PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کولو در ترکیه و امارات

JATHIYA
February 5th, 2014, 19:13
با سلام
ببخشید کولو کردن در ترکیه و امارات چجوریه از نظر
هزینه
پهنای باند
پورت

و ایران...

دوستان ممنون میشوم لینک سایت هایی از شرکت معتبر این 2 کشور هم ذکر کنند

ULTRAWEB
February 5th, 2014, 19:39
ما یک سرور برای یک شرکت دولتی و پشتیبان سرور ایران داریم در امارات متحده عربی با ماهانه 200دلار هزینه ی کلوی سرور است(یک سرور +یکدونه روتر) دیتاسنتر اکونیکس دوبی پینکش البته زیاد خوب نیست اونجوری که دوستان فکر میکنن از امریکاهم برامون پینگش بدتر هست.
پورت 100داریم و بصورت چداگانه باید هزینه ی اینترنت رو پرداخت کنیم که 90دلارم اونه البته اپتایم توی یکسال گذشته 100درصد بوده و چیزی به نام مشکلات در این دیتاسنتر اصلا مطرح نشده تاحالا برامون ولی فکر نکنم برای کار مجازی سازی و فروش سرور و اینها بدردتون بخوره ماهم برای این سرور گرفتین که بهش راحت تر دسترسی داشته باشیم و فقط ازش به عنوان بک اپ سرور اصلیمون استفاده میشه و بالانس کردن وقتی ترافیک روی سرور ایرانمون زیاد هست.به نظرم روی ترکیه کار کنین بببیین مورد خوبی پیدا میکنین یا نه
اگرم توی اکونیکس دوبی مدنظرتون بود خوب هرجور همکاری و راهنمایی خواستین درخدمتیم بازم مشکلی نیست:
آی پی تست دیتاسنتر اکونیکس دوبی هست این:
سرور منم توی همین رنج هست ولی مال سررور خودم رو ندادم
94.207.34.11

JATHIYA
February 5th, 2014, 19:47
ما یک سرور برای یک شرکت دولتی و پشتیبان سرور ایران داریم در امارات متحده عربی با ماهانه 200دلار هزینه ی کلوی سرور است(یک سرور +یکدونه روتر) دیتاسنتر اکونیکس دوبی پینکش البته زیاد خوب نیست اونجوری که دوستان فکر میکنن از امریکاهم برامون پینگش بدتر هست.
پورت 100داریم و بصورت چداگانه باید هزینه ی اینترنت رو پرداخت کنیم که 90دلارم اونه البته اپتایم توی یکسال گذشته 100درصد بوده و چیزی به نام مشکلات در این دیتاسنتر اصلا مطرح نشده تاحالا برامون ولی فکر نکنم برای کار مجازی سازی و فروش سرور و اینها بدردتون بخوره ماهم برای این سرور گرفتین که بهش راحت تر دسترسی داشته باشیم و فقط ازش به عنوان بک اپ سرور اصلیمون استفاده میشه و بالانس کردن وقتی ترافیک روی سرور ایرانمون زیاد هست.به نظرم روی ترکیه کار کنین بببیین مورد خوبی پیدا میکنین یا نه
اگرم توی اکونیکس دوبی مدنظرتون بود خوب هرجور همکاری و راهنمایی خواستین درخدمتیم بازم مشکلی نیست:
آی پی تست دیتاسنتر اکونیکس دوبی هست این:
سرور منم توی همین رنج هست ولی مال سررور خودم رو ندادم
94.207.34.11

سلام ممنون
ترکیه چطور و از چه نظر بهتره رو ترکیه کار کنیم؟

ULTRAWEB
February 5th, 2014, 19:53
سلام ممنون
ترکیه چطور و از چه نظر بهتره رو ترکیه کار کنیم؟

روی امارات بخاطر گروتی اش گفتم حساب باز نکن فقط واسه کارای دولتی خوبه پینگشم که بالاست بدرد فروش اینجا نمیخوره
ترکیه رو به این خاطر گفتم خودت جستحو کنی شاید مورد خوبی توش پیدا بشه چون خودم تاحالا توش جستجو نکردم و نمیدونم
چی به چی هست. یک جستجو کن خودت بببین جای مناسبی توی ترکیه پیدا میکنی یا نه ولی برای فروش فقط اانگلیس و امریکا بدرد میخوره
امریکا واسه ارزونی ترافیک و جا .انگلیسی ولی گرون تر هست ولی پینگ پاییین داری بعدی انگلیس و امریکا این هست که نمیشه ادم بره سر بزنه به سرورش و بیاد.
ولی ترکیه و دوبی میشه هرحایی یک خوبی و بدی داره و جایی پیدا نکردم که همین نزدیک باشه و همه خصوصیات رو باهم داشته باشه
ترکیه رو تحقیقی بکن به ماهم خبری بده ببین یم جایی داره یا نه که بدرد بخوره و پینگ و ترافیک و ایناش خوب باشه چون من که سابقه ای ازش ندیدم

TukaNet
February 5th, 2014, 20:40
در ترکیه چندین سرور فارم وجود دارد ولی تنها دیتاسنتر استاندارد این کشور rador هست که با بک بن سوپر آنلاین (زیر مجموعه ترک تلکام) فعالیت میکند

البته پینگ تایم ترکیه به ایران هم تعریف چندانی ندارد و حدود 200 میلی ثانیه هست ولی فعلا از نظر پهنای باند و آپ لینک برترین کشور منطقه هستند

هزینه پهنای باند در ترکیه حدودا برابر با سایر دیتاسنترهای مید رنج اروپایی هست و آپ لینک 1Gbps هم با هزینه ای منطقی و مناسب ارائه میشود

dr.host
February 5th, 2014, 21:48
کاربرای ایرانی دو سه سال آینده اتیوپی و افغانستان هم کولو میکنند.

