PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دیتاسنتر های وب؟!

karshenasi
February 5th, 2014, 12:10
الان پیامی از جانب شرکت های وب برای من ارسال شد با این محتوا :

با سلام و احترام شرکت های‌وب در نظر دارد سایت‌های ایرانی پر بازدید که پهنای باند 100 مگابیت در ثانیه به بالا تبادل اطلاعات دارند را رایگان و بدون دریافت هزینه به سرورهای خود منتقل نماید. از این رو سایت شما نیز برای این طرح انتخاب شده است. لطفا با اینجانب تماس بگیرید

میخاستم بدونم های وب دیتاسنتر و سرویس هاست داره مگه ؟

SixthElement
February 5th, 2014, 14:38
سلام . وقتی مرغداری در ورامین تبدیل به دیتا سنتر بشه !!! میخوای isp نکنه این کار رو ؟

مملکته داریم بخدا!

ULTRAWEB
February 5th, 2014, 15:19

با سلام و احترام شرکت های‌وب در نظر دارد سایت‌های ایرانی پر بازدید که پهنای باند 100 مگابیت در ثانیه به بالا تبادل اطلاعات دارند را رایگان و بدون دریافت هزینه به سرورهای خود منتقل نماید. از این رو سایت شما نیز برای این طرح انتخاب شده است. لطفا با اینجانب تماس بگیرید

خوب ازشون بپرس بیا اطلاعات به ما هم بده های وب به نظرم تنها کسی هست که بتونه با هاست دل رقابت و اسیاتک رقابت کنه

alaviyoon
February 5th, 2014, 15:28

باهاشون تماس بگیرید و به ما هم اطلاع بدید
اگر واقعیت داشته باشد مطمئنا کیفیت بسیار خوبی باید داشته باشه . فرصت خوبی هست براتون .