PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مسدود شدن آی پی ایران توسط رد استیشن

azarnet
February 5th, 2014, 13:44
سلام
حدودا از ساعت 13:00 آی پی ایران در سرور های رد استیشن مسدود شده و باز نمیشه
کسی دلیلش رو میدونه ؟

spark3r
February 5th, 2014, 14:35
با سلام
از کریو استفاده می کنید؟

SAHAND.I
February 5th, 2014, 14:58
منم هاستم از ای وب هاسته(رد استیشن) الان نگاه کردم همین بلا سرش امده :|

GOD
February 5th, 2014, 15:03
بله بلوک شده ای پی ایران

SAHAND.I
February 5th, 2014, 15:04
بله بلوک شده ای پی ایران
خوب الان چه بلایی سر سایت ما میاد؟؟؟
بک آپی هم از سایت ندارم :|

GOD
February 5th, 2014, 15:09
از هرکس سرویس دارید از همون طریق پیگیر باشید

techgreen
February 5th, 2014, 15:13
از جایی که سرویس تهیه کردید باهاشون تماس بگیرید تا بتونن مشکلتون رو حل کنند

ULTRAWEB
February 5th, 2014, 15:14
دفعه ی پیش اینجوری شد خودش بعداز دو روز درست شد الانم فکر کنم درست شه باز

GOD
February 5th, 2014, 15:44
اسم سرویس دهنده ای نیارید داخل تاپیک مشکل رو از سایت پشتیبانیشون حل کنید

reza*
February 5th, 2014, 18:09
خوب الان چه بلایی سر سایت ما میاد؟؟؟
بک آپی هم از سایت ندارم :|

دوست عزیز بلوکه شدن آیپی من فکر نمیکنم باعث بشه اطلاعات شما از بین بره که بک آپ میخواین . بعد هم معمولا هاستینگ ها بک آپ میگیرن .

delta
February 5th, 2014, 18:17
بدبختی همینجاست.این رداستیشن به شخصه خیلی دوست دارم استفاده کنم ازش اما این مشکل بلوکه شدن آی پیش تو ایران همیشگی هست و سرچ کنید هر بار این اتفاق میفته و باعث شده ناچارا بیخیال این دیتاسنتر بشیم..نمیدونم واقعا دلیل بسته شدن دائم پورتهای این دیتاسنتر توسط ایران چیه...

شما هم دوست عزیز قند شکن استفاده کنی میتونی سایتت رو باز کنی..سایتت باز هست.توسط ایران و آی پی ایران مسدود هست..

persianmagic
February 5th, 2014, 18:20
بدبختی همینجاست.این رداستیشن به شخصه خیلی دوست دارم استفاده کنم ازش اما این مشکل بلوکه شدن آی پیش تو ایران همیشگی هست و سرچ کنید هر بار این اتفاق میفته و باعث شده ناچارا بیخیال این دیتاسنتر بشیم..نمیدونم واقعا دلیل بسته شدن دائم پورتهای این دیتاسنتر توسط ایران چیه...

شما هم دوست عزیز قند شکن استفاده کنی میتونی سایتت رو باز کنی..سایتت باز هست.توسط ایران و آی پی ایران مسدود هست..

مشکلی به طور کامل رفع شده

اینبار درصد بسیار کمی از ای اس پی ها مشکلی داشتند حدود 10 % بیشتر از 4 ساعت هم طول نکشید

این موارد مختص رداستیشن نیست.سرور فعلی سایت ما روی هتزنر هست 50% کاربران پی ام میدند که سایت بعضی ساعات باز نمیسه و مجبورند با *** شکن وارد بشند

facenama
February 5th, 2014, 18:23
سری قبل که مسدود شد بعد از 2 روز خودش درست شد و دلیلش هم نقص فنی در main routerهای ورودی اینترنت به کشور میگفتند که البته فک کنم چرت گفتن. به زودی باز میشه نگران نباشید. : دی

persianmagic
February 5th, 2014, 18:36
خب الان طبق گزارش های کاربران مشکل به کل رفع گردیده

لطفا مدیران زحمت بکشند تاپیک رو ببندند

s.w.a.t
February 5th, 2014, 18:39
باسلام
زمانی که این مشکلی پیش میاد قبل از هرکاری یک Trace Route بدون استفاده از ف---یل-تر شکن بگیرید از ای پی مربوطه و ببینید مشکل از کجاست!
قبلا هم این اتفاق افتاده بود و مشخص شده بود که مشکل از سمت ISP های ایران و مسیر ترانزیت آی پی میباشد که بعد از خارج شدن از ایران و قبل از رسیدن به کشور انگلستان Timeout میدادند.