PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درگاه پرداختی که از مدارک عکس قبول کنه

mrlion
February 7th, 2014, 12:16
با سلام:.

دوستان عکسی هست که درگاه پرداختی داشته باشه که به جای اسکن عکس قبول کنه؟

samansystems
February 7th, 2014, 12:42

سلام
ميگن طلا که پاکه چه منتش به خاکه :)

شما اسکن ارسال رو اگر داشته باشيد نه برای خودتون مشکل پيش مياد نه برای سرويس دهنده خودتون :)

نتيجه اون سرويس دهنده های درگاه پرداخت اينترنتی (http://www.zarinpal.com) که مدارک نميخواستن يا نظارتی نداشتن پيش ازين مشخص شده. اگر ميتونيد ريسک کنيد باز هم تست کنيد.

shakib zero
February 7th, 2014, 12:46
همه سرویس دهنده ها اسکن مدارک رو میخوان و لازمه که ارسال کنید

ولی جهان پی بنظرم از بقیه بهتره چون گیر الکی نمیده و سریع حساب رو فعال میکنه...

سیستم پرداخت اینترنتی جهان پی | Jahan Pay (http://www.jahanpay.com)

asafnak
February 7th, 2014, 13:33
با سلام
فکر میکنم میهن پال بتواند کار شما رو راه بندازد
mihanpal.com
پایدار باشید

M-Sadeghi
February 7th, 2014, 13:43
پی لاین از همشون بهتره برید بگیرید ازشون

porya8738
February 7th, 2014, 17:43
میهن پال و جی پال اسکن مدارک نمیخواد

mrlion
February 7th, 2014, 17:54
میهن پال و جی پال اسکن مدارک نمیخواد

میهن پال و جی پال مورد اعتماد هستند؟

online.ir
February 8th, 2014, 00:27

پ ن پ

tikweb.ir
February 8th, 2014, 08:35
درگاه های پرداخت درست حسابی اسکن میخوان که درستشم همینه

یه اسکن کنید بهتره یا از یه سایت غیر معتبر درگاه بگیرید و کلی مشکلات و کم کاستی داشته باشید؟ (کلی دارم میگم و منظورم سرویس هایی که دوستان معرفی کردن نیستش)

فکر نکنم برای گرفتن یه درگاه پرداخت آنلاین ، خواستن اسکن مدارک چیز زیادی باشه !

PardakhtNet
February 8th, 2014, 13:06
یک سایت بود که مدارک نمی خواست و الان هم دیگه نیست و الان شکایات زیادی از این سایت در همین سایت و سایتهای دیگر موجود می باشد

NersiA
February 14th, 2014, 14:58
به نظر من جهان پی بهتره.این نظر شخصی منه

rightserver
February 28th, 2014, 01:53
وقتی سخت میگیرن و مدارک میخوان یعنی امنیت بالاست و ارزشش رو داره مگر اینکه بخوای هویتتون مخفی بمونه یا جعلی باشه که در عمل اگه لازم باشه سه سوت شناسایی میشین

Jahan Pay Co
February 28th, 2014, 09:19
وقتی سخت میگیرن و مدارک میخوان یعنی امنیت بالاست و ارزشش رو داره مگر اینکه بخوای هویتتون مخفی بمونه یا جعلی باشه که در عمل اگه لازم باشه سه سوت شناسایی میشین

براساس حریم خصوصی درج شده اطلاعات کلیه مشترکین محفوظ می باشد

persianmagic
February 28th, 2014, 09:29

میهن پال یک ساله استفاده میکنیم موردی نداره.واریز ها کمتر از 2 ساعت.مدارک هم نمیخوان

mahrsh3
March 22nd, 2014, 02:27
http://www.webhostingtalk.ir/images/icons/icon1.png درگاه پرداختی که از مدارک عکس قبول کنه

سلام
دوست عزیز اگر دوست داشتی یه سری به این سایت بزن Peikswitch (http://tosanpal.com/)

ms96
March 22nd, 2014, 02:51
http://www.webhostingtalk.ir/images/icons/icon1.png درگاه پرداختی که از مدارک عکس قبول کنه

سلام
دوست عزیز اگر دوست داشتی یه سری به این سایت بزن Peikswitch (http://tosanpal.com/)