ترکیه پینک خیلی خیلی پایینی داره کافی هست یک سایت ترک رو بخوای باز کنی متوجه میشی

arc1o0
February 5th, 2014, 22:18
استارتر محترم

شما اول باید به دنبال جواب سوال زیر باشید

چرا کولوکیشن؟

rezahesami
February 5th, 2014, 22:28
البته سوپر آنلاین زیر مجموعه ترکسل هست نه ترک تلکام.
rador هم دیتاسنتری هست که ایرانی ها آشنایی باهاش دارند. دیتاسنترهای معتبر دیگه هم داره مثل :
natro.com
ttidc.com.tr که زیر مجموعه ترک تلکام هست
sadecehosting.com
doruk.net.tr
netdirekt.com.tr

قیمت ها تعریف زیادی نداره اما و بالاست. فکر کنم رومانی هم پینگ خوبی به ایران داشته باشه ، قیمت هاش هم مناسب تره ، دیتاسنترهای ترکیه پورت ۱۰۰ میدن فقط.

TukaNet
February 5th, 2014, 22:35
لینک ارتباط با دیتاسنتر رو میشه لطف کنین؟!
بعدشم بعضی از روترهای سوپر انلاین به ایران پینگ بسیار تا بسیار مناسب یا بهتر بگم عالی دارن نمونش رو اینه:
195.33.215.133

AS42926 Radore Veri Merkezi Hizmetleri A.S. - bgp.he.net (http://bgp.he.net/AS42926)

Radore Data Center, Cloud Servers, Hosting, CDN (http://radore.com/en/)

البته قیمت هایی که خود دیتاسنتر مستقیم ارائه میکنه کمی بالا هست

ولی هزینه ها روی کیچ و مولتی رک بسیار مناسب خواهد بود ;)

کاربرای ایرانی دو سه سال آینده اتیوپی و افغانستان هم کولو میکنند.

ترکیه پینک خیلی خیلی پایینی داره کافی هست یک سایت ترک رو بخوای باز کنی متوجه میشی

الان این تعریف بود یا ...

dr.host
February 5th, 2014, 22:53
AS42926 Radore Veri Merkezi Hizmetleri A.S. - bgp.he.net (http://bgp.he.net/AS42926)

Radore Data Center, Cloud Servers, Hosting, CDN (http://radore.com/en/)

البته قیمت هایی که خود دیتاسنتر مستقیم ارائه میکنه کمی بالا هست

ولی هزینه ها روی کیچ و مولتی رک بسیار مناسب خواهد بود ;)

الان این تعریف بود یا ...

وقتی کشورهای دیگه زیر ساخت های ارتباطی شون شبیه ما هست چرا باید بریم اونجا . مدتی ملت میرفتن برزیل و هند و چین هاست میخریدن و سرور تهیه میکردن فقط بخاطر ارزونی وگرنه کیفیت دیتا سنترهای داخلی از خیلی های اطراف هم بهتر هست .

da6276
February 5th, 2014, 23:18
اگه قراره توی همین منطقه کشور خودمون باشه خب دیتاسنترهای ایران باشه بهتره !
وقتی پینگ بالا باشه فقط هزینه اضافی برای خودتون درست کردید مگرا سرور رو برای کاربردهای خاص بخواید و برای هزینش مشکلی نداشته باشید
مثلا امارات من یک دیتاسنتر رو پیگیرش بودم که فیبر مستقیم از آلمان داشت و پینگش هم پینگ آلمان بود و پورت 1گیگ اختصاصی رو 300 یورو محاسبه میکرد ، کلا بیخیالش شدم

TukaNet
February 6th, 2014, 00:55
البته سوپر آنلاین زیر مجموعه ترکسل هست نه ترک تلکام.
rador هم دیتاسنتری هست که ایرانی ها آشنایی باهاش دارند. دیتاسنترهای معتبر دیگه هم داره مثل :
natro.com
ttidc.com.tr که زیر مجموعه ترک تلکام هست
sadecehosting.com
doruk.net.tr
netdirekt.com.tr

قیمت ها تعریف زیادی نداره اما و بالاست. فکر کنم رومانی هم پینگ خوبی به ایران داشته باشه ، قیمت هاش هم مناسب تره ، دیتاسنترهای ترکیه پورت ۱۰۰ میدن فقط.

