PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تجربیات شما با santrex.net

irlogo
May 1st, 2010, 19:13
بفرمایید:

J4vad
May 1st, 2010, 19:25
پیش فرض تجربیات شما با santrex.net

بنده چند مورد خرید داشتم ، که از انواع سرویس ها بوده .
--------------------

برای چند کاربر Reseller خریداری شده از سرور های France - Holland -USA

در هر سه مورد Downtime زیاد بوده و از بین رفتن اطلاعات در چند مرحله رخ داده است البته باز گردانی کرده اند که فایل های بازگردانی شده 2 مورد برای 1 ماه قبل و 1 مورد برای 2 هفته قبل بوده ....

پاسخ گویی در این زمینه هم به هیچ عنوان وجود نداشته .

----------------------
برای چند کاربر VPS خریداری شده USA Xen و Vmware UK

در مورد USA Xen برای مدت 5 ماه به خوبی کار کرده و بعد از 5 ماه مشکلی در کرنل لینوکس به وجود اومد که از طرف اون ها بود چون کاربر به هیچ عنوان تغییری در لینوکس خود نداده بود ، اون ها هم این رو قبول کردند و 2 هفته در حال بررسی بودند و سر انجام به دلیل طولانی شدن کاربر اقدام به گرفتن بکاپ از پنل HyperVM خود نمود و در سرور دیگری که برایش خریداری شد مستقر گردید .

در مورد Vmware UK هر هفته مشکل Downtime و جود داشت و پاسخ گویی بعد از 24 الی 48 ساعت صورت می گرفت به صورتی که دسترسی به پنل مدیریت VPS هم از بین می رفت و فقط باید منتظر پاسخ به تیکت می شدید .

برای خودمان سرور اختصاصی از آلمان تهیه کردیم (Netdirekt)

در این مورد تا به حال بعد از گذشت 2 ماه خوب جواب داده اند و هر بار مشکلی داشتیم سریعا بررسی کرده اند اگر KVM هم درخواست کنید در طول 24 ساعت به صورت رایگان به شما خواهند داد و حتی اگر KVM مشغول نباشد ، چند ساعته هم می دهند .

نتیجه گیری خود من : فقط می توانید روی سرویس های Dedicated حساب باز کنید چرا که در زمینه خدماتی که خودشون ارائه می دهند در سطح صفر هستند و فقط به عنوان Backup Server میشه ازشون هاست یا VPS گرفت و به هیچ درد دیگه ای نمی خوره ...

موفق باشید .

TukaNet
May 1st, 2010, 19:31
فقط به عنوان Backup Server میشه ازشون هاست یا VPS گرفت و به هیچ درد دیگه ای نمی خوره ...

موفق باشید .

با این وضع که بک آپ هم به باد میره ... پس نتیجه این که به هیچ دردی نمی خوره :78:

IFACO.Net
May 1st, 2010, 19:46
نتیجه گیری خود من : فقط می توانید روی سرویس های Dedicated حساب باز کنید چرا که در زمینه خدماتی که خودشون ارائه می دهند در سطح صفر هستند و فقط به عنوان Backup Server میشه ازشون هاست یا VPS گرفت و به هیچ درد دیگه ای نمی خوره ...

موفق باشید .

در زمینه سرور اختصاصی، کیفیت سرورهاشون و همینطور پاسخگویی و رفع مشکلات احتمالی سرورها (ساپورت) چگونه هستند؟

J4vad
May 1st, 2010, 19:46
با این وضع که بک آپ هم به باد میره ... پس نتیجه این که به هیچ دردی نمی خوره

بله اما باز بکاپ چیزی هست که اگر هم از بین بره اتفاق خاصی برای سایت هات در اون لحظه نمی افته ... ! اما این مورد هم با ریسک باید انجام بشه !! :d

موفق باشید .

J4vad
May 1st, 2010, 19:50
در زمینه سرور اختصاصی، کیفیت سرورهاشون و همینطور پاسخگویی و رفع مشکلات احتمالی سرورها (ساپورت) چگونه هستند؟

ببینید سرور هاشون رو از دیتاسنتر های معتبری خریداری می کنند .