داداش کجا با این عجله. نیومده داری تاپک فسیل بالا میاری

taha_2011
March 22nd, 2014, 03:05
براساس حریم خصوصی درج شده اطلاعات کلیه مشترکین محفوظ می باشد
ببخشید
مثلا اگر از پلیس فتا خواسته باشند اطلاعات رو بهشون بدید شما این اطلاعات رو در اختیارشون میزارید؟

PardakhtNet
March 22nd, 2014, 11:38
ببخشید
مثلا اگر از پلیس فتا خواسته باشند اطلاعات رو بهشون بدید شما این اطلاعات رو در اختیارشون میزارید؟

بله , اگر فتا و یا هر مرجع قضائی مدارک بخواهند باید از سمت درگاه پرداخت ارسال شود

rodfile.ir
March 22nd, 2014, 14:25
ببخشید

شما اگه مدارک هم ارسال نکنید و بوزرتون فعال بشه بالاخره شماره حساب هم دارید همون شماره حساب یا آی پی هاتون و تاریخ ورود رو هم بدن کفایت می کنه
پس فکر نکنید که راه فراری وجود داره

mahrsh3
March 22nd, 2014, 16:37
قربونتون برم در سیستم ما این طور نیست فقط در موارد خاص
1- هک
2- جعل نماد های دولتی تا جایی که به اعتبار این سایت لطمه وارد نشه

mahrsh3
March 22nd, 2014, 17:40
آدرس شرکت آباده - خیابان خرداد کوچه اول ساختمان اسپادانا
شماره تماس 09360003293

98M!zban
March 22nd, 2014, 20:10
من فقط و فقط میهن پال و آقای صدرالدینی رو پیشنهاد میدم

واقعا در زمینه درگاه واسط بهترین هستند از هر نظری . مدارک هم نمی خواند

در حدی من به ایشون اعتماد دارم که درگاه های بانک ملت و پارسیان خودم رو غیر فعال کردم و درگاه میهن پال رو به عنوان درگاه اصلی گذاشتم در سایت های شخصیم

rodfile.ir
March 22nd, 2014, 22:20
1- هک
ببخشید ممکنه لینک روزنامه رسمی شرکتتون رو بدید
من متاسفانه چیزی از شرکت شما تو روزنامه رسمی نتونستم پیدا کنم

rodfile.ir
March 22nd, 2014, 22:23
در حدی من به ایشون اعتماد دارم که درگاه های بانک ملت و پارسیان خودم رو غیر فعال کردم و درگاه میهن پال رو به عنوان درگاه اصلی گذاشتم در سایت های شخصیم

می تونم سوال کنم چرا درگاه خودتون رو غیر فعال کردید و از درگاه ایشون دارید استفاده می کنید؟ :39:

PardakhtNet
March 23rd, 2014, 01:46
1- هک

یعنی شما می فرمایید پلیس فتا از شما مدارک کاربری بخواهند بهشون نمیدید؟؟

mahrsh3
March 23rd, 2014, 09:31
همکار عزیز مگر شما این کار میکنید ؟

mahrsh3
March 23rd, 2014, 09:55
دوست عزیز
نماد اعتماد یکی از شرایط هست
داشتن پروانه کسب اینترنتی
داشتن مجوز pndاز شاپرک این مجوز به شما اجازه میدهد که مثل هندل های بانکی عمل کنید وپرداخت وبازگشت پول کابران بر بهده شرکت های هندل های بانکی هست و1.5 تا 3 درصد از کیله کابران اینترنتی هندل های بانکی کسر میکنن که درگاه بر عهده pndمیباشد ومسئوالیت تمامی تخلفات کابران برعهده درگاه های واسط هست

PardakhtNet
March 23rd, 2014, 13:01

یعنی شما می فرمایید فتا با شما تماس بگیرید و اط شما مدارک بخواه خود شما تخلف اون کاربر به گردن می گیرید؟

mahrsh3
March 23rd, 2014, 13:30
تا کنون این طور بوده

PardakhtNet
March 23rd, 2014, 13:36
تا کنون این طور بوده

خیلی عالی هست اینجوری برای کسانی که!!!

شما مثل اینکه تازه استارت زدید و می خواهید مشتری جذب کنید و عواقب این کار نمی دونید.

بزارید یکم توجیهتون کنم که عواقب کار چیست!

طرف از شما درگاه می گیرید و یک کارت سرقت می کنند و از درگاه شما خرید می کنند و شما هم پولشو میدید و بعد که فتا با شما تماس گرفت شما به گردن می گرید!

این یک مدل از کارهای است

با این شرایط خیلی سمت شما می ایند

موفق باشید

mahrsh3
March 23rd, 2014, 13:44
همکار عزیز
مثل اینکه شما بی اطلاع هستین من یک پرونده در داسرا دارم که یکی از کاربران من نماد اعتماد جعل کرده بود اسم سایت من پیک پاد بود

viasky
March 23rd, 2014, 13:56
خیلی عالی هست اینجوری برای کسانی که!!!

شما مثل اینکه تازه استارت زدید و می خواهید مشتری جذب کنید و عواقب این کار نمی دونید.

بزارید یکم توجیهتون کنم که عواقب کار چیست!

طرف از شما درگاه می گیرید و یک کارت سرقت می کنند و از درگاه شما خرید می کنند و شما هم پولشو میدید و بعد که فتا با شما تماس گرفت شما به گردن می گرید!

این یک مدل از کارهای است

با این شرایط خیلی سمت شما می ایند

موفق باشید
در صورتی که کار شما قانونی نباشه و مجوز نداشته باشید بله
مجبور هستید که گردن بگیرید
ولی اگر کار شما کاملا قانونی باشه اگر بخواهید هم نمیشه الکی گردن گرفت
اگر درگاهی ادعا میکنه که گردن میگیره فقط هدف جذب کاربر هست....

SibaPal
March 23rd, 2014, 13:58
در صورتی که کار شما قانونی نباشه و مجوز نداشته باشید بله
مجبور هستید که گردن بگیرید
ولی اگر کار شما کاملا قانونی باشه اگر بخواهید هم نمیشه الکی گردن گرفت
اگر درگاهی ادعا میکنه که گردن میگیره فقط هدف جذب کاربر هست....
درود
درگاهی که بخواهد با این هدف پذیرنده بگیرد به عاقبت شتاب بیز و جی پال دچار خواهد شد.

arc1o0
March 23rd, 2014, 13:59
کیفت هزینه دارد

نمی دونم چرا برخی کاربران الکی دنبال دردسر می گردند؟! :|

mahrsh3
March 23rd, 2014, 14:13
دوستان عزیز
شما میدونید برای گرفتن مجوز از بانک مرکزی در برج دو باید اقدام کنید
چند جایی دیگه هم باید مجوز های لازم رو بگیرین پس سرویس درگاه رو نمیتونین رایگان وبدون مدارک بدین من توبحث شرکت کردم توان واطلاعات کابران وهمکاران عزیزم خودم رو بررسی کنم

viasky
March 23rd, 2014, 14:24
دوستان عزیز
شما میدونید برای گرفتن مجوز از بانک مرکزی در برج دو باید اقدام کنید
چند جایی دیگه هم باید مجوز های لازم رو بگیرین پس سرویس درگاه رو نمیتونین رایگان وبدون مدارک بدین من توبحث شرکت کردم توان واطلاعات کابران وهمکاران عزیزم خودم رو بررسی کنم
از نظر شما بهتر نیست یک شرکت یا ارگان پس از دریافت مجوز ها و اختیارات لازم اقدام به فعالیت کنه؟
اینکه فعالیت آغاز بشه و اقدام کنیم ببینیم چی میشه.... اصلا حرفه ای نیست متاسفانه

mahrsh3
March 23rd, 2014, 14:32
از نظر شما بهتر نیست یک شرکت یا ارگان پس از دریافت مجوز ها و اختیارات لازم اقدام به فعالیت کنه؟
اینکه فعالیت آغاز بشه و اقدام کنیم ببینیم چی میشه.... اصلا حرفه ای نیست متاسفانه
دوست عزیز
ما نیمی از مجوزهای لازم را دریافت کردیم درحال گرفتن مجوز های دیگر هستیم
وبه زودی یک صندوق قرض الحسنه هم پشتیبان این سیستم وسیستم های دیگر خواهد شد واین سیستم دارای مجوز لازم جهت صدور کارت جهت رفا کابران خواهد بود وقدامات بعدی هم تا چندی دیگر به اطلاع دوستان خواهد رسید باتشکر

rodfile.ir
March 23rd, 2014, 16:26
دوست عزیز
وبه زودی یک صندوق قرض الحسنه هم پشتیبان این سیستم وسیستم های دیگر خواهد شد واین سیستم دارای مجوز لازم جهت صدور کارت جهت رفا کابران خواهد بود وقدامات بعدی هم تا چندی دیگر به اطلاع دوستان خواهد رسید باتشکر

جناب اینو برای چندمین بار دارم میزنم
لطفا برای رفع ابهام کاربران لینک روزنامه رسمی شرکتتون رو بدید
چون شماره ثبت شرکت شما در روزنامه رسمی موجود نیست
و در مورد مجوز شاپرک هم اعلام کنم که برای درگاه واسطه شرایط خیلی سختی دارن همون طور که الان درگاه های psp برای دادن درگاه به سایت ها می گن باید نماد داشته باشید
شما زمانی که کاربری رو جذب می کنید با همشون ای نماد داشته باشن دیگه باقیشون رو بگیرید

مینا-صیفی
March 23rd, 2014, 16:28
یک نکته هم اظافه منم یادتون رفت مهرپی هم اظافه بشه بهش ;)

مینا-صیفی
March 23rd, 2014, 16:36
1: درگاه بانکی که شما از هر جایی میگیرید یعنی حکم باز کردن حساب بانکی هست و باید مدارک کامل را دریافت کنند . بله به صورت عکس از کارت ملی و شناسنامه و غیره میشه .
2: دنبال جایی که مدارک نمیگیره از نظر پایداری مطمئن نیست.
3: دنبال این ها نباشید jaypal - mehrpay - shetab biz زیرا پرونده ی اینا بشته شده .
4: شرکت های ارائه ی درگاه های موجود فعال بانکی مطمئن.
( pardakhtnet - bazpardakht - sibapal - payline - jahanpay - parspal - takpardakht - oxinpay - mihanpal - sharjiran - zarinpal ) میباشد ازین ها تحقیق کنید کل درگاه های واسط و اختصاصی که هستند فعالیت میکنند دنبال اون 3تا نرید در گزینه ی 3 عنوان کردم . دنبال این هایی که گفتم برید و یکدوم را بسته به تحقیق و غیره خودتون انتخاب نمیایید.

mahrsh3
March 23rd, 2014, 16:42
سلام خانم صیفی
عرض ادب واحترام
شرکت ما قصد کلاه برداری واین جوار کارها نداره بلکه توی اینترنت هم دنبال پول باد آورده نیست ما میخوام برابر با قوانین سرویس روز دنیا رو برای کابران اینترنت ایجاد کنیم نه سلب آسایش کنیم نه وقت داریم خودمون رو درگیر کنیم چون این کار به نظر من کار پر مسئولیتی هست

مینا-صیفی
March 23rd, 2014, 16:46
بنده راجبه شما صحبت نکردم و نمیشناسم انشالاه موفق باشید شما هم جسارت و غیره به شما نکردم و در پستم از شما عنوان نکردم . انشالاه همه کارشون را به خوبی رضایت پایداری انجام دهند موفق باشند حالا هر شخص و شرکتی میخواد باشه .

PardakhtNet
March 23rd, 2014, 21:34
دوست عزیز

پیشنهاد می کنم سایتتون در سایت ساماندهی ثبت کنید که مشتریهای که سمت شما می ایند بهتر اعتماد کنند

انشالله موفق باشید و رغیب خوبی برای ما باشید

mahrsh3
March 23rd, 2014, 21:38
لینک سایت به من بدین

SAJJADSAA
April 18th, 2014, 00:52
شارژ-ایران هم اصلا تائید نمیشه پول یکی از اد لیستو خود حسابشم مسدود کرد (به گفته خودش)
میگن زیاد تیکت بدی سوال بپرسی ناراضی بازی در بیاری حسابتو مسدود میکنن میگن بورو از فتا نامه بیار
بهتره از قدیمی تر ها استفاده کنید زرین پال و جهان پی
خود میهن پالم نماد نداره گرچه ای وی هاست نماد داشت ما نقره داغ کرد