حق با شماست آقای حسامی ، مد ترکسل و ترک تلکام رو جا به جا گفتم

ULTRAWEB
February 6th, 2014, 08:29
اگه قراره توی همین منطقه کشور خودمون باشه خب دیتاسنترهای ایران باشه بهتره !
وقتی پینگ بالا باشه فقط هزینه اضافی برای خودتون درست کردید مگرا سرور رو برای کاربردهای خاص بخواید و برای هزینش مشکلی نداشته باشید
مثلا امارات من یک دیتاسنتر رو پیگیرش بودم که فیبر مستقیم از آلمان داشت و پینگش هم پینگ آلمان بود و پورت 1گیگ اختصاصی رو 300 یورو محاسبه میکرد ، کلا بیخیالش شدم

کدوم دیتاسنتر بود توی امارات پورت 1gbرو میده 300 یورو@اونم اختصاصی ممنون میشم
اطلاعاتش رو دراختیارم بزاری برام پست خصوصی کن یا بزار همین جا مهندس جان

alireza.076
February 8th, 2014, 18:44
یکی از اقوام ما در گرجستان اقامت موقت گرفته، ظاهرا قیمت پهنای باند در این کشور قیمت مناسبی داره، چند وقته پیش هم یه سایت دیده بودم در ebay فروش سخت افزار از امریکا فعالیت بالایی داشت و دفترش توی گرجستان بوده، یه جستجویی بکنید بد نیستش در این زمینه و ما رو هم در جریان بگذارید

faryspeed
February 12th, 2014, 11:52
توی کشور ما هم بد نیست سرمایه گزاری بشه ها !!!
اینجا هم پهنای باند خیلی گرون نیست اگه فله ای بخرین فکر کنم بهتر از اینه که سرورتون دست یه سری باشه که زبونشون رو هم نفهمین .

rezahesami
February 12th, 2014, 12:05
اینجا هم پهنای باند خیلی گرون نیست اگه فله ای بخرین فکر کنم بهتر از اینه که سرورتون دست یه سری باشه که زبونشون رو هم نفهمین .

فله اي؟! پهناي باند فله اي جديد دارم مي شنوم:) تنها مساله تاثيرگذار در انتخاب سرور قيمت نيست!

faryspeed
February 12th, 2014, 12:11
فله اي؟! پهناي باند فله اي جديد دارم مي شنوم:) تنها مساله تاثيرگذار در انتخاب سرور قيمت نيست!

منظورم خرید به مقدار زیاد است
اینجا بحث سر کلو کردن هست نه انتخاب سرور
شما سرور رو انتخواب کردی و خریدی حالا میخوای کلو بکنی فقط یه جای مناسب + قیمت مناسب + پورت مناسب میخوای

Aivivid
February 14th, 2014, 13:01

قطعا مزاح میفرمایید. قیمت پهنای باند در ایران نجومی است. این قیمتهای ( به قول شما فله ای! )‌ شرکت ارتباطات زیرساخت است:

تعرفه واگذاری اینترنت | شرکت ارتباطات زیرساخت (http://ccp.tic.ir/fa/bazar/internet/vagozary)

قیمت لینک STM4 رو سالی ۱۷۶ میلیون تومان قیمت داده اند. این قیمت، چهارده برابر قیمت سوئد و حدود بیست برابر قیمت آمریکاست. کیفیت خط، مشکلات پروتوکلی مختلف و اینکه کلا این پهنای باند رو بدون هزار و یک مجوز از جمله مجوز PAP به شما نمیفروشند، بماند.

تمام این مشکلات، جدای این است که روی آی پی ایران، استفاده از نرم افزارهایی مثل سی پنل و دریافت SSL و اینها غیر ممکن است. کیفیت در دیتا سنتر های داخلی ایران چیزی در حد شوخی بیشتر نیست.

dr.host
February 15th, 2014, 00:33
قطعا مزاح میفرمایید. قیمت پهنای باند در ایران نجومی است. این قیمتهای ( به قول شما فله ای! )‌ شرکت ارتباطات زیرساخت است:

تعرفه واگذاری اینترنت | شرکت ارتباطات زیرساخت (http://ccp.tic.ir/fa/bazar/internet/vagozary)

قیمت لینک STM4 رو سالی ۱۷۶ میلیون تومان قیمت داده اند. این قیمت، چهارده برابر قیمت سوئد و حدود بیست برابر قیمت آمریکاست. کیفیت خط، مشکلات پروتوکلی مختلف و اینکه کلا این پهنای باند رو بدون هزار و یک مجوز از جمله مجوز PAP به شما نمیفروشند، بماند.

تمام این مشکلات، جدای این است که روی آی پی ایران، استفاده از نرم افزارهایی مثل سی پنل و دریافت SSL و اینها غیر ممکن است. کیفیت در دیتا سنتر های داخلی ایران چیزی در حد شوخی بیشتر نیست.

-----
لا اقل از کیفیت هاست های شما بهتر هست :)

kourosh_it
February 15th, 2014, 11:58
درود خسته نباشید
کشور عمارت پیشنهاد نمیشه ولی ترکیه از نظر زیر ساخت و.. خوب هست ولی خوب پینگ خوبی به ایران نمیده !