاک شن!!!

**درضمن اطلاع دارم گه گوگل اد وردز چیلتر شده :D اما با این وجود حتما میخوام تبلیغ بدم

دوستانی که تجربه کار دارن راهنمایی کنن با تشکر
با تشکر

hadipro
February 8th, 2014, 12:38
با عرض پوزش از دوستان و مدیر انجمن میدونم جاش اینجا نیست اما ......

من نیاز به درج تبلیغ در گوگل دارم اما با اکانت اختصاصی Google Adwords !!! شرکتی های مثل ****** و .... قیمتاشون خیلی نوجومیه !!! دوستانی که در این زمینه تجربه دارن ممنون میشم منو راهنمایی کنن!!!

دیروز تصمیم داشتم که یه ویزا کارت مجازی تهیه کنم و پرداخت رو انجام بدم اما پشتیبانی سایت payment24.ir گفت حتما باید ویزا کارتت فیزیکی باشه که خود همین قضیه هزینه اولیه کار منو بالا میبره !!!

از طرفی به علت بی تجربه بودن میترسم ویزا کارت و اکانت گوگل به علت تحریم و.... بلاک شن!!!

**درضمن اطلاع دارم گه گوگل اد وردز چیلتر شده :D اما با این وجود حتما میخوام تبلیغ بدم

دوستانی که تجربه کار دارن راهنمایی کنن با تشکر
با تشکر

سلام میتونیم حساب گوگل ادوردز از کشور آمریکا براتون افتتاح و شارژ به مقدار مورد نیازتون انجام بدیم. پرداخت توسط حساب بانکی و یا ویزا کارت دارای اسم- بیلینگ آدرس معتبر از آمریکا انجام خواهد شد.

لطفا"برای دریافت جزییات بیشتر پی ام بفرستید. با تشکر :53:

glxx
February 8th, 2014, 12:49
در زمینه پرداخت میتوانیم کمکتون کنیم
تماس بگیرید
تماس قبل از خرید - میزبان داده پاسارگاد (آنلاین سرور) (http://my.onlineservers.ir/contact.php)

Sifoo
February 8th, 2014, 14:40
سلام میتونیم حساب گوگل ادوردز از کشور آمریکا براتون افتتاح و شارژ به مقدار مورد نیازتون انجام بدیم. پرداخت توسط حساب بانکی و یا ویزا کارت دارای اسم- بیلینگ آدرس معتبر از آمریکا انجام خواهد شد.

پیام خصوصی شد با تشکر

Sifoo
February 8th, 2014, 14:43
دوستان
اگه کسی دیگه ی تجربه داره ممنون میشم به اشتراک بزاره!!!
اگه وام 50 تا 100 دلار شارژ کنم چقدر میشه لطفا قیمت؟؟؟!!!

madadi
March 13th, 2014, 11:35

دوست عزیز منم تمایل دارم در این رابطه اطلاعاتی داشته باشم و از قیمت هاتون مطلع بشم
لطفا راهنمایی بفرمایید

hadipro
March 14th, 2014, 16:01
دوست عزیز منم تمایل دارم در این رابطه اطلاعاتی داشته باشم و از قیمت هاتون مطلع بشم
لطفا راهنمایی بفرمایید

درود بر شما
لطفاً با آیدی یاهو یا اسکایپ تماس بگیرید در خدمتتون هستم. :53: