PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره در مورد راه اندازی سایت فیلم و سریال

lilolil
February 6th, 2014, 11:01
سلام دوستان
من قصد دارم یک سایت دانلود فیلم و سریال بزنم
برای راه اندازی به چه جیز هایی نیاز هست ؟
چقدر سرمایه میخواد تا به نتیجه و سودهی برسه
و هر چیزی که برای زدن سایت فیلم و سریال نیاز هست

oops_man10
February 6th, 2014, 11:11
هاست
يكي دوتا سرور با پهناي باند نامحدود يا زياد
كلا هر ماه 700 تومن ميخواد

hostfire
February 6th, 2014, 11:32
زدن سایت فیلم پیشنهاد نمیشه!
الان سایت های فیلم خیلی زیادن هزینه ی ماهانه ایم که باید بکنید و تا تقریبا تا 1 سال اول هیچ سودی براتون نداره هم نزدیکه 100 تومنه برای شروع کار نه 700 تومن

کلا یه سرور مجازی نیاز دارید یه هاست یه دامین!

rezarostami
February 6th, 2014, 11:33
سلام دوستان
من قصد دارم یک سایت دانلود فیلم و سریال بزنم
برای راه اندازی به چه جیز هایی نیاز هست ؟
چقدر سرمایه میخواد تا به نتیجه و سودهی برسه
و هر چیزی که برای زدن سایت فیلم و سریال نیاز هست

سایت فیلم الانه خیلی زیاد شده و هم اینکه گیر روش زیاده تا یه فیلم بزاری طرف پاش معلوم باشه تخلف شناخته میشه و ...

techgreen
February 6th, 2014, 11:41
درود خسته نباشید
نیاز به یک هاست قدرتمند
و نیاز به یک سرور مجازی در اول با 300 گیگابایت هارد و رم و سی پیو قوی

Rapian
February 6th, 2014, 11:47
من هم پیشنهاد میکنم سایت فیلم رو بیخیال بشی الان خیلی زیاده و تا دوسال هیچ سودی نداره ... دو سال مدام ضرر باید بدی .. ماهی بالای 500 تومن حداقل .. خرید هاست و دومین و وی پی اس و سرور .. به نتیجه نمیرسی .

tikweb.ir
February 6th, 2014, 11:47
موارد مورد نیاز رو همکاران گفتن
ولی یه چیز رو نگفتن !
شما نیاز داری سرمایه داشته باشی اونم حداقل 2 میلیون ، چون سایت رو که بیاری بالا متوجه میشی باید خرج کنی و یه چیز دیگه ! اگر سرمایه تمام پولت هست خیلی ریسکه ، چون معمولا تا چند ماه اول عملا باید فقط خرج کنی !

besthosti.com
February 6th, 2014, 11:56
اگر شما با قدرت وارد بشید قطعا از همان ابتدا با سود دهی خواهید بود به شرطی که با سرمایه لازم برای تبلیغات و ایجاد یک سایت زیبا و همچنین خریداری یک سرور قوی و از همه مهمتر ایجاد پست های متعدد و ایجاد سریع آرشیو .
قطعا شما به زودی رشد خواهید کرد.

mashadp30
February 6th, 2014, 12:09
علاوه بر هاست و يك سرور با پهناي باند نامحدود بايد سايت شكيل و زيبايي داشته باشيد كه كاربر پسند باشه.

به روز كردن به موقع مطالب سايت .

و داشتن آرشيو كامل و كمياب و تبليغات ميتونه به زودي به در آمد برسه

tikweb.ir
February 6th, 2014, 12:10
تبلیغات البته خیلی مهمه !
به نظرم شما اگه میخوای سود کنی اولا باید یه خدمات متمایزی بدی که حالا به خلاقیتت بستگی داره
دوما باید یه بودجه ای رو چند ماه برای تبلیغات بزاری کنار از الان ! چون تبلیغات بسیار مهمه

و این رو هم از اول باید مشخص کنی که میخوای مجاز کار کنی یا غیر مجاز ...

zakerweb
February 6th, 2014, 15:46
سایت موزیک خیلی راحت تر و کم خرج تره ولی گیر روش بیشتره !

zakerweb
February 6th, 2014, 15:47
خواستی خودم سایت فیلم دارم در مورد راه اندازیش راهنماییت می کنم! پ.خ کن

hamidrezafakhrae
January 3rd, 2017, 00:26
از چ پلاگینی برای آپلود فایل و انتقال آن به هاست دانلود استفاده میکنن و لینک دانلود دریافت میکنن؟

mozakhraf_ir
January 3rd, 2017, 01:36
کلا کار درستی نیس هر دوش!
تو هر دوش باید کپی رایت رو نقض کنی و فیلم و موزیک‌های مردم رو بذاری برای دانلود!!

اگه بخوای خارجیش رو بذاری که دیگه بدتر! مخصوصاً که سانسور نشده باشه!
کلاً به نظر من خیری توش نیست؛ همچنین عاقبت به خیری!

goldenhost.org
January 3rd, 2017, 11:43
سایت فیلم ریسک بالایی داره در ضمن هزینه هاش هم بخاطر حجم بالای اطلاعات زیاده تقریبا
شما غیر از هاست و دامین که هزینه زیادی نداره باید ماهانه مبلغی رو بابت میزبانی فایل هاتون چه رو هاست دانلود چه رو سرور مجازی پرداخت کنین
مطالب سایتتون هم باید زیاد باشن و و رو سئوتون هم کار کنین که با این وجود اینهمه سایت فیلم با آرشیو قوی گوگل بهتون ورودی بده
واسه درآمد از اینگونه سایتها هم باید صبور باشین و هزینه کنین

erfanmetaller
January 3rd, 2017, 11:57
با سلام ، طبق فرمایش همکاران محترم ، سرور مجازی در ابتدا پاسخ گوی شما خواهد بود (صرفه جویی هزینه) اما بعدا که کاربران سایت شما زیاد و تعداد فیلم های سایت شما بیشتر شد ، شما باید سرور اختصاصی داشته باشید تا بتونید پهنای باند و حجم فیلم ها رو ساپورت کنید...

سرور اختصاصی برای شما گرون تموم میشه ، برای این که تو هزینه ها خیلی صرفه جویی کنید میتونید همانند اکثر فیلم سنتر ها از آپلود سنتر ها اکانت های پرمیوم تهیه کنید (بعضی از آپلود سنتر ها در صورت بالا بودن دانلود فایل های شما به شما تخفیف بیشتر یا حتی درآمدی هم میدهند)