PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : روش قیمت گذاری روی سایت

Vahid_PC
February 6th, 2014, 20:38
سلام.
چه روش هایی برای این کار وجود داره؟

من یه سایت دارم به آدرس : پی اس گیم : دانلود بازی (http://www.psgame.ir) و تصمیم دارم که بفروشمش.
خوشحال میشم نظرتون و درباره ارزشش بگید.

tikweb.ir
February 6th, 2014, 20:52
قیمت پایه هر سایتی رو صاحبش نسبت به وقت و هزینه ای که براش کرده مشخص میکنه
مثل یه اثر هنری...

ايران
February 6th, 2014, 21:22
براساس قیمتی ک خرجش کردی

سایتت عالیه اما انجمت تعریفی نداره

Vahid_PC
February 7th, 2014, 00:22
متشکر.
شما چه قیمتی روش میزارید؟

techgreen
February 7th, 2014, 00:56
درود بستگی به خیلی چیزا داره !
سوء پیشنه سایتتون چطور باشه !
بازدید !
رتبه الکسا !
آیا سرور اختصاصی دارید ! یا هاست تهیه کردید ! و مهم از همه از کجا و با چه قیمتی !
راه اندازه سایت چند ماه هست
تعداد مطالب (منظور بر اختصاصی بودن و رعایت استاندارد ها هست)
و قالب اختصاصی هست یا خیر !
وضعیت سئو سایت !
این همه همه هست !
ولی در آخر هم خود شما تایین کننده قیمت هستید

iman00
February 7th, 2014, 01:04
یادش بخیر قبلا یک سایت دانلود بازی داشتم اون موقع دقیقا خدایی دو تا سایت دانلود بازی نبود سایت من بود با پارس گیم اگر اشتباه نکنم . بخاطر لطف زحمت بچه های هاستینک هاست دانلودمو بستن فایل هامو ندادن اون موقع 432 گیگ بازی بود بازی های با کیفیت . دوست عزیز اگر قسط فروش داری بیخیال فروش شو روی سایتت کار کن زود بیشرفت میکنی اگر واقعا ایده خوبی داشته باشی.(اون موقع یک ایده داشتم تک بود :d) اگر فقط فکر زکرت قیمته گذاشتنه هنوز زوده قیمت روی سایتت بزاری با یک خورده خرج کردن روی سایتت سئو کاری حتما موفق میشی مطمئن باش

Vahid_PC
February 7th, 2014, 12:24
ممنون از نظرات.
کسی قیمتی رو نمیگه؟

mohsen_sh
February 7th, 2014, 12:55
عزیز سایتت لود نداره

Vahid_PC
February 7th, 2014, 17:44
عزیز سایتت لود نداره

ببخشید متوجه منظورتون نشدم.

هزینه ها:
سایت 12 ماهه که راه افتاده
70 تومن اجاره هاست یک ساله (هاست سایت : لینوکس نامحدود)
11 تومن اجاره دامین دوساله
اکانت آپلود 5 ترابایت هیپ فایل با اجاره ماهیانه 34900 تومان (با ارزش418800 تومان برای دوازده ماه)
اکانت آپلود 500 گیگابایت آپلودباز یک ساله با اجاره سالیانه 90000 تومان در سال
1.5 ترابایت بازی آپلود شده و دسته بندی شده در هیپ فایل
450 گیگابایت بازی آپلود شده و دسته بندی شده در آپلودباز
سایت ایجاد شده با دیتالایف انجین و تم شخصی سازی شده از روی یک تم آماده به همراه جزییات و تغییرات و شخصی سازی ها شامل دسته بندی های مرتب رعایت استانداردها برای یکنواخت بودن و...
انجمن ایجاد شده با مای بی بی و تم شخصی سازی شده از روی یک تم آماده به همراه جزییات و تغییرات و شخصی سازی ها و...
مهمتر از همه اطلاعات و منابع آموزشی تخصصی سایت که بعضیهاشون برای اولین بار بین سایتهای فارسی زبان ارئه شده و اکثرا هم از اول و کامل نوشته شدن.(کپی نیستن).
کل سایت توسط خودم ایجاد و مدیریت شده.وقتی که بیکاربودم و به سایت میرسیدم رتبه الکساش تا 6200 اومد (ایران).
حتی میخوام به خریدار آموزش کلی کار سایت رو به شکل فایل وورد بدم.

حالا ممنون میشم که یه قیمت به عنوان پیشنهاد بهم بدید تا بتونم به کسایی که میخوام ارائه بدم.

Vahid_PC
February 8th, 2014, 11:55
کسی نیست؟

Ali.9
February 8th, 2014, 14:45
قیمت دقیق نمیشه گفت اگه بخواییم یه قیمت تخمینی بزنیم حدود 1.200 ارزش داره بنظرم

mashadp30
February 8th, 2014, 17:18
تا اونجايي كه من اطلاع دارم كسي كه بخواد سايت شما رو خريداري كنه سيستم مديريتي با قالب و فايل هاي داخلي خريداري ميكنه و معمولا در صورتي كه هاست يا سرور فعلي شما رو هم بخوان مابه تفاوت آن را پرداخت ميكنن .

قيمت سيستم مديريتي با قالب ( بازديدكنندگان ، محتوا ، رنك سئو ) بين 800 هزار تومن تا 1 ميليون تومن

porya8738
February 8th, 2014, 18:01
به چیزهای زیادی بستگی داره
مثل : پیج رنک , الکسا , سئو , و ...