USA - FDCServer
English - UK2
Holland - Ecatel
Germany - Netdirekt
France - OVH

به همین دلیل سرور های اختصاصی خوبی رو ارائه میدن ، در پشتیبانی سرور های اختصاصی هم متوسط عمل می کنند و کیفیت 100% ندارند اما معمولا سرور های اختصاصی مشکلی پیدا نمی کنند که نیاز به پشتیبانیشون داشته باشید جز همون اوایل کار که نیاز به KVM و ... داشته باشید ....

سرور اختصاصی رو هم گاهی اوقات کمتر از چند ساعت تحویل میدن اما متوسط 24 - 72 ساعت هست ...

موفق باشید .

Mostafa
May 1st, 2010, 21:03
کیفیت vps های هلندشون مناسب هست.

mehdi24
May 1st, 2010, 21:23
دیشب از پشتیبان آنلاینش سوال کردم سرورهای امریکاتون کدوم دیتاسنتره گفت نمی دونم ! 15 دقیقه دیگه مدیر میاد ازشون می پرسم !!!

J4vad
May 1st, 2010, 21:53
کیفیت vps های هلندشون مناسب هست.

در بلند مدت حرف های بنده را درک می کنید .

دیشب از پشتیبان آنلاینش سوال کردم سرورهای امریکاتون کدوم دیتاسنتره گفت نمی دونم ! 15 دقیقه دیگه مدیر میاد ازشون می پرسم !!!

بله پشتیبانی آنلاین هیچ اطلاعاتی نداره فقط گذاشتن که بگن ما هم داریم .

موفق باشید .

msnasiri
May 1st, 2010, 22:05

به به
به نظرم قیمت کمتر نمی صرفه که منبع اصلی رو ول کنیم بریم از نماینده بگیریم

IFACO.Net
May 1st, 2010, 22:23

احتمالا آبدارچی شون بوده ... :)

Rapid
May 1st, 2010, 23:41
براي چه موردي كدوم سرويس منظورتون هست؟
به جهت مشخصات ضعيف سروهاي هاست هاي اشتراكي براي اين مورد اصلا (به هيچ وجه) توصيه نميشه! (سرويس هاي اشتراكي فقط هاست گيتور و... با ابر سرورهاشون)
وي پي اس مشكلي نداره (تجربه فرانسه و آلمان يكي دوماه قبل)
اختصاصي هم تجربه ندارم
sla خوبي دارند 2 ساعت دان تايم داشتند يكماه تمديد كردند
پشتيباني جواب ميده سريع ولي سطح علمي پاييني دارند ولي ارجاع ميدند به مديران فني و... كه اونها واردند مثل خليل كوك كه بچه ي خيلي خوبيه

اينم بگم كه جريمه هم ميكنند براي اسپم و... كه صحبت كنيد ميبخشن :)

در كل توصيه نميشه

Rapid
May 1st, 2010, 23:57
اينم بگم براي اشتراكي ايراني هاي متوسط از اين خيلي بهترند

godfather28
September 11th, 2010, 12:25
سرویس ریسلر santrex
از سرورهای المان یا هلند یا فرانسه به چه صورت هست؟

nimafire
September 11th, 2010, 12:48
من تمام سرویس هاشونو بجز سرو راختصاصی ها رو تجربه کردم
تمام لوکیشن های سرور مجازی و ... .
شما در مورد چه سرویسشون سول دارید ؟

godfather28
September 11th, 2010, 22:59
من تمام سرویس هاشونو بجز سرو راختصاصی ها رو تجربه کردم
تمام لوکیشن های سرور مجازی و ... .
شما در مورد چه سرویسشون سول دارید ؟
نظر من ریسیلر هست
SANTREX.net | Web Reseller Plans | Master reseller | Alpha reseller | Reseller hosting | WHM reseller | Cheap web hosting reseller. (http://santrex.net/resellerplans.php)
کدام سرور از کدام کشور پیشنهاد میکنید؟

یا اصلا ریسیلر سنترکس پیشنهاد نمیشه!!!